KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
hocukusurnecuzvaku
Djurdjevak79
smiley77
Erata
Botox
Orline
Ancica 87
noja
mijaki
Strumfeta78
Niny
tetreb
mamadabudem
dragana76ns
smile :)
winni
Klarica
makac71
JednaSova
Stenli
Bobaue
Vuchica
millena
lelas
Sofija Veks
Zmajuška
lenjivica
bak
lela1984
saska1
ganedina
ragaco
jelena*mama2andjela*
JocY
Mrvica
Blanka
Smrdica
Ninche
BiKsi :)
micaubica83
MalaSaJuga
SladZana
KoMetaK
tatjanica
Vecka
PalcicaBg
zvoncica36
51 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 20/3/2015, 17:14

Bolje je piti običan Mg nego šumeći.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 20/3/2015, 17:17

PalcicaBg ::Divnih li izvestaja! d
Bravo trudnicice nase,samo tako nastavite!
Ganedina gde je tvoj tiker? Very Happy
Kad sam se porodila mm i ja smo videli pet roda. Poklanjam ti jednu da ti što pre donese bebče. Pre trudnoće mesecim mm je svuda viđao rode, a onda sam počela i ja pored njega da ih viđam. Uvek mi je bilo slatko,ali i smešno to verovanje. Sad verujem 100% da je moju bebu donela roda. Dobro i muž se malo pomučio.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 20/3/2015, 17:55

Hvala zvoncice,verujem i ja u rode,kad god idemo u Va vidim ili rode ili njihova velika gnezda i verujem da jedna od njih ceka bas moju bebicu da donese Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 20/3/2015, 18:13

Sto se tice sumeceg mg, meni je dr rekla nikako sumeci, to nije ni za koga pa ni za trudnice. Dopisala mi je i Mg i Fe da pijem, uz trudnicke vitamine i folnu.
Kometice fes je fetalna ehokardiografija, radila sam je sad posebno jer su bebi videli neku cistu na srcu u 16ned, koje posle nije bilo. Inace su mi u prvoj trudnoci FES radili na euz u 24.ned.
Meni na uz obavezno uhvate kontrakcije, vec poslednjih 6-7 nedelja, sto nije ni cudo, i oni bi ih imali posle penjanja 2 sprata stepenicama, pa stajanja pola sata pa sedenja jos 2,5. Inace mi dr rece da ni jedna trudnica nr bi trebala da sedi vec polulezeci polozaj. :)

Hvala za salaticu. Juce sam u salati nasla nekog puza golaca dok sam je prala, toliko sam se zgadola da sam povratila, inace nisam bas tako gadljiva, i bacila sam salatu. Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 21/3/2015, 07:06

....zvonchice,slazhem se za rodiceeeee.....ja sam dve,tri nedelje pre nego shto smo ushli u proces vto sluchajno jedno jutro bukvalno naletela na rodu u centru grada...rano ujutro,ona lepo sheta po korzou....hihihhihi.....i to kad sam ishla da kupim antibiotike jer se mm u spermokulturi pojavila neka glupa streptokoka...evo je ta rodica shto je zaduzhena za nashu bebicuuuu,pa neka i vama svima bude talichna!!! roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  4tvk8g
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 21/3/2015, 09:36

Devojke,nije se bol vise pojavljivao,tako da u ponedeljak idem u DZ...Kometak,idem svaki drugi dan,tako da mi je to super,tako je bilo i pre trudnoce,na pocetku je bilo povuci potegni jednom nedeljno,ali regulisala sam...
Mico dobro je da imas terapiju..
Vecka super za bebca..
Tatjanice,divna roda...
Nego pitanje da li neka debelica koja je uskracena za vođenje ljubavi ima lude snove oko toga....? lol!
Nije mi bas bilo dobro kad sam se jutros probudila... lol!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 21/3/2015, 09:59

Jutro devojke!
Ancice Laughing Laughing Laughing ja za divno cudo nemam takve snove, al bolje je to nego nocne more Razz ja vec 5 meseci sanjam odlive, spontane, lose nalaze, prevremene porodjaje.., imam nesanicu... bas sam opterecena Embarassed ili onu drugu krajnost kako sam beskonacno dugo u bolnici i ne mogu da vidim sina i hocu da umrem od tuge a da se razlog mog odlaska u blnicu cak ni ne zna lol! skrenula sam lol!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 21/3/2015, 10:27

....ihihiihih,anchice nisi usamljena u ludim snovima kad je vođenje ljubavi u pitanju...josh je meni i muzh na brodu,shvati me.....hihihihiihihihihiiii.... Laughing
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 21/3/2015, 11:50

Eh rode, i nama je jedna u novembru bukvalno preletela preko auta! Negde u Hrvatskoj, vozimo, samo se nesto belo pojavljuje ispred auta, mi u soku, kad se podigla pravo ispred nas da je lepo vidimo i da nam preleti tacno iznad auta na 20-tak centimetara. Very Happy

A sto se tice snova, najvise sanjam "vlazne" snove i kako me je muz prevario! lol! lol! Mada, imam sirok asortiman najnelogicnijih snova!!! lol! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 21/3/2015, 17:52

Tatjanice moj je tu,pa mi nista ne vredi...Inace sam sanjala sve strasne snove tako kao Vecka,a nocas prvi put da me san uzbudio...Lakse kad znam da i vas takvi snovi spopadavaju... Very Happy

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 21/3/2015, 18:50

...hihihiiiii....znachi,da rezimiramo,kategorija erotski horor je sasvim normalna u trudnochi!!! lol!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 21/3/2015, 19:19

tatjanica ::...hihihiiiii....znachi,da rezimiramo,kategorija erotski horor je sasvim normalna u trudnochi!!!  lol!
Ovo je ziva istina. Potpuno normalno kao i mucnina  lol! jedno vrijeme sam se iskljucivo tako Keksala  lol!
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 21/3/2015, 19:40

jAOOOOJ :))) hehehe znaci veceras nastavljam da gledam 50 nijansi sive, mozda i mene napuste ovi uzasni snovi Wink Inace je kod mene uobicajeno uvek da takve snove imam kad mm nije ovde (cesto nije sa nama) :p

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 21/3/2015, 19:44

Jao zene hormoni su cudo. Desavaju se ti snovi. Bar da tako uzivamo kad drugacije ne mozemo:lol:
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 21/3/2015, 19:44

Jao zene hormoni su cudo. Desavaju se ti snovi. Bar da tako uzivamo kad drugacije ne mozemo:lol:
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 21/3/2015, 20:44

Danas mi je medic. sestra prvi put dali fraxi i to u ruku,kaze na pocetku trudnoce se daje u stomak pa kasnije u ruku i butinu.Tako me je ubola da sam zvezde videla c c c i ostalo mi modro
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 21/3/2015, 21:07

E bre mico. Sta ces moras da istrpis. Sve za nase male bebice. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 21/3/2015, 21:11

Ma dobro je sto sam ih uopste i otkrila kao sto rece moj hematolog,samo se nadam da nisam kasno pocela sa fraksijem.Koliko vidim ja sam jedina koja je u cetvrtom mesecu pocela sa bockama,zene odmah na pocetku trudnoce krecu da se bockaju.Nadam se da ce sve biti ok
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 21/3/2015, 21:40

Mico, mozda si medju ovom grupom trudnica jednina, ali bilo je cura koje su posle ostajanja u drugom stanju radile trombofilije i tek kasnije pocele da primaju fraxi, ne brini. Svakako, prvi meseci su manje "opasni" nego kasnija trudnoca, jer sto vise budes proizvodila krvi za tebe i bebe, sve vise ce ti znaciti da bude viskoznija i da primas fraxi. Pitah te, ali mi nisi odgovorila, jesi li radila d-dimer i neke dodatne analize? Jel ti hematolog dao da radis jo nesto ili ti je samo ukljucio terapiju?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 22/3/2015, 19:32

Jos na pocetku trudnoce sam radila D dimer koji je bio povisen i bila prvo kod dr Elezovica.On mi je rekao da uradim trombofilije ako D dimer bude 2x veci od ref vrednosti.On se nije povecavao,pratila sam ali je uvek bio iznad ref vrednosti.Kad sam otisla kod dr sa VTO na kontrolu,kada je videla D dimer rekla mi je da sledeci put ne dolazim na kontrolu dok ne uradim trombofilije,i poslusala sam je.Uradila sam i otkrili mi urodjene i odmah sam otisla u Nis i dobila terapiju.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/3/2015, 21:36

Mico, dobro je da si nahvatala hematologa. Nince je pocela od cetvrtog meseca sa fraksijem. Ja sam takodje bila na bocama, doduse citavu trudnocu, a u prvih 12 nedelja i na aspirinu, uz boce. Kasnije mi hematolog ukinuo aspirin i ostavio samo boce.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 22/3/2015, 21:58

Biksi, enciklopedijo!!!! Bolje se sjecas moje trudnoce nego ja sama :)...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 23/3/2015, 09:42

...samo da ljubnem moje trudniceeeeee slatke!!! cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 23/3/2015, 11:28

Jutro drage trudnice!
Ja sam nesto negativna ovih dana, samo se svadjam Sad
Mico ja ne verujem da si zakasnila sa fraksijem. Imala sam cimerku u bolnici kojoj su uveli fraksi tek negde 32ga ned je bila, nije ni znala da ima trombofilije, slucajno je otkrila trombozu. I nije joj kasno bilo ni tad. Wink
Devojke masem vam :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/3/2015, 16:47

Nince, ljubi tvoje milo lepo dete!

Drugarice, cast mi je da vam javim da je danas nas forum bogatiji za malenog Vucka, 2350g i 47cm, Vucici pukao vodenjak jutros! Drugarice, nek vam je sa srecom roditeljstvo, da uzivate u toj ulozi i da sto pre svi zajedno budete skupa kod kuce! LJubim vas puno, narocito Vucka,naseg novog malog drugara!

d d d d d d d d d x x x x x x x x x x v v v v v v v v v v d d d d d d d d jumping jumping jumping jumping jumping konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete igra igra igra igra igra igra igra igra bravo bravo bravo bravo bravo bravo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo srca srca srca srca srca srca srca srca srca srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu