KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
hocukusurnecuzvaku
Djurdjevak79
smiley77
Erata
Botox
Orline
Ancica 87
noja
mijaki
Strumfeta78
Niny
tetreb
mamadabudem
dragana76ns
smile :)
winni
Klarica
makac71
JednaSova
Stenli
Bobaue
Vuchica
millena
lelas
Sofija Veks
Zmajuška
lenjivica
bak
lela1984
saska1
ganedina
ragaco
jelena*mama2andjela*
JocY
Mrvica
Blanka
Smrdica
Ninche
BiKsi :)
micaubica83
MalaSaJuga
SladZana
KoMetaK
tatjanica
Vecka
PalcicaBg
zvoncica36
51 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 18/4/2015, 10:51

....samo da ljubnem moje trudnichiceeee!!! c
....ganedina,i meni je moja doktorica hematolog rekla da se ne bodem vishe u stomak,pa sam preshla na butkice i ruke gde sam hvala bogu lepo tapacirana pa me ne boli mnogo....
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 18/4/2015, 12:28

Ganedina, super da su te iskontrolisali, sad si mirnija. Bebac super napreduje! I meni su ovde dali da radim OGTT u 24. nedelji, ja zvala neki lab juce, kazu mi da se zakazuje i da se radi 2 dana, prvog dana provere glukozu, pa ako je povisena, sledeceg dana rade profil, a ako nije ne rade. Moram da nazovem jos neki lab da vidim kako oni to rade. Ja se i dalje bockam u stomak, jos nisam presla ni na noge ni na ruke, bockam se i dalje u stomak, smao sam pomerila, pa se bockam dalje od pupka, prema boku. Tako mi rekla drugarica da joj je rekla Miticka, a drugarica je usla u 9. mesec, i rekla joj Miticka da se sad savetuje tako, a ne da se bocka u ruke i noge. 100 sela, 100 obicaja, ne znam ni sama sta je pametno. Ali, posto mi je stomak poveci, plasim se da se bocnem blize pupku, iako imam dovoljno salca. Mozes da se bockas u nogu, ili ruku, kao ima ko da ti daje. Evo linka, doduse jeste za insulin, ali je princip isti: http://www.diabeta.net/insulin-2/mesta-ubrizgavanja-insulina

Mijaki, ja verujem da je doslo do kasnijeg kacenja, ili da ste radili prerano UZ, cucete srculence za koji dan, sigurna sam! NE moze da bude drugacije sa ovolikom betom!

Hiperaktivna, cekamo i tebe da se javis da si cula najlepsu muzikicu!

Lelas, jeste, boleo me je stomak od nervoze, to sam ukapirala odmah, ali dok me dr nije pogledao, bas mi je bilo lose. Nervoza cini cuda! Rolling Eyes Sad sam se malo opustila, pa mi je lakse, skrenula misli, pre svega.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/4/2015, 12:32

Ganedina, ja sam se bockala u stomak dok god sam mogla, odmarala sam stomak bockanjem u noge ili ruke, i tako u krug do porodjaja, i 6 nedelja nakon porodjaja.

Cure, ljubim vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 18/4/2015, 13:30

Kometa, svratih da proćitam ima li šta novo od tebe i zatekoše me divne vijesti. Nisam znala kad je bio taj psihički kritičan period, ali pročitah da je iza tebe, hvala Bogu.
Brzo će polovina maja. Nama brže nego tebi, ali proleteće. Jedva čekam avgust :)
Ganedina, drago mi je da je sve kako treba :)

Mijakiiii, koje iznenadjenje, ma braaavooo!!! Biće to dobro, i Mihailo se nije video u tom terminu, samo GM, a posle nedelju dana bilo srčane radnje kao najlepše muzike. Jedva čekam da nam javiš
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 18/4/2015, 16:57

Mahmah devojke!
Kometo nadam se da ti je sada lakse.
Genadina super da je sve u redu.

Mene danas bolucka stomak malo...

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 18/4/2015, 17:43

Trudnicice samo da vas ljubnem!

Ganedina drago mi je da je sve ok,nek tako i nastavi.

Kometak prosao je i taj dan koga si se pribojavala,sad lagano,bez tenzije,uzivaj u odmaranju,za koji mesec ces biti zeljna izlezavanja Very Happy

Vecka kada ides na kontrolu?

I mene brine Petkana,nadam se da su kod kuce skupa i da uzivaju.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 18/4/2015, 18:44

Evo i nas....
Vucko,divna si mi i ti i on....
Kometak,samo kad je prosao dan...Opusti se...Verujem u prave stvari..
Vecka,odmori i iskuliraj malo,bitno da je dobro..
Ganedina,drago mi je da je sve ok...
Tatjanicu,Sanju,Milenu,i ostale da ne nabrajam a i ove nabrojane ljubim puno
Mi bili na kontroli juce,bebac je dobar ima 210g,po Uz dodjemo na 17+6,tako kaze dr...Grlic kaze nije los,33mm,uloziv za vrh prsta,pa sta god to znacilo,od nedelje cu probati u Betaniju da se provucem za serklaz,ako ne moracemo privatno...Dobih feroglobin za nize gvozdje,a vidim u njemu jos neki vitamini B i folna valjda ne skodiu uz femibion 2,nadam se da zna sta mi je dao...
Inace da vam docaram sta je moj sin radio na UZ...Sramota me i da kazem,ne znam na koga je,onako mala rukica hop prema pisi,i lepo se dete poceskalo,i malo cackalo,valjda da vidi sta je to......Ja padoh od smeha...Danas sam tako umorna kao da sam kopala ceo dan,isli smo na krstenje,sve me zivo boli od sedenja,a sutra opet aj Jovo nanovo...Jos jednom sve ljubim i cuvajte se,mazite ono sto imate u stomaku ili van njega..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 18/4/2015, 22:59

Hej drage moje trudnice sadasnje i buduce i mamice :)

Najpre da kazem da nam je drugar Bogdan medenjak mali, kako je on scepao svoju mamicu i ne pusta :) samo se mazite i volite.

Kometo, drago mi je da je taj dan prosao, mogu misliti kako si se osecala, dobro je da te je doktor pogledao u smirio. Samo mirujte deckic i ti i bice sve ok.

Ganedina, dobro je da je sve ok.

Ancice, raste deckic, bas si me nasmejala, sta ce, mora da istrazuje malo hi,hi :)

Mijaki, nasa nova trudnica. Cestitam :)

Ljubim vas sve redom, da ne nabrajam sad
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/4/2015, 23:07

Vuchica ::Hvala drugari!
Evo jedne slicice, na maminom licu se vidi sreca, sreca, radost  srca1

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 263ikic

ljubac od nas
boze sto se je predivan!!!!!  osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/4/2015, 00:10

Ganedina bravo za bebana a. Od mm rodjena sestra zivi u Bg 69 god , kad je bila trudna svakog meseca je isla na 3, 4 dana u Visegradsku na kontrolu ultra zvuuk krv ...to je po meni super
Kometak sad bas uzivaj sve cetiri u vis . Stomak kad zaboli obicno su to creva od nervoze sto manje na nogicama uspravno , leskari filmovi, knjige ...proleti posle 30 videces
Hiperaktivna cekamo muziku zivota



noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/4/2015, 00:35

Meta sad vidim da ti je termin bas kad se moja Lea rodila . Nama je termin bio 27 , 28 ... Bice jedan Lav, Leon ili Lion heheeeee .lavovski Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 19/4/2015, 00:36

Hehe ancice bravo zaomcica :) opasni nam ovde momci, na uz se ceskaju, piske... Very Happy
Moje bebce samo sisa palac na uz Very Happy
Palcice idem u ponedeljak u bolnicu, i nadam se isti dan kuci :) 
Za 28. Zakazano u dz vadjenje krvi, brisevi... a za 6.5. zakazan prijm ako ne bude ranije, redovno lezanje valjda opet 6 dana -_-
Petkane bas dugo nema, nadam se da su dobro. .

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/4/2015, 00:38

Ancice I ti draga sto vise leskari uzivaj dragaaa trudnica
Vecka jel su sad samo one svakodnevne dosadne kontr .
Ljubim debele
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 19/4/2015, 09:05

Pozdrav drage moje zenice  ff
Svratim ovde dok Bogdan spava, samo protrcim kroz redove i na brzaka pokupim sta ima novo.
Sve vas ljubimo u te debele stomacice i neka nam rode donesu sto vise novih drugara i drugarica.
vv
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 19/4/2015, 10:18

Joj bre Vecka sto opet na 6 dana u maju??? Nije mi jasno... Verujem da ces u ponedeljak sve na brzinu obaviti...
Ja poslah mog muza na krstenje u crkvu samog i rekla sam kad bude rucak zovi me da dodjem da jedem,do tada ja odmaram i mazim Aleksu... Tata resio da da ime! :)
Sovo Bogdan je med medeni....
Ljubac svima...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 19/4/2015, 10:44

Ancice prelepo ime je tata dao. osmeh srce
Evo i mi bili kod dr. bebac napredjuje i zuri nedelju dana. inace se i nas decko ceskao ko Aleksa a mm sav srecan,a ja da propadnem od sramote. pa mu pricam kako nije to lepo, a muz se smeje i zeza. eh decaci, kako li cu se ja snaci. inace je zevkao i plazio se. i mislim da lici na mene,hehe.
pozdrav drage moje osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 19/4/2015, 12:48

....anchice,divno ste ime odabrali! beba u kolicima
....sanjiceeee,bebac lepo napredujeee,biche to mamin sin! c
......grlim moje trudnichice! d
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 19/4/2015, 13:44

Ancice, lepo je ime tata odabrao za sina! Super da je sve OK! osmeh srce

Sanja, bravo za jos jednog maminog sina koji lepo napreduje. Nego, to kad beba zuri, moze da ukazuje i na povisenu glukozu. Jesi li ti bese radila OGTT? osmeh srce

Mogu misliti kako je ceskanje bilo smesno! lol! lol! lol! Ko zna sta mene ceka na sledecem UZ, kad je ovaj moj piskio prosli put! lol! lol! lol! Samo mozemo da se cudimo, ali je ovo samo dokaz da su muskarci, jos iz stomaka, opsednuti svojim organom! Tek ce da se igraju sa njim i razvlace ga! Wink lol! lol! lol! lol! lol! Laughing Laughing


Poslednji izmenio KoMetaK dana 19/4/2015, 19:00, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 19/4/2015, 14:50

Juyro devojke moje drage! Tako ste me lepo oraspolozile! Guglala sam nesto, bas sam baksuz, i rastuzila se, ali ste me vi lepo nasmejale!
Tatjanice mozed da biras zeta vidis da su svi momci face jos u stomaku. mene muz ubedjuje da cemo i mi doprineti jos muskoj populaciji, ubedjen je, bas cemo da vidimo tatin instikt da l ce biti dobar. Posto je u prvoj trudnoci moj majcinski bio pogresan, bas da vidimo kako ceara da se pokaze Razz

Nijo da da, sad ti dooosadni pregledi, a mislim da ce mi prikljuciti i tokolizu na 48h jer mi je tako moja dr rekla, da prosla dizaaljda drzi do 4 nefelje, a mi nemamo luksuz da cekamo da ponovo pocne porodjaj, posebno jer nisam valjda pogodna za serklaz. Mada za serklax se i slazem. Moja sestra srednja je radila serklaz u 19ned, u 20jij krene porodjaj i umalo joj ne odvali serklaz grlic, izgubila blizance, tako da verujem mojoj dr, neka oni zaustavljaju kako sta mogu bolje nego da se uradi serklaz i da se osloni na to kao s o su i mojoj sestri. Mada, ovo nije ista bolnica, ovde imam poverenja u lekare, pa se nadam da me nece izneveriti :)
Da Ancice... 6 dana samo kad  pomislim, ali ipak mi je drago, znaci da ipak vode racina, ne otpisuju me...
Imam cimerku koja je svaki put bila sa mnom u bolnici do sad i poklapale smo se u istoj sobi, postala mi je mnogo draga i sigurno cemo se druziti i nakon porodjaja. Ona ima zakazan prijem sada opet dan posle mene, tako da cu, ako bude bilo srece i ni jedna od nas se ne porodi, imati lepo drustvo u bolnici. Cudno jej to, u prvoj trudnoci sam tako upoznala drugaricu za koju mogu reci da mi je prijatelj, deca su nam tako sada najbolji prijatelji od kad su bili bebe i jako su bliski, a sada osecam da ce ovo biti prijateljstvo iz druge trudnoce. :)

Devojke kako ste vi? :)
Moja sestra bliznakinja je dosla sa decom ovde, ali ja sam jako umorna pa lezim sa muzem i sinom koji spava u nasem malom kutku, pravim se da i ja spavam Very Happy malo odmaram i citam vas, pa cu se "probuditi" jos malo sa mojom malom porodicom i druziti se sa njima. :) je l nisam odvratna sto lencarim? Razz ba mi nesto prija da sam malo izolovana od guzve koja mi se tako iznenada pojavi u kuci, postala sam prava trudnica izlupana hormonima Razz

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 19/4/2015, 14:57

Trudnjace  osmeh srce

Ima nekoliko klipova na jutubetu gde se decaci u stomaku bas igraju svojim ponosom  lol! Ima i kompilacija raznih snimaka sa uz. Potrazite, ja gledala cepala se od smeha
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 19/4/2015, 15:02

https://www.youtube.com/watch?v=sVB0qTiq5jU

Ova je recimo super, svasta ima
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 19/4/2015, 15:51

hahahaha Bak...da me nije blam slikala bih vam taj deo dr snimio 5 prstica kako idu prema ponosu,i ponos naravno ali nije snimio razvlacanje...
Vecka nisi bezobrazna uopste...
Ja sam se sad vratila sa krstenja otisla jela i zahvalila se i idem da se uvalim u krevet inace sam se prikopcala da novoj trudnici Bak pozelim srecu,cvrsto verujem u to......
Jeste,Kometa vidi se sta je pravo musko od stomaka,samo im je to u glavi..
Inace htedoh da vam okacim sliku u stomacice posto su mi danas vec svi rekli da sam debela,pa da procenite,ali sam seljak,nisam na dobro kliknula i napravih sra... a pisalo je da je uploadovano,ili kako se vec kaze...Poslala sam Hepi poruku ako zna sta sam uradila da ispravi...
Uzivajte..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 19/4/2015, 19:32

Drage moje ja sam provele dan prelepo sa nasom Zmajuskom i jos jednom zenicom koja sutra ima tranafer. Navijam jako za njih dve. inace kometak nisam radila ogt. zaboravih da kazem da sam se ugojila 13 kg,ali me dr ne kritikuje kaze da sad licim na zensko. Laughing
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 20/4/2015, 00:06

Sanja hocu ja 13kg :)
Ja sam u prvoj trudnoci +25 do pocetka devetog, a sada +6-7 do 26ned :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 20/4/2015, 07:50

Ja sam konacno na istoj kilazi kao na pocetku trudnoce. I radila sam ogtt test,verovatno zbog blage insulinske rezistencije koju sam imala i godina.
Vecka,ajd zavrsi danas brzo sve sto imas!
Sanja,bravo za maminog sina!
Ancice,prelepo ime za vaseg sina!
Kometak,uzivaj i kuliraj!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu