KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 2/6/2014, 17:26

Petkana, divan izvestaj  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
Navijam jako i za sve ostale koracaljke  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 18:13

Pomagajte,ako neka ima iskustva,vaginalni sekret mi je TRECA gr.,pise da imaju epitelne cel., bacili i retki polimorfonukleari.Vaginalni i cervikalni bris su u redu, kao i obican urin.U cetvrtak bih trebala da radim histero.Sta mislite, hoce li mi raditi sa sekretom trece grupe?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 2/6/2014, 18:34

Kometak drage moje, jesam, u postupku sam vec treci put i valjda ce sada biti nesto od mene. Radim postupak u Pragu idem po eskime preostalo mi je jos 11 smrzalica...dr. Sonja mi vodi postupak.

Petkana u pravu si i ja cu tako da uradim, izostavicu aspirin veceras.

Koračaljkle ljubim sve i držim fige za sto lakse i bolje korake...
Lela ne znam nista o sekretu, nista nemoj brinuti proveri sa doktorom, držim ti fige za sve...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/6/2014, 18:37

Petkana odlično baš dosta ćelija a sad žurka  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

Leptiriću čekamo izvještaj  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Lela neznam ništa o tome pozovi dr pa pitaj nadam se da nije ništa strašno ipak su ti uredni brisevi.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/6/2014, 18:40

Petkana prvi uz mi je u četvrtak.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 18:44

sandrolina :: Kometak drage moje, jesam,  u postupku sam vec treci put i valjda ce sada biti nesto od mene. Radim postupak u Pragu idem po eskime preostalo mi je jos 11 smrzalica...dr. Sonja mi vodi postupak.

Petkana u pravu si i ja cu tako da uradim, izostavicu aspirin veceras.

Koračaljkle ljubim sve i držim fige za sto lakse i bolje korake...
Lela ne znam nista o sekretu, nista nemoj brinuti proveri sa doktorom, držim ti fige za sve...
Pa, sutra cu da ih zovem da vidim.Navijam da ti bude treca sreca!Dobar je PFC!I ja, ako budem opet isla na donaciju,samo cu kod njih ponovo!  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/6/2014, 18:44

Cao devojke,evo ja svratih da se javim. citam i pratim vas redovno...puno srece.
lela, ja sam cesto imala takve izvestaje. jesi li radila mozda vaginalni i cervikalni bris na bakterije. koliko ja znam, a stalno sam kuburila s tim prva i druga grupa je ok tj nema nikakvih infekcija,treca grupa znaci da je doslo do nekih promena, ali ne mora da znaci da su bakterije, to sto tebi pise znaci da je vaginalna flora promenjena...cetvrta grupa je triper, peta trihomonas, a sesta gljivice. toliko od mene.svakako idi ginekologu kad sam imala ja takav izvestaj koristila sam neopenetran forte vaginalete, valjda se tako zovu. da i jos nesto, cesto je takav izvestaj i kada ti padne imunitet, ili si prehladjena, mislim da nije nista strasno...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/6/2014, 18:50

Lelo, mislim da III grupa nije strasna, mislim da su bakterije u pitanju. Najbolje da nazoves i pitas. Jel bese u Genezisu radis? Moj mozak ne pamti nista vise od ovoga sto ucim, izvini, znam da sam te vec pitala. Na nekoj od prethodnih strana je Sareni leptiric napisala sta je uzimala noc pre aspiracije, jedna je vaginaleta, ali se ne secam naziva, i meni su je preporucili zbog candide, jer nisam ponavljala briseve posle terapije. Valjda ima dejstvo i na bakterije i na gljivice, a nazive je tipa: levìfonex... ili tako nesto, pogledaj, pa mozes nju da uzmes noc pre histero. Svakako, nista strasno nije III grupa! Ako radis u Betaniji, sigurno imas br. tel Mire, pa nazovi nju i pitaj za ovo i za ovu vaginaletu.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 2/6/2014, 18:53

Petkana, dodjoh zbog tebe. Bravo za 10 celijica. Super!!!!

Lucky, ma jel to DANAS u 17 tvoj et?kad pre, nek je sa srecom

Pozdrav svim koracaljkama.

Ja samo mislim sta nasi embrioni rade, koliko ihw je. Tako bih nazvala, a imam tremu.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/6/2014, 18:54

Evo iskopah njen post, vaginaleta se zove lomexin
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 18:56

KoMetaK ::Lelo, mislim da III grupa nije strasna, mislim da su bakterije u pitanju. Najbolje da nazoves i pitas. Jel bese u Genezisu radis? Moj mozak ne pamti nista vise od ovoga sto ucim, izvini, znam da sam te vec pitala. Na nekoj od prethodnih strana je Sareni leptiric napisala sta je uzimala noc pre aspiracije, jedna je vaginaleta, ali se ne secam naziva, i meni su je preporucili zbog candide, jer nisam ponavljala briseve posle terapije. Valjda ima dejstvo i na bakterije i na gljivice, a nazive je tipa: levìfonex... ili tako nesto, pogledaj, pa mozes nju da uzmes noc pre histero. Svakako, nista strasno nije III grupa! Ako radis u Betaniji, sigurno imas br. tel Mire, pa nazovi nju i pitaj za ovo i za ovu vaginaletu.
U Betaniji radim,zvacu Miru ujutru da je pitam. A cervikalni i vaginalni bris na bakterije su u redu. Ja sam se dugo rvala s infekcijama, mislim da mi zveknuo imunitet, a i ja radim u jaslicama,stalno pokupim viruse od one dece i opadne mi imunitet.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/6/2014, 18:57

lelo, ta jedna vaginaleta o kojoj Kometak prica je Lomeksin, ali je ona iskljucivo za gljivice...imas veliki broj vaginaleta koje deluju i na gljivice i na bakterije, svakako konsultuj se sa lekarom, nemoj na svoju ruku. meni je moja doktorka rekla da na svoju ruku mogu jedino da uzmem povidon jod jer je on za dezinfekciju i da se ispiram tantum/rose i irigator...mucila sam muke sa tim infekcxijama pa znam tako nesto
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/6/2014, 19:12

Meni je sestra rekla da uzmem jedan lomexin, jer ga dr Crnogorac preporucuje svima, bas zato sto ima siri spektar delovanja.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/6/2014, 19:16

evo nadjoh da se daje kad je bris pozitivan na trichomonas vaginalis i candidu.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 19:16

markosanja.radosavljevic ::lelo, ta jedna vaginaleta o kojoj Kometak prica je Lomeksin, ali je ona iskljucivo za gljivice...imas veliki broj vaginaleta koje deluju i na gljivice i na  bakterije, svakako konsultuj se sa lekarom, nemoj na svoju ruku. meni je moja doktorka rekla da na svoju ruku mogu jedino da uzmem povidon jod jer je on za dezinfekciju i da se ispiram tantum/rose i irigator...mucila sam muke sa tim infekcxijama pa znam tako nesto
Ma,pitacu ih sutra,a ja,kao neko ko je radio u zdravstvu i rvao se dugo s bakterijama kazem ti da se irigator bas NE PREPORUCUJE zenama koje nisu radjale! A na svoju ruku,mozes za gljivice da uzmes slobodno nistatin,canesten,taj lomexin,ginodaktanol.Za sve ozbiljnije,kod lekara,naravno.A ja cu ih zvati zato sto je u pitanju histero,tj.,intervencija,pa moram da ih konsultujem obavezno.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 2/6/2014, 19:23

Petkana bravooooooo za celijice ...navijam za zurku u labu... juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/6/2014, 19:25

ja uvek procitam na sta deluju lekovi...ali za lomeksin znam da daju kada su gljivice u pitanju, da i trihomonasa sto se tice irigatora ja ga koristim, ne cesto, ali po nekad i meni je on super inace to sam uzela na preporuku lekara posto sam cesto imala gljivice, ali mi nikada nije spomenula da ne koriste zene koje nisu radjale... doktor 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 19:26

KoMetaK ::evo nadjoh da se daje kad je bris pozitivan na trichomonas vaginalis i candidu.
A ja mislim da ce Mira sutra da mi kaze da uzmem to ili canesten,da napravim pauzu 2 dana,ponovim sekret , pa, ako bude uredan, a trebalo bi, od vaginaleta ga uvek popravim histero da se radi tek u sl. ciklusu.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 19:27

markosanja.radosavljevic ::ja uvek procitam na sta deluju lekovi...ali za lomeksin znam da daju kada su gljivice u pitanju, da i trihomonasa sto se tice irigatora ja ga koristim, ne cesto, ali po nekad i meni je on super inace to sam uzela na preporuku lekara posto sam cesto imala gljivice, ali mi nikada nije spomenula da ne koriste zene koje nisu radjale... doktor 
Irigator moze dodatno da isprovocira infekciju.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/6/2014, 19:32

aha...ali meni nije tako bilo, to je moje iskustvo i mnogo mi pomaze..posle upotrebe se osecam kao da sam cista iznutra. super mi je. a i povidon jod sam duze vreme koristila i to ,dva tri dana pred ciklus, i uspela sam da se izborim sa infekcijama. a uz sve to, cedjeni limun, med i kapi propolisa...eto tako  radost 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 19:39

markosanja.radosavljevic ::aha...ali meni nije tako bilo, to je moje iskustvo i mnogo mi pomaze..posle upotrebe se osecam kao da sam cista iznutra. super mi je. a i povidon jod sam duze vreme koristila i to ,dva tri dana pred ciklus, i uspela sam da se izborim sa infekcijama. a uz sve to, cedjeni limun, med i kapi propolisa...eto tako  radost 
Pa dobro, ako ti pomaze,onda ok.Ja irigator nisam nikad ni koristila,ali ja sam imala dugo eserihiju i ureaplazmu, jedva ih se otresoh.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/6/2014, 19:51

hvala bogu,pomoglo je,inace se gljivice stalno vracale, i sve zivo sam koristila i pologinaks, lomeksin, neo penetran forte, kreme,kanesten jedan i tri...i od svega mislim da su super ili bar meni odgovaraju makmiror, ne znam dal se tako zovu. mislim da i stanje organizma je bitan faktor, posto sam stalno bila prehladjena i na antibioticima.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 20:12

markosanja.radosavljevic ::hvala bogu,pomoglo je,inace se gljivice stalno vracale, i sve zivo sam koristila i pologinaks, lomeksin, neo penetran forte, kreme,kanesten jedan i tri...i od svega mislim da su super ili bar meni odgovaraju makmiror, ne znam dal se tako zovu. mislim da i stanje organizma je bitan faktor, posto sam stalno bila prehladjena i na antibioticima.
Macmiror i meni pomazu,odlicne su!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 2/6/2014, 21:34

Petkana,Lucky-super ste!!!

Za treću grupu-ja je uvek imam-a brisevi,kako cervikalni,tako i vaginalni su ok.
Postoji IIIa i IIIb,pa i tu treba napraviti razliku.
Ali često sam imala i Ureaplasmu koja se naravno na običnom cervikalnom ne pokazuje.
Tako ti ipak pozovi,pa pitaj šta da radiš.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 2/6/2014, 21:35

Evo da se javim...sve je proslo u najboljem redu i sada cekam betu. Dr mi je rekla da nikako ne lezi sve vreme... Da izbegavam guzve i veće skupove, bez slatkiša i citrastog vocA...
Sve pohvale za tim InterMedicus BISa... A o njima ću na temi o bisu....
Koliko sam razumela cetvorocelijski embrioni su vraceni, piše u otpusnoj lisiti sve, i moja dr je zadovoljna... U sredu primam pregnila do tada utrogestan 3*200 mg oralno...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu