KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 7/1/2016, 16:27

Devojke koje se pakujete za porodiliste, pocnite na vreme. Mene je moj Sergej iznenadio pa pola stvari nisam ponela, srecom zivim blizu bolnice :)
Anci, Sasava, jos jednu korisnu stvar, ako idete na carski, obavezno kupite u apoteci silikonski kateter da vam ne stavljaju njihov. Zene koje su bile samnom su prokukale zbog katetera, dok ja ovaj silikonski nisam ni osetila.
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 7/1/2016, 17:13

Drage, Mir Boziji-Hrstos se rodi!
Ancci, savrsena kombinacija sunny
Veliki ljubav  od nas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 M8q-DSC-09

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 7/1/2016, 22:06

Mir Boziji, Hristos se rodi, Vaistinu se rodi .

Annci , carica si , kombinacija za Djoleta je savrsena I ja mislim da ce on biti najlepse obuceno dete u BG.

Sanjice, Vasica je pravi mali,slatki deda mraz .

D77 , ja prvi put da vidim sliku tvoje cerke , pa ona je premedena , pu,pu,pu .

I definitivno deca sa Kutka su najlepsa deca koju sam ja ikad videla . Nije da se hvalim ,ali svaki put kad odemo kod pedijatra posmatram I drugu decu I zakljucim da je moj Laza uvek bio uobedljivo najlepsi .
Valjda zato sto smo se toliko mnogo mucile I borile I na kraju ipak uspele da ih dobijemo , sto smo ih toliko zelele I cekale , zato su nasa deca toliko lepa I toliko posebna .
Inace, moj Laza je veceras svojim rukicama sam drzao flasicu I sam uspeo da je stavi u usta ,dok je to pokusavao bio je mnogo smesan ,kao I kad vidi flasicu da mu prinosim kako se raduje I zine kao ptic kad majka donosi hranu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 7/1/2016, 22:51

Hristos se rodi,srecan Bozic zenice.
D77 curica je med,medeni.a skockala si je ko bonbonicu.
Ganedina bravo za Lazu,pa on je veliki decko,pije sam.
Katetar ja isto kupila silikonski,ok je,s tim sto kad su mi stavili toliko mi je bilo muka da sam se preznojila sve dok nisam usla u salu. Posle cr je ok,nisam imala problema,ali najbolje je kad ga izvuku;)
Gde su nam ostale mame,gde nam je mama tatjanica?zabusava;)
Mamice,trudnice stisak
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 7/1/2016, 22:54

A da meni je dr gonekolog rekla da pijem caj brusnicu i grickam suvu,dosta tecnosti da ne bi bilo problema zbog katetera.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 8/1/2016, 07:26

...bravo marija,to je odlichan savet,ja sam na to i zaboravila....meni je brat kupio silikonski kateter kad su rekli da idem na hitan carski jer je njegova zhena imala uzhasnu infekciju posle carskog i bolnichkog katetera...naravno,o tome ni rech nije bilo u shkolici za trudnice!!!....ja moj nisam ni osetila,isto kao i ti!  doktor ps. sergej - tako lepo ime!

...sanjiceeee,vasa je jedan medeni bebac mraaaaz,presladaaak je i ako smem da primetim,ista mama!  deda mraz2

....d77,ja isto prvi put vidim tvoju devojchicu,zaista je prava krasotica...kao iz ruskih bajki sa tim veeelikim okama....divnooooooo!!!...a tek stajling,mnogo mi se svidja haljinka!   navijacica

....ganedina,sve si u pravu,deca sa kutka su posebno lepa,stvarno!!!...a shto se tvog laze tiche,on je bez sumnje najlepshi gde god se pojaviiiii....ljubim ga u taj nosich slatki....  cmoka

....nas dve smo uzhivale u snezhnom bozhicu  ZIMA6 ....imale smo on-line prenos iz tatine brodske kabine sa sve njegovim kolegama oficirima iz raznih zemalja sveta....  novogodisnja pesma

...eho,mila jako se radujem da sve ide shkolski i porodjaj che tako prochi,videchesh....jedva cheeeekam tvoj izveshtaaaj!  trudnica

...ljubim moje trudnice,mame i dechicu medenu i voooolim shto ovaj nash kutak postoji! wavecrowd      Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 5xmu52


Poslednji izmenio tatjanica dana 8/1/2016, 10:12, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 8/1/2016, 10:06

Hvala puno, tete...ovako smo se skockale za 1.rodjendan...tata nam kupio ovu Zarinu haljinicu i hteo da je obuce za rodjendan ili da pukne...kad smo je probali, ruzno joj nekako stajala, ali na sam rodjendan je bas delovala lepo...
A sto se tice katetera i infekcije, proveren recept da se izbegnu problemi-jos dok nosite kateter, uzimajte caj od brusnice u kome ima malo maslin.ulja. Ovo sam koristila i posle laparoskopije i pisle CR i sve je bilo ok, a posle 1.operacije je uzasno peckalo danima. Ali, slozicete se-iskustvo je to...
A naravno da su nasa deca sa Kutka najlepsa, to stoji... osmeh srce

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 8/1/2016, 10:13

D77, pa ona je mediic!!! Sto kaze moja prija, kao iz ruskih bajki....a kombinacija je divna, i te nezne neutralne boje...

Zenice, hvala na savetu. Znaci, kupujem i silikonski katetar, kao i caj od brusnice koji ce mi donositi u porodiliste. Ja sam nosila katetar posle operacije mioma (posto je bila klasicna), kao i dren, nisam imala nikakvu infekciju, ali se secam olaksanja kada je skinut...i glupog osecaja da cu se statlno upiskiti lol!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 8/1/2016, 10:18

Joj, Ganedina, ne mogu da verujem da nam je Laza tako porastao da sam drzi flasicu....bas brzo napreduju...pu, pu, pu...

A da ne propusti svekrva da pohvali Sofku...pa ima li reci za ovaj ukras u snegu....najlepsa zimska carolija...
ZIMA2 ZIMA2 ZIMA2 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA2 ZIMA2 ZIMA2 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA2 ZIMA2 ZIMA2 ZIMA2 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA2 ZIMA2 ZIMA2
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 8/1/2016, 10:27

Da, zaboravih da nasoj princezi cestitam prvi rodjendanac, da nam je medena ziva,zdrava I srecna 100 godina zajedno sa svojim roditeljima.

Tatjanice , vidim da vam je bilo zabavno sa tajom i njegovim kolegama I preko ekrana a vidim da je bila uzivancija vas dve na snegicu, samo vam je falio jos 1 snesko belic

Mi ne mozemo da uzivamo na snegicu jer smo se prehladili, prvo ja pa sad I moj Lazica.Od juce kija I kaslje, a danas su mu nosic I bronhije toliko pune sekreta da je odmah nakon dorucka sve povratio.Zvala sam Halo bebu I sve ispricala, rekose da je dobro sto je povratio jer tako I jos I preko stolice bebe imaju mogucnost da izbacuju secret I srednjih I donjih disajnih puteva .
Srecom, on nema temperaturu,prilicno je veseo za sada I u principu raspolozen za jelo .Ovih dana cemo vise da se drzimo tj., da bude sto vise u uspravnom I polulezecem polozaju bas zbog tog sekreta I salivacije . Rekose nam da za sada nemamo potrebe za pedijatrom.
Za 5 dana punimo 5 meseci, jos nismo uveli nemlecnu isranu. Mama je kupila kuvar za bebe I polovna Bentoni kisobran kolica za 1300 din I bas smo srecni I jedva cekamo prolece i lepo vreme da uzivamo u njima napolju, da idemo u BG u goste , da se setamo po novobeogeadskom I zemunskom keju ....
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 8/1/2016, 10:41

Ne rekoh da od terapije koristimo jedino fizioloski rastvor u nosic I pumpicu za izvacenje sekreta.

A ja sam se sa kateterom srela prvi put upravo sada u 50 g pred porodjaj . Niko mi nije rekao da bi bilo najbolje da kupim taj silikonski . I kad mi je tog jutra pred CR divna sestra Ana stavila I I otisla, ja sam odmah krenula u pis, pis ali sam se sokirala kad sam shvatila da uriniram I u krevet. Brzo sam skocila na noge onako trbata I otisla u sestrinsku sobu da joj kazem pa pravac u WC. Medjutim, ona mi je rekla da je on dobro stavljen, ali da su oni svi takvi, da nemaju drugih. Shvatila sam da su ih takve dobili od ponudjaca koji je dobio tu JN, tj na tender.
A tek mi je bio problem posle CR jer su valjda od tog istog dobavljaca bili I oni siroki flasteri na ciji sam lepak ja valjda bila alergicna, tako da sam imala strasnih problema I bolove zbog toga tako da nisam prakticno mogla da skoro dana ustanem I stamen na noge.

Prema tome, moja naitoplija preporuka je da buduce porodilje nabavite I neke dobre flasrere I zamolite doktore da vam posle CR upotrebe iste.

Imam I ja neke simpaticne Lazine slike ispod jelke, ali ne mogu da ih postavim ovde, pa ako je neka raspolozena da to ucini umesto mene, neka mi se javi na PP
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 8/1/2016, 10:48

ganedina,i mi smo sa 5 meseci bili prehladjeni i puni shlajma a bez temperature,isto je preko povrachanja izbacivala shlajm...osim fizioloshlog mi smo koristili fitobalm,imash ga u apotekama,potpuno prirodno...lepo se namazhete po grudima i malko ispod nosa i do ujutro ko novi
...ljubim i brzo mi ozdravite!

...ps. shto se kashica tiche,imash temu,vuchica je nedavno pisala...


pss. prijo ancci,shashavice bez sililonskog katetera ne krechite na cr,eho tebi neche trebatiii !
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 8/1/2016, 12:00

Annci, odelce za izlazak je prelepo, Djole ce biti pravi mali frajer.

D77, devojcica ti je pravi medic.

Tatjanice, vas dve u snegu ste prelepe, vidi se da ste uzivale u zimskim radostima.

Sanjice, Vasica je pravi secerko.

Sovo, tvoj decak bas lici na tebe, lepotan.

Eho, Annci, Pegaz, Sasava, brojite sitno, bas vam se primaklo. Drzim fige za uspesan finis i najlepse upoznavanje.

Marija, sto se tice katetera, u potpunosti se slazem sa tobom. Devojke, ponesite silikonski, ja sam tako uradila.

Ganedina, deca sa Kutka su definitivno najlepsa.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 8/1/2016, 12:09

Mi smo bili pocetkom meseca u savetovalistu. Filip je super napredovao, hvala Bogu. Sad ima 4.350 gr (iz bolnice smo izasli sa 2.540 gr). Vise nije mrva, sad je krofnica. I dalje ga muce grcevi, ali manje nego pre, pa uspemo nocu malo i da spavamo. S obzirom da i dalje jede na 3h to i nije neko spavanje, ali kako je bilo u pocetku, sad je super.

Bili smo i na UZ kukova, dr je rekao da ukinemo siroki povoj, jer je sve u redu. Kritikovao nas je sto malac spava na stomaku i rekao da ga stavljamo na ledja. Meni je frka da bude na ledjima, jer bljucka, a kad bljucne, zakaslje se, pa da ne aspirira to sto je bljucnuo. Na boku nema sanse da spava, place, stenje i ne smiruje se dok se ne okrene na ledja ili stomak. Ne vredi ni sto ga poduprem urolanim peskirom. Kako spavaju vasa deca?

Ljubac od mene i krofnice Filipa za sve mame, trudnice i decicu.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 8/1/2016, 12:37

Tatjanice, spremna sam ja i na to da CR moze postati indikovan na pregledima u 9. mesecu, kao i na to da bih mogla da zavrsim i na hitnom carskom. E sad, ako se pojavi indikacija, znacu da me to ceka, pa stignem da kupim taj kateter u apoteci (hvala na savetu, divne ste). A ako zavrsim na hitnom, vredi li da mi ga posle donesu? Kada se uopste stavlja kateter, odmah nakon porodjaja?

Htedoh da vas pitam i za asepsol... Pominjale ste negde da ga treba poneti radi dezinfekcije toaleta u porodilistu. Koji ste kupovale? Neki u spreju? I od koliko procenata rastvor?

Ganedina, ljubac za Lazicu, da nam ozdravite brzo.

Aries, bravo za napredak, bice Filip pravi frajer. Very Happy

Ljubac za sve trudnice, mame i decicu. ljubav
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 8/1/2016, 15:41

...eho,kateter se stavlja neposredno pred sam cr,prvo klistir,pa kateter pa anestezija...koja kombinacija,a?
...shto se asepsola tiche,ja sam uzela onaj sa prskalicom,praktichniji je...

...aries,meni sofka spavala na ledjima donedavno,sad samo na stranu hoche...ljub za filipa,nashu krofnicu,mashala bash je lepo napredovao..bravo i za kukove!!!


Poslednji izmenio tatjanica dana 9/1/2016, 04:35, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 8/1/2016, 15:54

Tatjanice, a kod nas u Nisu same sve obavljamo kod kuce-brijanje, klistiranje...u bolnici sledi anestezija, pa kateter, tako da ne znam kako to izgleda...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 8/1/2016, 16:42

...hihihiih...d 77,nishlijke mojeeeee vama je onda boljeeeeee,em sve te "divne" radnje mozhete obaviti u privatnosti svog doma a ne pred 3 nervozne sestre i ostale dve zhenice koje chekaju na carski i to u wc-u bez vrata em prespavash to neprijatno peckanje kad ti stavljaju kateter...jednom rechju zhiveo nish....ps. to je valjda jedini vechi grad u srbiji koji josh nisam videla,a moram uskoro,chim bude prilike!!! Wink
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 8/1/2016, 22:06

Tatjanice, dobro dosla kod nas i naravno, obavezno se javi sunny
Ja ne znam da li ima jos mojih sugradjanki koje su sada aktivne na Kutku...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 8/1/2016, 22:15

Znaci, kateter se nosi unapred. Hvala!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 8/1/2016, 22:34

E svuda je drugacije.mene klistir odradili vece pred cr posto je bio zakazan
Inace to rade kod nas brijanje,klistir, kateter i aj u salu. Tako da kateter dobro osetis;)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 8/1/2016, 22:35

I ja se sama sredila dole tj uz pomoc md jer sam bila u apartmanu:)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 8/1/2016, 23:17

Meni su stavili obican kateter,ne razumem zasto infekciha kad su otvorili iz kesice na moje oci nov kateter.Nakon dva dana je dosla sestra koja nije znala da ne mogu da ustanem i rece ovo vama vise ne treba,rekoh pa ja jos uvek ne mogu da ustanem a ona eee pa nisam znala stavicu ti novi.Kad je nisam ubila,boli rana a ona gura onaj kateter.Kada mi je stavila taj drugi imala sam odvratan osecaj da cu se upiskiti.Rekla sam drugoj sestri za to i pna mi rece da mi onda nije lepo stavljen kateter i malo je povukla i onda je bilo ok.Inace nije strasno,malo pecka kad se stavlja a ako imate neprestano onaj osecaj da cete se upiskiti,recite sestri jer onda nije dobro stavljen.Pozdrav kutakinje
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 9/1/2016, 04:45

...mico,mislim da nije u pitanju sterilisanost vech sam materijal od kog su izradjeni kateteri...ja ovaj silikonski bukvalno nisam ni osetila,osim na trenutak kad su ga plasirali a zhenice koje su bile pored mene u shok sobi su jako kukale na te bolnichke,eto to je moje iskustvo! ....pozz za tebe i bebice...

...sanjchi,eto shta su prednosti apartmana! Wink

...d77,hvala i da znash da pijemo kafu kad budem u nishu,naravno sa nashe dve devojke! Wink
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 9/1/2016, 10:13

O... pa svaka cas za niski GAK...kod njih je sve na zivo i sa sto vise mucenja, tako da me cudi da kateter stavljaju kad smo vec u anesteziji...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu