KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 8/11/2015, 15:32

Cestitam hiperaktivna, neka su radosni i zdravi☺☺
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/11/2015, 18:24

Hiperaktivna, sve cestitke, nek su vam macici zdravi i srecni, a da sto pre budete svi skupa! A brzo ce to! Dobru su kilazu imali, s obzirom da si se pre devetog porodila, i da ih je dvoje! Samo ruckajte macici, da sto pre porastete!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 8/11/2015, 19:27

Cestitamo draga . osmeh srce:12a:Mama @@@
Dobrodosli drugari .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 8/11/2015, 20:47

Hiperaktivna, cestitam ti rodjenje sina i cerke! Neka su zivi, zdravi i srecni! srca
Sve vas ljubim trudnice, ne stizem mnogo da citam i pisem, Atila je veoma zivahan i zahtevan, kod nas igranka bez prestanka. Lepo napreduje, a mi padamo s nogu.
Ljubac







lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 9/11/2015, 09:32

Hiperaktivna, cestitam rodjenje sina i cerke, neka su zivi i zdravi 100 godina!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 9/11/2015, 13:10

Zene, treba mi mala pomoc. Stigli mi rezulati urinokulture:

Izolovano je 10 000 cfu/ml saprofitnih bakterija. Urin kontaminiran saprofitnom florom. Nalaz nije signifikantan, stoga antibiogram nije urađen.

Pretpostavljam da onda nista ni ne mogu da uradim...s'obzirom da je toliko malo da nisu ni radili antibiogram...
Ovo odbacuje pretpostavku da je jako, povremeno probadanje od neke infekcije...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/11/2015, 08:52

Josif Pancic,  caj za trudnice,  uzmi u apoteci i pij Annci.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/11/2015, 09:10

Hiperaktivna...sve cestitke...neka su zivi i zdravi...
Blankic,spavaj sad,falice ti sna,veruj na rec,ali necu da se zalim puno...Posle nekoliko nocnih zurki,juce nas je dete pustilo da odspavamo....Mi gotovi sa terapijom,vezbamo kuci do kontrole!Nadam se da cemo biti u redu...
Da li jos nekom nece da izadju teme,pa trazim ko luda po nazivima?
Poljubac za sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/11/2015, 09:31

Ancica 87 ::Hiperaktivna...sve cestitke...neka su zivi i zdravi...
Blankic,spavaj sad,falice ti sna,veruj na rec,ali necu da se zalim puno...Posle nekoliko nocnih zurki,juce nas je dete pustilo da odspavamo....Mi gotovi sa terapijom,vezbamo kuci do kontrole!Nadam se da cemo biti u redu...
Da li jos nekom nece da izadju teme,pa trazim ko luda po nazivima?
Poljubac za sve!

Ancice ljubi mi zvrka, vidis od malena pokazuje ko ce biti glavni dasa lol! love
Anci taj caj je super sto Biksi kaze znam da je mnogima pomogao.
Juce zavrsih briseve, sjutra rezultati,nista me ne svrbi i ne pecka od kad pijem utrice.. Danas idem kod endokrinologa. Za koji dan kod hematologa. Treba sve to pofatat', a ja bih samo da spavam. E da, to je jedini simptom koji imam, a spava mi se od utrogestana sigurno.
Inace sam postala zaboravna, pa mi je muz kupio dozer za ljekove jer se svaki put pitam popih li lijek ili ne. Spasio me muka i sad brate sam mirna.
Eto kratki izvjestaj od mene, ljubimo vas nas troje poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 10/11/2015, 10:42

....blanki,josh koliko brojimo do uz?
....anci i ja sam cula da je pancicev caj za trudnice odlicna stvar!!!
...ancice,znachi momak je nochna ptica...hihihihihihi...moja sofka nochu lepo spava,ali zato u 05:15 je uveliko budna i spremna za igru! Laughing
....ljubimo vaaaaaas mnogooooo i tek da udje u zapisnik,na danashnji dan proshle godine nas je do zvezda lansirala beta od 677!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Vdnur4
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/11/2015, 10:51

Medeno stvorenje , pogledaj je , kako bih je ištipkala svu i izgnjavila, uh. Dan uljepša ovakva slika. ljubav

Ultrazvuk u petak, jedva čekam srculenca x
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 10/11/2015, 12:28

Tatjanice, Sofka je prava slatkica!

Blanka, navijam za petak!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 10/11/2015, 19:24

Ancice, kako mislis, ne iskacu teme?
Meni povremeno ne stigne mejl da obavesti o novim porukama u temi, pa dolazim "rucno".

kakva je Sofija... ova danasnja deca bas brzo dobiju taj neki zreli izgled :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 10/11/2015, 20:21

Hiperaktivna čestitam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sofija ljepotica ,med srca srca srca srca
Blanka navijamo za petak za srculenca igracice igracice igracice igracice
Ančice i kod mene nema zadnje teme pa moram kucat kako se koja zove pa tražit .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 10/11/2015, 23:53

Ancica 87 ::Hiperaktivna...sve cestitke...neka su zivi i zdravi...
Blankic,spavaj sad,falice ti sna,veruj na rec,ali necu da se zalim puno...Posle nekoliko nocnih zurki,juce nas je dete pustilo da odspavamo....Mi gotovi sa terapijom,vezbamo kuci do kontrole!Nadam se da cemo biti u redu...
Da li jos nekom nece da izadju teme,pa trazim ko luda po nazivima?
Poljubac za sve!

Ni meni ne izlaze teme, pa se ubijem da ih trazim po naslovima Mad

Pozdrav, devojke, pozdrav stomacici! igracice
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 11/11/2015, 05:48

...hvala drugari,grlimo vas nas dve....i mazimo te trudnichke stomachiche!!! zagrljaj
...blankiiii,josh 2 puta spavamo i stizhu mala srculencaaaaaaa!!!  (djetich i djevojkaaaaa) family
...ancice i sofija,ja sam taj problem sa nestajenjem tickera sa temama ovako premostila - "prijem" i onda iznad spiska ima sitnim slovima "poruke od moje poslednje posete".....ljubbbbbbbbb za sofijine princeze i ancicinu nochnu ptichicu! srca1
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 11/11/2015, 06:48

Sofija je lepotica prava :*
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 11/11/2015, 09:25

Biski, ja preventive radi pijem Pancicev caj za trudnice jednom dnevno (4 puta dnevno je doza ukoliko imas problem) vec mesecima. Ipak smo stalno na utricima koji se tope, pa onda dnevni ulosci da sve to ne bi izlazilo...ma milina od atmosfere za bakerije.

Samo da obavesim zene da sam bila kod Elezovica. 3 do 4 puta vece vrednosti D dimera su u trecem trimestru vec normalne. U 36 nedelji se i 2.000 prihvata. Lepo me umirio, pregledao kretanje d-dimera i rekao da nema potrebe vise da kontrolisem na 2 nedelje. Na mesec dana je ok, i da se javim pred porodjaj, kada dogovorim sa ginekologom kako cemo Djoleta upoznati sa svetom.

Sofkice, ti definitivno ulepsasa dan... blistas... sunny sunny sunny sunny
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 11/11/2015, 10:16

Drage moje, meni gotovi brisevi nema nista, sve čisto i uredno. Ja ću nastaviti da pijem utriće onda jer od kad ih pijem "dolje" stanje redovno.
Tatjanice, jeste, još dva dana pa cemo čuti srculenca srca
Inače, juče bila kod endokrinologa, po nalazima koje sam radila rekla da su ok i da smanjim siofor na jedan dnevno,da tri nedelje mjerim secer i da za tri nedelje joj javim reziltate, pa ćemo vidjeti šta dalje. Ona kaže da je siofor odradio svoj posao ali da moramo sve kontrolisati. Tako da ja kupih aparat za secer, trakice i sad smo opremljeni kao apoteka. Laughing
Ljubim vas debelice i mamice poljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/11/2015, 14:32

Super Blanka, punih 12. nedelja siofor se uzima. I ja sam merila glukozu, nije strasno, pored svih bodenja, to mu dodje nista. Jedva cekam izvestaj od prekosutra.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 11/11/2015, 14:52

haha, da li ste znale da postoji pirsing za trudnice :)
e, svasta...
https://www.kupindo.com/Body-piercing/22978231_Pirsing-za-trudnice-kolica
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 11/11/2015, 15:25

...anci,ne brigaj,meni je isto pred kraj d dimer ishao i do rekordnih 2100,obichno je u trechem trimestru bio 1700....primala sam tada fraxi od 0,4 na svakih 12 sati.....eto tako,ljubim te jaaa i bitno je samo da se redovno prati!
....jedva chekam taj petaaaak,blankiiiiii!!!
....e shashavice moja,shta sve neche izmisliti! Razz
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 12/11/2015, 18:51

Ja sam Tatjanice plavusa,doduse sad polovicna sa velikim izrastkom,ali to je u modi,trebalo mi je 5 puta da udjem da bi shvatila da to pise ...mi bili na kontroli..imamo 5610g i 60cm :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 12/11/2015, 19:46

....bravoooo plavushooo...odlichno napredujete...ljubb za velikog momka! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 12/11/2015, 19:57

Blankic, navijamo za sutra!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu