KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 16:39

fight&faith ::Annci, zaboravih da napisem, taj klomifen se pije dve tablete odjednom UVECE. E sad da li pre ili posle jela stvarno ne znam.

Vec su mi rekli da pijem dve odjednom uvece posle jela. E, sada, ja uvece ne jedem, ali uvescu sada i vecericu...malo cu pojacati ishranu i dr mi je rekla da sam kao "grancica" tako da se od danas bacam na masno pecenje  Very Happy 

Ako neko zna, da ne davim, sta se postize klomifenom? Njega do sada nisam koristila.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 16:54

annci ::
fight&faith ::Annci, zaboravih da napisem, taj klomifen se pije dve tablete odjednom UVECE. E sad da li pre ili posle jela stvarno ne znam.

Vec su mi rekli da pijem dve odjednom uvece posle jela. E, sada, ja uvece ne jedem, ali uvescu sada i vecericu...malo cu pojacati ishranu i dr mi je rekla da sam kao "grancica" tako da se od danas bacam na masno pecenje  Very Happy 

Ako neko zna, da ne davim, sta se postize klomifenom? Njega do sada nisam koristila.
Ja jos malo, pa stigla u Bgd.Klomifen je blaga stimulac., ni ja ga jos nisam koristila.Kod mene materica u redu,a na desnom jajniku 3 ogromne ciste, po17mm. Dovicin 5 dana i primolut-smor od 16-og do 26-og dana ciklusa.Kad stigne vestica,da se javim da mi Kopitovicka uradi UZ pred kraj krvarenja da vidimo da li ima sanse za prirodnjak.Ako ne,onda ce mi reci kad mogu opet u Prag na donaciju.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/6/2014, 16:57

Leptiricu sarenicu tu sam ja pratim vas,ne mogu bas cesto jer nemam puno vremena,ali tu sam.

Annci ti si moja kolegenica jesenja :)
Ja sam pila Klomifen 10-tak puna u kontinuitetu bez pauze.Meni je tada dr.rekao da je to za stvaranje j.c zbog inseminacije(vise se stvaraju) tako sam ja to razumela ali kako vreme prolazi shvatam da moj gin.nema bas veze mnogo s'tim.Nesto kao stimulacija ali blaze.Verujem da ce neko to bolje da objasni.
Petkana cekamo te...

Lela samo napred.

Mijaki bas mi je zao,kao sto kaze Jelka pravac more na odmor pa s'jeseni te bodrimo ponovo.

Jelka kako si ti?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/6/2014, 17:19

lela , good job  good job  good job znaci gotovaa je i spremna kucica ! jupiii ,,,, igra  igra  igra  igra bice to ok ,meni niko nikad nije uzeo taj ph nalaz sa histeroskopije ,ali hvala Bogu sve je eto ok ...
anci ,do jeseni ..prirodni radovi ,nikad se nezna sex  sex  sex
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 17:21

Lela, nadam se da ce prvi sledeci ciklus biti ok! Je l ti Kopitovicka rekla da pijes jos nesto za poboljsanje kvaliteta ili br jc? Meni je svasta dala za ovih mesec dana. Pila sam saku tabletica svako jutro i pola sake uvece. Ko neka bakica.
Al dobro prodjoh na UZ za sada. Bez cisti i sa 3 antralna. To je za mene BINGO! Nikada i nemam vise

Ivanice, ja se nadam da cu mozda i u junu uspeti nesto...pa da onda ti prepises od mene u septembru  Very Happy 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 17:21

Sta sam ja to pogresno napisala pa me svi terate na sex do jeseni  lol! lol! lol! 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/6/2014, 17:24

...nemoj sad i ti ... Embarassed ..zar sam i tebe nesto uvredila ?! Shocked .....samo kazem da se cuda desavaju i da ne treba odustajati ... cvet
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 17:31

Ma neeee...zezam se! Samo ja se nadam da cu u ovom cilklusu biti sve ok, i da cu docekati veeelikku betu, pa cu sex vidjati samo na tvu  lol! lol! lol! 
Inace, ja sam prirodno svakog meseca trudna...dok ne dobijem. Kao Draga Masin sam. Tripujem sopstvene trudnoce...
Leptiricu, ne znam da li sam ti cestitala na srculencima? Ako nisam, CESTITAAAAM DRAGA MOJA!!! Zasluzila si tu srecu!  srca srca 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 5/6/2014, 17:38

Drage devojke,

Nisam ovih dana stizala da pratim sta se desava kod vas, bila sam u guzvi, a i internet mi nije bas najbolje radio. Navijam za svaku od vas i zelim sto vise kutanjskih beba.

Da li neka od vas zna ako se ide kod geneticara u Decju bolnicu u Novom Sadu radi kariotipa, da li i muz treba da ima uput od dr opste prakse ili samo zena? Mnogo bi mi znacila svaka info. Hvala unapred.

AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 17:42

annci ::Lela, nadam se da ce prvi sledeci ciklus biti ok! Je l ti Kopitovicka rekla da pijes jos nesto za poboljsanje kvaliteta ili br jc? Meni je svasta dala za ovih mesec dana. Pila sam saku tabletica svako jutro i pola sake uvece. Ko neka bakica.
Al dobro prodjoh na UZ za sada. Bez cisti i sa 3 antralna. To je za mene BINGO! Nikada i nemam vise

Ivanice, ja se nadam da cu mozda i u junu uspeti nesto...pa da onda ti prepises od mene u septembru  Very Happy 
Pa,meni kad je videla AMH pred histero da je opao,bilo je kako sam i ocekivala.Da uradimo histero,pa da vidimo za dalje.Ciste sam i ocekivala, jako me boleo stomak ovih dana,boli i dalje,naravno.Ja mislim ds cu nakon tog UZ-a ipak opet na donaciju.Ali, sad mi je kucica spremna i primacu fraxi zbog mutac.,pa ce mi valjda naredna donac. uspeti do kraja.A, mozda mi i da nesto nakon UZ-a.A ti prirodnjak na jesen?I ja bi bila srecna s 3 folikula!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 5/6/2014, 17:42

KoMetaK ::
Aries, ja sam krvarila 45 dana, ali je moj spontani ustvari bio prevremeni porodjaj, a ne znam koliko moze da traje krvarenje kad je spontani rano. Ako ti je beta bila pozitivna, verovatno se jos nije ocistilo sve, pa zato imas krvarenje. Grlim te jako!
 

Draga Kometo,

Napokon mi je stalo krvarenje posle vise od 4 nedelje. Hvala ti na odgovoru. Ti si jedna divna, hrabra zena. Navijam svim srcem da ti ovaj postupak bude dobitni.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 5/6/2014, 17:44

Aries ja sam u cg, ali smo morali oboje da imamo uput za geneticara.

Koraci dragi odlucno naprijed  ljubav 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 5/6/2014, 17:46

annci ::
fight&faith ::Annci, zaboravih da napisem, taj klomifen se pije dve tablete odjednom UVECE. E sad da li pre ili posle jela stvarno ne znam.

Vec su mi rekli da pijem dve odjednom uvece posle jela. E, sada, ja uvece ne jedem, ali uvescu sada i vecericu...malo cu pojacati ishranu i dr mi je rekla da sam kao "grancica" tako da se od danas bacam na masno pecenje  Very Happy 

Ako neko zna, da ne davim, sta se postize klomifenom? Njega do sada nisam koristila.

Ja sam Klomifen kod 2 inseminacije pila 2 odjednom, ali ujutru. I oba puta sam dobro reagovala na njega. Inace, Klomifen sluzi za stvaranje jajnih celija (ako sam dobro razumela dr).
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 5/6/2014, 18:13

Stigli nalazi za trombofilije koje sam odradila privatno za samo dva dana ove iz kc jos nisu krenuli da rade evo i mojih nalaza kao sto ste i predpostavile. Kako vam izgledaju
PAI -1 Nalaz Utvrđeno je da je osoba HOMOZIGOT ZA PAI-1 (OBA ALELA SU MUTIRANA 4G/4G).

FAKTOR V Nalaz Utvrđeno je da je osoba homozigot za faktor V (oba alela su normalna).

¤MTHFR Nalaz Utvrđeno je da je osoba heterozigot za MTHFR (jedan normalan i jedan mutiran alel)

Protrombin II
Faktor II G20210A Nalaz Utvrđeno je da je osoba homozigot za faktor II (oba alela su normalna)
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 18:16

karakaca ::Stigli nalazi za trombofilije koje sam odradila privatno za samo dva dana ove iz kc jos nisu krenuli da rade evo i mojih nalaza kao sto ste i predpostavile. Kako vam izgledaju
PAI -1 Nalaz Utvrđeno je da je osoba HOMOZIGOT ZA PAI-1 (OBA ALELA SU MUTIRANA 4G/4G).

FAKTOR V Nalaz Utvrđeno je da je osoba homozigot za faktor V (oba alela su normalna).

¤MTHFR Nalaz Utvrđeno je da je osoba heterozigot za MTHFR (jedan normalan i jedan mutiran alel)

Protrombin II
Faktor II G20210A Nalaz Utvrđeno je da je osoba homozigot za faktor II (oba alela su normalna)
Kao i kod mene,pravac hematolog!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 5/6/2014, 18:24

Pai homozigot i MTHFR heterozigot, ostalo ok. Ici ce folna sigurno a vjerovatno i fraxi. Ja na ovo imam i protrombin II koji je visokorizican.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 5/6/2014, 18:43

Razumela sam da nam je Annci sada u prirodnjaku. Lela i ja smo na primulot-smoru, pa kad puknu ciste videće šta će sa nama. Annci, šta si sve pila, ako nije tajna?  Wink Inače Annci i Lela, ja verujem da je takav prirodnjak za nas poorise dobitna kombinacija. Uspećemo sve tri pomoću nje da postanemo trudnjacice.  osmeh srce

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 19:13

[quote="fight&faith"]Razumela sam da nam je Annci sada u prirodnjaku. Lela i ja smo na primulot-smoru, pa kad puknu ciste videće šta će sa nama. Annci, šta si sve pila, ako nije tajna?  Wink Inače Annci i Lela, ja verujem da je takav prirodnjak za nas poorise dobitna kombinacija. Uspećemo sve tri pomoću nje da postanemo trudnjacice.  osmeh srce[/quotPa,ove ce da popucaju,ali,stvorice se nove. A za levi jajnik mi pise na otpusnoj da nema folikularne aktivnosti.A recite mi za UZ,gde cu lakse da je nadjem,u "Ilic-u" ili "Genesis-u", F&F,gde tebi radi UZ?  sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 5/6/2014, 19:18

Hej, Lela , ja sam zakazala u Ordinaciji Ilić za sledeći četvrtak kod Kopitovićke ali neću moći da idem u NS pa moram da otkažem. Hoćeš li ti taj moj termin?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 19:46

mamadabudem :) ::Hej, Lela , ja sam zakazala u Ordinaciji Ilić za sledeći četvrtak kod Kopitovićke ali neću moći da idem u NS pa moram da otkažem. Hoćeš li ti taj moj termin?
Pa,ja kad dobijem nakon primolut-smora, pa pred kraj krvarenja. To je tek krajem meseca. Na Betaniji mi rekli da mogu i tamo da zakazem,ali mislim da ce zbog posla vise odgovarati Genesis ili Ilic.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 5/6/2014, 19:50

Koraci, citam, pratim i navijam :) samo hrabro naprijed :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 5/6/2014, 19:55

lela1984 ::
mamadabudem :) ::Hej, Lela , ja sam zakazala u Ordinaciji Ilić za sledeći četvrtak kod Kopitovićke ali neću moći da idem u NS pa moram da otkažem. Hoćeš li ti taj moj termin?
Pa,ja kad dobijem nakon primolut-smora, pa pred kraj krvarenja. To je tek krajem meseca. Na Betaniji mi rekli da mogu i tamo da zakazem,ali mislim da ce zbog posla vise odgovarati Genesis ili Ilic.  osmeh srce 

Ok, ja ću otkazati termin u subotu...taman imaju fore da zovu nekog drugog.... osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 21:21

mamadabudem :) ::
lela1984 ::
mamadabudem :) ::Hej, Lela , ja sam zakazala u Ordinaciji Ilić za sledeći četvrtak kod Kopitovićke ali neću moći da idem u NS pa moram da otkažem. Hoćeš li ti taj moj termin?
Pa,ja kad dobijem nakon primolut-smora, pa pred kraj krvarenja. To je tek krajem meseca. Na Betaniji mi rekli da mogu i tamo da zakazem,ali mislim da ce zbog posla vise odgovarati Genesis ili Ilic.  osmeh srce 

Ok, ja ću otkazati termin u subotu...taman imaju fore da zovu nekog drugog.... osmeh srce 
A jesi li ti jos na microginonu?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 5/6/2014, 21:23

samo da se javnem na brzinu Very Happy 
Od 10ja,samo pet se razvilo,ubacili smo tri osmocelijsaka,ostala dva nisu bila za zamrzavanje,malo se razocarala Rolling Eyes 
Dosetali smo kuci,sad leskarim,mazim bebe i vec sam se smorila.Sutra cu prosetati do Genesisa po bocku.Ljubim vas puuuunooo
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 21:28

Petkana ::samo da se javnem na brzinu Very Happy 
Od 10ja,samo pet se razvilo,ubacili smo tri osmocelijsaka,ostala dva nisu bila za zamrzavanje,malo se razocarala Rolling Eyes 
Dosetali smo kuci,sad leskarim,mazim bebe i vec sam se smorila.Sutra cu prosetati do Genesisa po bocku.Ljubim vas puuuunooo
Bice dobro,ta 3 osmocelijska ce biti bingo i VISOOOOOOOOOKA BETA! love roda as igra igra love

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu