KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 30/9/2014, 18:48

Vucice ljubav

Ja sam mrljavila u tvom nekom periodu, jedan dan sveza krv, dve nedelje kasnije jedan dan braon iscedak. Primila sam oba puta po inkeciju progesteron depo i odmah je prestalo. Primirila se tada. Rekli mi dr da se materica siri. Tako da ne brini mila :*
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 30/9/2014, 19:06

Hvala, Sofi ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 1/10/2014, 10:58

djurdjevak bitno da je druga bebica ok.Miruj samo...
Vucuce kako si danas?Nadam se da se sredilo mrljanje.
Sofi priblizilo se upoznavanje za bebicama!Za kad je planiran porodjaj?
usne usne vas sve drage moje trudnice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 1/10/2014, 11:01

Vuchice jel stalo to mrljanje?! 
Mislim da nije strasno.. Samo miruj. 

Gde nam je Sova?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 1/10/2014, 12:39

Djurdjevak 79,ista situacija je bila i kod mene,dva meška,jedan se nije razvijao,stao,drugi hvala Bogu evo lupka mi po stomaku...Ovaj loš mešak se video i na dabl testu...Već na amniocentezi nije ni bio...Nisam krvarila,ali sam mirovala do 11-12 nedelje baš ...Biće sve ok ljubav
SlaDzana,mislimo na tebe,odmaraj,na sigurnom si sreca
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 1/10/2014, 13:53

Djurdjevak bice dobro, cuvaj bebicu.
Vule javi se.
Ja sam ok, do petka sam u bolnici ako sve bude uredno.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 1/10/2014, 14:34

Evo me
Primila sam prog.depo, popodne cu na UZ.

Mrljala sam tokom prepodneva malo, bude na papiru kad se obrišem, ali ne na gacicama. Dobila sam I uput za bolnicu, za ne-daj-bože

Ljubim vas sve! Čuvajte se

Sladjo, Odmaraj kuliraj
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 1/10/2014, 15:02

Evo me drage, lezim, lezim, lezim, pa kad mi dosadi, a ja onda jos malo lezim :) Ustajanje za tusiranje i wc, a danas su me odvezli do ambulante ovde kod nas u naselju po Provesteron Depo.
Kod mame sam od kad sam izasla iz Fronta, jer moj dragi zavrsava radove kod nas u sobi gde cemo biti sa bebanom. Zivela mama! Dorucak, rucak, vecera - sve na posluzavniku. :) Veceras idem u svoj dom, pa ce to sve moj dragi. Malo sam subidubi od Bensendina, ali bar sam se naspavala kao car, a bebac nikad nemirniji. :)
Koliko sam uspela da prelistam telefonski - Vuchi, Sladzo i ostale, slican nam je horoskop ovih dana. Evo udjosmo u oktobar, a to je mesec kad ulazim u deveti, svakim danom smo sve blize i blize, tako da- izguracemo uz disciplinovanost Wink
Grlim vas sve iz lezeceg polozaja. :)
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 1/10/2014, 15:02

Evo me drage, lezim, lezim, lezim, pa kad mi dosadi, a ja onda jos malo lezim :) Ustajanje za tusiranje i wc, a danas su me odvezli do ambulante ovde kod nas u naselju po Provesteron Depo.
Kod mame sam od kad sam izasla iz Fronta, jer moj dragi zavrsava radove kod nas u sobi gde cemo biti sa bebanom. Zivela mama! Dorucak, rucak, vecera - sve na posluzavniku. :) Veceras idem u svoj dom, pa ce to sve moj dragi. Malo sam subidubi od Bensendina, ali bar sam se naspavala kao car, a bebac nikad nemirniji. :)
Koliko sam uspela da prelistam telefonski - Vuchi, Sladzo i ostale, slican nam je horoskop ovih dana. Evo udjosmo u oktobar, a to je mesec kad ulazim u deveti, svakim danom smo sve blize i blize, tako da- izguracemo uz disciplinovanost Wink
Grlim vas sve iz lezeceg polozaja. :)
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 1/10/2014, 15:05

Oprostite mi kad odu dve iste poruke, u svadji sam sa telefonom... :)
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 1/10/2014, 15:07

Sladza,sovice samo mirujte pa jos malo upoznavanje...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/10/2014, 15:24

Cure, ne mogu da iscitam silne strane koje napisaste dok me nije bilo, vidim da je bilo turbulentno, ali da sad mirujete, i kulirate i da se necete ranije poradjati! Ostajte mi zdrave i sto vise nedelja da izgurate!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 1/10/2014, 15:46

Drage moje, tako je, sada odmaranje...

Ivanice, nemam zakazan termin za CR, doktor kaze da je idealno ako mozemo da udjemo u 9-ti mesec, sto je za dvadeset i nesto dana, dakle da doguram barem do poslednje nedelje oktobra. Zato radimo CTG jednom nedeljno, da pratimo kako se sve odvija.

Nakon ove situacije sa potencijalnom instant hospitalizacijom i mogucnoscu prevremenog porodjaja, ja sam danas lepo spremila torbu za bolnicu, i stavila je sa strane, sa nadom da mi barem jos 3 nedelje nece trebati.

Evo sada ulazim u 34-tu nedelju, mirujem i tako... Nocu ovih dana izuzetno lose spavam, prsti na rukama su mi nocu pogotovu jedva savitljivi, nekako su oteceni, ne toliko vidljivo, ali se i te kako oseca. Plus kako god se okrenem, na levi ili desni bok, zaboli me automatski ta noga na kojoj lezim, i ta strana guze. A tek je zurka kada hocu da se okrenem sa jedne strane na drugu, kao da sam veliki morz! Very Happy

12kg sam u plusu, tako da je to ok, ali vise ta pokreljivost - tesko mi je da se sagnem, da ustanem, itd. Ja sam navikla da sam puno pokretljiva i aktivna, sada se sebi cinim kao usporeni snimak Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/10/2014, 16:12

O da, tek ces da budes usporen snimak. Taman kad pišneš u toku noći, pa se namestiš, a ono ti se opet piški, pa ti dodje da se ispiškiš u krevet koliko te opet mrzi da ustaneš! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 1/10/2014, 16:25

Biksi,

Mislim da sam upravo u toj fazi - nocas sam ustajala 5 puta, a ne da mi je bilo mega tesko da ustanem... lol!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 1/10/2014, 18:54

bebac dobro!
Imamo 2.5 cm I mašemo igra
nastavljam sa progesteronom do Dabla, na pet dana.

Bas mi je laknulo.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 1/10/2014, 18:56

Woo-hoo, Vucice!!

v v v
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 1/10/2014, 19:07

Kako je lepo citati ove trudnicke strane.... Neka su vam svima bebironi zdravi,razmahani a porodjaji lagani osmeh srce

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 1/10/2014, 19:44

Ancice,

Navijam da nam se sto pre pridruzis na ovim stranama...! yes yes yes
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 1/10/2014, 21:16

Vuchice čestitam,raste raste igra
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 1/10/2014, 21:18

Vuchica ::bebac dobro!
Imamo 2.5 cm I mašemo igra
nastavljam sa progesteronom do Dabla, na pet dana.

Bas mi je laknulo.

Vuchice,i ovde,bravo!Samo vi rastite! osmeh srce sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 1/10/2014, 21:23

Bravo Vule za 2.5cm!
Sofija ti kao da mene opisujes.
Bixi ljubim vas.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/10/2014, 21:47

Bravo Vucice!

Hvala Sladzo, ljubac za vas dve devojke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 1/10/2014, 22:36

Vuchica ::bebac dobro!
Imamo 2.5 cm I mašemo igra
nastavljam sa progesteronom do Dabla, na pet dana.

Bas mi je laknulo.

Bravo za bebca, Vule, sad se opusti i uživaj. Iskusne cure su ti već rekle da se to mrljanje dešava često, ali da nije ništa strašno, mada znam i ja bih poludela od brige. Bitno je da ste dobro. Grlim te jako zagrljaj

Debelice moje, ljubim vas sve poljubac poljubac poljubac ......

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 2/10/2014, 00:59

vucice bravo,kao sto rece Lela samo vi rastite i kulirajte...
Sofi.Biksi kako lepo pisete o predporodjajnim mukama,nadam se da cu ih uskoro osetiti i ja ,Very Happy




ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu