KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 22 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 18/4/2016, 17:57

Ja je vidim!!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od alisa 18/4/2016, 18:00

Bice ta beta sutra super! osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 18/4/2016, 18:01

Vidim je i ja,beta ce da potvrdi trudnoću osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Zmajuška 18/4/2016, 18:02

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice beta beta beta beta beta beta
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od kiki5 18/4/2016, 18:09

I ja je vidim!! Beta ce samo da potvrdi.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 18/4/2016, 18:13

Biksi, batali molim te testove i uradi sutra betu. Ja sam sa njima davno zavrsila jos dok nikad nisu bili na mojoj strani....
Sto ima lose u tome malo ranije uraditi betu? Bolje nego se stresirati.
Ajd sutra da slavimo!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 18/4/2016, 18:18

Bixi cestitam draga , Od prvog dana cekanja bete sam znala da si nasa trudnica . sunny
Moja je ista bila 8, 9 dan
Jos jednom CESTITAMO
Arsa ce dobiti drustvo family
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Dora1 18/4/2016, 18:21

BiKsi :) ::BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 2vi5xxc

Nemam iskustva sa testovima,  procenite ako znate.  Palcica i bakkazu da se vidi roze crta.  Vidim i ja,  nazire se. Muz isto vidi kao ja.  Pregnil od 10.000 sam primila 4.4. U 23 h,  znaci veceras ga definitivno nece biti, istice tih 14 dana. Znateda sam realna,  ne ocekujem mnogo,  opet znam i da nema pravila,  da moze biti dobro.  Drugarica mi stize kroz dva sata da mi bocne progesteron.  Pa cemo videti.

Biksi!!! To je to! Naravno da test ne može 100% da potvrdi koliko može beta, ali ovaj test govori da postoji mala trudnoća. Mala jer je crtica roze boje. Jooj jedva čekam betu!! I meni je ovakav bio pozitivan test, samo tebi želim da se trudnoća nastavi lepo! osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 18/4/2016, 18:27

Navijam za sutra,jedva cekam da se radujemo wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Bobaue 18/4/2016, 18:28

BiKsi :) ::BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 2vi5xxc

Nemam iskustva sa testovima,  procenite ako znate.  Palcica i bakkazu da se vidi roze crta.  Vidim i ja,  nazire se. Muz isto vidi kao ja.  Pregnil od 10.000 sam primila 4.4. U 23 h,  znaci veceras ga definitivno nece biti, istice tih 14 dana. Znateda sam realna,  ne ocekujem mnogo,  opet znam i da nema pravila,  da moze biti dobro.  Drugarica mi stize kroz dva sata da mi bocne progesteron.  Pa cemo videti.
Ma bre Biksi ovo roze crta,vidi se lepo ! Jeee !!! Samo beta da to potvrdi radost

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 18/4/2016, 18:50

Eto vidis sta kazu zene, a ne ja luda. igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vuchica 18/4/2016, 19:40

PalcicaBg ::Ja kazem da se vidi lepo,ona izvodi besne gliste :-)
Kaze jedva se nazire,ocekivala da ce biti iste jacine kao kontrolna,jao majko moja koliko ona nema pojma o zivotu :-)

bleso jedna, Palcice grljenje

Biksic, nemam ni ja iskustva s testovima. Roze se vidi sto jes, jes
.
Sta god odlucila, test sutra, beta sutra, prekosutra, drzim fige JAKO JAKO! wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 18/4/2016, 20:27

idi bre Biksi samo što se nisam onesvestila kad sam pročitala post!

ja crtu vidim, moja bila ista sa Lucom i to 15 dana nakon odnosa!!! nema očajavanja, bogte 9.dan ti se vidi crta!!! odlično. nema šanse da je od stop inekcije.

navijam za sledeći testić a još više za betu!!!!
glavu gore, nadu i veru u srce, krevet pod goozicu i ihahaj!!!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 18/4/2016, 21:08

Kraljice moje! Videćemo sutra, radiću betu, mada ne polažem neke nade, uradila sam maločas još jedan test, onu kaseticu, i nema druge crte. Pg depo sam primila, nema vise na ulosku nista, samo pomalo kad se brišem. Opet me glava bouca, onako vise mutna, mada mozda i sto sam poila utrogestan, smirio me kao malu bebu, ahhahah, pa sam skroz mirna. Stomak me boluca kao pred ciklus. Moj unutrasnji insekt kaze da nema nista od ovoga, iako nada poslednja umire, pa jos malo verujem, zrnce jedno! Veciti optimista sam, hahhaahha! Hvala sto verujete, sutra cemo znati gde smo i sta smo! Kako god da bude, hvala sto ste uz mene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od MAAKKI 18/4/2016, 21:17

I ja je vidim i sigurna sam da ce i beta da potvrdi. roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 18/4/2016, 21:21

BiKsi :) ::  Moj unutrasnji insekt kaze da nema nista od ovoga

Ma kakav "insekt", on trenutno nije u funkciji, draga Biksi. Pobrljavio u trudnoci!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od AriesGirl 18/4/2016, 21:25

Biksi, navijam jako za sutrasnju betu! Nemam rodice, jer kuckam na telefonu, ali ti zamisli celo jato.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 18/4/2016, 21:57

bixi ta kasetica detektuje na vece bete , nebrini se a to sto ti je curnulo sigurno inplatacijsko , primire se sad skroz .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 18/4/2016, 21:58

a pogledaj jos jednom kaseticu sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od SoJa 18/4/2016, 22:05

BiKsi, druga ctra se vidi, jel tako, tako je! Test može da bude lažno negativan, da postoji trudnoća, a da je test ne registruje, ali lažno pozitivan rezultat nikako, ali nikako ne može da pokaže. Ali, pošto mi je dobro poznato tvoje snalaženje sa testovima za utvrđivanje trudnoće  lol!  lol!  lol! , neću više ništa da kažem, osim da svim svojim bićem navijam za trocifrenu betu!!! igracice igracice igracice igracice beta beta beta beta beta

P.S. Ja sam par sati posle injekcije Pregnyl 5000UI imala bleeeeedu drugu crtu, tako da ova tvoja ne može da omane, pritom ti je miš izračunao  lol!  lol!  lol! , a on ne greši!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 18/4/2016, 22:09

Biksi ma vidi se. imam isti test, mm ih jos uvek cuva, isto tako se videlo 10og dana od et.
Navijamo jako.
Marko kaze ma trudna si, jer si tako pozitivna i cool lol!
Stizu rode iz LESKOVAC roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda trudnica
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Simona 18/4/2016, 22:13

O stigla sam taman na vreme... Navijam, da bude veeliiikaa beta... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 18/4/2016, 22:19

Soja, pozdraviti naseg Miša, volela bih da ne gresi, ali...

Sanjamarko, hvala, videcemo sutra!

Hvala vam cure svima, da ne nabrajam redom, da ne propustim neku, stvarno cinite da covek veruje i kad su sanse slabe!

Sutra cemo znati, dakle, ako beta bude preko dvaedeset, trudna sam, ako je ispod, nisam. Veceras nemam ni progesteronsku temperaturu. Nema ni onog ziganja kroz matericu, samo stomak boli kao pred cikus, tj nesto mulja, nisu bas ni bolovi klasični. Eto, još jednom spavam i neizvesnosti je kraj! Popih sad utric, pa cu sa Arsom da spavam, on jos nije zaspao. A vi i ujutru mantrajte i navijajte, da ne bude da sam odustala pre nego se dokaze!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 18/4/2016, 22:25

Wc / krevet koliko ti Arsa dozvoli , odmaraj max.
Ti bolovi su mrve koje se kace isto sam imala i muljanja
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od nina :) 18/4/2016, 22:30

biksi ti si nam trudnica sutra ces samo da nam potvrdis trudnocu I da dokazese da ipak tvoj instikt zna da pogresi nekad
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 22 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu