KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+60
Iva79
millena
Maksi
ganedina
Likoli
Blanka
penelope
ragaco
Klarica
Vecka
Djurdjevak79
Endzi
nina :)
JAmajka
Simona
medolina
veki1
Shizika
fight&faith
tatjanica
lenabeograd
Ancica 87
Niny
Cala Domingos
pluton1
KoMetaK
SamoPozitivno
saska1
MalaSaJuga
ivi
Strumfeta78
Stenli
dragana76ns
Vanilla
SoJa
LaFolie
twinsi
lelas
mamadabudem
Vilhelmina
insomnia
SladZana
Petkana
Smrdica
neris8
bak
JocY
hocukusurnecuzvaku
dragmilk
tulumba
zvoncica36
PalcicaBg
BiKsi :)
JednaSova
lela1984
sareni leptir
ivanicasale
d77
Sofija Veks
Vuchica
64 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 7/1/2015, 16:26

Devojke srecan Bozic!

Leptiricu :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 7/1/2015, 17:05

Leptiricu srecno,da sve prodje u najboljem redu.Jos malo i eto tebi tvoje srece...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 7/1/2015, 17:14

Leptiricu,sa srecom!da sve prodje lagano!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 7/1/2015, 17:29

Hvala cure..... Ovde sam iznenadjena ok hranom i tretmanom, kazu da se hrana od skoro popravila. 
Inace, doktorka zeli i dalje prirodno... Videcemo...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 7/1/2015, 17:32

Maksi,Iva, tuga Biohemijske su mi dobro poznata stvar,ali...Znate i same,idemo dalje,do konacnog cilja,nase beba Uspecemo jednom do kraja.Ja vas zagrljaj jako.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 7/1/2015, 18:15

Petkana drago mi je sto si ovde napisala da su stigla tvoja dva sincica ,ja sam slucajno otkrila kad sam se cula sa tvojom sestrom i pitala za tebe kakao si .znas da sam ti odma poslala poruku da ti cestitam novu godinu i rodjenje dva lepotana i da cete brzo biti kuci svi zajedno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 7/1/2015, 19:42

Petkana,

Da su ti malecni decacici zivi i zdravi, pregurace oni sve, tako da im zelim sto pre da porastu i dodju kucici, pa da svi predahnete...mislim na vas puno!!

Leptiricu, navijam da sve super prodje!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 7/1/2015, 21:29

Ajoj Maksi i Ivo koliko mi je zao... Morate da budete jake. Svim srcem smo sa vama.

Petkana cestitam!!!

Leptiricu, drzim ti palceve! Srecno!
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 7/1/2015, 21:56

Iva, Maksi, grlim vas puno...da sledeca bude pobeda...

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 8/1/2015, 08:23

Petkana draga, zelim da sto pre budete svi zajedno u vasem toplom domu. Bice to sve u redu, ljubim vas puno.

Srecni praznici svima! ZIMA6 ZIMA6
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 8/1/2015, 08:35

Cestitam Petkana, neka decaci sto pre ojacaju i idu kuci sa mamicom, pozdrav za mamu i deckice😘
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/1/2015, 09:21

Leptiricu, navijam da sve prodje lagano i skolski!! wavecrowd wavecrowd wavecrowd
pisi nam kako napredujete i kakav je plan
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 8/1/2015, 13:52

Leptiricu, srecno!!! ljubav

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Maksi 8/1/2015, 16:01

Danas 30-tog dana posle transfera vrednost Bhcg 8340. Sad mi tek ništa nije jasno. Kako mi beta raste a pre dva dana doktorka ništa nije videla. Da li kod biohemijskih trudnoća raste i dalje beta? Sutra moram ponovo kod dr na konsultacije. Pre dva dana se ništa nije videlo ipak bi trebalo da se vidi. Šta kaže konzilijum Kutka na ovu sad situaciju? Nemam nikakve simptome osim što me pomalo probodu jajnici. Proveravala sam ponovo TSH posle bete 24. decembra kad je bio 1,92 sad je skočio na 2,3.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 8/1/2015, 16:29

A... Nisam pratila bas, kolika. I kad ti je radjena predhodna beta i kad si gledanaUz? 
Da nije kasnije bila implatancija? 
Za tsh ce ti mooozda trebati terapija, nisam sigurna, ali znam da sam jaaako cesto radila tsh i da sam od samov pocetka na terapiji eutiroxa.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Maksi 8/1/2015, 16:45

Prvu betu sam radila 22. decembra i vrednost je 184 a drugu 24. decembra i tad je 379. Ultrazvuk sam radila 6. januara i nije se video mesak. Doktorka mi je rekla da uradim ponovo betu i smatra da je biohemijska. E sad pošto mi je beta porasla ne znam da li je to možda mala vrednost . Zadnji ciklus je bio 23. novembra a transfer 9. decembra. Pijem euthyrox od 75 i za 15 dana je vrednost porasla od 1,92 koliko je bila kad sam radila drugu betu (24. decembra) na 2,3 koliko iznosi danas. Znam da TSH skače i u trudnoci ali ja ne znam šta je ovo sad kod mene. Malopre sam uzela rezultat i vrednost je i veća nego što sam malopre napisala 8741. Jel ovo mala vrednost za ovu nedelju?

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2960

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu