KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 14/4/2015, 15:18

devojke moje ne mogu da vas ispratim zagužvalo bas ovde :)

ja bila na kontroli, sve ok i po profesoru Ljubicu mogu u postupak kada hocu, sada me je jos uputio kod hematologa i endokrinologa da TSH spustimo na 2.5 ili 2 , meni je Tsh uvek oko 2.8
planiram postupak u junu, kakva su vasa iskustva sta ste koristile za smanjenje Tsh?

umalo nisam počela da plačem kada mi je rekao da nema sta da kaze zdravoj zeni i da mu javim lepe vesti...a ja iza sebe 4 ne uspele VTO affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 14/4/2015, 15:23

sandrolina bixi ce ti napisati recept sta da koristis da ga malko spustis, euthyrox 0.25 mg svako jutro
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 14/4/2015, 15:32

Aries, cestitam!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 14/4/2015, 16:50

bak ::Pih, rekoh da se orodimo, ovo mi lici na curu. Mada je moj mator za te akcije, srcka bi mu stala. lol!

I uz sve peripetije, ova beba ce se roditi! U inat peripetijama! Mozda tek u kombinaciji sa trudnocom nastaju problemcici Wink Verujem da ce hematolog resiti problem uz pravu kombinaciju yes

Ismejah se ziva za tvoj komentar o kucetu.

I ja se nadam da ce se bebac roditi. Ako je tvrdoglav na mamu, nema greske, stize. A dr hematolog je bas fina, imam utisak da se trudi oko pacijenata. Specijalnost su joj trudnice "mutanti". U prethodne dve nesrecne trudnoce nije se znalo da imam mutaciju. Sad sam pokrivena terapijom, nadam se najboljem.

Hvala vam jos jednom, devojke. Najbolje ste. :*
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 14/4/2015, 16:54

noja ::aries drzimo fige da se borac snazno uhvati za svoju mamu , beta raste , prekrasno  jesi pojacala utrogeston , trudnica

Hvala, Noja. Utrogestan koristim 3×200 mg jos od aspiracije.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 14/4/2015, 18:02

Cao zene. Bas sam nekako bezveze. Aspiracija bila u 10h. Tacno prije aspiracije prokrvarim, onda mi saopstavaju da Kopitovicka nije tu kao i niko iznjenog tima,, i da aspiraciju radi dr iz Codre. Svi se hvale na njega tamo, ne znam. Dobila sam 5 celija, svi su prezadovoljni kvalitetom j.celija. On kaze da mi je krvarenje stalo, da je to mozda bilo ovulatorno krvarenje, ili od stresa, ali mislim da od stresa nema sanse da je jer sam ja bas opustena. Kad sam dosla kuci opet sam malo krvaila, ali sad je moguce da je od aspiracije, jer su m i radili punkciju cista, neki folikuli su otisli u ciste pa je to skinuo. Bas cu biti u bedaku ako se to krvarenje nastavi. Onda se pitam da li ce biti transfera uopste ako bude krvarenja? Sta to moze biti majku mu? Mozda od clexana, od hormona, nemam pojma. Sta mislite ?da li je neka imala slicno iskustvo?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/4/2015, 18:41

Blanka, prvo da navijam za sex u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš

Moguce je da je ovulatorno ili da je neka cista pukla. Prati stanje, ali ja verujem da ce se srediti vec do veceras yes Sta kazu za endo?

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/4/2015, 18:48

Blankic,
drzim fige da se celijice oplode. A sto se tice krvarenja, nemam takvo iskustvo. Drzim fige da stane, mozda je ovulatorno.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/4/2015, 18:57

Aries,
nije me bilo za vreme praznika, pa me prepadose neki poslednji postovi. Tek sada pronadjoh vrednosti bete, i pade mi kamen sa srca. Nije neko divljanje, ali raste, i to je najbitnije. Trudna si! Opusti se i cesi svoje ruk, noge, vrat...i sve ostalo sto te svrbi. Stomacic miluj smajli angel
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 14/4/2015, 19:06

Blanka, navijam za divne embrioncice. Nema nerviranja unapred.

Sto se tice krvarenja, ujutru sam imala aspiraciju i taj dan krvarila svezu krv. Naredna dva dana mi je islo braon, stara krv. Tek mi je na dan transfera stalo i to bukvalno tek kad sam uvece dosla na kliniku. U toku stimulacije sam dobila menstruaciju na vreme, trajala mi 6 dana kao i obicno i za dva dana prokrvarim svezu krv, kao nova menstruacija nekih 5 dana otprilike. Hocu da kazem da je sve moguce od tih silnih hormona koje primamo.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 14/4/2015, 19:07

annci ::Aries,
nije me bilo za vreme praznika, pa me prepadose neki poslednji postovi. Tek sada pronadjoh vrednosti bete, i pade mi kamen sa srca. Nije neko divljanje, ali raste, i to je najbitnije. Trudna si! Opusti se i cesi svoje ruk, noge, vrat...i sve ostalo sto te svrbi. Stomacic miluj smajli angel

:* :* :*
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 14/4/2015, 19:24

Meni je braonkasto curkalo izmedju aspiracije i transfera. Pitala doktorku, ona kaze to je od aspiracije, sve je ok. Posle transfera je i prestalo. Sigurno nije nista strasno, Blanka, sto kaze Aries, od svih hormona i intervencija, to se mnogima desava.
Drzimo ti fige!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 14/4/2015, 19:34

Blanka ne sekiraj se, transfera ce sigurno biti. Navijam da se celijice lepo oplode!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 14/4/2015, 19:43

Hvala vam puno love
, nadam se da nije nista. Imala sam ogromne folikule koji su presli u ciste pa je radjena danas i punkcija, tako da posle asipracije za krvarenje mi je jasno. Ali za krvarenje prije moguce da je ovulatorno ili od hormona.
Uglavnom sad sam super, bice sta bude, a ja vjerujem da ce sve biti oki doki.
Bak, ja sam danas bila pod tolikim stresom da mi je samo bilo bitno sto krvarim sat prije aspiracije, nijesam pitala za endo. Kopit.mi je rekla da je savrsen, ona je bila prezadovoljna folikulima, endometrijumom.
Sve vas ljubim d

Aries, trudnjacice draga, raste, raste i samo neka raste.
Ostale cekalice ljubim, i drzim fige za pozitivne betice!
Trudnice, krofnice, vucite nas za nos d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 14/4/2015, 19:53

Ma onda je ovulatorno 100% Ili ode neka cista! Sad odmaraj do transfera!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 14/4/2015, 20:17

Hej, a nemoj da se sekiras ni za doktore jer je dr Kopitovic obucavala doktore u CG za ove postupke. Sve je to njena skola, nemas razloga za brigu.

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=3002
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu