KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 25/11/2015, 13:34

Hvala Biksi puno.
Kosa mi opada nenormalno.citala sam da tako bude nekih 6 meseci nakon porodjaja.
Bravo anci.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/11/2015, 13:46

I meni je opadala u toku trudnoce, nakon porodjaja nije. Sve je to od hormona.

Aries, nisam pila glukofaz za vreme dojenja, dakle 15 meseci od porodjaja, onda sam pocela. Pijem ga od marta ove godine, i to duplo manju dozu nego pre, na uz u Le sve cisto, nigde cisti. Moguce da je i trudnoca doprinela boljoj slici kod pco. Ja sad osetim ovulaciju skoro svaki mesec. Zato me i ne cudi kad neka cura ostane prirodno trudna sa pco, nakon prvog deteta, ako suprug ima dobar spermogram. Naravno, kod nas to nema sanse, al da suprug ima dobar spermogram, sasvim mogucno da bih ostala i prirodno trudna, ubedjena sam u to.

Ancice, bravo za Aleksu, jos malo vezbica i sve ce biti ok.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/11/2015, 14:23

Ančice, super za bolji izvještaj sve će to doći na svoje. Bravo vam ga love

Meni kosa opada bas, ali imam je mnogo pa se ne sjekiram. Oćelavit nećemo, a i bez manje kose ćemo biti ribe baš nas bole brige lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 25/11/2015, 16:43

...blanki,diiivan ti je ticker!!! ....ljubim te u ta dva mala grashkicha...
...arieees,sitno brojimooooo!!!
...eho,stvarno vreme letiii,sad josh samo maloooo i bebica je tvom naruchjuuu!!!
...leptiriceee,bravo za dobar euz i za malog skochka!!!
....sanjchi,nisam doktor ali logichno mi zvuchi da ako se mg i b vit preporuchuju u trudnochi nisu shtetni ni u periodu dojenja...bash mi je zhao shto te muche migrene,nek ih zauvek odnese stara godina sa svim loshim shto je bilo!
...ganedina i meni posle porodjaja bash opada kosa,srechom pa je ima previshe i ne moram vishe da davim frizerku da je proredjuje...
...mi bili jutros u razvojnom savetovalishtu,doka nas samo hvali...imamo 8,5 kg i 69.5 cm...kad je mala pozerka shvatila da ima publiku u vidu sestrica i doke,odmah im je izvela igrokaz...okreche se na stomak,guguche,smeshka...jednom rechju,vabi ih...hihihiiihiiii....sledeche nedelje idemo da nam zviznu i trechi pentaxim i eto,opustoshismo danas dechije prodavnice...sve u svemu,rodih malu sebe! Very Happy


Poslednji put izmenio tatjanica dana 26/11/2015, 10:28, izmenio ukupno 2 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 25/11/2015, 22:45

Erata svakodnevno trljaj teme glave i na suvu kosu . Masiraj tako ojacavas folikule dlake .  bas moja kuma bila kod dermatologa uzela je i one iglice al svaki dan i dobar je euricin dermo sampon u jankovicu ga ima i za kosu i kozu. Ja sam sad u tim vodama malo pa istrazujem :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/11/2015, 23:49

Tatjanice, kraljice! Kako opisa Sofku i priznade da lici na tebe, reci nemam! srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 26/11/2015, 10:32

,,,biksi,kokice moja,izgleda je istinita ona narodna - gledaj majku - biraj cherku....ljube tebe tvoje dve pozerke,velika i mala i zhelimo da ti deda mraz jednu malu shmizlu donese!!! jelka1 novogodišnji 2 bebe

...kod nas,na severu zemljice nashe pada prvi sneeeeeeg,sofka spava a mama se radujeeeee!!! klizanje
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 26/11/2015, 11:56

Ancice, bravo za dobar izvestaj.

Tatjanice, Sofka je prava smizla od malih nogu.

Biksi, zelim ti jednu bebicu u 2016.

Devojke, ljubac.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 26/11/2015, 13:21

nasla sam ovaj tekst i neznam gde da okacim ali znam da ce neka od vas staviti na pravo mesto
http://devetmeseci.net/zena-u-47-godini-postala-majka-uzivam-sa-bebom-ne-brine-me-sta-drugi-misle/
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/11/2015, 16:08

Aries, hvala! cvet
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/11/2015, 18:22

Ja ne vidim fotku koja je postavila Vecka Sad

Bravo, Blankic, uzivajte.

Annci, grcevi su zbog nedostatka magnezijuma,
a grcevi u nogama i pucanje kapialara su generalno normalni u trudnoci.

Ja sam sinoc "diplomirala" u skolici Nade Lazic, vrlo korisno i lepo!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/11/2015, 18:57

Ancice, super za tortikolis hehe :)

Juce mi u skoli roditeljstva dobili pelene i flasicu, i jos neke sitnice.
Kad videh onu flasicu, ruka mi se zatresla i ispade mi.
Nekako sve postaje stvarnost, a odgovornost za male bebe je ogromna,
i da vam kazem, nisam pola noci spavala ko covek od tog nekog specificnog stresa.
Znam da nisam jedina koja je to dozivela, naravno, al eto da podelim sa vama :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 26/11/2015, 19:13

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 M8l2ms
Osmeh za drage tete...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 26/11/2015, 19:42

...shashaviceeee,drma te pozitivna trema to je takooo slatkooo!!!
...vasice,dusho ti si jedno milo deteeee...divan ti je osmeh!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/11/2015, 19:54

Tatjanice, vise je straha nego pozitivne treme, trenutno.

Super je Vasica :))
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 27/11/2015, 06:43

Vasica je jedan mali smesko!

Sasava, potpuno te razumem. Mene sinoc uhvatila panika sta cu raditi kad dodjem kuci sa bebcem iz porodilista, odakle da krenem. Ne znam ni kako se doji, ni kako se beba prepovija, ni kako se kupa, ni sta da radim sa pupkom... Ucili smo mi to u skolici, ali sam propustila cas kad je bilo reci o prepovijanju i kupanju, a i ovo ostalo nista nemam pojma, mada sam bila na casovima. Bas sam u panici.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 27/11/2015, 07:06

cim dobijete bebu u ruke sve cete odmah znati....nema tu velike filozofije...osecaj sve sam uradi...
Vaso lutko jedna!
Trudnice i mamice,poljupci od nas!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 27/11/2015, 07:49

....shashavice i aries,znam da zvuchi nemoguche,ali chete odjednom znati kako sa bebom...ja nisam mogla da idem u shkolicu jer mi je tad mama bila operisana ali chim sam moju sofiju dobila u ruke jednostavno stvari same klize...inache,napominjem da sam ba skali od 1 do 10 smotana i trapava za 8.5 ....ljubim vas obe i nishta ne brigajteeee mamice slatke


Poslednji izmenio tatjanica dana 27/11/2015, 10:41, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 27/11/2015, 08:50

Sasavice, cestitam za diplomicu Very Happy . Ja krecem od sledece nedelje, kaskam za tobom. Inace, sutra je u JumpInnu neki forum.
https://www.facebook.com/events/1564950067167459/
Ajde pogledajte jesu li interesantni predavaci. Ako jesu, otisla bih. Teme su dobre.
Tako mi je slatka epizoda sa flasicom...u potpunosti te razumem. Nama je juce stigla ogradica za krevetac...u kancelariju, jer sam odlucila da nista njegovo ne kupujem do porodjaja. Kada mi je dragi poslao sliku, zaplakah...Alo!!! Plakanje zbog ogradice?!? Ali je bas to sto si opisala. Nekako postaje stvarno. Ta mala bica stizu, bile mi spremne ili ne Very Happy Tako da se nadam da ove nase iskusnije mamice imaju pravo, da nas ne tese samo. Da kada ih uzmemo u ruke, jednostavno cemo znati...

Aries, ja sam planirala da uzmem patronaznu sestru da mi dolazi svako vece dok ne otpadne pupak. Sve drugo mogu sama, a tu se stvarno ne bih igrala. Moje kume i sestra su imale istu, i ja planiram da je angazujem. Jedna zena-andjeo. Ja sam uzivala da je gledam sa sestricinom...i povijanje i masazica celog malog tela, i previjanje pupka cak...nas zamotuljak je bio najmirniji u njenim rukama. Cela familija bila ljubomorna na patronaznu sestru lol! lol! lol!

Vaso, lepoto, pa tvoj osmeh prosto greje dusu u ova hladna i maglovita jutra..plenis.... srca srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 27/11/2015, 10:44

...ancci patronazhna che ti svakako dolaziti dok pupak ne otpadne a i posle uvek mozhesh da je zvrcnesh na mob...puno znachi i pochetku...kako ruke,noge? ...ljubim
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 27/11/2015, 10:51

Devojke trudnice vidim da ima panike i zbog pupka pa da Vam ukratko opišem svoje iskustvo. Pupak su u bolnici uhvatili plastičnom kopnom kao npr kad zatvorimo kesu makarona. Kupali su bebica normalno sve su smočili.Kad su me odveli da naučim bebu kupati videli su da sam ja raširila oči jer pupak nije bio zavijen i normalno su ga smocili .Onda mi je patronazna rekla da se pupak više ne zasticava i ne puderise ničim, sve samo na prirodan način otpadne.Skinuli su plastiku i batrljak je sam otpao nakon 14 dana.Tako da ništa ne brinete ako se i smo vi ili bilo šta.Sve u svemu nikakvo opterećenje, a ja bila pripremala punu kesu sterilnih gazica i puter za dezinfekciju.Eto toliko.pozz
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 27/11/2015, 11:12

I u NS-u patronaza iz DZ dolazi dok ne otpadne pupak, a i posle mozes da zoves sestru ako imas neku dilemu. Te sestrice iz patronaze su bas fine. Kod mene je bila na upoznavanju jos pre 2 meseca (takva je praksa da obidju trudnice). Ostavila je svoj broj mobilnog i rekla da joj se javim taj dan kad budem izlazila iz porodilista, da se organizuje i da sutra dodje. Jedina mana je sto ne rade nedeljom.

Mislim da u NS-u nema potrebe uzimati privatnu patronaznu. Bar su mi tako sugerisale iskusnije mame.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 27/11/2015, 11:57

...isto je tako i kod mene bila na upoznavanju u 8. mesecu i ostavila tel za sva pitanja....posle porodjaja mi je dolazila i koji dan duzhe od predvidjenog,dok se ja nisam skroz opustila sa bebom...verujem da je svugde ista praxa pa mislim da ti privatno neche trebati ancci mamiceeee....a josh pogotovo shto je tvoja takav andjelak od patronazhneeee
...arieees,mila josh koliko puta spavash?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 27/11/2015, 12:03

tatjanica ::...arieees,mila josh koliko puta spavash?

Jos 5, nadam se da ce u sredu biti upoznavanje ♡♡♡, a ako racunam do prijema u porodiliste, onda jos 4.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 27/11/2015, 12:04

...bravo,bravooooo...mislimo svi na tebe i malog strelcaaa!!! :) ps. epidural jel?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu