KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/3/2015, 23:26

Palcice, jesam li ja to pogresno shvatila ili si ti vec danas radila betu, pa je 6.5? Svakako je rano i kod tebe i kod ostalih cura koje su sad imale ET, implantacija se desava od 6-10 dana od stvaranja embriona, tj. oko 3. dan od ET kod 3-dnevnih embriona i dan posle ET 5-dnevnih krece implantacija a zavrsava se kad je embrion star 10 dana, tj. za 3-dnevne embrione oko 7. dpt, a za 5-dnevne oko 5dpt. Ne luci se odmah beta HCG kad krene implantacija. Very Happy

Palcice, Hiperaktivna, Daki, Aries, vucem vas jako za nosice, savetujem da ne trazite simptome, moze i da ih nema uopste i saljem vam puno roda!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta


Bak, Saska, Blanka, Jocy, Ncoka, Ierapetra, navijam za lepe folikule, jc i lepe embrione, za sada! I vucem za nosice i vas!!! sretan početak zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje bravo bravo bravo bravo bravo

Bobaue, najbolje je da se glukofaz uvodi postepeno, znaci, uzmi nedelju dana 2x 500 pa onda tek povecaj, ili cak, par dana samo po 500, pa onda povecaj na 2x500, da ti se lakse organizam navikne. Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 27/3/2015, 23:35

hvala, ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/3/2015, 06:59

Kometak lol! lol! lol!
Napisala sam da betu treba da radim 6.4.al da cu je uraditi malo ranije,al ne bas toliko ranije,odmah 2dpt Razz
Sta su ti trudnicki hormoni...  b
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 28/3/2015, 09:19

Ja prelistavam trazim gde je Palcica radila betu Very Happy
Prasim vas! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/3/2015, 10:00

Vecka ljubav

3dpt : Sporo prolaze sati,pogotovo nocu,utrogestan me uspava oko 9 pa sam u 5 vec naspavana i tako blenem do 7,cekam da odstoji utrogestan.
Od simptoma nista,sem ziganja creva od utrica.Po ceo dan krce i bockaju na sve strane.
Grudi bolele do transfera od pregnila,sad i one utihnule.
Znam da je rano za neke posebne simptome,al eto cisto da prijavim.
Na dan transfera i juce sam leskarila,danas planiram da nas vodi muzic u setnju.
Odoh da se okupam i uljudim,da ne brukam decu. Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 28/3/2015, 10:08

Devojke cekalice, ja dosla malo da poskocim za vas!

Naravno, navijam i za sve ostale koracaljke.

Danas treba da primim Pregnil. Prepisan mi je na 5., pa na 10. dan od transfera. Izgleda da ce mi to danas biti jedini izlazak, s obzirom da kod mene pada kisa ko luda.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 28/3/2015, 13:10

PalcicaBg :: Beta je 6.4.ali cu je ja svakako uraditi ranije jer 4og,5og NE treba da dobijem.

Ja sam od ovog pomislila da si radila betu i da je 6,4! lol! lol! lol! lol! v  b  b  b  b  b


pegaz ::Pozdravljam sve i navijam za sve....
Ja sam juče vadila krv i danas dobila nalaze.
Što se tiče štitne žlezde TSH je 2,71 a A-TPO je malo povišen 35,91 (0-34)
Fe je 23
Krvna slika:
W-SCR 42 (povišen)
W-LCR 49,1 (ispod granice)
sve ostalo je u granicama... još trebam da radim insulinemiju i neke trombofilije ali to posle Vaskrsa, dok dobijem uputnicu.
Ako imate kakav savet....
Inače samo da podsetim (u zadnje vreme sam baš retko bila na forumu) u junu trebam u Prag pa eto lagano krenula sa nalazima.
Pegaz, omasih te, nenamerno, izvini! Mislim da ti treba terapija za TSH, ali odradi i OGTT, pa kod endokrinologa, mozda treba da uzimas i metformine. selen je dobar za snizenje anti-tpo. Mislim da je gvozdje OK, a za ova 2 ne znam sta su.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 28/3/2015, 13:50

Wooohooooo, ala će ovde uskoro da pršti od visokih beta srca srca srca srca likeit likeit likeit likeit b b b b b b b b b b b x x x

Držim fige, navijam radost radost radost radost radost radost navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 28/3/2015, 13:55

Kometice, kraljice!

Hiper, mojim primerom i nikako drugacije! Mozes samo da vas bude duplo!

Cure, navijam!

Bobo, bas kao sto rece Kometa, postepeno. Ja sam po 500 uvodila. Prvo 500 ujutru dva dana recimo, pa 5oo ujutru, i 500 uvece, dva tri dana. Pa 1000 ujutru, 500 popodne i 500 uvece. Bila sam na istoj takvoj terapiji.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 28/3/2015, 13:58

Devojke navijam za pozitivne bete. 
Saljem rodice:aa3: roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 28/3/2015, 15:25

Devojke, Stvarno ste sjajne. VREME JE ZA BEBE
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 28/3/2015, 18:20

Tako je , Daki, Vreme je za bebe Very Happy !
Palčice, Daki, Hiperaktivna, AriesGirl igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 28/3/2015, 18:29

E navijam za dopunu na trudnickim stranama...Palcice,Daki,Hipraktivna,Aries...mazite bebace...Prasim ,saljem rode,vucem za nos i sve sto treba.... d d d d d d d d d d navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 28/3/2015, 21:42

Kometak, i sve devojke koje saljete pozitivnu energiju, hvala puno, divne ste! Sutra aspiracija, uz Bozju pomoc bice nesto i od mene! Dr je optimistican na osnovu UZ-a od juce, pa cemo da vidimo.  Izgiboh juce i danas da predupredim tj. sasecem u korenu prehladu koju sam lepo videla da me lagano hvata, i mene i mm-a, tacnije, uprkos nadljudskim naporima da je izbegnemo.  Uz litre caja, limun, vitamin C, zink i ostalo, uspeli smo izgleda, nije ni jedno dobilo temperaturu, iako je delovalo da ce biti tako. Dr prepisao antibiotik jedan preventivno, jutros sam ga stukla i izgleda da je uspelo, osecam se sada sasvim dobro, ni traga onoj malaksalosti koja me je pocela obuzimati, a i mm je ko nov Very Happy . Nego, poslednjih par sati me boli zeludac, dakle ne stomak u donjem delu, nema kod mene ni naznake hiperstimulacije, nego bas zeludac, koji me inace nikad ne boli, nisam osoba koja ima osetljiv zeludac. Ne znam sta bi to moglo biti, da nije mozda neka imala slicno iskustvo nakon Pregnila pred aspiraciju (ja sam ga primala 3 puta do sada, za sve tri inseminacije, i nikad nikakvih problema)? Pregnil sam primila sinoc tj. nocas u 1 sat posle ponoci, jutros popila prepisani antibiotik, u 12h primila poslednji Cetrotid, u medjuvremenu i nakon toga se kljukala cajem i vitaminima, pa razmisljam da nije mozda od celokupnog ovog miksa. Ne brine mene nista drugo do to da ne nastavi da me bolucka zeludac i sutra i da to nesto poremeti sa aspiracijom, daleko bilo. Nadam se ipak da nece biti nikakvih problema, da je samo neka sitnica, cisto da covek nije miran, i jedva cekam sutrasnji dan da konacno vidimo kako ce se ponasati moje celijice i mm-ovi plivaci prilikom bliskog susreta ove vrste d

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 29/3/2015, 03:01

oooo secno srecno da poskocimo malo za podrsku
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Zeludac moze da te boli od antibiotika i ne bi bilo nista cudno, a moze cak i od puno limunade i C vitamina, meni se od C vitamina desvalo isto, s' tim sto ja imam bas osetljiv zeludac od svih lekova koje sam do sad pila. Ne znamda li si probala sa koricom hleba, to vise mozda na kiselinu deluje. Ne znam da li ista smes uopste pred aspiraciju, nadmase da mozes da izdrzis da i da ce da prodje. A inace, da bi sprecila bol u zeludcu pred andibiotik obavezno da imas neki dobar obroh, ali ne sa mlecnim proizvodima. I za vitamin C isto, da ga ne unosis direktno naprazan zeludac, da ne iziritiras, nego posle hrane. Meni to pomaze. Mozda ti je samo sad malo osetljivije od svega, ne mora da znaci apsolutno hiperstimulacija.

Hajde, pa da od jutra bude lepa zurkica u lab! bb bb bb bb bb

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/3/2015, 09:24

Lerapetra srecno na aspiraciji!Za sto vise bebica b b b

4dpt pocinje...Da prijavim da sam juce i danas po jedanput imala malu braon nit na ulosku.Sve se plasim da verujem da je implantacija pa mislim da me mozda dr povredio katetrom na transferu pa sad izlazi. Rolling Eyes
Pomalo bolne grudi,neka neprijatnost u stomaku,bolna bubuljica i glupavi ukus u ustima.Ili je PMS ili trudnoca,trece nema lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 29/3/2015, 09:34

Palcice, ovo lepo zvuči osmeh srce yes radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 29/3/2015, 09:36

Palcice da bude  trudnica a bice  b b b roda roda roda
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 29/3/2015, 10:05

Palcice trudnice  osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 29/3/2015, 10:46

Ierapetra, srećno danas na aspiraciji ! Da budu to lepe i kvalitetne jajne ćelije i naravno fenomenalna zabava u labu ! navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

Jocy, za prirodnjak! navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 29/3/2015, 10:53

Lerapetra, srecno na aspiraciji!!!

Palcice, trudnice, ovo je dobar znak :)

Devojke, navijam!!!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/3/2015, 11:16

Daj boze devojke molitva
Moram da dodam da mi ona donat mg voda i mg direct mnogo pomazu oko grceva i opstipacije od utrogestana.Mada sam i dva puta pojela kompot od kuvanih sljiva.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 29/3/2015, 11:23

Palcice samo nemoj da preteras sa Donat vodom, ja sam popila oko 1.5dcl vise i dva dana sam pavila stetu sa papirom lol! lol! lol! lol! Inace ne znam kako se vi osecate, ja sam bez nekih posebnih tegoba, pomalo me na sredini nekad osecaj podseca da se nesto desava, a grude me bole pa bole....a danas je tek 6dpt 3dnevnih embriona, i mislim da progesteron radi svoje....los mi je ukus kafe i vode sunny
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/3/2015, 11:27

Ne pijem puno,ne popijem ni 0.3l dnevno,al pomaze.
I ja sve pripisujem progesteronu,strah me da se nadam. lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/3/2015, 11:29

Inace nase bebice su iste starosti,meni je 4dpt blasti Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu