KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 25/10/2014, 08:22

Sofija, neka su te pokrili antibioticima, zna li se kakav je plan? Čekate ponedeljak?

Ka imam očajan internet ovde, jedva učitam stranicu.
Intervencija je juče prošla dobro, osim sto su morali da me bodu dva puta. A ubod nije ni malo prijatan, ni izvlačenje materijala brr...
Nadam se dobrom rezultatu, verovatno će biti u ponedeljak. Inače posle biopsije čupica ns IMD se leži pet dana
Ljubim vas
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 25/10/2014, 08:25

Odmaraj Vuchko, biće to sve dobro sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/10/2014, 10:52

Vucice, dobro da je to proslo...! :*

Kod mene je plan - cekanje :) Cim su me vratili na tokolizu nema vise kontrakcija, tako da terapija ipak deluje...lezim i cekam ponedeljak, eventualno utorak, osim ako ne bude vikend kinder iznenadjenja... Very Happy Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 25/10/2014, 12:20

Sofiii jos malooooo.....
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 25/10/2014, 12:29

Vule odmaraj draga, brzo ce proci bolnicki dani yes

Sofi a vas tri jos malo uzivate 3u1 Very Happy

Meni brisevi stigli, ok su.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 25/10/2014, 12:38

Sladzana super za briseve,i ti sitno brojis...
A ponekad me zabolucka stomak,jer to normalno?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 25/10/2014, 12:43

Sofi, zagrljaj
Ja se vratila sa UZ-tu je bar sve ok, teski smo skoro 2500gr, jako zivahni i tako...sa hematologom u utorak dogovor oko CR i trombocita.
Ukoliko nastave sa padom, ginekolog kaze da ce raditi CR za 2-3nedelje...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 25/10/2014, 12:47

Ivanice normalno je samo da nije pretjerano jako. Siri se materica.

D77 bravo za 2500kg, veliki ste. Samo da tebi fino hematolog kaze sta da radis i bice lakse.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 25/10/2014, 13:05

Hvala, Sladzo... hematolog mi odlozio pregled za utorak i tada cu videti sta i kako...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 25/10/2014, 14:07

Sofija, kako si? Jesu li se povecal kontrakcije? Jos si u bolnici?

D77, verujem da ce ti dr u utorak dati smernice sta i kako. Ne mogu da verujem da dr u NIsu ne reaguje na smanjenje trombocita. Jeste li se spremili vi za radostan dan? Jos malkice! osmeh srce

Bravo Sladzo za sterilan bris! Usitnila si i ti opasno! Spremni? Very Happy osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/10/2014, 22:20

D77, super napredujete milina! yes

Hvala vam devojke! ljubav ljubav ljubav

Kometice, jesam, jos uvek sam u bolnici, kontrakcije su se smanjile zbog uzimanja tokolize, ali ih svakako ima, tako da se pratimo... poljubac


Poslednji izmenio Sofija Veks dana 26/10/2014, 01:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 25/10/2014, 22:53

Sofija Veks ::D77, super napredujete milina! yes

Hvala vam devojke! ljubav ljubav ljubav

Kometice, jesam, jos uvek sam u bolnic, kontrakcije su se smanjile zbog uzimanja tokolize, ali ih svakako ima, tako da se pratimo... poljubac

family family family family bebe bebe bebe bebe bebe
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 26/10/2014, 08:54

Hvala puno sunny
Verovale ili ne a ja nista nisam spremila za dolazak bebe ...sve mislim ima vremena, a i cekam da vidim sta ce biti sa ovim trombocitima...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 26/10/2014, 09:39

D77 pocni sa pripremama,jos malo je ostalo...Sofi kako je od jutros? Sovice kako si ti? Ljubi vas nova trudnica:) Very Happy
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 26/10/2014, 09:40

Dobro jutro drage moje,vidim da će ovde biti baby bum u narednih mesec dana...Jedva čekam roda Ni ja D77 ništa još nisam spremila sestro slatka
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 26/10/2014, 10:03

Ljubac, devojke, za dobro jutro, a posebno za nasu najnoviju trudnicu Ivanicu!

sreca

Kod mene se "d" dan blizi, kontrakcije su uprkos 5-oj boci tokolize ucestaliji i jaci, tako da ga doktor ceni da ce biti sutra, prekosutra...ja bi najradije da bebe stanu kod mamice do srede, jer smo se bas na taj dan ja i mm upoznali, ali mislim da su nam cere nestrpljive Very Happy Very Happy Leva bebica se skroz spustila, svaki put kada radimo ctg, srce joj se nize pronalazi...grlic je jos uvek dobar i tvrd, ali svakako je samo pitanje vremena. Od juce i ja osecam kontrakcije, do juce ih je samo aparat belezio, a ja ih nisam osecala, verovatno su sada jace, cim ih i ja lepo osetim svaki put...

Odbrojavanje pocinje...!! family

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2928
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu