KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 4/3/2015, 14:03

Hvala vam devojke! Kod kuce sm na nekoliko dana! :)))
Jako mi je tesko pala razdvojenost od sina, ali mngo strasno sam prezivela sve sto su mi tamo rekli kao potencijalnu dijagnozu i kao potencijalnu mogucnost za kraj moje trudnoce, bez prikrivanja istine i ulepsavanja iste. Ali ono sto mi je definitivno najteze palo jeste sve ono sto sam tamo videla, revremene porodjaje, i jos tako svasta... dosta tesko sam sve to podnela i sve me je to strasno potreslo, onda kad vidim to samo pomislim HVAlA TI BOZE na mom zlatu kod kuce i na mom zlatu u stomaku koje jos uvek mogu zdravo da rodim... i sita se isplacem i tek mi onda najteze padne razdvojenost od sina, da bih ga samo poljubila. Strasno je sta zene dozivljavaju.
A posebno me je potresla ta dijagnoza astme, za koju sam iskreno verovala da ce iz alergijske da nestane, a ne da predje u ono sto sam najmanje zelela. Nije bio trenutak, sada, kada je bebi veoma potreban kiseonik da se razvije... ali opet, znam da to nije ono najgore sto moze biti, i samo da ne bude nista dalje od toga, neka nam ovo bude najstrasniji dogadjajove trudnoce.
Za nekoliko dana se vracam nazad na odeljenje.
Ljubim vas :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 4/3/2015, 14:19

Vecka, drzi se, mogu da zamislim koliko je to sve tesko...!

Devojke, trebaju li kome Pampers pelene od 2-5kg? Nama su ih bebe prerasle, a zena koja nam pomaze jutros greskom otvorila to pakovanje koje nam je ostalo, pa bih da ga poklonim kome treba?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 4/3/2015, 16:34

Vecka,samo hrabro!!!! Moras da budes jaka i slusas dr sve sto ti kazu! Rodices ti svom sinu nekog za ceo zivot!!!!! Nemoj da se brines...Ljubim te puno!
Inace mi danas prosli komisiju bez problema,samo sto smo cekali od 9 do 13H da nasa opstina nesto posalje,poludela sam,umorila se,i tako,ali bitno da smo to obavili,tete su bile fine,pitale koja je trudnoca po redu i kad sam ispricala nista pitale vise nisu rekle vidimo se 03.04.tako da neka zna ako ide na komisiju u NS!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 4/3/2015, 17:02

Anci drago mi je sto ti komisija nije pravila problem, posle svega jesi zasluzila da nemas nikakvih problema sa komisijom, vec upravo tako, samo da lupe pecat i ne postavljaju dodatna pitanja. Gde si bila dok ste cekali?
Je l si ti sad ok?
Sofija, o cestitam na bebama vrlikim sto su presli u broj vece pelene, mi smo proslavljali svaki novi veci broj pelena nase male guze  osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 4/3/2015, 17:16

Presedela 1.5 vremena tamo i posle u autu,nisam imala gde otici,i da bila u pekari da jedem ! :)Samo kad je proslo,kazu da sledeci put mogu u moju opstinu na komisiju...Bice lakse!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 4/3/2015, 17:28

Vecka ne stizem odmah da odgovorim a i pisem sa tel. U petak uz?
i ja sam odrzavala u bolnici jedno vrijeme tako da znam sta se sve vidi. Beba kao imala tahikardiju pa ja u strahu i grcu pa onda jos gore, kako sam se samo bojala ctg to je za pricu. A tek kad su krenuli svi zivi specijalisti pred CR da me zagledaju...tad sam shvatila da sam neke sitnije ditagnoze i zaboravila osim kad se jave da su tu, mada astma mi jeste najteze pala a ne znam zasto. Mada svi moji od toga boluju i to tesko pa je valjda bilo porazavajuce cuti da i mene ceka isto, kako sam samo znala da se obradujem urbazonu...
Sad shvatam da dok dijagnoza nije ultra bzvz vise ne padam u vatru, sto sanja kaze nase je i guramo dalje, snage imamo. Ti posebno jednu kuci a jednu u stomaku.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 4/3/2015, 17:47

Vecka, taman koji dan da se nauzivas kod kuce i uz svog malisana. A lepo si sama sebi pozelela, da ti ovo bude najlosiji period trudnoce, a nadalje da lagano drzis sve pod kotrolom i da ides kod lekara samo na redovne preglede.

Ja idem na GAK u petak, kako stvari stoje, zaglavicu ceo wkd...

Ancice, super za komisiju! Kod vas tacno zakazuju na mesec dana. Ja sam obicno dobijala produzenje na 6 nedelja. Neki dan sam bila, i zavrsila sam s njima. Napisale su mi bol. do otvaranja porodiljskog... wow, kako mi to sad zvuci Laughing prosto nestvarno..
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 4/3/2015, 17:59

Vule zasto na GAK?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 4/3/2015, 18:41

SladZana ::Vule zasto na GAK?
Slajka, to mi je redovna kontrola. A na tom odeljenju je takva praksa. Dodje se jednom mesecno na dan dva, dradi se pregled, Uz, provera secera, kad dodje vreme i ctg...
ok je to, narocito cu se osecati sigurnije kad se priblizi vreme porodjaja.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 4/3/2015, 18:52

E pa to je super varijanta likeit
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 4/3/2015, 21:44

Vuchica ::
SladZana ::Vule zasto na GAK?
Slajka, to mi je redovna kontrola. A na tom odeljenju je takva praksa. Dodje se jednom mesecno na dan dva, dradi se pregled, Uz, provera secera, kad dodje vreme i ctg...
ok je to, narocito cu se osecati sigurnije kad se priblizi vreme porodjaja.


Da to je super, tako su i meni rekli da ce biti kasnije :)gde ti ides?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 4/3/2015, 21:46

Drage moje samo da vas na brzinu izgrlim i izljubim.Ja sam dobro,uživam sa mojom Janom bebe Beba ima 2 ipo meseca i od silne želje i čekanja punih 6 godina ja i mm samo je grlimo,ljubimo i gledamo...Bože,hvala ti na ovolikom blagu molitva Čestitam svim trudničicama i želim lepe i lake porođaje ljubav
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 4/3/2015, 22:17

Tulumbo divno  osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 5/3/2015, 00:32

Vecka,trudnoća zna da bude okidač za mnoge stvari u organizmu,da se svašta nešto okrene na bolje ali i na lošije što se majčinog zdravlja tiče.
Neka su oni to ustanovili,bolje sad nego kasnije,a ti ćeš biti junak i sve podneti radi svoje bebice!
A ovu veliku bebu,grli,mazi,ljubi i iskoristi svaki trenutak da uživate.I da je stariji teško bi mu objasnila da morate da se razdvojite,a on je još malen.Biće teško,ali ćete pregurati sve to i uvećati vašu srećnu porodicu!
Trudničice,navijam za najbolje izveštaje i napredovanje!!!
Tulumbo,uživajte kad je Bog dao!
A ta osećanja rastu svakim danom,nema šansi da je se nagrlite i naljubite dovoljno!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 5/3/2015, 09:21

Tulumbo,samo uzivajte...
Vucice ja prvi put cujem da se rade takvi pregledi,dodjes u bolnicu,na 2 dana i sve zavrsis,nas u NS kad bi mogli da nasetaju,da dodjemo i pre i posle podne svaki dan,super je takav pregled.Pa sa srecom ti bilo u petak!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 5/3/2015, 12:00

......kiss za nashu hrabru vecku! zagrljaj
...vuchko,drzhim fige za te preglede!!! cvet
...tulumba,pa to je divnooooooo!!! family
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 5/3/2015, 12:30

Hvala vam drage moje! Meni se nocas pojavio neku sluzavi sekret, naravno da sam se prepala.
Zvala sam kliniku, kazu da je ok da dodjem sutra kao sto je planirano. Jedino ako krene neko krvaruckanje ili kontrakcije onda pravac hitan prijem
Tako da danas ne mrdam cvet

Vecka, ja sam na odeljenju Kontrola fertiliteta
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 5/3/2015, 15:05

Vucice, je l to odelje je na prvom spratu? Ja sad stvarno ne znam da l sam pomesala ili je to odeljenje sa iste strane hodnika kao i infertilitet i 7c. Ja sutra idem u dnevnu bolnicu na -2 pa gde me dalje posalju, pa se mozda i sretnemo Wink

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 5/3/2015, 17:02

Vuchica ::Hvala vam drage moje! Meni se nocas pojavio neku sluzavi sekret, naravno da sam se prepala.
Zvala sam kliniku, kazu da je ok da dodjem sutra kao sto je planirano. Jedino ako krene neko krvaruckanje ili kontrakcije onda pravac hitan prijem
Tako da danas ne mrdam  cvet

Vecka, ja sam na odeljenju Kontrola fertiliteta
Pojačan sekret u kasnijoj trudnoći je normalna pojava.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 5/3/2015, 17:25

Vuchice, bice sve ok! Jos malo samo izdrzi i stize bebac!
Devojke, da li vam zvuci mnogo progesterona 3x200 vaginalno plus progesteron depo injekcija na svaki 5 dan? Za te injekcije dr Sonja mi je rekla mozes i ne moras?! Msm, da li mogu da se predosiram od progesterona?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 5/3/2015, 17:42

Sta nam je sa Kometicom,nema je da se javi.Ona je ovih dana trebalo da ima serklaz,ako sam dobro upamtila.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 5/3/2015, 17:48

Lenjivice imala sam istu  dozu progesterona. Ne mozes,ne brini. Nikad ga dosta,moze samo da manjka.
U 10oj nedelji mi ukinuli boce. U 12og utrogestan.
. Trudnoca uredna bila do kraja bez dodatnog progesterona.


Poslednji izmenio Klarica dana 5/3/2015, 17:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 5/3/2015, 17:49

lenjivica,ja sam utrogestan uzimala na isti nacin sve do punih 12 nedelja,a od 5.nedelje sam ukljucila prog injekcije zbog krvarenja koje je potom preslo u smedji iscedak i prestalo do 12 ned,a tad sam prestala sa injekcijama(sve u dogovoru sa Pragom,mislim na 5. ili 6. dan
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 5/3/2015, 18:09

Nije puno,lenjivice i ja imam istu terpaiju,tako da ne brigaj!
Jeste Palcice Kometica treba serklaz ovih dana da je radila,verujem da ce se brzo javiti sa izvestajem! :* svima

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 5/3/2015, 18:46

lenjivica ::Vuchice, bice sve ok! Jos malo samo izdrzi i stize bebac!
Devojke, da li vam zvuci mnogo progesterona 3x200 vaginalno plus progesteron depo injekcija na svaki 5 dan? Za te injekcije dr Sonja mi je rekla mozes i ne moras?! Msm, da li mogu da se predosiram od progesterona?


Nije puno, to je i moja doza, a ako sam dobro shvatila progesteron depo nije lek progesterona vec on pomaze boljem apsorbovanju progesterona. Ja sam na pocetku trudnoce primala jos i pregnil.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu