KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Marie
krinka
Eho
MalaSaJuga
bebko
Šašava
annci
d77
zvoncica36
pegaz
Simona
Ancica 87
Erata
Cala Domingos
Zmajuška
Niny
Amna84
SoJa
Vuchica
Blanka
SladZana
ragaco
PalcicaBg
Stenli
Ninche
JednaSova
Sofija Veks
saska1
bak
Bobaue
zsuki75
BiKsi :)
tatjanica
ganedina
millena
jelena*mama2andjela*
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
lelas
JocY
luckystar74
Strumfeta78
Smrdica
Dacaa
mamadabudem
micaubica83
lenjivica
AriesGirl
Vecka
marija123
dada88
noja
56 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 11/7/2015, 12:26

Lenjivice drz se,da kontrakcije sto pre stanu i da budete sto duze 2u1.Da li pijes nesto za smirenje?
Verujem da bi malo pomoglo.

Vecka ne mogu da verujem sta sve procitah.Ti si zena stena,svaka ti cast!
Izdrzi jos malo,nadam se da ce sve biti lakse kada stigne bebac.Ljubim te!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 11/7/2015, 12:30

Da li neko ima kontakt zene iz Zrenjanina koja sije platnene pelene,valjda se zove Svetlana?Svuda citam o njoj ali nikako ne mogu da nadjem kontakt
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 11/7/2015, 14:47

Lenjivice, drzim fige dragaa

ljubav ljubav ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 11/7/2015, 18:26

...vecki moja,davno sam ti vec rekla kako ti se divim zbog tvoje hrabrosti...ljubim tebe i malog junaka i drzhim fige za sledechu nedelju!
...lenjivice,biche sve dobro samo miruj i slushaj lekare,grlim te i tvoj stomachich...
....ganedinaaaa,sitno brojimoooo...i da mi obechash da vishe nechesh petljati oko renoviranja kucheeee! Wink
....ljubbb za trudnice,mamice i chekalice od mene i male sofke!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 12/7/2015, 10:49

Tatjanice , obecavam da necu vise, a I nemam sta sem nekih sitnica I udaranja glanca, jer sam manjevise sve I zavrsila .

Vecka moja draga, ja te prozvah sto se ne javljas a ti jadnica nadrljala skroz . Bas mi je zao da se toliko napati u ovoj trudnoci . Srecom, tvojim mukama uskoro ce kraj , a I ti si jedna izuzetna zena, jaka I hrabra, kao I ta tvoja bebica koju nosis u stomaku I zbog koje si sve zrtvovala . Nema reci .

Ancice, nacice se vec neko ko ce ti malo pomoci I pokazati sta I kako oko bebe . I ja nemam pojma ni o cemu kad su tek rodjene bebe u pitanju I cesto se pitam sta cu I kako ja s njim raditi kad se rodi, jer nikada u zivotu nisam ni uzela u ruke tako malo stvorenje, a kamoli nesto radila oko njega/presvlacenje,sredjivanje pupka, hranjenje, kupanje isl. Nadam se da ce to doci s vremenom I da cemo I mi sve nauciti , samo polako , da sve prodje kako treba , kao I sam porodjaj I da nam bebe budu zive I zdrave .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 13/7/2015, 09:51

Vecka ne mogu da poverujem sta ti se sve izdesavalo. Izdrzi jos malo pa cete uskoro da uzivate zajedno u cetvoro :)
Lenjivice, nadam se da su kontrakcije stale i da cete jos par nedelja biti 2 u 1.
Ganedina, ni ja nisam pre moje bebe ni jednu malu bebu uzela u ruke i nista nisam znala, ali brzo se to nauci. Jedino sam se plasila kupanja pa je to radio mm a ja asistirala. Sve ce doci na svoje kad stigne beba.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/7/2015, 16:59

Veco uskoro mazenje sa bebom . Ti moras zdravstveno da se dobro pregledas posle svega trebace ti jedna dobra banja Very Happy
.
Kakvi su lepotani prelepa deca osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Lenjivicce trazi da ti daju nesto za smirenje . Lezi u dobrim si rukama ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 13/7/2015, 17:36

Sutra kontrolni UZ...bas sam nesto uplasena...samo da sve bude ok molitva molitva molitva

Hoce li ovako biti pred svaki pregled do porodjaja? Da li se ikada opustimo i uzivamo u trudnoci punim plucima?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krinka 13/7/2015, 17:51

Sretno sutra Annci radost . Drzim ti fige da sve bude ok f .
Meni je prekosutra uzv i isto imam tremu Rolling Eyes
Koja si ti nedelja sada
krinka
krinka

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 13/7/2015, 17:53

Vecka,draga mislim na vas....Jos malo pa cete se druziti i zaboraviti sve ovo...
Lenjivice,kakvo je stanje,da li ste se primirili....? Nema kontrakcija?
Annci ime moje,ja sutra isto kontrolni uz,i opet mislim da li je sve ok ,sta ce reci itd...Mislim da se nikad ne opustimo dok ne zagrlimo zamotuljak....
Juce sam isla da vidim bebanu malu od 2 meseca,Boze kako su mali pa slatki:)
A moj sin bio ljubomoran na drugaricu kako sam je uzela on je odreagovo,dok je nisam pustila nije se smirio:)
Od sutra sam u gostima malo kod moje mame,jer je u kuci kod mm situacija sa sestrom opet zategnuta,rekla sam svekru ili se odvajamo skroz i da mi niko od vas ne seta kroz moj deo ili se ja selim iz kuce....Necu da mislim sta ce biti kad mi se dete rodi,i da li ce nekom smetati plac ili ne....
Drage moje,uzivajte i odmarajate...:*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/7/2015, 18:26

Cure, jos ste sve na broju, neka tako i ostane!

Lenjivice, da se niposto ne otvaras, mantraaaaam!

Annci, skoro pred svaki uz mi je tako bilo, pa onda budem mirna nekoliko dana, pa opet tripovi. JOj kad se setim, jos sam ja kao i bila opustena. E zivote. Mozda od ulaska u peti sam malo oladila jer su mi i kontrole bile na mesec. Kad je Arsa poceo da se javlja iz stomaka, tad mi je isto bilo lakse. A tek tripovi kad se ne javi, majko mila! lol! Sad se nekad primaknem da proverim da li dise kad spava! Sta reci, luda glava.
Srecno sutra, da uzivas potpuno!

Krinka, tebi srecno prekosutra, da li ti se smanjilo to mrljanje?

Cure, stisak od mene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/7/2015, 18:26

Vecka, uh, sta te sve snaslo, vala sto je mnogo, premnogo je. Ajde da bar na porodjaju prodjes lagano i posle da uzivate skupa kod kuce!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/7/2015, 20:34

...hej drugari,mi bili na prvom sistematskom pregledu...otorinolaringolog + internista + neonatolog...sve je super,lepo je napredovala,sad ima 3740...ljubimo vas sofija i ja! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 13/7/2015, 20:36

Ime moje, bezi ti odatle, dok se malo tenzija smiri. Nemoj da se nerviras sada. Najbitnije je da budes mirna i zadoljna. A i kod mame je uvek najlepse Wink

Krinka, drzim fige i tebi iz sve snage. Nadam se da se mrljanje smirilo. Moje jeste. Imam i dalje, ali je to toliko minimalno, da sam odlucila da ignorisem. Ja sam trenutno 9+3. To smo dr Biksi i ja oredile uz pomoc IVF sajta. Ako bih gledala po poslednjem ciklusu, bila bih 10+2.

Ma i ja mislim, Biksi da ce biti lakse kada se pokrene. Samo da znam da je tu, da je sve ok. Pre dva dana me je ozbiljno zaboleo stomak. Premrla sam. Odmah sam htela na UZ. Moj dragi kaze da bi najbolje bilo da kupimo kucnu varijantu UZ i da on zavrsi neki skraceni kurs. Tako da moze da virne kad god se ja prepadnem lol! lol! lol!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 13/7/2015, 20:37

Braaavo, za Sofiju!!!
Pu, pu, pu...
osmeh srce osmeh srce osmeh srce
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 13/7/2015, 21:22

Anci jedva cekam sutrasnji izvestaj,bice sve ok,ako je verovati tikeru biberce je vec poveca kockica cokolade :)

Bravo za Sofijicu devojcicu,ljubim je medenu!
Uzgred,Sofija je i moj izbor za ime za devojcicu :)
Za sada...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/7/2015, 22:03

Trudnice sretno na Uz vima Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/7/2015, 00:09

Annci, nasmeja me posteno! :) Jedva cekam sutra, i topljenje uz tvoj novi izvestaj!

Tatjanice, bravo za Sofi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 14/7/2015, 00:57

...i ja chekam tvoj izveshtaj sutra annci !!! :)
....palchice,pa da brzo imamo josh jednu sofiju na kutku! :)
.....sanjice,ljubb za tebe i vasuuuu!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krinka 14/7/2015, 08:44

Hvala Biksi Wink , jest se smanjilo mrljanje. Zna se desiti dan,dva da ne bude nista pa se onda opet pomalo pojavi i to prilikom brisanja ostane na papiru, a i stomak cesto osjetim.

Annci, Ancice sretno danas igracice radost

Pa ti si Annci vec ozbiljno trudna Wink. Ja sam tek 6+6 i to posljednjem ciklusu, a kako to racunate od oplodnje
krinka
krinka

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 14/7/2015, 08:45

Tatjnice,bravo za tvoju zekanu.....Ljubim vas puno!
I ja saljem poljupce Vasi i Sanji!
Ljubac veliki svima!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 14/7/2015, 08:58

Krinka, evo linka

http://www.ivfconnections.com/forums/content.php/749-IVF-Due-Date-Calculator-by-Date-of-Transfer-Retrieval-Ovulation-or-Insemination

mozes da racunas od dana transfera (u zavisnosti od toga da li su vraceni trodevni embrioni ili blaste), ili od dana aspiracije. Meni je odstupanje samo jedan dan. Link mi poslala Biksi (hvaala  Very Happy ). Srecno sutra  cvet

Ime moje, da obe danas izadjemo presrecne iz ordinacije. grljenje  grljenje  grljenje

Danas ne planiram da radim ni od kuce (da me slucajno ne bi iznervirali), najavila sam mojima na poslu da me zovu jedino u slucaju da upadnu teroristi i pucaju naokolo. U suprontnom, danas nisam dostupna. A pocinjem odlicnu krimi knjigu. Ako neko voli triler/krimi knjige (ja sam totalni fan), toplo preporucujem Jo Nesbea. Fenomenalan je! Zaokupi paznju 100%. Preprorucuem ga za period cekanja bete ili UZ. Hahaaa...zamislite kakva bi to recenzija bila za poslednju stranu...  lol!  lol!  lol!  lol!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 14/7/2015, 10:04

Evo i ja probala taj kalkulator i kao ja sam sada 5w+6d Laughing
Annci i sama sam takva posle bete čekala uzv da vidim tačkicu sad čekam da počne da kuca ko zna šta ću čekate dalje od nedelje do nedelje a dani ko godine... Pa sve pazim da li sam dobro prespavala noć, kako sam se nakašljala. Još nemam nikakvo mrljanje niti bilo kakve simptome još uvek...
Ja na bolovanju ali zovu me na tel ako im nešto treba. Od petka ne izlazim iz kuće samo na terasu, tako dolaze mi na kafu...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 14/7/2015, 11:08

Annci ime moje,ja verujem da cemo biti nasmejane oko glave...Sutra da procitam najlepsi izvestaj... Ja imam tek u 17h zakazano tako da javljam se sutra...
Krinka srecno sutra na uz...
Pegaz samo odmaraj....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 14/7/2015, 11:33

Tako I treba sve 4 u vis :) uzivajte odmarajte sto vise posao ima ko da zavrsi . Sad trudnujte to vam je jedini posao .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu