KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 4/10/2014, 19:47

Sovice,samo ti miruj,svakako nije jos puno ostalo do upoznavanja,ali neka ga sovcic jos malo u stomacicu! Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/10/2014, 00:42

Biksi, Ragaco,

Hvala drage. A da li porodilista imaju svoje pumpice, ili trebam da ja ponesem od kuce moju?

Evo nas u 34-oj nedelji, rastemo i pravimo zurku cesto, a i mama voli da nam peva Very Happy Very Happy

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 1536tfd
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 5/10/2014, 08:28

Sofii,trudnice-zgodnice!Sitno,sitno...
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 5/10/2014, 09:51

Sofija,divan stomačić pu,pu ljubav
Nego drage moje,pomagajte.Ja nikako noću da se namestim i da zaspim,okrećem se te na levi bok,te na desni bok,na leđima me guši i nemogu.Bole me kukovi i noge kada legnem na bok...Stavim i jastuk između nogu,ali ne pomaže...Kako ste vi rešavale taj problem?
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/10/2014, 11:19

Hvala drage moje :* :*:*

Tulumbice: nazalost nikako, ja vec par nedelja iz istih razloga ne spavam i imam sve te iste simptome...znam da su i ranije devojke sa Kutka koje su sada mame u kasnijoj trudnoci isto opisivale...meni mm izmasira bolnu kicmu i noge i bude bolje, ali samo privremeno, sledece noci opet sve isto...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 5/10/2014, 11:38

Sofi, ja sam nosila pumpicu i sterilizator u bolnicu, pa nosila na 3 sata za Anu a K sz mi donosili. Nocu sam isto nosila onda kad ih hrane, uglavnom oko 2 i 5.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/10/2014, 11:52

D77, ja sam se porodila u Užicu, jer sam iz istog. Very Happy

Kod nas svako nosi svoju pumpicu.

Tulumbice, to je tako, pokušavaš da nadješ položaj, i moliš Boga da ti se ne pripiški kad ga nadješ! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/10/2014, 11:53

Sofija, apartman za tvoje cice je vrhunski! srca Pu, pu, pu, oduševljena sam! Imaš li katkad osećaj da ćeš da pretegneš napred ili da se skotrljaš?! sreca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/10/2014, 13:30

Hvala Stenly & Biksi, tako cu i ja da je spakujem, za svaki slucaj ako zatreba...

Biksi hehe jos nemam taj osecaj, ali se osecam kada menjam strane u krevetu ili kada ustajem iz njega teska kao morz lol! Jos mi sestre u bolnici kazu da sam dosta pokretna, a ja se razmisljam na cemu li su, zar me ne vide koliko sam usporena lol!


Poslednji put izmenio Sofija Veks dana 5/10/2014, 14:54, izmenio ukupno 2 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 5/10/2014, 13:38

Sofija, medena si sunny
Na svu srecu, ja jos uvek nemam tih problema-bolove u kicmi, kukovima, nocno piskenje i sl. Samo mi se pre par dana javio bol u zglobovima na sakama i to samo ujutru nakon budjenja...ali, to i ne racunam nekim problemom...
Sve vas zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 5/10/2014, 19:39

Sofi,što ste lepiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tulumbice,nema tu mnogo pomoći,ali videćeš kad se porodiš-bolje se odmoriš za sat vremena sna nego čitave noći što bi dok je beba bila u stomaku.

A bol u šakama i trnjenje prstiju....grrrrrrrr.....prestalo je tek 2-3 nedelje nakon porođaja!

Ljubac za sve osmeh srce

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 5/10/2014, 20:15

Trudnice debelice osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 5/10/2014, 22:24

10.05.2014Sofija bas imas liniju!  Zaista. Lepa trudnica, nema sta... radost radost likeit likeit
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 5/10/2014, 22:41

Debelice, cmokić jedan za sve ljubav

Sofija naočare Predivan stomačić, kao na onoj fotografiji sa "pločicama", samo što je sad je malo lepši  Very Happy  srca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/10/2014, 23:23

Devojke, cmacem vas puno!!

ljubav ljubav ljubav poljubac poljubac poljubac
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 6/10/2014, 04:36

Sofi, kao kolacic si. :)
Ostale moje drage trudnice, kako napredujete, je l stabilno stanje kod svih?
Evo sad je 4:30 ujutru i toliko o tome koliko spavam....prevrcem se po krevetu kao morz :)
Ali, bitno je da dani polako prolaze, da su bebice dobro, a mi cemo sve vec izgurati nekako.
Zagrljaj za sve Wink
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 6/10/2014, 08:42

Sovice, isti problem imam i ja-nisam lepo spavala...prosto ne mogu da verujem, jer sam poznata spavalica.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 6/10/2014, 10:05

Sofi predivna si...Pu,pu prelepo ti stoji stomacic...Ja kada citam vase postove o tome kako ne spavare nocu i trazite polozaj imam osmeh na lice jer ste mi bas slatke...Dace bog da se i meni vi smejete kroz nekoliko meseci,i da i ja pisem takve postove.Regaco kako je Jakov?Kako se snalazite?
Sofi i ja sam za to da ako si vec kupila pumpicu poneses svoju,jer moramo priznati da je ipak to pametnije.Barem ja tako mislim.
Sovice sta da ti kazem draga igraj igrice na fonu da ti prodje vreme.Bitno da je bebac ok.
Nego gde nam je Niny???
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 6/10/2014, 11:21

DRAGE MOJE,EVO JOŠ JEDNE NOĆNE PTICE,CELE NOĆI NISAM OKA SKLOPILA,SAMO SAM SE OKRETALA I USTAJALA...Strašno...Ali izguraću ja to... sreca Polako ulazimo u finiš igra igra
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 6/10/2014, 13:05

Znaci noc nam je svima ista..kao kit na suvom se okrecem celu noc a san ne dolazi :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 6/10/2014, 16:29

hehe, iako sam jos 'malo debela'' i ja mogu da se prijavim u nocne nespavalice. Nakon piskenja koje je negde oko pola pet, vise spavanja nema... A poslednjih dana mi se ne da ni danju da dremnem. Shocked

Sofija, stomacic je kao bomboncic, bogami evo tebi pise Only 29 days to go! Znaci, usla u 9-ti...sad lagneziiiii

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 6/10/2014, 17:09

Hej nocne tice, otpozdrav od jos jedne, s malim detetom, koje je proslinavilo posle mora, pa se nocu budi na sat zbog zapusenog nosa! No, sve je to tako ocekivano, lepo, iscrpljujuce, al slatko! Ljubim vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 6/10/2014, 20:07

Sofija Veks ::Biksi, Ragaco,

Hvala drage. A da li porodilista imaju svoje pumpice, ili trebam da ja ponesem od kuce moju?

Evo nas u 34-oj nedelji, rastemo i pravimo zurku cesto, a i mama voli da nam peva Very Happy Very Happy

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 1536tfd

Sofi,brojis sitno Wink .Lep,sexy stomacic. lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 6/10/2014, 20:28

Trudnice drage, samo da vas ljubnem, pa idem u dnevnik da napišem izveštaj ljubav ljubav ljubav ljubav

Sofi, divna ti je pupa, uživaju princeze bebe bebe love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 6/10/2014, 20:31

Ja preko dana lepo odspavam, bensic odradi svoje. Ali nocu, da nih otisla do wc-a moram da namestim pojas pre ustajanja i dok se odgegam i vratim - rasanim se, a imam oko 1h da popijem lekice, pa onda suskam sa plazmom ili nekim keksicem, da ne pijem na prazan zeludac i...sve u svemu, ni moj dragi se ne naspava bog zna kako pored mene Wink sorry, but jbga. :)
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu