KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
hocukusurnecuzvaku
Djurdjevak79
smiley77
Erata
Botox
Orline
Ancica 87
noja
mijaki
Strumfeta78
Niny
tetreb
mamadabudem
dragana76ns
smile :)
winni
Klarica
makac71
JednaSova
Stenli
Bobaue
Vuchica
millena
lelas
Sofija Veks
Zmajuška
lenjivica
bak
lela1984
saska1
ganedina
ragaco
jelena*mama2andjela*
JocY
Mrvica
Blanka
Smrdica
Ninche
BiKsi :)
micaubica83
MalaSaJuga
SladZana
KoMetaK
tatjanica
Vecka
PalcicaBg
zvoncica36
51 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 3/4/2015, 21:55

Ganedina normalno je da krvna slika pada. Potrebno je da uzimas gvozdje,sa hranom ga neces znacajno podici, dr ce ti reci koje. Ja sam uzimala Ferum Sandoz i nije mi bilo ni bolje ni gore. Znam da zene koje piju Elevit nemaju problema sa gvozdjem...

Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 3/4/2015, 21:58

Ganedina kao sto rece strumfeta moraces neke preparate gvozdja da uzimas. i ja pijem ferum. samo opusteno pa beba rucka i sve vise ti uzima hranu a krvna slika opada. pozdrav
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 3/4/2015, 22:01

Zvoncice, moja beba je rodjena sa 3600 gr i ne sisa od drugog meseca, tako da je uvek dodavala po 700 gr u proseku i mnogo je bljuckala, vise raste u duzinu...Ja sam skinula sa neta grafik rasta beba i pratim i skroz mi se uklapa u sablon.
Meni se uvek cinilo da slabo napreduje kad cujem da bebe dodaju preko kg na kontroli, ali mi je pedijazar rekla da je super...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 3/4/2015, 23:39

Vecka bravo :)

Ganedina, lepe vesti, samo neka raste bebana. Ja sam pila heferol kroz celu trudnocu i uvek mi je bila ista KS,onako osrednja. Moras nesto piti, jer ce ti se skroz srozati.

Sto se tice velicina, mi smo u pocetku nosili uglavnom 56, mada su nam bile velike. Imali smo par stvarcica br.50 sli ih je bas brzo prerastao. Sada mu je vec 68 knap tako da nosimo ili 68 ili 74; sve zavisi od kog je proizvodjaca.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 4/4/2015, 02:15

Juhuu zenske :*
Genadina  drago mi je za uz :*
I meni je dr rekla da se ppl najbolje blvidi od 20te ned, jer se tada jasno vidi materica valjda,ukoliko je devojica, i ojda moze da se definitivno utvrdi jejste ili nije devojcica. Inace, mi smo ostali da necemo da znako pa nam ce nam pol i dalje biti iznrnadjenje, ako se za tri meseca ipak ne predomislimo Razz
A inace, probudilo me nesto i pocela sam da povracam,e samo mi je jos to falilo. Uopste ne znam je l moze biti od verapamila  nuspojava  Crying or Very sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 4/4/2015, 10:15

Ganedina super da je beba dobro i srećno u ponedeljak kod Mikovića da se sve fino dogovorite.On je odličan stručnjak tako sam čula i bila sam jedan put kod njega.
Trudnice ljubim sve od reda ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 4/4/2015, 10:24

Ganedina bravo za dobar uz.Bitno da je bebac dobro,a sad kog je pola nije bitno.

Ja sam bas juce citala za elevit,svi ga hvale,al kao skup je,e sad ne znam sta to znaci skup.Nisam nigde nasla cenu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 4/4/2015, 10:31

ganedina bravo za uz Very Happy kao sto su devojke rekle bebica fino raste i sve vise ce da ti uzima hranu,meni je u 5 mesecu krvna slika bila katastrofa al uspela sam da je popravim ampulama toteme 2*1 na dan,probaj radost radost

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 4/4/2015, 11:38

Drage moje divne zenice, hvala vam puno na lepim recima I savetima .
Sacekacu ponedeljak da vidim sta ce mi Mikovic predloziti . Ja od dana registrovanja srcane radnje pijem Mamavit kako mi taj neki moj dr. u NF rekao , al on je ocigledno slab I ima malo gvozdja .
A hranim se kao prilicno zdravo zbog secera, jedem puno zelenisa , ujutro skoro pola kg raznovrsne vocne salate sa divljom borovnicom I nadala sam se da ce mi krvna slika biti OK. Sve to ocekivano u odnosu na prosli put je drasticno palo, samo rastu leukociti I Ddimer tj., ono sto ne treba . Secar mi jeza divno cudo 4,6 sto nikada nisam imala nizu njegovu jutarnju vrednost .Ja u sali kazem da cemi ova moja pijavica do kraja I dusu popiti.

Nije ni meni bitan pol, nego mislim da je vec vreme da ga saznam I da prijavim za nasu statistiku , a I drugarica koja ima jednogodisnje blizance me stalno pita sta da mi cuva /roze iliplavo ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 4/4/2015, 11:51

Ganedina, vazno je da beba raste, a ti moras da koristis suplemente, pre svega za gvozdje, kako bi popravila krvnu sliku. Sta god da jedes prirodno nedovoljno je da nadoknadi gvozdje. Ja pijem vitamine sa gvozdjem i popravilo mi se, ali mi je feritin (zalihe gvozdja) i dalje nizak, nizi nego sto je bio, mada, vazno mi je da mi je KS super za sada! Bakterije ces srediti, videces sta ce ti reci Mikovic u ponedeljak.

Vecka, zao mi je sto se tako mucis, ali, bolje je da si pod kontrolom!

Mi smo u sredu bili na II expertskom, bebac je super, dobio je najvisu ocenu, miran je, drzao se za glavicu sve  vreme, ceo sat, doduse, najvise za usi, pa mu ih je dr jedva izmerio! lol! lol! A sto je bilo najsmesnije, piskio je za vreme UZ, pa sm ose svi smejali, dr je retko imao prilike da vidi tako nesto iako svakodnevno radi expertske! lol! lol! lol! Nema sumnje da smo deckonja, jer se sve lepo videlo, pa cak i mlaz morkace. POstavicu slikicu da se smejete. lol! lol! lol! Ja imam goste od cetvrtka, ostaju do ponedeljka, tu mi je moja uniukica, pa gledam da svaki trenutak provedem sa njom i da se gnjavim maximalno, jer se vidjamo jednom godisnje. Morala sam da napravim i nesto zbog rodjendana, slavilo se na veliko, pa ne stigoh da pisem izvestaj. Juce i prekjuce sam imala vise tura gostiju, pa me nije bilo ovde uopste. NIsta ne stizem, iako mi pomazu i svekiejvci, i muz, i moj bratanac, samo sto se ne razumeju, a svako ima drugi nacin rada, pa onda moram ja da koordiniram! Wink lol! lol! Svakako, bratanac je doneo peceno prase od 20 kg iz Svajcarske, sarme i jos sto sta, pa smo sakupljali i poznate i nepoznate da bismo pojeli svu hranu i imamo jos za 3 dana bar! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 4/4/2015, 17:03

Hehe kometice joj dobar ti je bratanac ali vala bebica ti je super beba vec sad, usike ne da,pa vi merite ako vam se meri Razz i sto je piskio, e bas neka je, nije sramezljiva beba Very Happy

Nama su danas ubrzano stigli rezultati stitne i po tome imam hipertireozu, cekamo antitela, internista sumnja na bazedovljevu bolest, moja dr koja je inace endokrinolog i pratila mi he hormone kaze da nema sanse. Prosle god smo radili sve analize stitne i bili su u redu rez, sada je ovo najverovatnije gestacijska hipertireoza koja je najblaxi problem sa stitnom i sto je najbitnije posle porodjaja par meseci se sama regulise najcesce. Ne znam da li da budem tuzna ili srecna ali svakako mi mnogo znaci sto smo usli u trag ovim naizgled normalnim trudnickim simpyomima: ubrzan puls, povisen pritisak, drhtavica, nesanica, uznemirenost, nervoza. Moja dr je optimista, ja joj verujem, cekamo ponedelja pulmologa, utorak internistu, mozda i orl pregled, pa u sredu iskreno se nadam kuci.
Iskljucio mi internista nifelat za kontrakcije, ubacio verapamil 2x80, dr sa odeljenja mi je utrogestan smanjio sa 3x200 na 2x100, kontrakije polako pocinju ali ne bolne vec one sto stegnu ceo stomak,kaze moja dr dok nema bolova sve je dobro,kad boli to ne valja, a do ponedeljka ako pocnu bolovi imamo vremena da zausravimo.
Bilo mi je dete danas, nisam ga se naljubila jer smo se krisom grlili i voleli, dusmani nas najurili zato sto su posete zabranjene, Boze kako imaju dusu, ne znam da l su oni roditelji Sad
Tako mi je veliki moj mali veliki decak, toliko brine za bebu....  osmeh srce
Ljubim vas :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 4/4/2015, 18:06

Vecka, bas je bezveze sto je tako, razumem da ti je tesko, ali, to je preventive radi. Mene strah uhvati kad cujem kakvih sve virusa ima tamo i koliko su cesti. Pazi se.


Evo i mog pisonje, tj. samo pise i slicice sa uz dok piski! lol! lol! Sve se lepo vidi, ali za one koji ne raspoznaju, vide se nogice, guza i na sredini pisa, koja je skoro pa veca od nogica! Wink lol! lol! lol! Bice obdaren, izgleda Wink Laughing Laughing lol! lol!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 10931097_10153208759783256_5396477407146108475_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 4/4/2015, 18:59

...kometice,bravo za odlichne ocene na expertnom,a slika je originalna...hihihihiiiii...
...ganedina,tako mi je drago da sve ide kako treba!!!
...vecki,brzo che ta sreda!!!
.......ljubim vas i grlim,lepe moje trudnichice!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 4/4/2015, 19:08

Kometak divan je tvoj pisonja i njegovo dupence. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 4/4/2015, 20:11

Jaoooj koji mali pisonja slatkis ne mogu da verujem, pa lepo se vidi da piski hehehe e ako je :)
Ja sam ponovo na tokolizi, ovo nema kraja Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 4/4/2015, 20:31

Vecka drzi se,da sto pre resite problem i izadjes iz bolnice.Verujem da nije nista strasno.

Kometak super za EUZ,odusevila sam se slicicom,bravo za uhvacen momenat. lol!

Trudnicice veliki pozdrav,nadam se da vam se uskoro pridruzujem Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 4/4/2015, 22:27

Uh bre Vecka, bas mi je zao, ali ako tako moar, cuti i miruj, bolje je da ste bezbedni i bez kontrakcija.

Inace, ja proslavih svoj rodjendan 2.aprila i tog dana sam tacno bila 20+0, tacno na polovini, lepo je proslavismo, sad je vreme da odbrojavamo unazad od 140! Very Happy osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/4/2015, 23:04

KOmetice, slika je fantasticna! To se zove odlicno uhvacen momenat!

Vecka, da sto pre budes bolje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 5/4/2015, 06:28

Da se prijavim posle noci provedene u porodilistu jos smo 2u1 i ponovo na odeljenju. Malo sam razljutila dr jer nisam htela da im potpisem saglasnost za cr, pojacali nam tokolizu, tresla nas tahikardija i drhtavica ali ne porodih se. Ne potpisujem carski pre 30te ned ni u ludilu, niti bez moje dr...

Kometice cestitam polovinu!!! :*****

Ljubim zensske :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 5/4/2015, 07:28

Uh Vecka,svasta se izdesavalo nocas.
Navijam za vas od srca da izgurate sto duze zajedno.
U kojoj si to bolnici?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 5/4/2015, 10:05

Meta srećna polovina da i druga prođe školski ljubav
Vecka drži se i da što duže izdržite dva u jedan.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 5/4/2015, 10:47

Vecka duso drzi se. I cuvkaj stomacic. Da jos dugo ostane beba u stomaku pa posle potpisi cr. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 5/4/2015, 11:04

Vecka, nadam se da ćete još dugo biti 2u1, držim fige da izgrate što više. osmeh srce

KometaK, odlično zabeležen momenat. Ura za pišonju! likeit
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 5/4/2015, 14:41

...vecka,hrabrice nasha,drzhim ti fige i da ste bebica i ti zajedno sve dok treba!!! ...ljubim vas!!! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 5/4/2015, 14:52

uf vecka,duso,da sto duze budete 2u1,drzi se i javljaj nam se:qq: molitva

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu