KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/9/2014, 21:53

Sovo, samo miruj i sve ce biti u redu... ljubav

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 24/9/2014, 22:13

Koiko mogoh da vidim na blic, stanje redovno na trudnickim stranama, trudnice rastu, bebice se sutiraju, rastu, psremaju za upoznavanje Very Happy Very Happy Very Happy osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Veliki ljubac za sve trudnjace! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav love
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 24/9/2014, 23:41

Sovo, dobro je, u sigurnim si rukama...bebac super raste, sada ce i pluca da mu prorade i sve super...!

Kometice ljubav ljubav ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 24/9/2014, 23:58

Sovice sad si stvarno u sigurnim rukama, ne brini nece bebac nigdje jos.
I mi smo danas bili na UZ tu smo negdje kao vi sa kilazicom oko 2100g. Radili mi CTG jer je i mene zatezalo ali je ok, za 2 ned kontrola, mada je pisuljica spavala svo vrijeme. Uvela je sebi red, budi se oko ponoci i oko 7h ujutru Laughing
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 25/9/2014, 09:07

Smirili su mi kontrakcije, rekli da mirujem, jos sam na tokolizi, danas sam 32+1, beban odgovara nedelji 33+2, ljubi ga majka. :)
Hvala svima na podrsci, Kometice veliki pozdrav za tebe.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/9/2014, 09:26

Napredan decko Sovice, to vam sada puno znaci!

D77, kako prehlada, prodje li?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 25/9/2014, 09:56

Bravo,Sovice,bice to dobro! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 25/9/2014, 10:13

Sofija, na moje iznenadjenje, pustila me prehlada...sada mi je samo zapusen nos, ali to me ne brine...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/9/2014, 10:13

Sovice bitno da si u sigurnim rukama,a jos bitnije sto je tvoj deckic borac,ne da se on tako lako,nece da sekira mamu i izlazi pre vremena.
Bice to sve super,samo slusaj dr i miruj. cvet

Trudnicice ljubac za sve vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 25/9/2014, 10:54

D77,nisi videla moju por verovatn.. 
Daj mi predlog neke priv ppoliklinike u nisu, koju bi pitala za color dopler bebe dali rade. Osim mirabilis klinike... Jel postoji neka klinika panjkovic u nisu?pardon... Klinika panajotovic?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 25/9/2014, 11:17

Sovo, samo mirujte, bićete vi dobro, sačekaće tvoj dečak još malo do upoznavanja :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 25/9/2014, 22:29

Sovice,samo ti miruj i ne brini,dečko je lepo porastao,napredan je i ne brini... ljubav Mislimo na tebe.
Inače ja sam danas bila na 4D UZ i sve ok hvala Bogu.Teški smo 1200 gr...Malo krupnija beba ,ali šta ću i ja sam žena ipo  b
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/9/2014, 22:48

Super Tulumbice! Very Happy

Ja sam danas isla na CTG, sve regularno. Skontah da je u MediGroup upola jeftiniji nego u Jevremovoj, tako da cu odsada tamo ici, em povoljnije, em se manje ceka, em mi je daleko blizi Very Happy Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 25/9/2014, 23:27

Pozdrav drage moje mamice!
Bravo za lepe stomacice i napredne bekanice likeit
Sovo,bice sve ok,nece deckonja napolje pre vremena,uziva kod mamice cvet
Da vam ispricam ja svoju dramu. Trebala sam uraditi kontrolu nedelju dana nakon serklaza kod svog gin.,tj u cetvrtak no posto je moja dr. bila odsutna resih da je sacekam do ponedeljka,sve je bilo ok,s tim sto mi se pojavljivala pokoja kontrakcija dnevno,no one su pocele jos pre serklaza a i u prvoj trudnoci javile su se bas rano i bile ucestale no posto su bile bezbolne a grlic dobar,niko za njih nije mario.Primetila sam da se javljaju kad su puna creva il besika a posto mi je probava uzasna,nisam bila sigurna da li se to grce creva ili su kontrakcije.Uglavnom,jedva sam cekala taj ponedeljak .
U nedelju uvece pojavi mi se jaka kontrakcija i neko probadanje dole sa strane,sav mi se stomak izdeformisao.Odem da piskim,kad ono krv na papiru i u vc solji.Ja se oduzela od straha a muz nije mogao ni da prica,zgrabismo knjizicu i nalaze i pravac Betanija.Konstovali su da je grlic 3cm,zatvoren,serklaz stabilan,plodova voda ne otice,uzrok krvarenja nepoznat,uterus povisenog tonusa i zadrzali me zbog bojazni od infekcije,inace kao takve slucajeve salju kuci.Celu noc nisam oka sklopila,pitam sestru sta ce biti ako se pojacaju bolovi i krvarenje,kaze zvace dr. da pregleda ponovo al terapija se u tim nedeljama ne daje,osim te koju vec uzimam utrogestan i Mg.,kao nema svrhe jer nema receptora i vise je stete nego koristi.Ujutro svi nalazi dobri,nema infekcije,crp,fibrinogn super,leukociti ispod gornje granice a krvarenje se smanjilo.Uradise mi lizmu na moj zahtev i odmah sam osetila ogromno olaksanje,taj dan samo jedna kontrakcija.Sutradan,uradili jos jedan UZ,bebe su dobro,blizanacka trudnoca rizicna sama po sebi i oni se ne uzbudjuju previse oko krvarenja,kao desava se.Otpustili me uz standardnu terapiju i totema ampule posto mi je hemoglobin ispod stotke a vec popih dve kutije femibion gvozdja.Iz genezisa zvali i rekli,nikakva dodatna terapija.
E sad jos malo ima braon iscedka,sve u grudvicama,stomak napet,mirujem,mada su mi rekli da moram i da setam zbog probave.
Eto.Bogu hvala da je sve ok proslo.Inace zakazala sam fetalnu ehokardiografiju u Betaniji zahvaljujuci jednoj dr.koja ce mi nakon toga voditi trudnocu na patologiji u Betaniji zbog loseg ishoda prethodne trudnoce.Eto,nesto dobro u losem.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/9/2014, 09:56

Trudničice moje drage, ja samo da vas sve d Mazići za tibice i bebice, a vama ljubav ff
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 26/9/2014, 13:57

Gde ste po ovom promenljivom danu, drugarice trudnice?

Sovo, samo miruj. Niko ne voli da bude u bolnici, ali verovatno se tu osecas sigurnije. Bice sve super, a i bebac je vec veliki momak...Very Happy

Petkana, jesi li ti sada kod kuce? Vazno da su bebice dobro. Vidi, istazuj, sta mozes da uradis po pitanju probave. I lezi, cuvaj se....

I Sofiji se priblizilo. Sad znas da su dve smizle, kad ces da spemis outfit za izlazak iz porodilista?  konfete

A sta nam je sa Zvoncicom? Ona je bese imala zakazan CR za ovu nedelju?... Zvoncice, nadam se da je sve super proslo. Cekamo da se javis



Imam i ja  pitanjce. da li je neka od vas radila dabl test na Institutu za majku i dete?
Zakazala sam tamo, ali jos uvek razmisljam da li da ipak idem negde privatno. Znam koliko je vazan taj pregled u 12-oj nedelji, a ne bih volela da me neko na IMD otalja, pa da moram da ipak odem i privatno, i da me cackaju dva puta u dva dana...  zbunjen

Grlim sve! d
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/9/2014, 14:11

Vuchice moja kuma je na IMD-u radila dabl test, i kasnije amniocentezu. Prezadovoljna je, kaže da su jako profesionalni i detaljni.Ona je bila kod Dr Verice Ivanovski, kaže da je divna žena. Sad je trudna opet i sve je isto odradila, kod iste doktorke sunny
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 26/9/2014, 14:41

hocukusurnecuzvaku ::Vuchice moja kuma je na IMD-u radila dabl test, i kasnije amniocentezu. Prezadovoljna je, kaže da su jako profesionalni i detaljni.Ona je bila kod Dr Verice Ivanovski, kaže da je divna žena. Sad je trudna opet i sve je isto odradila, kod iste doktorke sunny

ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 26/9/2014, 15:14

Dr. Verica Ivanovski je fenomenalan doktor,i meni je pre 4 god. radila HSG,a godinu dana pre toga biopsiju cerviksa i exporativu i ja sam uvek bila zadovovljna ginekologijom na IMD.Jako su profesionalni i guzve su mnogo manje nego u Frontu i GAK-u Visegradska.Slobodno idi kod njih,Vucice,neces pogresiti.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 26/9/2014, 15:38

Vuchica ::

I Sofiji se priblizilo. Sad znas da su dve smizle, kad ces da spemis outfit za izlazak iz porodilista?  konfete

Draga, vala se priblizava, evo nas u 33-oj nedelji Very Happy Very Happy
Mm me bas juce ubedjivao da spremim torbu za porodiliste za svaki slucaj, a meni sve nekako prerano Very Happy  Mislim, sve je kupljeno, sada treba oprati sve to i srediti, a ja sve to prolongiram, jer sam ubedila sebe da ce moje bekanice uci sa mamom u deveti mesec, da nece mnogo da porane hehe Very Happy Very Happy  

Ljubim, grlim, medenice jedne! poljubac poljubac poljubac
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 26/9/2014, 20:41

Evo izvestaja sa UZ:teski smo 1,5kg, zauzeli smo karlicni polozaj i za 4 nedelje kontrola i dogovor oko datuma porodjaja, tj.CR. sunny
Prosto ne mogu da verujem da je vreme proletelo.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 26/9/2014, 21:00

Leti vreme, D77, i ja prosto ne mogu da verujem da sam vec u 8-om mesecu Very Happy Very Happy

Super za izvestaj, sve je po ps-u! yes

A sto tebi CR, jesu li ti rekli zasto nece prirodno, ili si ti trazila?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 26/9/2014, 21:05

Sofi, ja sam trazila CR...mada, dr mi je napomenuo da ukoliko ostane karlicni polozaj do kraja, CR je preporucljiv.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 26/9/2014, 21:11

Vuchice draga,kakvi privatnici za dabl,ako si zakazala IMD,tamo da ideš.Ljudi su extra,fantastični i vrlo profesionalni doktori.Nosim divno iskustvo od njih.Najbolji od najboljih.
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 26/9/2014, 21:12

Aha, ok Very Happy Kod mene obrnuto, ja sam trazila prirodnim putem ukoliko bebice budu pravilno okrenute i sve ok, ali zbog blizanaca svi doktori rekose da ce ici na CR... Very Happy Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu