KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 25/5/2014, 23:08

okacica, hvala puno na savetima i hvala i ostalim devojkama. i da tako je sve mi izgleda tako komplikovano i ne znam sta me je snaslo,i sta me sve ceka... doktor 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 25/5/2014, 23:36

KoMetaK ::Star, proveri TSH ako si na kontraceptivima bila, da (daleko bilo) ne prodjes kao Lela1984. Ne znam zasto insistiraju na tim kontaceptivima uopste.  Rolling Eyes 
E,ja stvarno prodjoh kao "bos po trnju" s tim jajnicima,a kontracepcije mi nikad nisu pomagale,samo je bilo jos gore.Nego,samo sto mi nije stigla veštica ,krenulo rozikasto i stomak me naravno ubi.Sutr cu da zovem Betaniju da zakazem histero.Videcu sta ce mi reci za pripremu,ali,samo ne znam kad da je uradim kad vec stize veštica .Kopitovicka resila da,izgleda ja budem letnja "Genesis" trudnica,pa ne gubi vreme.Uskoro cu opet u Novi Sad,definitivno.Kometak,srecno! ljubav  love

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 25/5/2014, 23:45

OKacica ::markosanja, devojke su ti lepo objasnile sta treba da proveris, iako dr-i kazu da su ti LH i FSH ok, treba videti njihov odnos, on je veliki pokazatelj. Moj LH je bio veci od FSH, i doktori su pricali da je to sve ok jer su oni u ref.vrednostima, i na kraju posle dve godine i 4 doktora ispade da sam ja knjiski primer za PCO sve sa IR i hormosnkim poremecajem ruku pod ruku... Da nije Kutka i devojaka ovde jos uvek bih tapkala u mraku... Ono sto hocu da ti kazem jeste to da ti sve ovo sto ti mi pricamo mozda izgleda kao svemirski brod, ali ono sto je bitno jeste da si na pravom mestu i jedna po jedna stvar ce polako poceti da se resava, bitno je da ne gubis nadu...
Da,njihov odnos je vrlo bitan,pogotovo ako je LH dvostruko veci od FSH,to ukazuje na PCOS.I slazem se za HSG,da ga treba raditi u anesteziji.I ja sam ga,kao i ti,ivanicasale,radila nazivo pre 3 i po godine i nije prijatno uopste.Sreca,pa nije dugo trajalo.Sad vise ni ja ne bi bez anestezije. poljubci  bravo

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od REAANITA 26/5/2014, 00:37

Draga moja Kometak, želim ti svu sreću ovog sveta u ovom postupku...znam da nas nećeš izneveriti!!! Ovoga puta ćeš ti mene da vučeš za nos, jer ako Bog da ja krećem u julu sa bockanjem...a ti ćeš biti  trudnica  Ljibi te i zagrljaj  I...a
REAANITA
REAANITA

Broj poruka : 92
Godina : 41
Location : NOVI SAD
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 26/5/2014, 08:27

Lela, koliko dugo si pila kontracepciju ?
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/5/2014, 09:16

Kometak,Reanita mnogo se radujem vasim postupcima i ni najmanje ne sumnjam u vasu pobedu.
Neka vam je srecno zene drage,bice ovde puno prolecnih bebica  d d d
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/5/2014, 09:31

Kometak, Reaanita, vučem vas za nosiće jakoooooooo  vv vv vv vv vv vv  Spremam se za veliko navijanje  trudnica trudnica as
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/5/2014, 09:42

reanita , sretan početak  sretan početak  sretan početak
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 26/5/2014, 11:22

hocukusurnecuzvaku ::
KoMetaK ::KOkice moja najdraza, hvala vam! Dace Bog da vas ne izneverim!  ljubav love love love love 


Nećeš ti nikoga izneveriti ubeđena sam  ljubav ljubav ljubav  Miss, Bakiša i ti na trudničke strane, pa ja za vama  d d d 

 smiledraw  Pa ja za svima vama  ljubav d d d d 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/5/2014, 11:38

Ala ste bile vredne!

Okacice draga, navijam jako da ne treba nikakva intervencija  yes 

Kometa, srecan pocetak, pa makar sa suprefaktom, taman mogu da te sacekam  lol! Razz Rolling Eyes Shocked lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/5/2014, 11:52

bak ::Ala ste bile vredne!

Okacice draga, navijam jako da ne treba nikakva intervencija  yes 

Kometa, srecan pocetak, pa makar sa suprefaktom, taman mogu da te sacekam  lol! Razz Rolling Eyes Shocked lol! 

Ja ti lepo rekoh, cekaj me da idemo zajedno u junu, a ti me poslusa!  Rolling Eyes Bolje da nisi, ali ajde... nadam se da ce pasti taj glupi LH i da ces krenuti pre mene!  Very Happy 

Reeanita, draga, bas mi je drago da kreces i ti, dace Bog da te vucem za nosic! Nemas pojma koliko navijam za tebe! Drago mi je da kreces ,jer mi to znaci da si bolje posle svega sto ti se desilo. Grlim te jako i ovog puta cemo izgurati do kraja!  yes yes yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/5/2014, 12:39

Kometice,  sretan početak sretan početak sretan početak 
Navijam jako za ovaj "ne pokusaj" vec USPEH!  poljubac poljubac poljubac 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/5/2014, 13:30

Vucem vas odavde sve  b b b b b b b b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/5/2014, 13:47

Okacice draga, grlim te jako i navijam da ode prirodno, da ne treba intervencija  zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 26/5/2014, 13:57

KoMetaK ::


Reeanita, draga, bas mi je drago da kreces i ti, dace Bog da te vucem za nosic! Nemas pojma koliko navijam za tebe! Drago mi je da kreces ,jer mi to znaci da si bolje posle svega sto ti se desilo. Grlim te jako i ovog puta cemo izgurati do kraja!  yes yes yes 
Hoćete,morate...zbog ravnoteže među zvezdama  sunny  sunny  sunny  sunny 
A mi ćemo da navijamo i za vas i za sve cure koje su krenule,koje kreću i koje se kane da krenu po svoje bebe
OKačice da ode samo,dosta je bilo muka


Koracicveće  cveće  cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 26/5/2014, 14:34

Drage moje samo da Vam se javim, danas sam krenula sa prvom bocom Dipelhina, uf ove boce primam kao kiki bombone :))))), idemo u trecu dace bog srecu :))))))

Ljubim vas...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/5/2014, 14:36

Sandrolina  sretan početak  Bice sreca nego sta  sreca 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 26/5/2014, 17:15

cao devojke, molim za pomoc!!!!!!!!!!!! iako sinoc nisam imala apsolutno nikakve bolove, prokrvarila sam, bas crveno, ali vec danas mi ide onako braon, ka na kraj mece! bila sam na uz, i dr kaze da je sve ok, da se beba vidi, i da joj srce kuca, ali uopsste mi nisu rekli odakle ta krv.. da li je moguce, posto sam imala 23 jc na aspiraciji, ali me nista nije bolelo, da od hiperstimulacije jajnici i dalje rade, pa mozda telo hoce da stvori mengu????? ne znam vise sta da mislim.. tuga 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/5/2014, 17:34

ako je beba ok ,mozda je bio hematom ,pa sad otiso ,lezi ,miruj .
bitno je da je beba ok ,ako je dr tako reko .verujem i razumem tvoju zabrinutost .koja si ti nedelja ,ti si malo ispred mene ,jel da?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/5/2014, 17:38

Reaanita jako mi je drago da počinješ u julu, ja volim jul, tad mi je rođendan i srećan mi je mesec, a verujem da će biti i tebi  ljubav ljubav ljubav 

Kometice  bravo  za prvu bockicu  napred scuro navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 poljubci poljubci poljubci 

Sandrolina  sretan početak 

Mama da budeš  good job zagrljaj ljubav ljubav ljubav 

Malena, odmaraj i mazi mrvicu, verujem da će proći krvarenje, važno je da je bebac dobro i da krvarenje staje  zagrljaj 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malena 92 26/5/2014, 17:51

da ja sam sada 7.nedelja, kaze da je sve ok, i pokazala mi bebicu, doduse nije bas nesto zainteresovano gledala, mozda ima i dve, ali u petak imam i inace zakazan uz pa ce tad detaljnije gledati, ja sam se zabrinula zbog krvarenja pa sam otisla ranije..

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 26/5/2014, 18:12

Sandrolina, srecno i uspjesno samo da bude :)

Malena, vjerujem da si se zabrinula, ali ako dr kaze da je sve ok, onda se malo opusti. Sada ti sres ne pomaze. Odmaraj, bitno je da je stalo krvarenje i da je bebica dobro.

Sve ostale puno pozdravljam :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/5/2014, 18:15

malena imas pp
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/5/2014, 19:37

Star77 ::Lela, koliko dugo si pila kontracepciju ?
Oko godinu dana jasmin i skoro pola god. microginon. Uzasno ih podnosim, a nista nije bolje stanje s njima.Microginonom me sinhronizovali s donatorkom.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/5/2014, 19:38

Inace,histero sledeceg cetvrtka na Betaniji zakazan. Nije strasna pripremica,od sutra cu da krenem s tim potrebnim analizama, da ih radim.  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu