KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 18/10/2014, 18:24

Zvončice čestitam igra igra Neka je sa srećom,kako se zove bebica?Piši nam molim te u temi CR o tome,gde kako i ko ti je radio?Svaka informacija nam je važna,ljubimo te ljubav
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 18/10/2014, 19:24

Zvoncice, svaka cast...cestitam od srca srca srca srca srca srca srca i pisi detalje.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/10/2014, 20:10

Cestitke zvoncice i od mene. Bebac 4200!alal vera. Sve najbolje.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 18/10/2014, 20:47

Cestitke, Zvoncice, divne vesti!!!

wavecrowd wavecrowd wavecrowd

konfete konfete konfete konfete konfete konfete
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 18/10/2014, 21:39

Cestitam Zvoncice, srecno vam roditeljstvo...a decak da bude zdrav i srecan
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Simona 18/10/2014, 22:47

Zvončice,
čestitam... Puno sreće želim tvom sinu i vama sa njim d d d b b b b b f f f vv vv vv vv vv vv vv vv vv x x x x x x d d d d d d bb bb bb bb bb bb bb bb bb v v v v v v g g g g g g radost radost radost radost radost radost igra igra igra igra igra jumping jumping jumping jumping wavecrowd wavecrowd radost radost radost radost radost radost radost radost navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica igra igra igra igra bravo bravo bravo bravo bravo bravo navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 19/10/2014, 10:31

Bravo Zvoncice, super sto je sve tako lepo proslo, uzivaj sad sa svoj decakom, neka vam svako dan bude pun radosti. :)
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/10/2014, 14:19

Devojke, ajde jedna preporuka vasa, pposto ima beogradjanki dosta. Jeste da je jos rano za tako nesto, ali bih volela da cujem vasa misljenja, obzirom da cu pokusati da zatrazim uput za bg da se tamo porodim. Mnogo mi sigurnije, obzirom na ove moje trombofilije, lupus, secer, itd.. 
Dakle, zanima me preporuka za koju biste se vi bolnicu odlučili da se u njoj porodite Cr.? I eventualno ime lekara, ko je najbolji za carski rez i uopste kako ste zadovoljne tim bolnicama?  U obzir dolazi N. Front i Kc Bg. Posto samo za te dve bolnice daju upute, ako ga uopste dobijem.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/10/2014, 21:13

Leptirko, ne bih da te plasim, ali mene su za uput "ispalili" mesec dana pred porodjaj... Vidi samo na vreme da li ce ti dati uput ili ne, da ne prodjes kao ja. Skroz sam poludela kada sam shvatila da su me zeznuli.
A da sam dobila uput, isla bih u KC.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 19/10/2014, 21:28

zvoncice neka je sa srecom rodjenje sina.Nek vam je ziv i zdrav 1000 god love love love love love love love love b b b b b b b b b b ff ff ff ff ff ff ff ff vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd zagrljaj zagrljaj zagrljaj beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/10/2014, 21:44

LaFolie ::Leptirko, ne bih da te plasim, ali mene su za uput "ispalili" mesec dana pred porodjaj... Vidi samo na vreme da li ce ti dati uput ili ne, da ne prodjes kao ja. Skroz sam poludela kada sam shvatila da su me zeznuli.
A da sam dobila uput, isla bih u KC.
Zato cu ja na vreme sve... A sto bi isla u kc, daj mi jedan razlog npr.?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/10/2014, 21:48

zbog hematologa, on mi je rekao da bi to za mene bilo najbolje, jer imaju puno iskustva sa trombofilicarkama.
Ono sto je mene jako pogodilo je sto su mi jedva zaustavili krvarenje nakon porodjaja, dr je rekao da je jedva video gde da sije koliko sam krvarila a pre porodjaja su mi u mom mestu rekli kako ce sve biti ok i kako PAI mutacija nije nista strasna i kako oni znaju sta ce sa mnom.. dobro sam i prosla kako je moglo da bude, ali kada sam molila za uput govorili su da fantaziram, a kada se zavrsio porodjaj, dr mi je rekao da se prestravio
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/10/2014, 21:59

Ja cu pokušati na vreme da pitam za uput, a pokusacu i preko interniste ukoliko mi ginekolog da neg odgovor. 
Imam pai plus lupus ant., plus gest dijab., izgubila jedan plod u dr mesecu, kad kad mi skoci pritisak, pomodre usne... Valjda imam dovoljno indicija da me ne porode ovde u mom gradu.. Ovde su curu koja imala smanjen br trombocita poslali za bg, jer su se plasili upravo tog krvarenja o kom ti pricas. 
...to ima neke veze i sa mojim trombofilijama, tako?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/10/2014, 22:05

ako ti ne daju uput, promeni prebivaliste, prijavi se kod nekoga ko zivi u BG i put pod noge, nemoj rizikovati nista. I nadji vezu neku, da se neko ipak upozna sa tvojim slucajem i da zna sta sve imas. Super je to kada se zene olako porode, udju izadju gotovo, ali u malim mestima sa vecim problemima nemaju iskustva.
Meni su zivot skratili, kada sam pred porodjaj usled jakog krvarenja pitali: Da li beba mrda?!?!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/10/2014, 22:14

Moj dragi je ovako reko.. U slucsju da nedaju uput, mi cemo otici u bg i kao slucajno se nasli u bg., zavrsim u kc, porode me i samim tim bg mora da naplati mon gradu tj mojoj bolnici. Prime me kao hitan slucaj, to mi je i kopitovicka predlozila na nasem početku, moje trudnoce.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/10/2014, 22:17

u pravu je. Nakon toliko muke da dobijemo bebe, zaista je tuga da nas zezaju za porodjaj i da nam komplikuju zivot sa uputima.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 20/10/2014, 07:52

Uh...sada me malo zabrinuste Rolling Eyes
Meni su trombociti ozbiljno pali, zbog povecane doze Fraxija-pisala sam vec...danas ponovo dajem krv i pratim stanje, kako ce ovi na Gak da se ponasaju za vreme porodjaja, do samo Bog sveti zna...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 20/10/2014, 08:14

d77 nadam se da imas dobrog gin i da ce u nisu znati sta treba da rade,racunam da su imali takve slucajeve do sada. Drzim palceve usne usne usne usne
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 20/10/2014, 08:22

Bezite od Beograda,meni muka pripadne kad pomislim da cu jednog dana morati tu da se poradjam.Mislim da nece biti ni Front,ni Visegradska,pre KBC Zvezdara(gde sam nekad radila) ili Dragisa Misovic.I Front i GAK Visegradska su tiha jeza,ni u jedne nemam poverenja za nista!Mozda su vam cak u Nisu i bolji ginekolozi!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 20/10/2014, 08:37

lela1984 ::Bezite od Beograda,meni muka pripadne kad pomislim da cu jednog dana morati tu da se poradjam.Mislim da nece biti ni Front,ni Visegradska,pre KBC Zvezdara(gde sam nekad radila) ili Dragisa Misovic.I Front i GAK Visegradska su tiha jeza,ni u jedne nemam poverenja za nista!Mozda su vam cak u Nisu i bolji ginekolozi!

Lelo, ti ga bas pretera sad.

A i Leptirka je napisala da uput moze da dobije samo za Visegradsku ili Front, nema potrebe da je plasis ovakvim izjavama. Sto se tice Misovica, cula sam sve najbolje za njih, ali samo kada su skolski slucajevi u pitanju, bilo kakva komplikacija, i oni sami salju zene na ove dve velike klinike.

Leptirko, I ja mislim da je vazno da nadjes 'svog' doktora na klinici. Neko ko ce znati tvoj slucaj, a posto ce biti c.rez. moraces i unapred da imas dogovor
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 20/10/2014, 08:40

zvoncica36 ::Žene samo da vas pozdravim.Porodila sam se 24.09. cr.Sve je prošlo više nego odlično.Porođaj je bio prepodne,a već oko 06h sam se istuširala i sama stajala dok sam prala zube.Bebac je rođen sa 4200gr.Ljubimo vas.Mleko odmah krenulo,tj dan posle cr tako da malac samo sisa.


Cestitam, Zvoncice!!! Cuj, malac, pa to je momcina od 4 i kusur kg! Neka vam je ziv i zdrav sto godina!!!
love love love
g beba u kolicima g
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 20/10/2014, 08:45

Nikog ne plasim.Ja licno nisam isla nikad u Misovic na pregled kod ginekologa,ali u KBC Zvezdara jesam davno i zadovoljna sam.Ja mislim da su Front i GAK Visegradska pretrpani licno i,sto se mene tice,za zaobilazenje su.Ali,svako bira za sebe,naravno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 20/10/2014, 09:08

Hvala, Ivanice...
Lelo, u Nisu strucnjak do strucnjaka, prosto ne znas za koga da se odlucis Rolling Eyes

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 20/10/2014, 09:26

Pa,ni ovde nisu bolji,sto se mene tice.Nisam dzabe sve vantelesne radila van BGD-a.Ni HSG nisam radila u Frontu ni GAK-u,vec u IMD.Oni su odlicni,ali nemaju porodiliste,na zalost i ne rade VTO,vec samo IUI. Sad

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 20/10/2014, 09:45

Slažem se sa Vuchicom, nema potrebe za zastrašivanjem, svaka od nas ima neko loše iskustvo sa nekom bolnicom, klinikom, nije ni važno.
Ja da se pitam, kao što ću se pitati, zdravlja Bože, ja ću izabrati Višegradsku, jer imam baš odlična iskustva sa njima, na moju veliku žalost ležala sam kod njih 7x i uvek sam odlično prošla. U svakom žitu ima kukolja, naravno,ali gde ga nema Wink


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 20/10/2014, 09:46, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu