KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 10/10/2014, 21:07

Biksi, bas to!

A recite mi, da li CR rade samo horizontalno, ili ga rade i vertikalno? Ja zaista ne bih vertikalni ako bas nije neophodan, jer ti ostane gadan oziljak od ppka pa nanize, horizontalni je ipak nisko i diskretniji, a cula sam da i taj deo brze zaraste...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 10/10/2014, 21:12

Sofija, uvek idu horizontalno sa rezom...jedino ako je nesto hitno, ona prave vertikalni rez.
A stigli mi rezultati KKS-bila si u pravu, jer Heferol nista nije promenio. Gvozdje mi je na gornjoj granici, ali zato eritrociti samo 3,3, hemoglobin 108, a trombociti su potpuno pali od Fraxiparina na 110.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 10/10/2014, 21:18

ja sam videla par oziljaka porodilja iz Jevremove, ono je stvarno odlicno odradjeno. Ne brigaj Sofija, imaces fin oziljak
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 10/10/2014, 21:38

Drage moje usne usne
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 10/10/2014, 21:50

Sofija, rez je horizontalan i vrlo nisko, brzo i fino zarasta😘
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 10/10/2014, 21:57

Hvala draga. Pre neki dan mi devojka, savetnik za laktaciju rece da naglasim doktoru koji me operise da bude horizontalni, a ne vertikalni, a meni se nekako podrazumevalo da rade niske horizontalne, kao sto kazes...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 10/10/2014, 23:06

Niny,čestitam,neka ti je sin živ i zdrav igra igra igra
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 11/10/2014, 10:06

Ninice i Bebicu dobro vam jutro, i ostalim drugarima sunny

Kad smo kod oziljaka, ja sam u zadnjih dvije nedelje bas bas ispucala, trudim se sa mazanjem ali slaba vajda. A posebno sto svrbi i pece u isto vrijeme, ali dobro sta je tu je.
Nocas je bila bitka u krevetu sa krstima, bas stislo pa niz nogu.
Juce izasla na 1h da bacim pogled na duseke za krevetic i neke zezalice ali stislo odmah, i stomak i ledja...cak me uplasilo. Bas ne licim na sebe zadnjih nedelju dvije.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 11/10/2014, 10:31

Niny, cestitke! Nek je bebana ziva i zdrava jos sto god.. Very Happy
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 11/10/2014, 10:51

Sofija Veks ::Hvala draga. Pre neki dan mi devojka, savetnik za laktaciju rece da naglasim doktoru koji me operise da bude horizontalni, a ne vertikalni, a meni se nekako podrazumevalo da rade niske horizontalne, kao sto kazes...

Sofi, meni to zvuči pomalo neozbiljno I smešno da Ti naglasis doktoru kakav rez da pravi. I to Ljubiću...
king
Čovek zna svoj posao, ja tu ne bih nista brinula
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 11/10/2014, 12:04

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Ninny,cestitam od srca!Sve najbolje i brz oporavak! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes v v v v v v v v v v v v v

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 11/10/2014, 12:33

Niny draga, zelim vam svako dobro i da nam je drugar ziv i zdrav sto godina!!! :)
Bitno da ste oboje dobro. Ti si imala isti termin kao i ja, ali eto kako me moze covek nista da isplanira. Ja lezim i gledam da se dovucem do devetog, ako i nas nesto ne preduhitri.
Veliki poljubac za vas dvoje. :)
Nedostaju mi smajlici ovde na telefonu....
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 11/10/2014, 12:57

Niny cestitke,neka je Beba Bebic ziv i zdrav i da sto pre budete zajedno.
Ljubim vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 11/10/2014, 14:41

Drugari pitanje, sta od djelova dodje uz pumpicu Avent?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 11/10/2014, 15:05

Niny, cestitam... da vam je ziv i zdrav bebic... osmeh srce srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 11/10/2014, 15:05

Sladzo, iste simptome imamo!

Za Avent ne znam, ja sam uzela Medelu, ali je imalo razlicite opcije sta dolazi zajedno sa njom u pakovanju...

Meni danas prva godisnjica braka, odoh da uzivam sa mm-em d d d d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 11/10/2014, 15:15

Sofija čestitamo da uzivate jos dugo dugo zajedno.
Ne znam da li da kupujem pumpicu prije ili ako zatreba?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 11/10/2014, 15:21

Hvala Sladzo! Very Happy Very Happy

U principu ne moras pre, ja sam za svaki slucaj, ako zatreba. Ovde su Medeline mnogo skupe, pa sam je preko Ebay-a kupila 3 puta jeftinije, a sam zato kupila ranije, jer je trebalo 3 nedelje dok je stigla iz Amerike, pa stoga, inace mozes i posle, ako ti uopste bude trebala...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 11/10/2014, 16:17

Devojke a kako zbate koje velucine benkica tj odelca da kupite za bebu, i kako znate sta vam treba za porodiliste, jel dolazi ranije patronozna sestra pa vam kaze.. Ili...? 
I jos jedno pitanjce, dali varalice moraju biti iste marke kao i cucle flasica, ili ne?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 11/10/2014, 16:34

Leptiricu, mi smo kupovali i 57, 62 i 68, za pocetak treba 57, ali sve zavisi od velicine bebe...mi smo po malo kupili, pa cemo posle lako dokupiti...

Varalice koliko znam ne moraju biti iste kao cucle, ionako idu zasebno...

A za porodiliste, zavisi od porodilista, ali najcesci spisak koji sam nalazila na netu je sledeci:


POTREBNE STVARI ZA BOLNICU:

Vlažne maramice
Mrežasti ulošci i gacice
Peškir i neseser
Spavaćica i papuce
Garderoba za izlazak

Za bebe:
Garderoba za bebu za zlazak iz porodilista:
Pampers+siri povoj
Benkica
Zeka ili štrampla
Kapice - ako je hladno
Čarapice
Prekrivač ili ćebence
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 11/10/2014, 17:32

Leptiricu ja sam sa neta skidala spiskove. Sad kad sam bila u bolnici ukapirala sta mi treba osim pelena i pavloviceve koje traze da se donesu.

I ja bas gledam te zezalice na netu. Ne znam da li ici sa silikonskim ili ovim od kaucuka cuclama i varalicama?

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 11/10/2014, 17:56

Žene, ja bih da preporučim tothemu. Prije dva mjeseca mi je baš otišla na loše krvna slika (bilo je gvoždje 6.5 i hemoglobin 113). Od tad pijem Tothemu (i PregnaCare+) svakodnevno, ponekad i dvije dnevno. Danas mi je stigla kks - gvoždje 17, hemoglobin 131, eritrociti mi ni onda nisu bili loši a danas su 4.4. Nisam uzimala cveklu, al sam uzimala svaki drugi dan casu borovnica. U soku nije ni toliko grozna :).
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 11/10/2014, 19:05

Ja sam naletela na br 56,mislim da ne postoji57 Shocked... A dali je obavezna lezaljka, tj. Nosiljka?  Ili moze i dunjica?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 11/10/2014, 19:07

SladZana ::Leptiricu ja sam sa neta skidala spiskove. Sad kad sam bila u  bolnici ukapirala sta mi treba osim pelena i pavloviceve koje traze da se donesu.

I ja bas gledam te zezalice na netu. Ne znam da li ici sa silikonskim ili ovim od kaucuka cuclama i varalicama?

Definitivno silikon,,, bar sam ja to kupila. Po preporuci drugarice, jer su mekse.. Ali kaucuk je prirodan... Uzela sam nip-ove. Dve za 240din.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 11/10/2014, 19:10

Verovatno je 56, napamet sam napisala :)

Sve zavisi u sta zelite da nosite bebu, mm ce doneti auto sedista za bebe kada izadjemo iz bolnice, ali znam da neke mame kupe maramu pa ih u marami nose, ili u nosiljki...zavisi sta vama najvise odgovara :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu