KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+60
Iva79
millena
Maksi
ganedina
Likoli
Blanka
penelope
ragaco
Klarica
Vecka
Djurdjevak79
Endzi
nina :)
JAmajka
Simona
medolina
veki1
Shizika
fight&faith
tatjanica
lenabeograd
Ancica 87
Niny
Cala Domingos
pluton1
KoMetaK
SamoPozitivno
saska1
MalaSaJuga
ivi
Strumfeta78
Stenli
dragana76ns
Vanilla
SoJa
LaFolie
twinsi
lelas
mamadabudem
Vilhelmina
insomnia
SladZana
Petkana
Smrdica
neris8
bak
JocY
hocukusurnecuzvaku
dragmilk
tulumba
zvoncica36
PalcicaBg
BiKsi :)
JednaSova
lela1984
sareni leptir
ivanicasale
d77
Sofija Veks
Vuchica
64 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 6/11/2014, 10:59

SladZana ::d77 sta bi sa kks? kakvo je stanje?
Sladzo, manje vise je stanje stabilno-trombociti su neznatno porasli na 105 hilj., hemoglobin je 115, eritrociti 3,5 itd.
A o kom visku ti pricas? Sta ti je dr rekao?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 6/11/2014, 11:05

Twinsi neka je sa srecom rodjenje cerkice,naka vam je ziva i zdrava 1000 god...Ines je prelepo ime....
Sanja sve najbolje u trudnoci ti zelim i iscekujem tvoj uz jer mislim da su dve bebice!!!
Sovice srecno na porodjaju,uzivaj u apartmanu...
trudnice ljubim vas puno...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 6/11/2014, 11:38

Pa dobro bitno da ne padaju, necemo se ljutiti i da polako skacu.

A viska do sada nije bilo, ali nije pocela kolicina da se smanjuje a trebala je ovih zadnjih nedelju dvije. Nije ona neku frku digla, nego sam ja naravno guglala i maltretirala sebe i sad razmisljam. Rekla je da jedino nije sigurna moze li prirodno ili ce trebati CR, jer kad je veca kolicina ne moze glavica da nalegne na grlic pa samim tim i otvaranje teze ide. Ja stvarno zadnjih 2 nedelje uopste nemam kontrakcije, a ranije sam imala. I grlic stoji ne mrda.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 6/11/2014, 12:00

Sve je to u redu...ne brini sunny

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 6/11/2014, 12:05

Sutraaaaaaaaa, sutraaaaaa sam na programu, jedva cekam !!!
Javljam se cim smognem snage i vremena, a vi saljite pozitivne vibracije.
Ljubim vas sve :*
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 6/11/2014, 12:09

Drage moje ja sam se sada bas iznervirala. pijem bromokriptin vec duze vreme oko godinu dana i sad se pitam da li smem i dalje. na aspiraciji su rekli da nastavim. malo pre pozove mm kliniku i pita isto, kad sestra zamalo mu slusalicu nije spustila prvo ga pita koji marko i sanja, znate li koliko takvih mi imamo, pa kad je shvatila da ne moze da ga iskulira onda kaze da pijem do bete, a jos u ponedeljak smo im javili da je beta pozituivna, pa onda kaze neka pije do uz a tada pitacemo doktora. koja neodgovornost, uzas. Zar sestra moze sama dda nagadja, nije mi jasna, tesko joj da pita lekara. ne znam sta da radim, plasim se da ne utice na trudnocu. inace pijem cetvrtinu ujutru i uvece. molim vas za pomoc ako neka od vas ima iskustva
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 6/11/2014, 12:44

Sovice, srecnoooo ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 6/11/2014, 12:56

Sanja, ja sam u prvom postupku pila bromokriptin do pozitivne bete, jer su mi tako rekli u Jevremovoj. U drugom nisam ni uzimala isti, posto sam radila dnevni profil prolaktina i uspostavilo se da je samo prvi prolaktin malo preko gornje granice. Meni je inace dr Kopitovic prepisala bromokriptin, i tada mi je rekla da se pije do pozitivne bete. Vjerujem da ti nece naskoditi i ako ga pijes dvije nedelje duze, ali isto tako mislim da nema potrebe da ga pijes.
Btw, dobrodosla!
Srecno, Sovo! Da sve prodje skolski.
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 6/11/2014, 14:18

Sovo, srecno sutra! Da sve protekne magicno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 6/11/2014, 17:38

Sovice srecno, drzimo palceve da sve prodje glatko radost

Sanja draga pojma nemam o tom lijeku, nadam se da ce drugari znati, mada evo i Neris je rekla svoje iskustvo, nadam se da ti znaci.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 6/11/2014, 18:23

Twinsi, cestitam ti rodjenje cerkice!

Sovo, drzom pesnice.da sve prodje glatko!

Markosanja, dobrodosla na.ove strane!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 6/11/2014, 18:39

Sovo srecno da sve prodje u najboljem redu.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivi 7/11/2014, 09:44

Twinsi sve čestitke za rođenje ćerkice srca

Sovice srećno danas, da sve prođe glatko.
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 7/11/2014, 09:51

Twinsi, čestitke od srca, neka je živa i zdrava curica sto godina osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Sovice, srećno danas, da sve prođe glatko igracice igracice igracice Upoznaćeš sreću najveću srca
Okruglice, ljubim vas sve ljubav ljubav ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cala Domingos 7/11/2014, 10:13

Ivi, hvala puno na savetu, zakazala sam ekspertski kod dr. Tihomira Mihailovica. Procitala sam sve sto pise o njemu i zaista mi se cini da je dobar strucnjak :)
Cala Domingos
Cala Domingos

Broj poruka : 22
Datum upisa : 28.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 7/11/2014, 10:34

Twinsi, cestitam!!! Uzivaj srca1 srca1 srca1

Sovice, srecnoooo!! srcasti poljupci srca
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 7/11/2014, 14:47

Sovice nadam se da je palo upoznavanje i da je sve proteklo u najboljem redu.Mislim na tebe...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 7/11/2014, 15:23

U al je ovde veselo.... Samo nek se tako nastavi.
Sanja, dobrodosla na ove nase stranice. Tu i ostani!
Twinsi, divno ime... Devojcice su zakon... He he. Cestitam!
Markosanja, ja sam umesto bromokr. Pila samo dexazon, pola ujutru i pola uvece, cini mi se samo dva dana. Kopitovicka tako rekla.
Evo i mog izvestaja od jedine divne dr u kc nis...
Bebac je 1,250, pl voda se smanjila. Sve je ok. Grlic meren, skracen na 28mm,a pre 6 nedelja je bio 30-32mm,tako nesto.
Sledi malo vece mirovanje ulaskom u osmi mesec, kako bi beba sto duze ostala unutra. Postoji mogucnost da se grlic skratio zbog neke infekcije, pa mi receno cerv i vag bris da odradim. Terapija ista... Utrogestan 2*200,folnak,ogestan,fraxiparin 0,3., eutirox75mg,gluformin1500mg.
Doktorka je starija i jako je fina, samo reci hvale sam u holu cula. Zeli da me ona porodi, a pristalica je prirodnog porodjaja... Ali kad dodje vreme za to, videcemo i dogovoricemo se. To je to. Zadovoljna sam izasla i ja jednom, iz tog Kc u tom gradu.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivi 8/11/2014, 09:55

Cala Domingos ::Ivi, hvala puno na savetu, zakazala sam ekspertski kod dr. Tihomira Mihailovica. Procitala sam sve sto pise o njemu i zaista mi se cini da je dobar strucnjak :)

yes da zaista je čovek veliki stručnjak, a i ovako je skroz kul lik.
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 8/11/2014, 09:58

Drage moje, samo da vam javim da je juce nas mali Bogdan dosao na svet.
On je dobro, ja se jos oporavljam od carskog, sve u svemu - bicemo super Wink
Ljubim vas.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 8/11/2014, 10:17

family .....neka vam je zhiv i zdrav 100 godina! beba
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 8/11/2014, 10:21

Cestitam sovice, bravo za Bogdana, uzivajte😘
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 8/11/2014, 10:24

Cestitke Sovo, mali Bogdan nek je ziv i zdrav sto god.!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 8/11/2014, 10:38

Cestitamo. Nek je decko ziv i zdrav srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 8/11/2014, 10:51

Cestitam! ljubav ljubav ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu