KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 6/3/2015, 17:45

Devojke sto ste se ucutale? :*
Bila sam danas u dnevnoj bolnici, imala sam zakazan FES i dr koja ga radi nije mogla da nadje bebino srce i odlozila mi ga je za 2 nedelje. Nezgodno usadjena posteljuca, pregrada, nezgodan bebin polozaj... toliko mi je stiskala stomak jer je beba u karlici, da me katastrofa boli stomak sad, tacno mislim da mi je izazvala pkintrakcije. Stavila sam utrogestan kad sam dosla kuci i cekam sad da prodje, sta cu... Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 6/3/2015, 17:49

Sta je fes? Odmaraj Vecka proce stomacic!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 6/3/2015, 17:58

Fetalna ehokardiografija, tj ultrazvuk srca bebe, uz to se prate i protoci itd.
Izlezavam se, procice. :)
Kako si ti?
Ljubim vas :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 6/3/2015, 18:04

Devojke, hvala puno na odgovorima, divne ste osmeh srce
Vecka, miruj, sta ces, tako se bebac namestio.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 6/3/2015, 18:10

....vecka dusho,bash mi je zhao shto je tako namuchila doka...samo ti sad lepo odmaraj da se bebac lepo namesti....ljubim vas puno! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 6/3/2015, 18:12

Pa dosta zgodno jos uvek :) ...ha,ha...Dobro se osecam do juce nista nisam jela od svega mi muka,a od juce kao krmaca ,stalno gladna :)
Ljubim vas sve debelice!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 6/3/2015, 19:51

Trudnicice, preleteh samo letimicno preko desavanja, vidim da je sve manje-vise pod kontrolom, osim Vecke i Vuleta.
Vecka jesi li danas imala UZ, ili sam ja nesto pogresno shvatila? Drzi se i budi hrbra zbog obe tvoje bebe, ja verujem da je to samo predostroznosti radi i da nije nista strasno, ali bolje da se prati i reaguje, ako, ne daj Boze zatreba.

Vule, jesu li te pustili kuci ili ostajes za vikend u bolnici?

Ja sam danas izasla iz bolnice, posle 4 dana. U utorak mi radili serklaz, pa me "vezali" za krevet infuzijama buscopana, da nije vikend, imam utisak da bi me direktor (koji jedini odlucuje o prijemima, intervencijama i otpustima, ne predlog ostalih dr), drzao jo koji dan! Sve je proslo super, ne znam zasto sam se toliko plasila. Bolnica je nova, oprema nova, operaciona sala kao space shuttle, nikad nisam videla takvu, a videh dosta njih po EU i Srbiji, intervencija bezbolna, bila sam malo manje od 1h pod anestezijom, smejala se sa lekarima i sestrama u sali... POsle u sobu, dvokrevetna, svega ima sto moze da ti zatreba, meni, da se bira sta ces za koji obrok, u wc-u 2-3 vrste ulozaka, zavisi koji ti zatrebaju, tecni sapun, papirni ubrusi... u ormaricima sef.... ma stvarno sve savremeno i moderno i osecala sam se kao u hotelu ova 3-4 dana. Very Happy Svi ljubazni, prijatni, samo stisnes dugme sta god da ti treba. Very Happy Ja sam imala na dan intervencije par kapi krvi i posle sve u redu. Nisam imala nikakve bolove. Danas dosla kuci i iako mi je dr rekao da mogu sve umereno, muz me vezao za krevet i to mi je do daljeg. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 6/3/2015, 20:58

Kometak samo ti odmaraj i slusaj muzica.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 6/3/2015, 21:11

Kometak drago mi je da je sve super proslo,bas sam mislila na tebe.Odmaraj sada kod kuce i slusaj muzica. :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 6/3/2015, 22:24

Drage moje mene mnogo zateze koza i stomak. Osecam da pucam na bokovima i sa strane. Jel to uredu? Cime da se mazem? Do sada sam mazala bebi kremu i bebi ulje.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 6/3/2015, 22:34

Cure zdravo... 
Navratih i ja ko Kometal da virnem ns brzinu dok bebac spava.. 
Nove trudnice videh... Cestitam.. 
Kometak, mislila sam na tebe. Drago mi je da je sve ok... Samo napred, bice sada sve ok. 
Negde procitah o Saski 1,i Jeleni mami dva andjela... 
Zao mi je svakog neuspeha u vto prici, ali za ova dva neuspeha mi bas tuzno.. 
Nedajte se Saska, Jelena. Jednom ce uspeti. MORA! 
Ostale devojke veliki pozdrav od nas dvoje.... Ljubac.  usne usne usne ljubav ljubav ljubav
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 7/3/2015, 01:22

Kometice,bravo,eto sve je prošlo odlično!
A smeštaj pravi hotelski Very Happy
Sad leškarenje,izležavanje,izvoljevanje....taman je i vreme kao savršeno da se ušuškaš i mazuljaš stomače srca srca srca

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 7/3/2015, 01:50

Kometa,

Divno da je sve super proslo! U kojoj zemlji si radila serklaz?

Grlim jako trudnice!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 7/3/2015, 06:31

Pretprošlu noć sam provela u porodilištu

Dobila sam bolove, dodjem u bolnicu, popustio serklaz, otvorena dva prsta, kontrakcije na 3 min.
Odmah mi je skinut serklaz, primila deksametazon, antibiotik, tokolizu.

Hvala DRAGOM BOGU otvaranje se nije nastavilo, a kontrakcije stale
Na odeljenju sam od juče. A dp ponedeljka na tokolizi i bez ustajanja iz kreveta. Ništa ne boli. Nadam se da se neću otvarati sad. Barem još malo da Izdrzimo
Ljubim vaš sve posebno Kometu i Vecku

Kometak, balsamuj se!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cala Domingos 7/3/2015, 07:30

Jao, Vucice Sad Pretrnula sam dok sam citala tvoj post, ali dobro je da se zaustavilo. Drzi se, veruj, misli pozitivno i bice sve ok. Ja ti saljem pozitivnu energiju i navijam da mali decak i ti udjete u deveti kao 2 u 1. Pisi kako si zagrljaj srca1 love
Cala Domingos
Cala Domingos

Broj poruka : 22
Datum upisa : 28.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 7/3/2015, 07:42

....vuchko moj,mislim na vas dvoje i ljubim vas punoooo....dobro je da si na vreme reagovala i HVALA DRAGOM BOGU sve se vracha u normalu...drzhite se i samo polakooooo,ti si prava vuchica!!! :*
......vecka,javi nam kako ste ti i mali beban...kissss...
....kometice,jako se radujem da je sve proslo super i da si imala te five-star uslove...grllll
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 7/3/2015, 09:20

Kometo super da je sve dobro proslo sad uzivaj! :*
Vucice prava si vucica! :* nekoliko zena znam koje su tako bile u porodilistu i tokoliza je sredila stvar. I meni je zaustavila kontrakcije, iako nisam do porodilista ni stigla jer mi je grlic bio manje od 1cm otvoren. Samo lezi tih min 48h. Je l pijes i utrogestan? I ja ti se pridruzujem u ponedeljak, mada se nadam da cu biti opet samo u dnevnoj bolnici. Da li si dobila i utrogestan? Je l su ti pritisak i puls u redu? Zeznuto je sto su sad i posete zabranjene... valjda nece dugo biti.
Ljubim vas sve, ja dupe iz kreveta ne podizrm, samo do wca :)
Juce sam umutila proju i stavila u rernu, mama i sestra kad su dosle kuci htele su me lincovati Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 7/3/2015, 09:36

Dobro jutro kutanjke,Vuchice,drzi se i miruj,jos malo pa da udjes u sigurnu zonu.Druge devojke isto,mazite svoje stomacice,moj bebac evo igra fudbal u stomaku.Kometak,miruj takodje,super su ti bili uslovi u bolnici,to sigurno nisi radila kod nas.Ja kad sam bila na lap,3 dana sam lezala na ginekologiji,uslovi extra,spavacice,rucnici,ulosci,jednokratne gacice,samponi,octanisept svuda,tri obroka dnevno,a u hodniku mini kuhinja da se pacijentice same posluze,aparat za caj,frizider sa namazima,probiotskim jogurtima,sir,mineralna voda.Od kuce sam ponela samo ogrtac,papuce,pastu za zube i cetkicu.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 7/3/2015, 10:06

Vucko dobro je da si na vreme otisla u bolnicu,sad si u sigurnim rukama.
Nece bebac jos,zna da je rano.
Mislim na vas i molim se bogu da sto duze ostanete 2 u 1.Ljubim vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 7/3/2015, 10:17

Vucice ajde drzi se jos malo. Navijamo da ti i bebac udjete u deveti mesec a posle mozes da nam pises o otvaranju i kontrakcijama. Ljubim:12a:
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 7/3/2015, 10:52

Kometak...dobro je da je sve proslo u redu
Vucice,bar jos 2-3 nedelje izdrzi pa onda mozemo i slaviti....
Ja se juce malo vise sepurila nego sto bi trebalo,pa me sinoc boleo stomak i nesto kao od dole da izvinete,i od jutros nesto jurnulo na gacice,kao jak sekret,nesto svetlo braonkasto ili tamnije zuckasto,izvinite na objasnjenju,ali da li se nekoj desavalo...?Utrogestan ne koristim vaginalno tako da nije od njega!
Danas ustati necu iz kreveta!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 7/3/2015, 11:19

Ancice,meni,s vremena na vreme,zna iscuriti tako jace obojen sekret,sluzav,ali kompaktan(takodje izvinjenje radi opisa),znaci nije tecan,vec dodje u skupini,obicno posle bolova,u par navrata.Nisam se zabrinjavala.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 7/3/2015, 11:25

Vule moj ljubim vas oboje, reci bebcu da sam ga zamolila da ne sjekira mamu i da se jos malko strpi osmeh srce

Kometice uzivaj u horizontali srca

Ancice ja sam imala cesto ali providni sekret.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 7/3/2015, 13:12

Uh Vule , sva sam se najezila citajuci tvoj post o popustanju serklaza I otvaranja od 2 prsta . Srecom, sam te Bog poslao u bolnicu , sad si pod lekarskim nadzorom , a vidim se situacija lepo sredjuje I da sve to ide u dobrom pravcu . Bice to OK, mi se ovde molimo za tebe I bebca da ne zuri sa upoznavanjem svoji mame tj., da se stripi jos 2 do 3 nedelje .

Kometo , bravo za lepo odradjen posao serklaza I za divan ambijent u kome si bila I u kom je sve to odradjeno. Pretpostavljam da je u pitanju neka nova privatna klinika u Veneciji . Sad si mirna I sad opistencija I uzivanje u ovom drugom trimestru .

Vecka, drzim pesnice za tebe I tvoju bebicu

Da kucnem u drvo ja nemam tih problema sa nekakvim sekretima kakve vi pominjete , jedino iscuri ovaj utro koji I dalje trpam vaginalno , inace sam dole suva , za sada . Inace, vise nemam onih bolova u predelu materice koje sam imala u prvom trimestru. Rigam I dalje , mada mi je mucnina smanjena, pocela sam malo bolje I da jedem , iako sad na dijeti , jer sam posle 12 ned. izbacila Glukofaz .

Krajem meseca cu opet na UZ u 17 ned. da mi pogleda grlic , kolicinu plodove vode I sta vec bude trebalo .Vec sad razmisljam da ako izguramo 7 mesec jos na pocetku 8. meseca idem u NF I tamo iz preventivnih razloga provedem taj najkreticniji mesec . Nista mi nece biti tesko za moju bebu , samo da mi na bude dobro .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 7/3/2015, 14:00

Vuchko,navijam da se sve održi pod kontrolom i da bebac bude strpljiv što je duže moguće!!!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu