KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 24/11/2015, 09:24

...vecki,bebac ti je preleeep...dusha mala...vidi tu kosicu i osmeh...pozdrav i za malog batu koji ga chuva...ljubim vas...
...ancci,verovatno se neki nerv ukljeshtio...spomeni doki na pregledu...grlim teeee!!!
...blankiiii,srechice male rastu,bravoooooo!!!


Poslednji izmenio tatjanica dana 24/11/2015, 10:07, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 24/11/2015, 09:35

bravo Blankic za bebe!
Ime moje,kapilčari su meni toliko ispucali da se noge ne vide Sad,a za trnjenje probaj da malo kad dodjes kuci da se opruzis...mozda prestane kad se opustis....Mozda ti neke stvari ne prijaju a da ni ne znas...
Vecka videh vec batu...divni su i jedan i drugi!
Aries,da izguras nedelju dana...
Ljubimo vas sve moj decak i ja...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 24/11/2015, 09:55

Blanka ::Aries izguracete nego sta, a onda ces imati najljepsi novogodisnji poklon, bebirona u rukama love

Mi smo upravo sa pregleda, sve je u redu. Dr zadovoljan kako napredujemo.
Crl F1 26.2/9.3; Crl F2 25.4/9+2
Srculenca tuku, ja zaplakah malčice, vidjeli smo i okice i nosiće. radost bravo  
Ljubimo vas nas troje i grlimo jako, najjače srcasti poljupci

Blanka, ja se secam svog UZ u desetoj nedelji ko juce da je bilo sunny a evo, juce napunismo 8 meseci...
Uzivaj maksimalno u trudnoci! ljubac!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 24/11/2015, 09:56

Vecka ::

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 11215812_10206442181788054_5165202740307052557_n

Kakav meeed, Vecka!
Izgnjavi ga propisno u moje ime!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 24/11/2015, 09:58

e da Milena i nas decak ima taj problem,mi vezbamo svakodnevno,imali smo i teraiju...
Danas idemo da snimimo ponovo vrat da vidimo stanje,u petak kontrola kod fizijatra...
Napolju je brrrrr,moramo kupiti skafander,da li kupiti velik pa da ima i za dogodine ili ne...
Za vikend nam je velika tetka imala rodjus 11...bili smo skockani..[img]Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 V45nbq[/img]

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 24/11/2015, 10:00

8 meseci bravo Vucko!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 24/11/2015, 10:12

....vuchice,da i ovde poljubim malog bogdana,tog preslatkog dechaka...evo,ovako javno ti konkurishem za priju! Wink

...anchice,nash plavushan medeni se bash sredio za rodjendan male tetke,bravoooo lepoto....srechno na pregleduuuu!!! ....ps. shto se skafandera tiche mi dobismo jedan ali veeelik pa sam joj kupila novi za uzrast 6-9 meseci za ovu zimu...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 24/11/2015, 10:47

Hvala devojke :* ja sam previse subjektivna da bih pisala o svojoj deci, oni su moje sve i za mene najlepsi i najbolji decaci na svetu :)
Bane ima levi tortikolis i promenljiv tonus misica, asimetriju, kriva stopala zbog polozaja u stomaku. Idemo na 2mes kod neurofizijatra kod kog smo vodili i starije dete ali sad smo dosta opuateniji, vezbe su nam igra i vec je sve to slabo primetno a on dobro napreduje. Samo vezbe rese sve, nekad treba vise vremena nekad manje, ali najlakse kad su bas male bebe.

Vucice cestitam 8 meseci! A kao juce da smo se srele u Visegradskoj! :*

Anci srecan rodjendan seki! :***
Momka sam videla i pravi je smeker! ♡♥

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/11/2015, 11:04

Hvala vam puno mamice i trudnice , Aries, Vecka, Vucice, Tatjanice, Ancice, Annci, Biksi, MarkoSanja poljubci
Ancice, plavusan mali je vec ozbiljan frajer, poljubi ga od mene pliz srca
Biksi stavicu tiker samo da provalim kako, nisam jos te opcije gledala.
Kod nas kiša, hladno...brrrr. Ljubimo vas ispod jorgan planine :-D
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 24/11/2015, 11:05

Blanka cestitam, sad laganica i opustencija. Devojke sincici su vam lepotani pravi. Stvarno su deca sa kutka prelepa :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 24/11/2015, 11:53

Ljubimo sve od reda!
Tatjanice, prijo, moze, moze! Wink


Nego, mame, hajde da ozivimo malo ovu temu o ishrani beba. Ima dosta zanimljivih recepata, a ideja nikad nije na odmet

https://kutak.forumotion.com/t527p165-ishrana-bebe-zdravi-recepti#540280
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 24/11/2015, 12:31

Bravo, Blanka, za dobar izvestaj!

Aries, naravno da cete izgurati, nije jos mnogo ostalo. A onda konacno da se opustis i da uzivas!

Devojke, divni su vam bebironi. osmeh srce

Mi smo usli u 7. mesec. Vreme bas leti. :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/11/2015, 12:51

Hvala Eho, hvala Erata. Pogledajte malo u ilustracijama kako izgleda biti trudnica, umirem od smijeha sreca http://www.svezabebe.ba/beba/novosti/1993-kako-zaista-izgleda-biti-trudnica
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirica1977 24/11/2015, 17:01

Blanka,bravo za srculenca.Kad sam ja cula moje srculence,jedva izadjoh iz ordinacije 😆😍😍.
Mi smo pre nekoliko dana bili na euz,sve je u redu,beba ima 500 grama,i bas voli da skakuce nocu. x x
Sve vas puno  ljubav
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 24/11/2015, 18:16

Ancice, pravi je momak! Kako si ga samo sredila!

Devojke, ljubac svima. Jos jednom hvala na podrsci. Bila sam danas kod dr, zadovoljna je nalazom. Kolicina plodove vode se malo povecala, a posteljica je kao sto je i bila, nije starija i losija. I ja sam zadovoljna i malo opustenija. Ne mogu da docekam upoznavanje sa mojim "smotuljkom" ♡♡♡
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 24/11/2015, 18:41

Bravi aries.uskoro,uskoro ce pasti i upoznavanje i ljubav za citav zivot.
Zenice znate li mozda da li smem da pijem magnezijum i vitamine b kompleksa pisto dojim Vasicu.prepisao mi neurolog jer me migrene ubijaju pi tri put nedeljno. Jos mi orepiaao i nalgezin s ali ti znam da ne smem.mg san pila her kontam i u trudnoci sam uzimala.ajde ako neko od vas zna,molim za odgovor.
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/11/2015, 22:54

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 E8nywx

Probaj ovo Sanja,  juce poslah i Parizanki,  isto je ubila migrenA.  A hronicna je kao i kod tebe.  Mislim da mg ivit b smes. 

Annci,  ja sam imala ta trnjenja,  desavalo mi se da ne kogu da koraknem, grcevi i slicno,  mg bas pomaze,  koristi svaki dan. 

Ljubac za Aleksu plavusana! 

Aries,  jos maloooo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/11/2015, 22:57

Sanjice javiće se neka iskusnija ženica.
Aries bravo za opuštenciju, nego šta. Uskoro najljepši sastanak u životu usne
Leptirice hvala. Bravo za dobar izvjestaj sa ekspertskog. Uživajte sada d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/11/2015, 23:00

Blanka,  prvo videh bundevice,  sad graskovice,  svejedno, predivan ti je tiker! Pu pu pu,  usrale te koke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/11/2015, 23:10

Hahahahaha, malo smo eksperimentisali ljubav
Onaj bio sitan mnogo, pa smo promijenili. A sa telefona kuckam, mrsko mi bilo da sjedam za komp. Ljubac draga moja koko zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 25/11/2015, 07:51

Blanka bravo za 2 srculenca I najlepsu muziku na svetu. Pa zar treba da bude cudno sto su krenule suze radosnice ?

Aries , super sto je sve OK , jos samo par dana I sledi najlepsi susret na svetu . Jedva cekam da nam se javis posle porodjaja , posaljes slicicu I kazes kako se osecas .

Eho bravo , sad si usla u bezbedniji deo trudnoce uzivaj jos malo 2 u 1.

Vucice, ko bi rekao da je proslo vec 8 meseci, bas je proletelo . Mogla bi da nas obradujes nekom Vuckovom slikom .

Annci , ne moj da se brines oko toga sto ti se desava, kao sto cure rekose sve su to propratne pojave u poodmakloj trudnoci , I pucanje kapilara , pritisci na nerve I bolovi u rukama, nogama ......... Srecom, ja od toga nisam imala skoro nista , sem pucanje kapilara po nogama .
Kao sto uglavnom znate ja sam do pred odlazak u porodiliste radila sve zivo , klecala cistila parket posle krecenja, sredila celu kucu, vozila auto sve vreme I odvezla se u porodiliste . Ali, svaki je organizam prica za sebe , a I ne znaci da b imi npr, u sledecoj trudnoci koje nece biti bilo isto .
A ti lepo sada malo vise odmaraj I leskari, bez puno setnje I sedenja .

Ancice , tvoj sin plavusan je pravi mali smeker .

Vecka, Branislav ti je med medeni , mali andjeo . A kosica , pogled su za medalju .Ljubi svoje decake od drugara Laze I mene .

Cure , ja nemam pojma o migrenama , ali Bixi vam je vac dala recept I sigurna sam da pomaze .

Nego, da vas pitam nesto , da li vam je posle porodjaja opadala kosa nenormalno? Ja sam je I skratila ali ne vredi , vidim ja da cu uskoro morati da nisanim neku periku .
Ne ynam sta da radim, razmisljala sam I o Ervamatinu , mada je preskup, ili da uzmem samo neki rastvor pantenola u apoteci I mazem vlasiste .

Slusam juce Svetlanu Vujovic endokrinologa I rece da je u trudnoci nivo estrogena sto ga ja zovem hormone mladosti povecan za 20 do 40 puta, pa nije ni cudo sto blistamo u trudnoci I sto nam kosa bude nikad lepsa, a kad se porodimo krene sve nizbrdo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 25/11/2015, 07:58

ganedina ::Blanka bravo za 2 srculenca I najlepsu muziku na svetu. Pa zar treba da bude cudno sto su krenule suze radosnice ?

Aries , super sto je sve OK , jos samo par dana I sledi najlepsi susret na svetu . Jedva cekam da nam se javis posle porodjaja , posaljes slicicu I kazes kako se osecas .

Eho bravo , sad si usla u bezbedniji deo trudnoce uzivaj jos malo 2 u 1.

Vucice, ko bi rekao da je proslo vec 8 meseci, bas je proletelo . Mogla bi da nas obradujes nekom Vuckovom slikom .

Annci , ne moj da se brines oko toga sto ti se desava, kao sto cure rekose sve su to propratne pojave u poodmakloj trudnoci , I pucanje kapilara , pritisci na nerve I bolovi u rukama, nogama ......... Srecom, ja od toga nisam imala  skoro nista , sem pucanje kapilara po nogama .
Kao sto uglavnom znate ja sam do pred odlazak u porodiliste radila sve zivo , klecala cistila parket posle krecenja, sredila celu kucu, vozila auto sve vreme I odvezla se u porodiliste . Ali, svaki je organizam prica za sebe , a I ne znaci da b imi npr, u sledecoj trudnoci koje nece biti bilo  isto .
A ti lepo sada malo vise odmaraj I leskari, bez puno setnje I sedenja .

Ancice , tvoj sin plavusan je pravi mali smeker .

Vecka, Branislav ti je med medeni , mali andjeo . A kosica , pogled su za medalju .Ljubi svoje decake od drugara Laze I mene .

Cure , ja nemam pojma o migrenama , ali Bixi vam je vac dala recept I sigurna sam da pomaze .

Nego, da vas pitam nesto , da li vam je posle porodjaja opadala kosa nenormalno? Ja sam je I skratila ali ne vredi , vidim ja da cu uskoro morati da nisanim neku periku .
Ne ynam sta da radim, razmisljala sam I o Ervamatinu , mada je preskup, ili da uzmem samo neki rastvor pantenola u apoteci I mazem vlasiste .

Slusam juce Svetlanu Vujovic endokrinologa I rece da je u trudnoci nivo estrogena sto ga ja zovem hormone mladosti povecan za 20 do 40 puta, pa nije ni cudo sto blistamo u trudnoci I sto nam kosa bude nikad lepsa, a kad se porodimo krene sve nizbrdo .

Ganedina, meni je mimo svih pravila, kosa nenormalno opadala od 3. do 5-6. meseca. To su bile nenormalne kolicine opale kose, bas se bila proredila. I kako je pocela da opada, tako je i prestala. Prvo sam mislila da je od heparina, on hoce da daje te nus pojave, ali mi je dr rekla da kod nekih zena kosa opada u trudnoci, a kod nekih nakon trudnoce. Videcemo kako cu ja proci. To sto ti opada kosa je sasvim normalno, jedino ne znam do kog meseca nakon porodjaja treba da prestane. Sto se tice svih tih specija protiv opadanja kose, prilicno sam skepticna. Mozda je najbolja kombinacija obican sampon od koprive, AD kapi i Pantenol rastvor. Svi ostali preparati su preskupi, a nemaju nekog efekta. Ja od puberteta muku mucim sa opadanjem kose zbog PCOS i nista mi nije pomoglo. Ovih par meseci je jedini period da mi ne opada kosa. Sreca, pa je relativno kvalitetna i brzo raste nova, inace bih vec odavno ocelavila. Jedino me tesi sto mi je dr rekla da PCOS moze da nestane nakon porodjaja.


Poslednji izmenio AriesGirl dana 25/11/2015, 08:12, izmenjeno ukupno 1 puta
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 25/11/2015, 08:10

Ganedina meni jako opada kosa. Kad operem kosu prestravim se koliko je opalo. I kad se probudim na krevetu, po kuci...kao da imam psa :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 25/11/2015, 08:34

i meni opada kosa strasno....
Blanka ima tiker..juhuhu
Aries,Leptirice,braavo za izvestaje...
nama se tortikolis za mesec dana smanjio sa 13 mm debljine na 7mm...bas mi laknulo...ostalo jos 3mm da se izjednaci sa drugom stranom...
Svima poljubac od nas...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 25/11/2015, 11:28

Hvala, zene. Bitno je da je to prilicno uobicajeno, da ne brinem. Tako sam i mislila. Videcemo sta dr kaze u sredu.

Aries, diivno sto se vodica povecava. Jos samo malo, pa najlepsi susret u zivtotu!!! osmeh srce

Ime moje, pa sin ti je pravi frajer!!! Drz'te se cure!!! cvet cvet cvet

Sto se kose tice, nikada mi nije bila ni lepsa ni jaca. A ne opada uopste. Citala sam da ce onda posle porodjaja nastupiti masovno opadanje. Vrv je to slucaj kod tebe. Navijamo da sto pre prodje ovaj period.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu