KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/11/2015, 20:50

Annci, Tatjanice, hvala puno ljubav

Jedva čekam sjutra, osjećanja izmiješana, strah , radost, biće dobro, mora. Ljubim,grlim zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 12/11/2015, 21:50

joj bre Blankic,pa sutra nam veliki dan....jedva cekam da nam javis nesto najlepse....a ja cu nazdraviti cim procitam post,nece bebcu nista biti..ljubimo vas sve
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 28r14k4

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/11/2015, 22:06

Vidi bre ovog plavušana zgodnog. Kako sam sladak momak, i ličim na mamu likeit srca1 Ljubim ga po medenim obraščićima poljubac

Sjutra kad završim pregled javljam sve.
Pozdrav trudnice, pozdrav mamice najljepše djece na svijetu srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 13/11/2015, 08:22

Blankic
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

ja uzbudjena ko da je moj UZ od jutros lol! lol! lol!
A i Djole...igra fudbal celo jutro Very Happy
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/11/2015, 10:01

....anciceeee,pa vidi ti tog lepotana malog.....mali plavushan je kao manekenchich! :)
......blanki,ja od jutros samo izvirujem,kao one moje babe komshinice sa kotorskoh prozora!!! Wink
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/11/2015, 11:42

Blankic, cekamo te!

Ancice, ljubac za tvog plavusana!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 13/11/2015, 13:24

Drage moje, dva srculenca kucaju srce srce

Ljubimo vas nas troje sto nas tako hrabrite, bodrite i mislite na nas.
Predlozen serklaz, prena test. Sve cemo to da radimo.

Voli vas ovaj trojac beba beba trudnica
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/11/2015, 14:21

...ma,znala sma jaaaaaa.....bravoooooooooooo!!!
.....sve radite,tako i treba.,,..i expertni u 12. nedelji,ako ima u cg...,i chuvajte se sad ovih virusa,smanjite posete,molim teeeee!!!

ps. e sad stavi ticker da se radujemoooo!!! lol!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 13/11/2015, 14:31

Bravo, Blanka! Sad si prava trudnica!

Ancice, kakav veliki momcic!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/11/2015, 14:34

...arieees,sitno brojimo dragaaaaa....kako ste mi vas dvoje?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 13/11/2015, 14:53

Devojke, ja sam malo zabrinuta. Na kontroli je utvrdjeno da mi je posteljica II-III stepen zrelosti, kolicina plodove vode je blago smanjena i bebac po UZ dve nedelje  kasni. Sledece nedelje imam ponovo kontrolu. Ako rezultati ne budu dobri, idem da lezim u Betaniju da me prate. Moja dr misli da svakako necu izgurati do punog termina. Kaze da je bitno samo da budem 37 punih nedelja. Molim Boga da izdrzim jos 2 nedelje. Da li je neka od vas imala slicno iskustvo ili zna nekog ko je imao?

Ljubac za sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Hiperaktivna 13/11/2015, 15:45

Blanka sve cestitke za dva srculenceta.....kako trudnoca odmice tako miruj sto vise sunny i bice to super sve......
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 13/11/2015, 15:50

Hvala vam puno ženske, divne ste love

Aries, bice to sve ok. Javiće ti se sigurno neka mamica koja ima iskustva. Grlim te ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 13/11/2015, 17:07

ljubav za Aleksu!!!

Blanka, uživaj sada i čuvaj svoj dvojac, došlo je tvoje vreme! čestitamo
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirica1977 13/11/2015, 17:08

Blanka bravo za dva srculenca b f ,sad se opusti,uzivaj i mazi stomacic  trudnica
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/11/2015, 17:21

Mashala, Ancice :)
Samo da znas da UZ "nije vaga", tako da tezine te uglavnom nisu bas tacne Wink
Tako su nam objasnili u Skoli rodiiteljstva.

Blanka, predivnooo :)

Aries, budi jaka, hrabra i puno odmaraj!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/11/2015, 17:28

...aries,samnom u bolnici je lezhala zhenica sa manje plodove vode,znam samo da su joj chesto radili ctg da prate bebicu....ona je izgurala do 38. nedelje kad je radjen carski,sve je bilo ok...drzhim fige,sigurno che se javiti neko sa slichnim iskustvom...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 13/11/2015, 17:38

Aries...ja sam sve to imala....
Ne brini se nista,bitno je kontrola jednom nedeljno,ako i ne izguras do 37 nije vazno,neka samo dobijes za bebina pluca,mi nismo izdrzali do 37 nedelja,pa hvala Bogu nista ne fali...a inace uz u Betaniji,omane...meni na dan porodjaja rekli da ima 3200 a on imao 3550 :) Ko ti je dr? Moj savet ti je ako mozes da se sa njom dogovoris na carski da ides,da vas tamo ne pate ko nas!
Drage tete hvala na poljupcima....I plavusan uzvraca,sa velikim osmehom....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 13/11/2015, 17:41

E ovo zasluzuje poseban post!
Blankic,bravo za srca dva! Sve uradi sto god ti kazu...Serklaza nemoj da se bojis ja sam ga imala!Pa da se izradujem ko covek!
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd beba u kolicima beba u kolicima good job radost radost radost radost radost radost sada vise nema vođenje ljubavi čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
Nema slicice sa rakijom....Ajde ziveli! Ti nemoj!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 13/11/2015, 17:49

Blanka cestitam za dva srca!
Aries, odmaraj sto vise sigurno ce to biti u redu. Izguracete vi jos te dve nedelje. Ako budes morala u bolnicu, idi sta ces bolje da im budes na oku. Srecno!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 13/11/2015, 18:07

Ancica 87 ::E ovo zasluzuje poseban post!
Blankic,bravo za srca dva! Sve uradi sto god ti kazu...Serklaza nemoj da se bojis ja sam ga imala!Pa da se izradujem ko covek!
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd beba u kolicima beba u kolicima good job radost radost radost radost radost radost sada vise nema vođenje ljubavi čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
Nema slicice sa rakijom....Ajde ziveli! Ti nemoj!

Sunce moje Ancice,puno hvala. Grlim vas dvoje jako i ljubim. Nazdravi,nazdravi,pa se nadam nekad i uzivo da cemo nazdravljati.
Za keks cemo lako, ionako neke vajde od njega nismo imali sreca

Ostale zenice hvala puno, grlimo vas nas troje zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 13/11/2015, 21:42

Ancica 87 ::Aries...ja sam sve to imala....
Ne brini se nista,bitno je kontrola jednom nedeljno,ako i ne izguras do 37 nije vazno,neka samo dobijes za bebina pluca,mi nismo izdrzali do 37 nedelja,pa hvala Bogu nista ne fali...a inace uz u Betaniji,omane...meni na dan porodjaja rekli da ima 3200 a on imao 3550 :) Ko ti je dr? Moj savet ti je ako mozes da se sa njom dogovoris na carski da ides,da vas tamo ne pate ko nas!
Drage tete hvala na poljupcima....I plavusan uzvraca,sa velikim osmehom....

UZ radim kod dr koja mi vodi trudnocu, privatno. Ne idem za sada u Betaniju. Na CR cu sigurno ici. Dr je rekla ako i na sledecem pregledu bude los nalaz, idem u Betaniju da me prate. Tamo ce proceniti kad je najbolji momenat za CR (da beba sto duze bude u stomaku, a da ne pati), dace mi kortikosteroide za sazrevanje bebinih pluca i nakon toga CR. Ne plasim se ja sto je bebac mali, ni sto jos nisam usla u 9., nego se bojim da beba ne pati u stomaku zbog lose posteljice. Jedini lek za to je lezanje, tri sata pre i tri sata posle podne (da se pojacaju protoci krvi). Tako mi je rekla dr. Ostalo je u Bozijim rukama.

Devojke, hvala na odgovorima.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 13/11/2015, 22:39

Blankic cestitam,divno,sad laganica, odmaraj.
Aleksa je medenjak pravi.
Aries draga samo slusaj lekare i ne brigaj bice to super. Pa i nama je bilo povuci,potegni sa dodjemo do 37 nedelje.
I mi bili na kontrolu imamo 7200 gr a dugi smo 67.
Tatjanice ljubi Sofku lepojku:)
Trudnice i mame ljubimo vas.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 13/11/2015, 23:36

Blankic , cestitam ti jos jednom na blizanackoj trudnoci , ja sam ti na osnovu prve vrednosti bebe I rekla da su sigurno blizanci , Bravo za 2 mala srculenca koja kucaju ispod maminog . Sad se opusti I uzivaj za sve pare .

Tatjanice , Sofija ti je med medeni .

Ancice , Aleksa je divan slatki plavusan, masala bas veliki , dugi decko .

Aries, nista ne brini nije to nista strasno , videces da ce na kraju sve biti OK .

Sanja super napredujete pu,pu,pu. Neka tako bude I ubuduce . Vasica je bas veliki decko , bice to pravi maneken .

I mi smo veceras bili na kontroli . Lazi je danas tacno 3 meseca , ima 6 kg I 60 cm . Doktorka je zadovoljna I kaze da je on super . Primili smo prvu od 3 doze Pentaxina , a ja se uzasavam od vakcina I svaki put strepim od njih. Moj Laza je jedna dobrica I hrabrica I nije glasa pustio.
A za srce idemo na kontrolu u januaru . Kaze da je studirala zajedno sa dr. Vojom Parezanovic I da je on bio izuzetan kao student, jako brzo napredovao u struci I da je sam vrh decje kardiologije , jednom recju izuzetan strucnjak koji vise I ne radi preglede vec kateterizacije i operacije .
Jos mi je rekla da je u praksi imala decu I sa vecim otvorom nego sto je kod mog Laze I da je sam zarastao . Nije joj jasno kako ga nije videla dr. na expertskom UZ jer je morao da se vidi kao takav. Da li je moguce da je I dr. Novakov napravila toliki propust . A I neonatolizi u NF isto nista nisu videli cim nije nista pisalo u otpusnoj listi .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 14/11/2015, 00:08

Sanjice, Ganedina hvala puno.
ljubite vase male zvrkove, super oni napreduju. Sto bi Biksi rekla pu,pu usrale ih koke, da ne ureknemo.
Ganedina, Laza je u pravim rukama, ja sam ubjedjena da to nije nista, da je to macin kasalj, on je nasa posebna beba i njega bog dragi cuva. Dusa mala. Ljubi ga jednom od mene. srca

Boze, sta ja sve sanjam.  c Prije sam zaspala i sanjam da igram kosarku sa Milom Djukanovicem, prije neki dan sanjam da sam komsinici ukrala zavjesu lol! lol! Presmijesno majke mi, kad se probudim sve se smijem. Eto podijelih to s vama, sad se slobodno smijte Very Happy Very Happy Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu