KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Marie
krinka
Eho
MalaSaJuga
bebko
Šašava
annci
d77
zvoncica36
pegaz
Simona
Ancica 87
Erata
Cala Domingos
Zmajuška
Niny
Amna84
SoJa
Vuchica
Blanka
SladZana
ragaco
PalcicaBg
Stenli
Ninche
JednaSova
Sofija Veks
saska1
bak
Bobaue
zsuki75
BiKsi :)
tatjanica
ganedina
millena
jelena*mama2andjela*
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
lelas
JocY
luckystar74
Strumfeta78
Smrdica
Dacaa
mamadabudem
micaubica83
lenjivica
AriesGirl
Vecka
marija123
dada88
noja
56 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 10/7/2015, 19:02

Ma naravno da cu pricati sa njom u utorak. Poslah i dragog da trazi caj za trudnice. Samo sam se pitala da li mogu jos nesto da uradim, posto moja dr ode na dva meseca u inostranstvo, pa rekoh da resim sto vise stvari dok je tu.

Kad smo vec kod odsusva moje dr, imate li neku preporuku za 4D. Ne moram da naglasavam da Jurisic ne dolazi u obzir!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/7/2015, 19:24

Millena....NEKA NAM JE DIMITRIJE ZIV I ZDRAV!!!!! beba beba A tebi brz oporavak!wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Annci sto se tice dobrog dr ako ti N.sad nije daleko ja svakom preporucujem dr Novakov ali morala bi odmah da zakazes jer je strasna guzva pa taman bi ti tad bila 12 nedelja...
Krinka,dobro dosla....Nek ti trudnoca prodje lagano...Razumem te za strahove ja ih imam jos uvek ali pozitivne misli osmeh za bebicu,pa da ti cestitamo za 7 meseci!
Ljubim sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 10/7/2015, 19:28

Biksi nek su samo zivi i zdravi,znas kako su mi skratili zivot pre 2 meseca zbog blizanacke transfuzije,tako da mi je sada samo bitno da su zdravi :-).Annci nisam htela da te uplasim,izvini.Svakog dana se cujem sa tom mojom cimerkom,njoj je to treca trudnoca,u prve dve nije imala proteine.U ovoj trecoj trudnoci su joj se pojavili u 6 mesecu i odmah je dobila uput za Bg inace je iz unutrasnjosti.Prva hospitalizacija 1,5 proteini,druga hospitalizacija 3,i juce smo se cule proteini su pali na 0,6 nakon terapije metildopa i obavezno skroz neslane hrane.Proteini se javljaju jer se so koju unosis zadrzava u bubrezima i mora da se prati pritisak 3x dnevno zbog preeklampsije.Ako proteini predju 6 onda ide hitan porodjaj jer usled preeklamsije dolazi do odlubljivanja posteljice.Sve ovo sto sam ti napisala su njoj rekli doktori,ako su oni nju slagali onda sam i ja tebe.Ti za sada kako kazes imas vrednost proteina 1 tako da mislim da nije nista alarmantno ali ce te verovatno pratiti.Ne znam kako se hranis,ono sto je jako bitno je da skroz iz upotrebe izbacis so i da kontrolises pritisak.Pitala si nesto u vezi proteina u krvi.To nema veze sa proteinima u urinu ni sa bakterijama,jednostavno se so zadrzava u bubrezima i vremenom ako raste pumpa visok pritisak i dolazi do preeklampsije.Postoji terapija za to ako ti bude bila potrebna tako da ne brini
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 10/7/2015, 19:33

Mene interesuje da li je neko koristio moderne platnene pelene,zaljubila sam se u njihove dezene :-)?
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/7/2015, 19:50


Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 10/7/2015, 19:51

Mico, hvala puno na detaljnom objasnjenju. Ja se bas trudim da ne jedem slano (e, sada, kolliko mi polazi za rukom...), a pritisak mi nikada preko 60/90....
Praticu ja ovo redovno...

Ime moje, iz Beograda sam, pa se nadam da zbog UZ ne moram do NS. Valjda ima jos nekog ovde, osim onog neprijatnog i neprofesionalnog coveka...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/7/2015, 19:53

Sigurno da ima...javice se neke sa iskustvom iz BG-a...Samo preskoci gospodina doticnog! Very Happy Ili bas da odes kod njega da vidi kako je omanuo! Wink

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 10/7/2015, 20:08

Cestitam Milena!!!
Drage ja sam u bolnici na tokolizi jos od ponedeljka! Boleo me stomak, na ctg videli kontrakcije, strpase me u bolnicu, i dalje imam kontr. i pored tokolize, zatvorena sam, ali bebina glava je nisko pritiska mi grlic pa se boje da ne krenem da se otvaram. Ziva nisam!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 10/7/2015, 20:09

Joj, Lenjivice! Pa sta kazu, draga?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/7/2015, 20:16

Lenjivice,polako draga samo,bolje i da si tu....Znaju dr sta rade,ti se smiri zbog bebe! Ljubim vas,drzite se!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 10/7/2015, 20:48

Milena, čestitam rođenje sina! Dimitrije, dobro došao!

Krinka, dobro došla! Daće Bog pa ćeš ovu trudnoću izgurati do samog kraja.

Lenjivice, dobro je da si u bolnici i u pravim rukama, verujem da će se sve srediti, a ti pokušaj koliko god možeš da se što manje sekiraš.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 10/7/2015, 21:45

Nema na cemu Annci,najbolje da vidis sa svojom dr.Meni je krenulo zatezanje stomaka i blagi menstrualni bolovi ali Magnezijum Direkt je odradio svoje.Koristim ga po potrebi.Fenomenalan je.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/7/2015, 22:54

Lenjivice, uh, verujem da si prestrasena, ko ne bi bio, al super je sto si doktorima na oku i sto primas tokolizu i sto ne mrdas iz kreveta. Mumificiraj se i bice sve ok! Jest da nije prijatno biti vezan za krevet, al znas kroz sta si sve prosla dok nisi ostvarila trudnocu. A ti bebo, nigde ne pritiskaj mamu, vec kuliraj bar jos 50 dana u stomaku!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 10/7/2015, 23:11

Milena čestitam,Dimitrije dobro došao srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Lenjivice dobro je da si kod njih ,lezi miruj i ne mrdaj koliko god samo da sve bude dobro.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 11/7/2015, 07:11

Joj Lenjivice mora da si se isprepadala. Slusaj doktore i bice sve u redu!
Krinka primas li ti progesteron depo ili samo pijes utrogesgan? Valjalo bi oboje
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 11/7/2015, 08:59

Lenjivice , cesto se desava da zenama znatno ranije krenu kontrakcije . Bitno je da su ti to otkrili I da si u bolnici pod stalnim lekarskim nadzorom . Znam da ti nije lako, ali moras da se smiris psihicki I bukvalno zalepis za krevet , tokoliza ce ti sigurno pomoci , videces.
I nasa Vecka je jos ranije imala rane kontrakcije I svako malo bila u bolnici zbog njih pa je ladno dogurala do 30 I neke nedelje .
Nema je da nam se javi , pretpostavljamo da je se porodila I da ima pune ruke posla pa ne stize od dvoje decice .
Vecka, javni nam se bar na kratko da nam kazes kako ste ti I bebica .

Annci, u NS je dr. Novakov koja je bas, bas dobar r. za expertske , i ja sam isla kod nje iako sam udaljena 55km od BG . Ako te mrzi da ides u NS imas Analajf nedaleko od IMD dr. Zivanica, on je isto jako, jako dobar I najveci broj trudnica ide na expertski u BG bas kod njega . NJih dvoje su ti provereni. Nadji na netu broj Analife pa zovi odmah da zakazes, isto mora dosta ranije .

Ostale mamice I debelice ljubim.

Tatjanice nadam se da uzivate vas dve lepotice I drago mi je da si i dalje s nama I da nam dajes nesebicnu podrsku .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od krinka 11/7/2015, 09:23

Dobro jutro zenice,

Krinka primas li ti progesteron depo ili samo pijes utrogesgan? Valjalo bi oboje[/quote]

Primila sam 3 inekcije progesterona i to dvije prije bete i jednu na dan kad sam prokrvarila. Korstim sada 3x3 utrogestana dnevno i estrofem 3x1 te ono standardno folacin, aspirin i polobevit.

Od jutros opet nesto mrljavim, a i sike su mi nesto ispuhale i nisu bolne pa tako da imam jos jedan razlog vise za brigu.

O kako zavidim onim zenama koje imaju urednu trudnocu. Ja se taman malo opustim i uzivim u ulogu trudnice i kao da zna odmah me strefi neka nova briga.

Ljubim vas sve i zelim vam miran i ugodan vikend usne

krinka
krinka

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 11/7/2015, 09:32

Ljubim vas drage moje, izvinjavam se sto me nije bilo toliko dugo! Jako sam se lose osecala i nisam mogla da pisem, bilo mi je potrebno da se izolujem od svega.

I javno da cestitam svim mamama koje su to postale i da vam pozelim svu srecu ovog sveta i da uzivate u najvecoj ljubavi na svetu, uzivajte sa  bebama jer brzo rastu! :*
Svim novim trudnicama cestitam trudnocu i zelim iskreno laku i bezbriznu trudnocu od srca, da nikada nemaju trudnucke brige i probleme jer to ne bih pozelela ni najgorem neprijatelju. Anci posebno zasluzuje sve cestitke i javno i svu srecu ovog sveta! ♡♥♡♥♡♥
Jos uvek se nisam porodila. Poslednjih skoro 2 meseca proveli smo u paklu, nadam se da se blizi kraju i srecna sam sto je beba jos uvek bezbrizna kod mene. Nekoliko puta na tokolizi, nekoliko puta u porodilistu kretao porodjaj i zaustavljan, bebi su se gubili tonovi. Placenta acreta prerasla je u placentu percretu, placenta je kroz matericu srasla i za misice, strahoviti bolovi, najverovatnije ce na carskom materica morati napolje sa sve desnim janikom, samo se uzdam u svoju dr da ce izvuci najbolje od svega i sacuvati mi ipak deo materice. Hipertenzija sada je presla u preeklamsiju, utvrdjeno naglim skokom proteina u urinu. Uz to usporen rad bubrega, strasni bolovi od peska u bubregu koji se pokretao. Jetra ostecena i postoji mogucnost da zbog ostecenja jetre necu moci da dojim bebu sto mi je najtuznije. Sad Posto je tahikardija sve jaca i pored terapije, prosla sam jos brdo analiza, utvrdjen losiji rad srca na 70%.
Moja dr insistira da se cr uradi sto pre, trebao je da se zavrsi ove nedelje po misljenju moje dr, ali posto nisam prosla konzilijum jer anesteziolog nije odobrio, odlozili su za narednu nedelju, sa nadom da ce se stanje sa pojacanom terapijom regulisati. Svakog dana radimo kontrolu protoka, po ultrazvuku beba je zdrava i jos uvek nije ugrozena u stomaku iako je dosta mala za nedelju gestacije, sto je olaksavajuca okolnostda je zdrava. Visak plodove vode od dijabetesa nadam se da nece stetiti, glikemije se dovode u red sa strogom dijetom. Lezim na odeljenju i cekam, koliko ne znam. Nedostaje mi dete. Nedostaje mi muz. Nedostaje mi nasa mala porodica i da ih sve zagrlim. Sreca je sto sam u apartmanu odakle nemam potrebe da izlazim, ovde imam wc, frizider,  wifi da gleldam filmove i serije, knjige, klimu... nemam potrebe da izlazim iz sobe i prezivljavam teske rizicne trudnoce i spontane pobacaje koji se desavaju oko mene. I obroke mi donose u sobu, koliko god bila sebicna ali to jeste mojoj bebi samo potrebno, da se izolujem i smirim jer ipak zelim da je rodim zdravu i da se oporavim da i ja budem zdrava nakon svega. Izguracemo i ovo sve, dani su u pitanju kada cemo upoznati nasu srecu za koju se borimo, kada ce za nas sve ovo biti proslost.

Svim trudnicama zelim da budu bezbrizne, izoluju se od svega sto na njih lose moze da utice, uzivaju maksimalno u trudnoci!

Javicu se kada budem ispunila najvecu zelju svom  sinu, kad mu uskoro rodim bebu i kompletiram nasu malu porodicu. Do tada vas sve grlim!


Poslednji izmenio Vecka dana 11/7/2015, 09:41, izmenjeno ukupno 1 puta

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 11/7/2015, 09:37

Krinka, ja sam zbog krvarenja povecala sebi i utrice na 4 x 200 mg. Ako su tvoje tbl od 100, onda si pokrivena. Progesteron sam primala na 3 dana, sada sam proredila na 5, jer pratim redovno vrednosti. Ubaci i Mg prasak. On je dobar jer smanjuje kontrakcije. Meni su ga takodje ovde preporucile.
U potpunosti te razumem, draga. Svaki put kada odem u wc preznojim se. I onda kada izadjem moj dragi koji uplaseno gleda "Iiii?". Meni su se mrljanja stvarno smanjila, ali i dalje su pristuna i to me jako brine. A sto se grudi tice, idem kroz kucu i sama sebe hvatam i odmeravam...da se nisu smanjile...mozda manje bole...ili je ipak sve ok...

Tako da ce ova nasa decica kada se rode, dobiti ludace za majke ..hahahhaa...
...ali ludace koje ih beskrajno vole i koje su sve zrtvovale da bi oni dosli na svet...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 11/7/2015, 09:46

Joj Vecka sta ti se sve izdesavalo bas mi je zao. Ti se bas namuci. Zelim ti da ti CR prodje u najboljem redu i uskoro zaboravis na te muke pored svoje bebice
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 11/7/2015, 09:49

Joj, Vecka, draga! Ne mogu da verujem kroz kakav pakao prolazis. Bitno je da se vidi kraj! Izoluj se od svega loseg i cuvaj svoju bebicu! Drzimo fige jaaako najjace!

Ljubim te puuuunoooo srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 11/7/2015, 11:16

Vecka milion puta sam se pitala sto se ne javljas i da li je sve ok. Drzi se draga, jos samo malo i svim mukama je kraj. Samo da budete ok i ti i bebica.
Ja sam devojke i dalje u bolnici na tokolizi. Tokoliza nije smanjila kontrakcije. Danas mi rekose da ce me pregledati pa ako sam krenula da se otvaram ( daleko bilo) sanitetom za Visegrafsku. Sve se desilo odjednom. Pre samo dve nedelje sve skolski, grlic bio 3,3 cvrst i zatvoren, bez ikakvih bolova. U medjuvremenu sam po ceo dan leskarila, samo do prodavnice koja je u prizemlju zgrade. Stvarno sam pazila. Brisevi sterilni, urinokultura isto. Sta se i zasto desilo, nemam pojma. Ja sam se bas maksimalno cuvala.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 11/7/2015, 11:57

Lenjivice, nadam se da ce se to sve srediti i da cete ti i bebac biti dobro. Navijam iz sveg srca.

Vecka, bas si se napatila u ovoj trudnoci. Izdrzi jos malo, a onda stize najlepsa nagrada, tvoj "smotuljak". Mislim na tebe i grlim te.

Trudnice, mislim na sve vas.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 11/7/2015, 12:20

Joj Vecka rasplaka me zeno.Svaka cast kakav si borac!Juce sam pricala sa jetrvom svi je teraju da rodi jos jedno dete (ima jednu devojcicu) a ona nece ni da cuje.I sad kad citam sta ti sve prezivljavas zbog drugog deteta,koliko si se trudila i zelela da dobijes drugo dete,divim ti se!
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 11/7/2015, 12:21

Joj Vecka rasplaka me zeno.Svaka cast kakav si borac!Juce sam pricala sa jetrvom svi je teraju da rodi jos jedno dete (ima jednu devojcicu) a ona nece ni da cuje.I sad kad citam sta ti sve prezivljavas zbog drugog deteta,koliko si se trudila i zelela da dobijes drugo dete,divim ti se!
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu