KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+60
Iva79
millena
Maksi
ganedina
Likoli
Blanka
penelope
ragaco
Klarica
Vecka
Djurdjevak79
Endzi
nina :)
JAmajka
Simona
medolina
veki1
Shizika
fight&faith
tatjanica
lenabeograd
Ancica 87
Niny
Cala Domingos
pluton1
KoMetaK
SamoPozitivno
saska1
MalaSaJuga
ivi
Strumfeta78
Stenli
dragana76ns
Vanilla
SoJa
LaFolie
twinsi
lelas
mamadabudem
Vilhelmina
insomnia
SladZana
Petkana
Smrdica
neris8
bak
JocY
hocukusurnecuzvaku
dragmilk
tulumba
zvoncica36
PalcicaBg
BiKsi :)
JednaSova
lela1984
sareni leptir
ivanicasale
d77
Sofija Veks
Vuchica
64 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 20/11/2014, 15:23

Cestitam Neris, nek su momci zivi i zdravi srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 20/11/2014, 15:34

Bravo NERIS, cestitam!!!!!!!!!! sunny sunny srca srca igracice igracice srca1 srca1 family family beba beba ff
Gde si se porodila?

pisi jos, sve detalje, cmok
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 20/11/2014, 15:36

Hvala Strumfeta i Sareni leptir na misljenju o cascavanju, ja prosto nemam para, takva je situacija, u minusevima smo, kreditima, prosto nemamo para, pa i da hocemo, ne mozemo, eventualno neki viski, pice, slatkis, poklon, nesto tako...
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 20/11/2014, 16:20

Cestitke za decake, Neris!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 20/11/2014, 17:16

kako si Sofija? kako je sa dve bebe? pisi osmeh srce
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 20/11/2014, 17:40

Ludo...obe imaju jake grceve, ne spavamo nimalo, i ja se sporo oporavljam od porodjaja, tako da ne stizem nista...no ljubav je prevelika a one su duse predivne...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 20/11/2014, 17:50

Erata, Neris cestitam drage, sad pocinje uzivanjac zagrljaj

Trudnice moje drage, srecno svima. d  Jos malo pa upoznavanje.

Ja ugrabih par minuta da vidim sta ima na Kutku i da vas pozdravim, dok Bogdan spava.

Veliki poljubac za sve ff
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 20/11/2014, 18:07

Neris cestitam! Da vasi decaci sto pre izadju iz bolnice i budete skupa family
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 20/11/2014, 18:14

Cestitam ti deckice Neris i da sto pre uzivate svi zajedno.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 20/11/2014, 18:30

Neris CESTITKE za DECAKE smajli angel smajli angel family family family family srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 20/11/2014, 20:17

Erata, Neris drage moje cestitam vam bebice, neka su zive i zdrave. Ljubimo vas Ksenija i ja d d d d d b b b b b ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

Mi se javljamo od kuce. Izasli u utorak i uhodavamo se. Oporavljamo se polako hvala Bogu.
i naravno masemo vam. Teta Bixi hvala sto si obavijestila drugare u Ksenijino ime osmeh srce


SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 20/11/2014, 20:40

Neris, cestitam od srca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 21/11/2014, 00:03

Neris čestitam neka su ti živi i zdravi dečaci...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 21/11/2014, 09:44

Bravo,neris,cestitam na bebicama! Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 21/11/2014, 12:59

Sofija, zao mi je za grceve i nespavanje, ali proci ce, sigurno, a sto kazes, ljubav prevelika sve to pokrije osmeh srce

Sladzo i Sovo, milina sa Ksenijom i Bogdanom, verujem da je najdivnije uzivanje kada ih posle 9 meseci konacno uzmete u ruke i vidite ocima
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 21/11/2014, 14:21

Divno, koliko malih bebica, svima čestitke srca

Svi koji ste dosli kući, prvih mesec dana je malo ludo dok se ne uhodate. Ja ih se sećam kao kroz maglu. Ali ta ljubav prema tim malim stvorenjima je jača od svega srca1 Ljubav i samo ljubav.

Moja N je prohodala, napunila godinicu, prava je devojčica. Viče mama, nije baš maza ali je pravi smejuljko Very Happy Imate veliki ljubac od nas dve usne
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Djurdjevak79 21/11/2014, 18:12

Cestitam Neris na decacima!!! ff ff Zelim im svu srecu sveta!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 21/11/2014, 18:34

Djurdjevak79 ::Cestitam Neris na decacima!!! ff ff Zelim im svu srecu sveta!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb

I ja cestitam!!!! sunny Da sto pre ojacate! A mama da se brzo oporavi


Djurdjevak, da li jos uvek mirujes? Primas li sta od terapije. Ti i ja smo bas blizu, par dana razlike. Znas li da li je bata ili seka?


Nas bata ide par dana u napred. Pre nek dan smo bili na uz, 16+2, a po UZ je 17+0 beba .
Trazila sam da mi premeri grlic, 39mm, to je ok, ali je posumnjala na neku cisticu na grlicu, pa idem na kontrolu za dve nedelje
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Djurdjevak79 21/11/2014, 21:23

Vuchice
Ja sam bila na progesteron depo 250 inekcijama svaki drugi dan i uveo mi je kad je video kontrakcije i Utrogestan 200 vaginalno 2x1 (onim danom kad ne primam inekcije) i strogo mirovanje polovinom oktobra. Dabl test mi je bio ok 1:10.000 ali zbog godina (35) 1:367 pa mi je trazio Tripl i AC. Ja ne zelim AC pa sam u 14.toj isla na expertni UZ u Belmedic kod dr Puzigace (koji radi i u IMD i ima licencu iz V.Britanije za expertni UZ) koji je bio DIVAN. Gledao je 45 minuta i to sve - mozak, lice, kicmu, srce, abdomen i organe, rukice i noge- sve odlicno, i rekao da je verovatno devojcica ali ne moze da tvrdi jer se mnogo okretala beba. Lezala sam strogo do proslog vikenda ali sam onda pocela malo po malo da ustajem...Danas sam bila na UZ za mere bebe za Tripl test i sve je ok, kontrakcije su prestale, pa mi je izbacen Progesteron Depo inekcije , a uveo mi je Utrogestan 200 3x1, i kao i dosad Fraxiparin 0,3. I sad cekam nalaz Tripla, pa cu opet na expertni UZ oko 21.-22. nedelje.
A ti? Je l radis AC ili expertni?
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 22/11/2014, 09:00

Djurdjevak, ja sa dabl radila na IMD, i, posto mi je bio jako los (1:13), hitno su me ubacili i kod njih sam radila horionske cupice. Pet dana sam lezala tamo i isto toliko cekala rezultat - hvala bogu, nalaz je dobar Very Happy tako da sam taj stres vec i zaboravila.

Ekpertni cu raditi isto na IMD, kod dr. Ivanovski, koja je divna. Mada, gotovo svi lekari tamo su ok.
Zbog godina i zbog te intervencije koju sam prosla, ja sam i dalje na utrogestanu + progesteron depo na pet dana.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 22/11/2014, 11:53

Jao,šta sam sve propustila!Čestitke novim mamicama Sovi,Slađi,Erati,Neris,neka su nam dobrodošli novi drugari i drugarice!Da vam što lakše protekne uhodavanje i prilagođavanje,a posle tek sledi pravo uživanje!
Klarice,Endži ljubite vaše slatke velike devojke!
Trudničice,želim vam divne i mirne trudničke dane i noći!
VELIKI POZDRAV OD JAKOVA I MENE ZA SVE!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 22/11/2014, 23:11

Neris, cestitam rodjenje decaka...zivi, zdravi i veseli uvek bili
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Djurdjevak79 23/11/2014, 20:38

Vuchice zagrljaj , drago mi je da si to pregrmela i da je sve super!!! igracice
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/11/2014, 23:45

Neris, sve cestitke! Da uzivate sa vasim decacima maksimalno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cala Domingos 24/11/2014, 18:10

Cestitke svim novim mamama!!!

Mi smo u subotu odradili CVS kod dr.Jurisica i danas stigao rezultat:

normalan muski kariotip Wink Very Happy osmeh srce

Ne znam kako sam prezivela dok mi nisu javili. Divim se strpljenju svih devojaka koje uspeju da izdrze neizvesnost do 5. meseca do amniocenteze. Sad sam se smirila. Pisacu detaljnije o samom postupku biopsije horionskih cupica.
Cala Domingos
Cala Domingos

Broj poruka : 22
Datum upisa : 28.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu