KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 21:52

ragaco ::Petkana,Lucky-super ste!!!

Za treću grupu-ja je uvek imam-a brisevi,kako cervikalni,tako i vaginalni su ok.
Postoji IIIa i IIIb,pa i tu treba napraviti razliku.
Ali često sam imala i Ureaplasmu koja se naravno na običnom cervikalnom ne pokazuje.
Tako ti ipak pozovi,pa pitaj šta da radiš.
Ne pise ni A ni B,a za ureaplazmu znam da se ne vidi u tim brisevima,a imala sam je pre oko 7 god. ravno godinu dana,a mm oko pola god.Svakako ih zovem ujutru s posla,pa cemo videti. Very Happy  Lucky,sad opusteno,ne dizi nista tesko,miruj,pridrzavaj se terapije i da se uskoro radujemo tvojoj VELIKOJ beti! as sreca likeit b vv zagrljaj 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/6/2014, 21:59

Lucky, bravo :) Sad cemo i mi cekati tvoju betu pa da se radujemo :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 2/6/2014, 22:53

luckystar74 ::Evo da se javim...sve je proslo u najboljem redu i sada cekam betu. Dr mi je rekla da nikako ne lezi sve vreme... Da izbegavam guzve i veće skupove, bez slatkiša i citrastog vocA...
Sve pohvale za tim InterMedicus BISa... A o njima ću na temi o bisu....
Koliko sam razumela cetvorocelijski embrioni su vraceni, piše u otpusnoj lisiti sve, i moja dr je zadovoljna... U sredu primam pregnila do tada utrogestan 3*200 mg oralno...
Bravo lucky...koliko ih je vraceno? Jel to drugi dan od asp.?
Vidis a meni iskkjucivo rekli utrogestan vag. ...sigurno sve ima svoje... Sad polako i uzivaj koliko god mozes..i mazi stomak..
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 2/6/2014, 23:22

Bravo Luckystar mazi male mrvice brzo ce beta
Gde nam je Brbljivi leptiric jedva cekam njen izvestaj
Miss tvoji embrioncici sad rastu i spremaju se za svoju mamu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 23:28

I ja cekam izvestaj od Leptirica,jedva cekam da cujem koliko  srce je cula! srcasti poljupci navijači2 srca

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/6/2014, 07:35

Uredan nalaz,3-a gr. se smatra normalnom,kazu na Betaniji,ne treba nista,u cetvrtak histero!  lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/6/2014, 09:08

Bravo Lucky, uživaj sa svojim bebicama  trudnica bebe bebe as roda roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/6/2014, 10:02

Lela ja sam juce podigla rezultate papa i vag.sekreta,za vag.sekret pise 3.grupa,rekli su mi da je nalaz uredan,ne sekiraj se.Pre toga sam radila briseve,svi su bili ok,tako da je to to.
Srecno na histero,da sve prodje u najboljem redu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 10:20

karakaca ::Leptiricu sad si čula najlepšu muziku,  da prođe sve dobro na kontroli u Beogradu.
Petkana bravo za brojku sad je luda žurka u labu.
Bravo cure samo neka je veselo, nekog sam izostavila ko ima transfer ne zamerite kuckam iz parka a net katastrofa
pa gde ste devojke _?!...ma nista bez vas....
iscitah ja od svega po malo...
akcije su u toku ..zapamtih da je lucky uradjen et i da ceka betu..navijam saljem rode i nek sve bude u plusu ! roda  roda  roda
petkana ,pa to je super ..odlicno 10 j celija ,bice tu mozda i smrzlica a mozda i neka blasta ...ja imala 9 j celija a 5 oplodjenih,pa eto me sad..  trudnica roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 
 ostale cure ce tek ugledati svoj pozz bete ,ubedejena sa u to ! cvet  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra
 devojke ,pa ja krenula u 5 h za bg i n sad ,a tek u 13 h bila u ns .
ujutru u konzilijum radila analize TSH ,FT4,HBA1C,glikemiju naste i nakon 2 sata ...nalazi perefktni sve je ok .tsh 1,23----- ft4 18,58-----hba1c  5,1---------glukoza 0min  5,2 ........glukoza iz prsta 120min  5,51.
 u 14h bili nalazi i pravac kod mog endokrinologa u Bg.prepisane vigantol kapi po 2 dnevno (samo 5 dana u nedelji ),a ostalo ostaje isto (gluforimin ,eutirox,folnak ,fraxiparin )
vigantol kapi se uzimaju na korisi hleba posle vecere !  (ja sam ranije ovo uzimala ali nikako nisam ovako to radila ,niti sam za to znala )
 kontorla tsh i ft4 za 5,6 nedelja .
 ddimer obavezno da radim na 2 nedelje ,znaci cesce zbog tog mog lupusa koji napravi haos .utacija nije strasna ali kaze da lupus zacas napravi zlo.rekla mi je sa stevijom da ne experimentisem i da je minimalno koristim .dala novi rezim ishrane i pridrzavanje toga . v  v  v 
 u septembru  se planira UZ stitne i kontorla tsh ,ft4 i 25oh(d3)naste. to je izvestaj endokrinologa iz BG .

nastavismo put n sada i jedva docekah 19h .karakaca drga ,ja prvi UZ i ostale kontorle bitne radim u NS ... sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny        kada smo stigli sestra kaze da dr Kopitovic nece pre 20h ,jao majko mila ...izludeh ..jer sam cceo dan razmisljala dali je sve ok na uz .nakon 10 min se ipak pojavila i prvu me primila .dakle ovako :
u pitanju su 2 ploda ,izuzetno (kako kaze dr ) zdrava trudnoca ,sve je ok ,nema razloga za strah i to je to.ali smo se izdogovarale o expertnom uz i serklazu nadalje . koja od vas zeli neka svrati na toj temi pisacu o tome na temi   https://kutak.forumotion.com/t2872p480-desavanja-u-mojoj-trudnoai-za-one-koje-nemaju-otvoren-td#494315,  detaljnije a ovaj predhodni deo cu samo da kopiram tamo .
 ja se isplakah na stolu ,i napolju kod sestri ,nisam mogla da verujem da sam stigla dotle da cujem bebino srce .pogotovo 2 bebe .za sada je sve ok ,ali sam jako uplasena kako ce sve to teci nadalje ,gledajuci razna iskustva ovde sa dvojkama ,plasim se krvarenja itd ,d me je ubedjivala da nema razloga za strah ,cak mi je i odnose savetovala -na sta sam ja reagovala burno ,jer znam kako sam prvu vto prosla .prezadovoljna sam jer ce me ipak na neki nacin nadalje ona kontrolisati ,tj njoj bliski ljudi a u dogovoru i kontaktu sa njom. b  b  b  b  b  b  b
zelim Vam da svaka od vas oseti tu radost koju sam ja sinoc osetila .nemam reci kakv je to osecaj .stigli nazad u 00.30 h posle ponoci ,tako da nazalost nisam mogla ranije da se javim. sve vas   d  d  d  d
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 3/6/2014, 10:26

Leptiricu cestitam na  srce srce . Verujem da si uplasena, samo polako, radi onako kako se ti osecas, ako ti se miruje ti miruj, ako ti se seta ti setaj...
bas bas divna vest  igracice igracice igracice igracice igracice 

Koracaljke  sreca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 3/6/2014, 10:27

Pa, Lucky, diivnooo!  sunny sunny sunny 
Evo ti rodeee  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda sestro slatka


Poslednji izmenio mamadabudem :) dana 3/6/2014, 13:28, izmenjeno ukupno 1 puta
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/6/2014, 10:31

Leptiricu,bravo za dve bekane,bice to dobro!  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 3/6/2014, 10:34

Leptiricu, cestitam na  srce srce Da sve bude lagano i skolski. bebe bebe 
Lucky super za dva prelepa embrioncica.  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 3/6/2014, 10:34

Leptiricu sreca sreca sreca bravo za dve guze!!!Bravo,i svi ostali nalazi su ok lol! lol! lol! 
Verovatno ti sve ovo izgleda kao san,al ovo je istina za koju ste se ti i tm izborili!Divan izvestaj,krajnje je vreme da se sad umiris i pocnes da uzivas u ovom sto ti se dogadja,zasluzila si.Ljubim te..
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 3/6/2014, 10:41

Leptiriću,divnoooo!!!!
Od srca ti želim mirnu i laku trudnoću u kojoj ćeš uživati!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/6/2014, 10:45

Hvala,Palcice,bice dobro.I ja tebi zelim uspesan FET sad,u junu.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 10:53

hvala cure ,da vam se vrati istom merom--svakoj od vas koje to jos niste osetile ! jos mi je dr napomenula da se savsim noralno ponasam ,cak je savetovala i odnose ,nasta sa ja burno reagovala ..
neznam ,strah me je onih moji zgradija nekadasnjih ,ali bar do prvog exrtnog UZ ja necu imati odnose ,i nisam pitala da li da korstimo kondome ,ali ima vremena ..otom potom .mom m srece nikad kraja ,dal se obradovao dvema bebbama ili tome sto je dr dala svetlo za sex... Wink  love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 3/6/2014, 10:59

Pa, Leptiriću, ja tek sad pročitah da su dve bebane !!!  osmeh srce osmeh srce  Pa nek je sa srećom i da ti ttrudnoća bude školska!  srca1 srce srce   čestitamo čestitamo čestitamo


Poslednji izmenio mamadabudem :) dana 3/6/2014, 13:27, izmenjeno ukupno 1 puta
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/6/2014, 11:28

Leptiricu, najezih se citajuci tvoj post...cestitam ti draga moja, isplatio se vas trud. Zelim ti laganu i skolsku trudnocu i da uzivas u njoj :)
Neka je sa srecom :):):):)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/6/2014, 11:29

Brbljivi leptiricu, cestitam 2 bebane!!! NEkako sam predosecala da su 2 iako si se ti pitala da li je dovoljna beta za 2!  Wink Ja pustih i suzicu od srece! NEka ti je trudnoca lagana i skolska! Dobro je sto ces sve voditi u NS-u, jer ipak imaju lekare koji su strucni i pravi su tim! Videh na desavanjima u trudnoci sta ti je predlozila za serklaz, Kopitovicka je  queen pricam ja odavno! Lekar, kakvog odavno nisam srela u Srbiji, ali stvarno! Ima ih, sigurna sam, ali je ona prava kraljica! Samo je interesuje uspeh i da nekom pomogne, nista vise!  Very Happy Very Happy Uzivaj u trudnoci!  trudnica beba beba Meni to mirise na 2 decaka, cisto da znas!  Very Happy sreca sreca 

Lucky, jesu li ti pokazali embrione na UZ ili ti dali slicicu? Nesto mi to pade na pamet.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 3/6/2014, 11:52

Leptiricu, cestitam,super dve bebice...
lela vidis da je ipak sve u najboljem redu...samo napred...
Lucky sad odmaraj, pa da ti pozelim ogromnu betu...
jelka kako si ti, kako prolaze dani, samo opusteno...a ja sad brisem na predavanja, da znate da vas pratim i navijam za sve i ako ne stignem da pisem... radost radost radost radost radost radost 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/6/2014, 12:07

Leptiru, čestitam i ovde, divnoooooo  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Kopitovićka je definitivno  queen , baš mi je žao što nismo mogli kod njih da radimo.

Da li je stvarno ta priča sa otkucajima srculenca tačna? To mi je baš interesantno osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/6/2014, 12:11

Ja bas i ne verujem u te otkucaje srca,ja sam imala jako visoke otkucaje preko 175, sto bi trebalo biti dve curice a sad ispade da je jedan bata sigurno a i na drugog sumljamo lol! 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 3/6/2014, 12:15

A ja baš mislim ako su visoki otkucaji da je dečak  bebe  Mi smo imali 160.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/6/2014, 12:25

Pa zato ja i ne verujem u to jer eto i ja sam imala visoke pa nikom nista Very Happy 
Nek me devojke demantuju al sam ubedjena,  da bi u teoriji decaci, kao trebali da imaju ispod  150 a devojcice iznad 150.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu