KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FERONA - Novi Sad

+107
libra35
Bobaue
mimi85
antea81
Lili76
Borbica
alisa
mariamagdalena
Jerapetra
Blanka
Maki87
micam
BabyBear
hany
Marijamaki
Vanja80
Lena88
Sirijus
mamadabudem
patofna
dusica78
bgdtanja
ivanicasale
baba Vera
PalcicaBg
HappyGirl
mirjanamirjana1986
misslea
valika77
Petraa
Mimi12
Lola021
enap
mpantic
bobica83
Biki88
ahosame
Nevena Arsic Gracin
Lina73
sanja369
sanja 73
jelena.kuburic
d77
šefica
Erata
mikica023
Nataša Krstekanić
Leptirko88
Mala Mia
Cherish
zvoncica36
luskica
ninica2
zsuki75
Nella
Amna84
sunny.tp
kokica82
tandara
srculence 84
OKacica
spring2015
annci
NikAaA
snowwhite
Gogoli
Tebi
Pikseta
masato
ljubavsunce
leptirica1977
jelena*mama2andjela*
JocY
Nata84
jjelena
Eho
Ancica 87
winni
*Titi*
Nataly17
flebodia
jelena86
labradorka
MalaSaJuga
saska1
bak
noja
AriesGirl
spring
sareni leptir
daki_mm
majal86
milanka vekic
OZA
nina :)
ganedina
tatjanica
ncoka
Mikilica86
harper
LaFolie
jelena1985
Afrodita
lela1984
Sanjci87
tiki89
KoMetaK
111 posters

Strana 8 od 35 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Sledeći

Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 9/5/2015, 23:41

Zenice moje drage,moze li neka saborka malo da me informise o embriolozima iz Ferone? Kakvi su embriolozi? Jesu i oni iz tima dr Kopitovic? Kakva su vam iskustva ako uporedite postupak u Feroni sa postupcima u nekim drugim klinikama ?
Hvala na odgovorima
Razz Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od AriesGirl 10/5/2015, 08:59

Blankic, Bak i ja smo na 8. strani pisale o embriolozima. Kuckam sa telefona, pa ne znam kako da ti prekopiram tekst. Koliko je meni poznato, embriolozi Jelena i Aleksandar su iz Betanije (tim prof. Kopitovic), a Vera se usavrsavala u Americi.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 10/5/2015, 11:35

AriesGirl ::Blankic, Bak i ja smo na 8. strani pisale o embriolozima. Kuckam sa telefona, pa ne znam kako da ti prekopiram tekst. Koliko je meni poznato, embriolozi Jelena i Aleksandar su iz Betanije (tim prof. Kopitovic), a Vera se usavrsavala u Americi.
Aries,hvala draga moja, vec procitah. Malo se informisem o svemu, jer cu najvjerovatnije na jesen pravac Ferona. Nadam se da si bila zadovoljna tretmanom, organizacijom i sl?
sreca zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od AriesGirl 10/5/2015, 16:39

Blanka ::
AriesGirl ::Blankic, Bak i ja smo na 8. strani pisale o embriolozima. Kuckam sa telefona, pa ne znam kako da ti prekopiram tekst. Koliko je meni poznato, embriolozi Jelena i Aleksandar su iz Betanije (tim prof. Kopitovic), a Vera se usavrsavala u Americi.
Aries,hvala draga moja, vec procitah. Malo se informisem o svemu, jer cu najvjerovatnije na jesen pravac Ferona. Nadam se da si bila zadovoljna tretmanom, organizacijom i sl?
sreca zagrljaj

Stvarno ne mogu nista lose da kazem, ja sam imala lepo iskustvo sa njima. Terapiju sam primala kod njih, bila na dugoj semi, tako da sam skoro dva meseca svakodnevno isla tamo. I sad idem kod endokrinologa i hematologa u Feronu. Kad sam bila na UZ-u, rekla sam profesorki da, ako Bog da da ova trudnoca bude u redu do kraja, dolazim za par godina po jos jednu bebu (a nemam nista zamrznuto, znaci sve ispocetka). Opet bih postupak radila kod prof. Kopitovic u Feroni.

P.S. Ne placaju me za reklamu Very Happy Very Happy Very Happy
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 10/5/2015, 19:59

Hahaha, ok, sve ti vjerujem. Mislim da gore organizacije nema od klinike gdje sam ja radila 2 vto, kad je dr Kopitovic tu sve je super, kad je nema opste rasulo, tako da ce tamo biti bolje u svakom slucaju, a da ne pominjem najbitniju stvar iskustvo embriologa koje je neuporedivo kao i sve metode koje tamo u Feroni rade.
Ljubim te draga i uzivaj u svojoj trudnoci a za koju godinu opet jovo na novo Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Eho 10/5/2015, 20:07

Blanka, jeste da me nisi pitala lol! , ali da dodam da sam i ja zadovoljna. Tamo se radi punom parom, pa i ako se desi da mora nesto da se saceka ili da se neka sitnica zaboravi, to je bas zato sto se radi, tako da je, sto se mene tice, u redu i ne smeta mi. I ako nesto zaborave/ne stignu, zoves pa pitas, nikakav problem.

Aries, jesi li odlucila kod koga ces voditi trudnocu? :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 10/5/2015, 20:39

Eho, pitala sam sve, sto vise iskustava to bolje i lakse ce nam biti da donesemo odluke.
Hvala puno na postu
ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od PalcicaBg 18/5/2015, 07:34

Evo da napisem svoje utiske posle odradjene histeroskopije kod njih.
Sve je super proslo,imala sam zakazanu intervenciju u 8h,u pola 8 smo bili tamo,otisla u sobu,potpisala neke silne papire,stavili mi braunilu i pravac sala.Probudila sam se u sobi oko 20 do 9,onda je suprug dosao u sobu i bio sa mnom dok nismo krenuli kuci.

Bolnica je prelepa,svaka soba ima svoje kupatilo sa tus kabinom,u sobi su 2 kreveta,tv,ja sam bila sama u sobi.
Sestre su divne,ljubazne,sve do jedne,obilazile su me bar 5,6 puta posle intervencije.
Posle intervencije je dr Kopitovic dosla u sobu,objasnila sta je radjeno i napravila semu za dalje,za vto.
Cena je bila 37500 jer radimo vto kod nih,taj popust je vazio do 1og maja,ne znam da li vazi jos uvek.
Jedna nasa clanica je isti dan radila histero kod njih,a posto ne rade vto kod njih cena je bila 66000.

Sve u svemu sam prezadovoljna,nadam se da ce i ubuduce biti tako.
Do sada nisam imala problema u komunikaciji mejlom,sestre odstampaju mejl i cim doktorka bude na klinici pogleda i salju odgovor ili zovu.
Kod njih sam kupila prvu bocicu suprefacta,cena za 14 dana bockanja sa 0.4 je 3500.
Toliko za sada...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 19/5/2015, 10:42

Devojke, jeste dobile racun prilikom placanja celog procesa? Pitam posto ce meni trebati kako bih dostavila kompaniji da mi refundiraju.
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od masato 19/5/2015, 11:07

Da, izdaju racun. I meni je trebao iz istog razloga. Srecno
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od PalcicaBg 19/5/2015, 11:23

Ja sam dobila fiskalni za histeroskopiju.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Pikseta 20/5/2015, 18:23

Pozdrav svima,nova sam ovde!Ja sam u tih 100 srecnica,kad je Ferona u pitanju..sve smo vec obavili i eto za sad je sve ok,na pocetku sam,ali uspelo iz prve! roda roda
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 20/5/2015, 18:52

Cestitam Pikseta,kad je radjen et,sta imas od terapije i ja cu raditi kod njih pa me bas zanima
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 20/5/2015, 22:16

Pikseta, cestitam ti od srca!  srca Nadam se da cemo i mi biti te srece da nam uspe iz prve.  smajli angel
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Pikseta 20/5/2015, 23:50

Hvala,hvala Titi i Spring!Spring,pretpostavljam da si mislila na vt,ali nisam svakako razumela da li mislis na terapiju pre postupka ili sad?Svakako evo odgovora,za pre i posle.Pre transfera sam imala terapiju suprefactom,peregon penom,pa menopurom,sto je ujedno i jedino sto je bilo mucno,ali vredelo je svakako.Sada od terapije koristim samo utrogestan i folnak i to je sve.Radjeno je 15.4,od 3 blastociste koje su mi ubacene,dve su se izborile angel Sta god vas zanima,pitajte,od srca cu odgovoriti.
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 21/5/2015, 12:34

Jao divno,ja bih volela blizance,mada bila bih srecna kada bi mi uspelo i sa jednim,super nemas nista od terapije posle to je minimalno ja koristim eutirox tsh mi je bio 2,9,a treba ispod jedan i glukofaz od 500 insulin mi je bio 29,9 posle dva sata to je granica,al ajde sad neke cure ga ne piju kojima je bio na granici pa im je uspela vto,a meni ne,a inace mrzim tablete i to me izludjuje,ja se sad psihicki spremam za sledeci pokusaj verovatno krecemo od sledeceg meseca treba jos svasta nesto da odradim,hvala na odgovoru pitacu te ja ne sekiraj se sta god me bude interesovalo Wink uzivaj sa svojim bebama zagrljaj
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Pikseta 21/5/2015, 12:53

Naravno,ja jos uvek ne mogu da se opustim,jer je ovo sve jos pocetak,ali nadam se da ce obe bebe opstati.Da,terapija mi je minimalna,sto je stvarno super.Secer vadim tek za 2 nedelje,do sada nisam.Hormone nisam radila od decembra,u februaru sam imala laparoskopiju i histeroskopiju,operisala miom i sve ostalo se desilo jako brzo.Meni je jedino bio amh jako visok i to me plasilo,dok mi dr nije rekla da bi se zene ubile za takav nalaz.Imala sam i jako puno jajnih celija,sto je takodje super ispalo.3 smo zamrzli,to je ukljuceno u cenu..ps.i ja mrzim tablete!I najvazije od svega treba verovati u uspeh i uspeh nece izostati!
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 21/5/2015, 13:09

Da i meni je amh 4,17 imala sam 14 jajnih celija,mada on se menja iz meseca u mesec...bas si brzo posle laparoskopije imala transfer i ja sam radila meni je doktor rekao da sacekam tri meseca pa onda da radim ja sam posle pola godine radila,al eto kad se neda...Ja bih bila opustena i srecna da je uspelo nemas razloga za brigu bice sve ok u dobrim si rukama samo se ti pazi i cuvaj i uzivaj!!!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Pikseta 21/5/2015, 13:44

Jesam srecna,cuvam se,ali opustena jos uvek nisam potpuno.Meni amh bio 17,a 18 celija sam imala.Izvini,nisam odmah shvatila da si vec radila vto i da nije uspelo i bas mi je zao zbog toga.U braku sam 8 godina,3 puta ostajala trudna prirodno,ali nisam prebacila preko mesec dana,osim vanmatericne koju su otkrili tek u 9-oj nedelji.A gde si radila prvu vto?
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od winni 21/5/2015, 13:52

Devojke da vas pitam dal je neka imala protokol za ivf femara -menopur ja uskoro treba da krenem sa njima kod dr. V.K...pa me zanima kakoste reagovale posto sam ja ovog meseca na klomifen lose....
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 21/5/2015, 14:00

Pikseta ::Jesam srecna,cuvam se,ali opustena jos uvek nisam potpuno.Meni amh bio 17,a 18 celija sam imala.Izvini,nisam odmah shvatila da si vec radila vto i da nije uspelo i bas mi je zao zbog toga.U braku sam 8 godina,3 puta ostajala trudna prirodno,ali nisam prebacila preko mesec dana,osim vanmatericne koju su otkrili tek u 9-oj nedelji.A gde si radila prvu vto?
Ja nisam imala trudnoce nikada,radila sam u gene... u N.S. 2 vto i 1 fet, imala savrsene embrione i era test sam radila perceptilna i sve ok i na kraju nista beta 0,1,sad sam radila imunologiju,sve sto mi je dr: V.K. trazila izgleda da je sve uredu njima stigli nalazi idem u iduci petak pa cemo videti stvarno vise ne znam sta je problem na analize sam dala 1000 eura nema sta nisam radila i sve ok,X faktor
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Pikseta 21/5/2015, 14:35

Poz.Wini..ja sam imala menopur u protokolu,kao zadnju stavku,posle terapije suprefactom i puregonom.Nisam imala nikakve reakcije,sve je bilo ok,osim sto sam bila kao preduvani balon,ali od svega,ne samo od menopura ,pa mi je stomak izgledao kao da sam u 5 mesecu.Jedina stvar koju pamtim kod menopura,jeste da je bio najzahtevniji za bockanje,posto sam se ja sama bockala.Klomifen nisam koristila.
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Pikseta 21/5/2015, 14:42

Ne znam sta da ti kazem,osim bice treca sreca!Budi samo opustena!Ja pre celog postupka,kad sam otisla tamo rekla sam dr i svima da sam ja dosla i da sam resila da uspem!Znam da su sve analize privatno jako skupe,ja vec 12 godina i ne posecujem druge lekare osim ginekologa i to sve privatno..kod mene se otprilike kao razlog za spontane ispostavilo da je krvna grupa problem bio.Ja A-,muz B +,pa je dolazilo do odbacivanja ploda i tek posle te poslednje trudnoce sam primila rogan.
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od winni 21/5/2015, 16:20

Pikseta i ja cu sama da se bockam eventualno m.m kada bude bio kuci... nadam se da nije tesko.... Shocked
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od noja 21/5/2015, 16:53

spring nije tema ali hormoni tsh prolaktin kakvi su mozes pisati na temi hormoni i oggt jel si radils ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 8 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 35 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu