KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 26/3/2015, 20:39

Devojke navijam! igracice igracice igracice igra igra igra
Ja danas bila kod endokrinologa,dobila Glucophage tablete 2x1000 mg i Vigantol 30 kapi nedeljno. Kako ste vi uzimali kapi, na kocku secera ili u kascicu,da ne isprobavam sta je lakse Wink

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 26/3/2015, 20:47

Bobo slobodno na kasicicu potpuno je neutralnog ukusa, a i posto si dobila Glucophage, onda secer no no No
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 26/3/2015, 21:19

Hvala. Slatkise sam potpuno izbacila vec 3 meseca, Rolling Eyes , no dobro sto se mora nije tesko, ali bih sada tako smazala jednu sam- rolnu Laughing Od pre 7 dana sam potpuno izbacila i belo brasno,pa cemo videti.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 26/3/2015, 21:48

JA stvarno ne znam sta da mislim!!Danas sam placuci dosla kuci,samo me salju od vrat do vrata !!
Kazu da mi situacija nije obecavajuca,OK to znam!!!
Kazu,mora se otkriti problem, to treba endokrinolog..OK i to sam do sad shvatila!!
Kad pitam moze li endokrinolog to lijeciti (ako otkrije), odgovor je NE!!
PA sta onda otkrivam ??????
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 27/3/2015, 10:09

Amna84, pokušaj prvo da se smiriš. Sve mi znamo kako je to kada te šetaju od vrata do vrata, ovde u Srbiji je to uobičajeno kao dobar dan. Moraš biti strpljiva i truditi se da te to što manje dotiče, jer ti stres ne treba. Lepo ti idi kod endokrinologa, da se utvrdi šta je pravi problem, koja je adekvatna terapija i šta dalje. Važno je da ti znaš da si dala sve od sebe, da si sve pokušala a ostalo je u Božijim rukama.
Mnogo sreće ti želim u svemu što budeš radila!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/3/2015, 10:19

Amna slazem se sa Zmajuskom.Idi kod endokrinologa,vidi sta ce on reci pa onda odluci sta je najbolje uraditi.Verujem da ces tada imati mnogo jasniju sliku o svemu.

Bebice su malo vise od 24h kod mene,a ja se vec pitam sto ne osecam nista.Luda glava,mislim sad ce se odmah javiti. Rolling Eyes
Inace sam dosta opustenija u odnosu na prvi ET,dal je od persena i mg directa ne znam Very Happy
Beta je 6.4.ali cu je ja svakako uraditi ranije jer 4og,5og NE treba da dobijem.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 27/3/2015, 10:23

...potpisujem sve shto nasha zmajushka pametnica kazhe,amna! ...samo se naoruzhaj strpljenjem u borbi koja te ochekuje i zhelim ti svu srechu i jednu slatku bebicu shto pre! sunny roda cvet
...palchiceeeee,mazi stomachich i samo smajlllllll...proleche jeeeee,lepo vremeeee a bebice se nameshtaju kod mame!!!! beba beba ps. i ja sam od danas na magneziju direktu,jutros me uhvatio grch u desnu,a kasnije i levu nogu i to u pola pet...hihihihi...zhelim ti da shto pre osetish sve blagodeti trudnichkih simptoma! Razz
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 27/3/2015, 10:27

Drage moje,
ja sam preksinoc imala transfer. Jedan embrion. Po recima svih-dobar. Ni ja ne osecam neke simptome.. ali to stvarno nista ne mora da znaci..
Elem: posle sveg iskustva, ako eliminisem malo losiju organizaciju oko odgovaranja na mail i cekanja, FERONA je fenomenalna. Bacila me je u nesvest Dr Kopitovic svojim znanjem, stavom, energijom, voljom da objasni sve detelje.... plus, svo ostalo osoblje, koje vodi proces, u stopu je prati. Sve pohvale !!!!
Naoruzajte se strpljenjem i pravac kod profesionalaca.
Nadam se najboljem.
Zelim Vam svima sve naj
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/3/2015, 10:34

Daki ajde pa da slavimo zajedno za 10ak dana roda roda roda
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 27/3/2015, 10:49

Nego sta, draga. Nego sta
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 27/3/2015, 10:56

Amna 84 obavezno idi u maju kad dodjes kod dr Vujovic. Ona ce ti reci sta i kako, dace ti jos neke analize da uradis. U medjuvremenu, pij cikloproginovu, idi na folikulometriju oko 10 dc da se vidi ima li neki folikul. Situacija jeste losa, ali postoji nada, a ti imas vremena da se boris i pokusavas. Ako se nista ne desava tipa godinu, dve, u smislu ako ne bude bilo jajnih celija, imaces vremena da razmisljas o donaciji. Sanse nisu velike, ali postoje, tim pre sto si mlada. Imali smo primer devojke da kutka koja je imala fsh oko 100 i amh 0,002 pa je zatrudnela prirodno. Druga devojka, mislim da joj je nick zabica, isto je imala jako visok fsh, nizak amh, svi doktori su joj govorili iskljucivo donacija, i ona je isla 4 puta na vto sa doniranom jajnom celijom, ni jedan nije uspeo, dok se spremala za 5. pokusaj, ostala je prirodno trudna. Hocu da kazem, desava se, nada postoji, ali nije pravilo, jer ta situacija nije najsjajnija. Glavu gore, bori se, mlada si, imas vremena ihaaa! I dr. Vujovic obavezno!!!
Ostalim devojkama koje cekaju betu, puuuuno srece zelim i navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice radost
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 27/3/2015, 11:57

Palcice, Daki cekamo dobre vesti za desetak dana roda roda roda roda roda
Devojke, treba mi mala pomoc. Moze li neka da koja je prosla VTO da mi otprilike opise, posle stimulacije, kakva je procedura, kog dana je aspiracija, kada je posle transfer... Ja sledeceg petka vadim E2 i idem na UZ. Predpostavljam da ce tih dana biti i folikulometrija, ali nisam sigurna, a bitno mi je da znam da se organizujem oko posla i smestaja u NS. Juce je na Betaniji bila tolika guzva da nisam nista stigla da pitam No
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/3/2015, 12:11

Marija to sve zavisi kako reagujes na stimulaciju.Otprilike 7 do 10 dana stimulacija,pa stop injekcija,onda aspiracija za 36h,a transfer za 2 do 5 dana,zavisi kako praktikuju na klinici i koliko embriona budete dobili.U svakom slucaju srecno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 27/3/2015, 13:10

Hvala vam a svakoj rijeci .tako puno znace , place mi se.dok ih citam...zelim vam svu srecu od srca
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 27/3/2015, 14:51

Da vas mao nasmijem..Cekam ja vec mjesec I nesto termin u maju kod jedne nase doktorice u Becun koja je bas specijista za policisticne jajnike I radi u klinici za neodnost.Danas joj se javim I pitam da mi preporuci reprod.endokrin bas za moj slucaj..Kad zena pise PA JA SAM REP. ENDOKRINOLOG..kad u zemlju nisam propala ..
Sad opet citam njenu biografiju I pitam se u kojoj sam ja fazi bila kad sam prvi put citala hahahahha
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 27/3/2015, 16:00

Palcice, Daki, Hiperaktivna, navijam za velike debele bete!!! ☆☆☆☆☆

Navijam i za ostale devojke u bilo kojoj fazi da su.

Ja sam i juce i danas bila u setnji nakon dva dana izlezavanja. Danas mi je 4. dan nakon et. Imam sve simptome kao u PMS-u, stomak i grudi me bole, i mogla bih zaplakati i dok gledam crtani film. Ali, ovaj put sam resila da ne dobijem m, nego da dobijem bebu :)
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 27/3/2015, 16:37

AriesGirl meni skrozz obrnuto....nemam nista, sem sto su mi grudi malo bolne i gasoviiiiiiiii lol! lol! lol!
Javili su nam da nema nista od smrzica Crying or Very sad pa ne znam sta da ocekujem ni od ovih vracenih bas
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 27/3/2015, 16:40

Daki, navijam za veliku betu! igracice  igracice  igracice

Meni su danas stigli rezultati na urođene trombofilije, detektovana mi je heterozigotna mutacija na MTHFR. Da nije bilo KUTKA, ko zna da li i kada bi mi doktori predložili da uradim tu analizu. U svakom slučaju, dobro je da sam otkrila, jer za otprilike 2 nedelje krećem sa stimulacijom. Nadam se da ću ovaj put biti pokrivena adekvatnom terapijom.

Amna84, dešava se Very Happy , svi mi ponekad izvalimo po neki biser. Embarassed
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 27/3/2015, 16:54

Palcice, za tvoje bebe, da se fino ususkaju! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Hiperaktivna, Aries, da nas obradujete uskoroooo! Daki mm, i ti takodje! Ni kod mene nije bilo nista za zamrzavanje, od tri vracena, evo jedno uveliko seta po kuci!

Amna, fino ti kod endokrinologa, resices problem, samo polako, moras imati strpljenja u ovoj prici!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 27/3/2015, 17:08

BiKsi :) onda da se povedem tvojim primerom Very Happy Jos 10 dana, ko li ce izdrzati tolikoooooooooooooooooooooooo
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 27/3/2015, 18:18

Veliki cvet za vas...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 27/3/2015, 18:21

Palcice, Daki,Aries, Hiperaktivna ajde da zabebite puno, da beta bude veeelika ko kuca cveće Jaooooo, kako mi ti vasi simptomi mirusu na trudnocu. good job Grlim vas sve, pa da me uskoro vucete za nos, posto mi je nos bas mali, moja majka kaze da sam se rodila dva dana ranije ostala bih bez nosa. bb
Grlim vas jako
zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 27/3/2015, 18:51

Obecala sam da necu da pretpostavljm nista... drugi dan od et, boli stomak, ziga ako sednem... malo utrni pa pusti...
U svakom slucaju sa vama Je sve lepse. Ni ovo cekanje nece tesko pasti...
Ljuuuuuubim vas sve na gomili, svima nam zelim po minimum dve rucice na obrazima
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 27/3/2015, 19:02

Cure navijam za sve vas, a vi što čekate bete da vam što prije prođe vrijeme.Evo i roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice roda roda roda roda roda igracice igracice igracice roda roda roda roda igracice igracice igracice roda roda roda roda roda igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 27/3/2015, 21:50

Upomoc ! Jel ima neko predlog za prevazilazenje sugavog proliva od Glucophag tableta ? Dal vredi probiotik ? Crevca krce a u wc samo trckaram,pijem 2x1000 mg v

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu