KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 24/5/2014, 17:53

Lelo Very Happy Very Happy Very Happy naravno da ima nade za vas,vredi pokusati!!!
Ragaco,zgodna trudnice,kako si ti,jel popustio isijas srca1 Hvala sto nas sve savetujes bodris.
Okacice.Sofija srca1 
Leptiricu,tako i treba,samo ti pazi icuvaj i sebe i bebice trudnica cvet 
Koracaljke srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 24/5/2014, 18:07

Lelo, sta sam ti rekla pre neki dan?! Zena je LEKAR pre svega i COVEK! Znala sam da ce probati sa tvojom jc, zato sam i volela da odes do nje pre nego sto odes za Prag! JEsi li je pozdravila od Biserke?!  lol! lol! Svakako, donacija ti ostaje kao opcija, a prirodnjak ces probati, pa ces videti rezultat. Ja navijam da ti Prag i ne zatreba! Samo mi je sad cudno, meni rece juna u postupak, nece biti jula tu, a tebi ce raditi pridodnjak u julu?!  zbunjen zbunjen 
KOju mutaciju ti imas? Ja sam bila kod ANtica u sredu i on mi rece da zbog PAI primam do kraja trudnoce, rece da je prva vto ili prirodno ne bi mi dao, a posle 6 VTO mi preporucuje do kraja.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 18:27

U julu prirodnjak u "Genesis-u".Pa,i ja sam se zacudila,ocekivala sam tad eventualno histero,a ono ce histero,sad,u predstojecem ciklusu,koji ce uskoro.Klomifen od 3-7 dana ciklusa,po 2 odjednom i estrofem isto 2 puta 1.8-og dana ciklusa UZ,pa ce odluciti da li ce biti punkcije ili ne.Kako god,hvala joj ako mi i samo histero uradi.Svakako ima drugaciji pristup kod svih "DUNSTER-A",kako moj dragi zove lekare ovde,u Srbiji.Imam PAI i MTHFR.Stecene trombofilije su mi dobre,tako da cu kod Antica da zakazem tek posle histero.Za sad mi i Kopitovicka rekla za MTHFR da obavezno ostaje folna,a fraxi verovatno od aspirac.,ako do nje dodje,ali svakako da se javim i Anticu pred pokusaj,kaze.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 18:51

I meni je rekao Antic da ce mi fraxi uvesti zbog istorijata brojnih pokusaja,inace,da je prvi,ne bi,a Kopitovicka mi sad rece,obavezno,sa mojom ili doniranom,fraxi obavezno,od moje ili donatorkine aspirac.,ako ipak dodje do donacije.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/5/2014, 19:16

Okačice, grlim jako. Proćiće i ovaj šiting period. Doćiće i tvoje sunce uskoro, sigurna sam.

Da poželim devojkama uspešne korake, bockanje, gutanje i guranje pilula i tako to, ma samo nek bude što više pozitivnih beta i lepih trudnoća.

Htedoh da kažem nešto vezano za Spebo kliniku. A verujem da je tako i na drugim klinikama. Za sve što pitaš, moraju ti dati odgovor. Za svaku uslugu moraju ti dati papir ako tražiš. Za svaki odgovor tipa to vas ne interesuje, kažete da vas jako jako interesuje, i sigurna sam da vam moraju dati odgovor. Ako u startu nemate poverenje u dr koji će vas voditi, onda doklinca, narodski rečeno, a znate da mi je tako najsladje da kažem.  lol! Svake konsultacije sa dr ili prof se plaćaju, i svaki taj prefiks ispred njihovih imena ima i cifru. Pretpostavljam da je tako svuda u svetu. Pa je tako na klinici, bar ranije bilo, ako hoces da se vidis sa dr ginekologom cena 4000, ako hoces misljenje profesora u pratnji sa dr, cena je 10.000 din. Pa izvolte. Ok, previše je to za naše jadne plate i slično, al tako je. Sigurna sam da nekome nisu naplatili 10.000 din, a da prof nije bio tu. Bar ja takav utisak stekla nisam.

E sad nešto za sanjamarko posebno: Mogu reći da smo slične situacije što se tiče vto. Moj muž je iz više navrata davao spermu da mu je zamrznu u Spebu, kako bismo uopšte mogli da radimo vto. Punkcijom mu ništa nisu našli, dr nije bio za biopsiju, rekao je kad punkcijom nije nadjeno, da ga ne treba dodatno maltretirati za biopsiju. Uvek je imao po malo spermića iz svežeg uzorka, naravno uz korišćenje vitamina, proksida i slično. Nismo dobili papir da je sperma zamzrnuta, al smo dobili fiskalni račun o zamrzavanju, što je za mene bilo više nego dovoljno. Svaki mesec sam plaćala i dan danas plaćam 10 evra čuvanje materijala. Imam uplatnice kojima mogu dokazati svoje uplate. Kada smo radili ovu poslednju vto, ne znajući da li će biti šta u svežem uzorku, pitali smo u računovodstvu kod njih, da li šta dugujemo za održavanje materijala, jer uplaćujemo u dinarima svaki mesec, rekli su da je sve ok, i da su sve uplate rasknjižene i uredu. Kada smo hteli da probamo preko države, a sperma nam bila katastrofa, samo 4 nepokretna nadjena u uzorku, onda sam tražila potvrdu od klinike da mi izdaju, u kojoj piše da imamo kod njih materijal, što su oni bez ikakvog pogovora uradili. Mi nismo otišli na vto preko države, već o svom trošku, al to je totalno nebitno u ovoj priči, hoću da ti kažem da sam papir dobila od njih. Nakon aspiracije sam dobila papir na kome piše koliko je jc izvadjeno i šta je sa njima uradjeno i šta od terapije dalje da koristim. Na dan transfera sam dobila papir koliko je vraćemo embriona i da su preostali embrioni stavljeni na praćenje. Nakon prve neuspešne vto nisam išla kod njih, šta bi mi pa rekli?! Nakon biohemijske trudnoće nakon feta, isto nisam išla kod njih, nego mi je na sledećem vidjanju dr rekao da ga je baš začudilo što je bila biohemijska sa betom od 465, al da se prosto dešava. Tad nisam bila pokrivena komplet terapijom. Ne znači ni da zbog toga nije uspelo, jednostavno je moglo da se desi i da sam bila pod punom terapijom. Jer ovo je velika igra, gde sreća često igra ključnu ulogu.
Uspelo mi je iz treće. Sve na istoj klinici. Imala sam i ja zamerki, al to je sitno, ne može biti savršeno nigde, jer svi mi imamo neka naša vidjenja stvari, sto ljudi, sto ćudi. Na osnovu sadašnjeg iskustva, izabrala bih ponovo njih, ili dr Kopitović, jer čitam koliko je uspešna.

Lela1984 je pominjala kako tako malo embriona na toliki broj jajnih ćelija. To ti je vidjenje stvari samo, po mom mišljenju. Ja sam imala 8 jc, a tri embriona. Za mene je to bilo više nego odlično, s obzirom da moj muž ima AZOSPERMIJU, i da iksi metodom biraju najbolje, a i ti najbolji njegovi, ko zna kakvi su u odnosu na nečije druge spermiće, ko nema ovu dijagnozu. Očekivanja, samo ih smanjite! Verujte da ćete postati roditelji, čvrsto u to verujte, tako sam ja, iako smo jedno vreme imali samo nula spermatozoida. Al zato nemojte verovati da će od 10 jajnih ćelija sve postati embrioni, jer često i jajne ćelije budu defektne, budite zadovoljne sa bilo kojim brojem, kad je azo upitanju, to je moje mišljenje. Jer dovoljan je i jedan pravi embrion koji će postati samo vaše ostvarenje sna, kao što je Arsenije postao ostvarenje mog sna. Naročito što, pored azo, ima milion drugih faktora koji moraju da se slože da vto uspe, gde je dobar i troslojan endometrijum, organizam da ne odbaci embrione, prokrvljenost materice i slično. Nemojte da vas lažu da će vam vto sigurno uspeti, toga nema, i kad sve bude savršeno, uslovno rečeno. Dakle, pamet u glavu, i radite na tome da popravite kvalitet jajnih ćelija, kvalitet spermatozoida, kako bi bilo što kvalitetnijih embriona, džaba vam i njih 15 ako ne valjaju.

Eto, udavih, u svakom slučaju, dobro razmislite kome se dajete od doktora, budite pozitivne, nasmejane, bebe vole takvu sredinu! :) Ja vam želim da uskoro dobijete podmladak, dakle da vam naredni postupak već uspe! Takodje, savetujem vas da što više info pročitate, saslušate, upijete, odradite dodatne analize, i izaberete nekoga ko vam uliva poverenje i za koga smatrate da će vam odgovoriti na sva moguća pitanja i ko ima odličnu lab i embriologa (bar za ove cure čiji muževi imaju azo), ko će vam pogoditi terapiju i ne na krkati u vas silu hormona ako to nije nužda.

Ostajte mi zdrave, vesele i trudne! LJubac od mene i Arsenija.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/5/2014, 19:17

Lela, obavezno uzimaj vitamin d, popravlja jc. Jedna ali vredna, nek ti bude scenario kao kod d77!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 19:34

I ja sam za sve dobila papir i fiskalne racune u "SPEBU",to stoji i samim prof. Stojkovicem smo i moj dragi i ja i dan-danas odusevljeni,bez obzira na sve,ali mi Nebojsa nije "legao",ne zbog toga sto kod mene 2 puta nije doslo do transfera,nije on kriv sto su mi rezerve nikakve,nego zbog samog pristupa koji je vrlo neprofesionalan.Cmok i za tebe i tvog Arsenija,Biksi!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 19:37

Pila dugo i nije puno pomoglo,na zalost,ali,uzecu opet,pa cu videti.Svakako mi opet ostaje donacija kao opcija.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 24/5/2014, 20:14

lela, super samo napred i pozitivno razmisljanje,bice sve ok...
mijaki, ja sam na klinici lezala cetri sata,posto smo leskovcani pa su nas kao dodatno usluzili..kuci se nisam ni sama kupala,jela sam u krevetu,uopste nisam ustajala i eto,bila je biohemijska trudnoca...samo opusteno i onako kako tebi prija...mada ti i imas svoju devojcicu koja ti je i stimulacija.navijam da bude bar jos jedna cura ili deckic roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 20:21

Bice,nego sta ce,Mijaki!Beta ce biti visoka bas zato sto imas tvoju Ancicu kao dodatnu stimulacijicu,dobice batu ili sekicu ili i jedno i drugo!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 24/5/2014, 20:25

biksi to sto si rekla je ok...ali kad nam je trebao doktor nismo mogli da dodjemo do njega. pre bete sam osetila neke bolove,otisli,a dr je bio otputovao, pregledala me doktorka i zvala telefonom da se konsultuju. naravno da bih platila i razgovor i svoje obaveze sam izmirila. samo mislim da kao korisnik, tj pacijent imam prava da mi se daju neka objasnjenja.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 24/5/2014, 20:32

Samo da potpisem Bixi, za svaku rec. Ja sam imala od 7-21 jc u postupcima. Od 21, 10 zamrznuto, ali smo UVEK, u 6 postupaka imali po 4 embriona i samo u Pragu su sva 4 bila dobra, ali samo tad mm nije imao problem sa nulama kad daje uzorak. Mnogo zavisi od rezultata nasih muzeva, dzaba ja imam dosta jc i kazu mi kako su sve odlicne, mozda i nisu, niko im ne radi analizu (ne znam ni da li postoji).

Lela, a jel' ti dr pomenula mozda DHEA? Videh da je Lucky uzimala i da bez obzira na los AMH sad ima dosta folikula? Mozda da pozoves pa da pitas? Pije ga i Saska trenutno, kako shvatih sluzi za popravljanje kvaliteta jc.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 20:40

Rekla je da meni nikakva terapija dodatna nije potrebna,jer nemam antralica,ali da mi ta terapija koju mi bude davala u prirodnjaku moze osposobiti jajnu cel. iz folikula,da bi mogla da se oplodi i da dodje do ET.Kaze da ja imam uznapredovali stadijum PCOS,ali da misli da bi s klomifenom mogla da mi oplodi jajnu cel. u prirodnjaku.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 20:43

U mom slucaju se AMH pokazao kao relevantan,nizak je,a antralica nema.Ali,rekla mi je da ce na dan histero da mi uradi i UZ i onda ce sve dalje da mi kaze.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 24/5/2014, 22:13

Biksi, procitah tvoj post i pozeljeh da stanem mirno sa rukom  na celu i kazem 'razumijem '...ma ljubim te za svaku napisanu rijec a posebno za recenicu 'smanjite svoja ocekivanja'..tako istinito...ja sam zamisljala more folikula i zdravih jajnih celija u svom organizmu i dugo mi je trebalo da smanjim svoja ocekivanja...nakon amh ( o kom ne razmisljam, crk'o dabogda) koji je 0,05 zelim samo tu jednu zdravu i pravu jajnu celiju koja ce me uciniti srecnom...i koja ce usreciti moju veliku djevojcicu koja me cini srecnom vec godinama...zahvaljujem se Bogu na njoj...i vjerujem da cemo mm i ja uspjeti u ovoj prici...

Udavih i ja ..izvinite...jos nisam dobila, kasni mi 8 dana, osjecam valove vrucine, pms...jaaako sam emotivna ovih dana...uzas

Okacice draga, sta ti mogu reci..voljela bih da te zagrlim sada.

Svima ostalim mnogo srece u narednim koracima :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 22:25

Ja sam odavno smanjila ta ocekivanja.A Biksi nam je u pravu,Star77.Ovo je lutrija i sreca je jako bitan faktor.Ako sam nesto naucila iz svojih dosadasnjih postupaka je to da je pravilo da nema pravila.A i moj AMH je tiha jeza.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 24/5/2014, 22:35

Znam Lela, nekako sam poslije ocekivanja, pa soka, tuge i razocarenja dosla do ovog stadijuma kada sam podvukla liniju i sebi rekla da je to to...ali nije bilo lako uraditi to, makar ne meni.
O Amh necemo :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 22:39

To definitivno nije lako,ali,polako,ti tek trebas da krenes u samu pricu VTO-a.Navijam za septembar da krenes postupak!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 24/5/2014, 22:51

mozda su moja ocekivanja bila prevelika,ali svi se mi nadamo. mozda nisam trebala da se previse nadam...ali prvo veliko razocarenje u zivotu,nemam mnogo iskustva,cak nisam ni znala sta sve medicina moze.slazem se da treba imati i srecu,ali nakon razocarenja tesko da mogu pricati pozitivno i sa mislima da je sve ok. padaju mi koje kakve misli na pamet,ali znam da do naseg cilja se ne stize tako lako. zato se molim bogu da cu ja a i sve vi gledati bebu i diviti joj se kad je doktori prvi put stave na nase grudi...mozda sam previse ocekivala ali sta sad,puno srece svima
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 22:57

Ma,gledacemo mi nase bebice,samo polako.Ovo je velika borba,ali,uspecemo,znam da hocemo.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 24/5/2014, 23:10

Hvala Lela, grlim te jako :)
Markosanja, sve je to normalno. Uspjeces, naravno, a mi cemo se radovati sa tobom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 24/5/2014, 23:12

Sve je ovo prevelika borba! Kad sam krenula u prvi postupak imala sam najvisa ocekivanja, a onda su se vremenom smanjivala, ali se nada nije smanjila i to je ono sto je najvaznije! Ne poznaju ni svi lekari sve mehanizme, odrade najbolje sto mogu, ali je faktor srece jako vazan. I vazno je da smo mi opustene maksimalno. Iako mislimo da jesmo, nismo. Gori u nama ta zelja da budemo majke! Bila sam "opustena" u svakom postupku, a verujem da je moje telo bilo u grcu. U poslednjoj sam uzimala persen, ne znam da li je on pomogao ili ne da se opusti organizam, ali verujem da jeste. Posle prve sam mislila uspece druga.. pa treca... pa cetrvta, peta... uspela je sesta al ise zavrsila lose. I ne predajem se! Prestala sam da brojim, samo se nadam i dajem sve od sebe, sve analize uradjene, sve pod kontrolom, ostaje da se nadam i za ovaj sedmi postupak za koji se spremamo.
Vremenom naucis da se nosis sa svim, naucis da se boris, naucis se strpljenju, shvatis da je ljubav najvaznija i negujes je i nadas se... Iako prolaze godine, nada je ista kao i prvog dana. Tu je i vera! Vera da ces uspeti! Ako ne ovog ono narednog puta, iako ne znas koji je taj naredni koji ce biti pravi! Sto se pre naucite stpljenju, bice vam lakse! Kaze nas narod - stpljen- spasen! I u pravu je! Ne znamo sta nas ceka iza coska, samo treba da idemo napred i da se trudimo, nadamo i verujemo!
VI ste mlade, mladje od mene po desetak godina, ako ste vi izgubile nadu, cemu onda ja da se nadam ili neko ko je stariji od mene?! Citajte, informisite se, pitajte! Ima mnogo vise informacija sada, nego sto ih je bilo kad smo mi krenuli u borbu i verujte mi, mnogo je lakse. MEne je mama cekala 16 godina! Nadam se da cu ja cekati manje da postanem mama! I stalno mi je na pameti kako se ona nosila sa tim, ali na zalost, vec skoro 18 godina nije sa mnom da bih mogla da je pitam. Ima zena koje su cekale godinama, ali su docekale svoja ceda! Kao sto rekoh, samo polako i stpljivo i pametno!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 23:19

Ja nisam nadu izgubila,niti cu,a inace sam jako strpljive prirode.Znam da ce jednom uspeti,da li s mojom ili doniranom,ali svakako ce uspeti.A i mog muza su cekali 16 god.,jos,kako ti rece,Kometak,tad nije postojalo ni V od vantelesne.Ali,moja svekrva nije odustajala,borila se i uspela.Rodila je svakako jednog divnog coveka.Nego,reci mi,Kometak,kak ti radis histero?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 24/5/2014, 23:21

Kometak, meni je definitivno najvise pomogao Kutak i price divnih zena koje ne odustaju dok ne dodju do svog cilja...i hvala vam do neba na tome :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 23:21

Ili si radila?Vidim da ces u junu u postupak.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu