KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FERONA - Novi Sad

+107
libra35
Bobaue
mimi85
antea81
Lili76
Borbica
alisa
mariamagdalena
Jerapetra
Blanka
Maki87
micam
BabyBear
hany
Marijamaki
Vanja80
Lena88
Sirijus
mamadabudem
patofna
dusica78
bgdtanja
ivanicasale
baba Vera
PalcicaBg
HappyGirl
mirjanamirjana1986
misslea
valika77
Petraa
Mimi12
Lola021
enap
mpantic
bobica83
Biki88
ahosame
Nevena Arsic Gracin
Lina73
sanja369
sanja 73
jelena.kuburic
d77
šefica
Erata
mikica023
Nataša Krstekanić
Leptirko88
Mala Mia
Cherish
zvoncica36
luskica
ninica2
zsuki75
Nella
Amna84
sunny.tp
kokica82
tandara
srculence 84
OKacica
spring2015
annci
NikAaA
snowwhite
Gogoli
Tebi
Pikseta
masato
ljubavsunce
leptirica1977
jelena*mama2andjela*
JocY
Nata84
jjelena
Eho
Ancica 87
winni
*Titi*
Nataly17
flebodia
jelena86
labradorka
MalaSaJuga
saska1
bak
noja
AriesGirl
spring
sareni leptir
daki_mm
majal86
milanka vekic
OZA
nina :)
ganedina
tatjanica
ncoka
Mikilica86
harper
LaFolie
jelena1985
Afrodita
lela1984
Sanjci87
tiki89
KoMetaK
111 posters

Strana 14 od 35 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Sledeći

Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od PalcicaBg 15/6/2015, 16:28

Okakice zao mi je draga Sad
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Pikseta 15/6/2015, 16:36

Da dam i ja svoj komentar u vezi posvecenosti prema pacijentu.U prvi mah sam bila jako nezadovoljna,delovalo mi je kao da samo zeli da sto pre odradi i zavrsi sa mnom.Sve nesto na brzinu,ukupno sam je videla oko 10/ak puta..ali..to je slucaj sa mnom takav,jer ja nisam imala do sad nikakav problem,osim tog mioma,koji sam operisala u februaru(vise je bilo do mog muza i loseg spermograma)Od samog starta kad smo krenuli sa terapijom,sve se savrseno odvijalo i stalno mi je govorila da sam skolski primer.Kad sam zapratila vas devojke i sve vase probleme do sada,postala sam tek svesna,da zaista nije ni imala potrebe da se trudi oko mene!i mogu da tvrdim po svom primeru da je zena vrhunski strucnjak i kao sto neko vec rece,neke stvari zaista ne zavise od nje!
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od OKacica 15/6/2015, 16:39

spring ::Stvarno mi je zao Okacice znam kako je...sve znam,samo neznam zasto,zasto se ovo desava,svima nama koji prolazimo kroz sve ovo,pa samo zelimo bebu nista vise ni avione ni kamione...meni nista netreba osim deteta,bila bih presrecna makar jedno dete da imam a kad bih mogla da biram imala bih petoro bez sale!o tome sam ceo zivot masta i gle sta me snadje ja i dalje iako je proslo vise od godinu dana od moje operacije na kojoj mi je receno da cu morati na vto,ne mogu da verujem da se ovo meni desava i posle tri neuspela pokusaja ja se i dalje nadam uspehu pa cak i prirodnoj trudnoci...mislim smesno je al tako je.Gotovo da ne poznaj oko sebe zenu koja bar jednom nije abortirala,zatrudne mesec dana posle kiretaze i opet se ociste i opet zatrudne posle nekog vremena a cuvaju se i to im se slucajno desi,a ja nikad!!!nista!!!Pa kakva je to zivotna nepravda,a ja se pitam Boze zasto ga meni nisi dao ja bih ga rodila!!!ali izgleda ne cuje me! Ma vise ne znam sta da mislim...

Da, toga ima koliko hoces, a mi se namucismo samo tako... Ja sam i ok, ali mm nikako...

Hvala ti Palcice, drzim pesnice da tvoj i postupci ostalih devojaka budu uspesni!!!

smajli angel
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od labradorka 15/6/2015, 18:39

Devojke,dali profesorka ima obicaj da obavi razgovor sa zenama koje su prosle ko mi?Dali je neka pricala sa njom o tome i koje je njeno objasnjenje?
Ja sutra ponovo vadim betu i nadam se da je skroz pala pa da prekidam terapiju.
Sto se tice pregnila,primala sam ga na 5 dana kao i u prvom postupku kada je beta bila 0 tako da mislim da on ne moze da pokaze trudnocu ako je nema tj od negativne na napravi pozitivnu betu.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring2015 15/6/2015, 18:49

Hvala"EHO"...koliko si pravila pauzu izmedju te dve VTO u Feroni?Ne znam koliko bi trebalo napraviti pauzu izmedju dve VTO...pre ove je bilo 4 meseca.

spring2015

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring2015 15/6/2015, 18:51

"LABRADORKA"..nama je receno da cemo o razlozima I svemu pricati na konsultacijama.

spring2015

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od OKacica 15/6/2015, 18:54

Kakvim konsultacijama?
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Eho 15/6/2015, 19:43

Labradorka, da, mozes da zakazes kod profesorke razgovor i dogovor za dalje.

Spring2015, pa ja nisam pravila veliku pauzu izmedju ove dve poslednje, samo sam jedan mesec preskocila (profesorka mi preporucila da se odmorim), zato sto sam ovu drugu radila iz prirodnog ciklusa (bez stimulacije). Da je trebalo ponovo da primam hormone, napravila bih vecu pauzu. A kolika se pauza preporucuje, najbolje pitati profesorku za sopstveni slucaj - zavisi i od preporucenog protokola.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od labradorka 15/6/2015, 20:08

Hvala Eho.Nadam se da cu uspeti sa njom da popricam.Vidim da si radila prirodnjak,koja je cena u Feroni?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Eho 15/6/2015, 22:12

Redovna 1200, sa popustom 960. No, ne znam dokle su stigli sa popustima, da li jos vaze.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od lela1984 16/6/2015, 06:58

Meni su sad rekli 960eura,zajedno s hecingom, embriogenom i embrioskopom, to je prof. Kopitovic rekla da ce mi sve raditi, a uracunato je u cenu. Samo se lekovi posebno placaju, ako uzimas kod njih, naravno. A ja hocu, cula sam da su povoljniji. To je s popustom, ali, kao sto eho rece, ne znam do kad vazi. To je cena za prirodnjak, za stimulisani ne znam cenu.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Eho 16/6/2015, 07:04

Stimulisani je 2000, sa popustom 1600. Lekovi posebno, mimo ove cene.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od srculence 84 16/6/2015, 07:22

Devojke imam nedoumicu u vezi klinika... slusala sam dr.crnogorac kada je bila u emisiji balkanskom ulicom i ona je radela kod profesora koji u becu ima kliniku,sada razmisljam da li da izaberem da odem kod ovog u becu ili u feroni ili genesis. Da li mozete da mi napisete iskustva i sta vi mislite po vasoj prici sta je pametnije?molim vas ako mozete pomoci. (A ja ne mogu da se snadjem gde da postavim pitanje pa ako vi znate vi mi napisete ako nisam na pravom mestu)
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od lela1984 16/6/2015, 07:30

srculence, imas pp.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od srculence 84 16/6/2015, 07:31

Jel stigao odgovor
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od lela1984 16/6/2015, 07:39

Yes

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 17/6/2015, 11:17

Devojke moze pomoc,treba da pocnem da pijem microgynon od 5 dana ciklusa i da se bockam fraxiparinom od tog dana,e sad u koliko sati da pijem microgynon,a u koliko da dajem fraxi,ako je neka devojka imala slicno iskustvo molim je da napise i jos nesto:u Feroni su mi napisali od 16 do 22 tablete da cu dobiti i tada ultrazvuk,e sad kad se zakazuje taj ultrazvuk kad ja neznam kad cu da dobijem nisu mi tacne menstruacije,a ako zovem taj dan kad dobijem hocu li zakasniti za stimulaciju i ko zna hoce li taj dan doktorka biti tu i hoce li biti termina,jao konfuzija u glavi.MOLIM ako je neka devojka imala isti slucsj ako moze da mi objasni kako to ide?
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od annci 17/6/2015, 11:42

Spring, ja nisam paralelno davala fraxi sa microgynom. Ali misim da to nema veze. Fraxi ide u otprilike isto vreme, tako da sam ja izabrala oko 22, tada sam uvek kuci. Ne volim bockanje van svoje kuce. A microgynon sam pila sa ostalom sakom lekica ujutru. Mislim da je svejedno.

Sto se tice UZ, nista ne brini. Ti zoves kliniku i oni ti nadju termin. Pa ja sam kod kopite isla iz BG, tako sto pozovem sestra Miru i ona mi kaze gde da dodjem. Nekada sam isla u dr Ilic, nekada u Betaniju. Gde ona ima vremena i mesta. U Feroni je sigurno jos bolje organizovano. Novootvoreni su i trude se da privuku pacijente. Otuda i toliki popusti. Ja to pozdravljam. Principi otvorenog trzista i mislim da svi treba da sse bore za klijente, u ovom slucauju pacijente. A nama od toga moze samo da bude bolje.

Nego, jesi li ti dobila ili cekas? Da polako pocnemo da skakucemo zbog tebe?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 17/6/2015, 11:53

Hvala Annci,cekam da dobijem,a znas sta meni nije jasno jel ih zovem kad dobijem sledecu menstruaciju posle microgynona ili pre menstruacije,jer koliko kontam sa stimulacijom treba da pocnem kad dobijem ciklus posle microgynona a bojim se da ne zakasnim...kako je to kod tebe islo?
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od labradorka 17/6/2015, 12:05

spring ::Devojke moze pomoc,treba da pocnem da pijem microgynon od 5 dana ciklusa i da se bockam fraxiparinom od tog dana,e sad u koliko sati da pijem microgynon,a u koliko da dajem fraxi,ako je neka devojka imala slicno iskustvo molim je da napise  i jos nesto:u Feroni su mi napisali od 16 do 22 tablete da cu dobiti i tada ultrazvuk,e sad kad se zakazuje taj ultrazvuk kad ja neznam kad cu da dobijem nisu mi tacne menstruacije,a ako zovem taj dan kad dobijem hocu li zakasniti za stimulaciju i ko zna hoce li taj dan doktorka biti tu i hoce li biti termina,jao konfuzija u glavi.MOLIM ako je neka devojka imala isti slucsj ako moze da mi objasni kako to ide?

Spring relax!Bice vremena za sikiriki,rano je sestro! Wink
Terapiju sama odredjujes kada ces da primas,samo se drzi odredjenog vremena.
Sto se tice mikroginona,ne kontam ovo sto su ti rekli jer ciklus obicno dolazi posle popijene poslednje tablete,odprilike u roku od 2-3 dana.Tada ces ih obavestiti da si dobila i dalje se dogovarate za pocetak stimulacije.Jesi na dugoj ili kratkoj semi?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od OKacica 17/6/2015, 12:13

Spring draga, devojke su ti vec rekle za terapiju, znaci odredi sama i bitno je da bude u isto vreme. Za uz mozes slobodno da zoves Feronu i pitas, oni ce pitati dr i prenece ti sta je dr rekla, a za neke stvari znaju i same sta da ti kazu. Moje iskustvo je barem takvo.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 17/6/2015, 12:20

Ma ne volim kad sve nije kristalno jasno,al dobro sad...Pise mi ovako:microgynon od 5-og dana ciklusa 16-21 tableta UZ -pocinjemo stimulaciju,koju nemamam kod kuce treba da uzmem od njih kratki protokol samo sam je videla na konsultacijama i vrlo kratko kad sam radila briseve
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 17/6/2015, 12:21

OKacica ::Spring draga, devojke su ti vec rekle za terapiju, znaci odredi sama i bitno je da bude u isto vreme. Za uz mozes slobodno da zoves Feronu i pitas, oni ce pitati dr i prenece ti sta je dr rekla, a za neke stvari znaju i same sta da ti kazu. Moje iskustvo je barem takvo.
Tako ce i biti zvacu ih da pitam kad pocnem da pijem microgynon
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od tandara 17/6/2015, 12:28

Spring
kada budes isla na UZ izmedju 16-21 dana tada ces dobiti shemu i lekove za stimulaciju.

tandara

Broj poruka : 7
Datum upisa : 17.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 17/6/2015, 12:33

tandara ::Spring
kada budes isla na UZ izmedju 16-21 dana tada ces dobiti shemu i lekove za stimulaciju.
Aha bice da je tako sad mi je malo jasnije Wink zvacu ja njih kada pocnem da pijem tablete,HVALA!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 14 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 35 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu