KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 22/5/2014, 21:05

Mijaki, bravo..odmaraj i uzivaj pa da nas obradujes uskoro :)

Kometak, jedva cekam da te pratim..sretan pocetak :)

Svim novim djevojkama mnogo srece u predstojecim koracima.

Ljubim i grlim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 22/5/2014, 22:02

kometak biso, neka bude srecno bockanje i najmanje jedna prolecna bebica:-)
izvinjavam se ato ne ispratim sve jer za citanje obicno imam par minuta od Ane...
Sandrolina fragmin primam 5 dana pred transfer 1x dnevno 2500 a sutradan posle transfera 2x2500. takav mi je potokol dao Miljic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 22/5/2014, 22:05

i da, i dalje kao i svaki put kada smo radili stimulisani postupak stimulacija je trajala 12 dana, imamo prelepe embrije bez fragmenata sa pravilnom podelom ali se razvijaju nesto sporije:-( kasne pola dana do dan...danas je samo jedan bio setocelijski a 3 dan od fertilizacije. to ne mora nista znaciti ali to je faktor kvaliteta JC.

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 22/5/2014, 22:06

nisam veliki optimista ali se ipak nadam cudu:-) sutra konacno kuci...ne mogu docekati. Ana je podivljala u Pragu, ne pomaze ni bakica...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 22/5/2014, 22:07

Mijaki, navijam da Ana dobije bebu. Bice ok. Ljub
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/5/2014, 22:20

Mijaki,nadamo se najboljem i navijamo!
Kometice,bravo,bravo,bravo!Navijam do neba!!!!
CMOK za sve koračaljke!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 22:25

Navijamo do neba da Ana dobije batu ili seku!Cmok!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 22/5/2014, 22:30

 lol! Kometak, pretekoh te za 3 dana. Dobro je, da ne vracam igle.
 lol! king 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 22:37

Mijaki,navijam i ja,puno srece,neka se tvoje bebice jako uhvate za tebe roda roda roda 
Lela,nismo radili pre ovoga spermogram,prvi put i to na klinici i to prosle godine...
devojke,srecno svima, pa uskoro da pljuste velike bete,saljem rodice sa juga  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 22:40

Pa,onda obavezno spermogram bi trebalo da ponovite,da pred naredni postupak tacno znate na cemu ste,bar sto se toga tice.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 22:50

znam da bi trebalo,sad guglam i trazim kliniku za koju bi se odlucila za sledeci postupak. mi smo sa juga pa su prosto ljudi takvi kad cuju da imas problem i o cemu se radi ona krenu sa pitanjima.
mm je bio po upute za viruse i ostale analize pa se doktor cudio,nije znao ni sifru da nam upise,pa kako je moguce i ostala pitanja. tako da kod nas osim sto spermogram rade u spebo i u domu zdravlja,vise niko ne radi.a da bi dosli do dom zdravlja, e tu nastaje problem,ispitivanja i zakazivanja od mesec dana,tako stvari funkcionisu kod nas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 22:59

Ma,znam,samo polako i smireno.Jesi li dobila pp gde sam ti napisala sta bi jos mogla da uradis od analiza.Ljudi mnogo vole da pitaju,znam.Zato smo se mi odlucili da naredni pokusaj uradimo "inkognito",da osim ovog naseg "KUTKA" niko ne zna,cak ni porodica.Mm u sali sad kaze-RECI CEMO DA IDEMO NA ODMOR PREKO!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 23:12

Drage moje, evo da sa vama podelim pricu koju mi je tetka malo cas ispricala i jos uvek sam sokirana...
inace imam sestricu koja je maturant,sprema se za maturu,bira haljinu i sva je hepi...
nakon razgovora sa tetkom i price da ovaj put nisam uspela,pocela je da place i cvrsto me steze za ruku...
rekla je da je svojoj devojcici onemogucila da postane MAMA.Nisam znala sta je u pitanju.a zatim je ispricala kako se borila da bi nju dobila jer je imala hormonski poremecaj i neredovne cikluse...posle duge borbe rodila je moju sestricu,bila je presrecna, a onda je u bolnici usledio sok.lekari su rekli da ima probleme sa bubrezima i da ako ne otkriju koji je problem, izgubice je. trebalo je odraditi 6 snimanja za redom koja imaju za posledicu da moja sestra mozda nikad nece moci da postane MAMA. nakon snimanja utvrdili su da ima zastoj mokrace u kanalima zbog cega se leukociti povecavaju.Tetka je bila polomljena od bola ali nije zelela nikako da je izgubi,kaze-pristala sam i svojom rukom potpisala da moja devojcica nekad nece moci da ima svoju decu...
naravno,ovo je za memne bio sok,evo sada razmisljam. tetka je pitala sta da radim,ona to ne zna,da li da joj kazem ili ne.
nisam znala sta da joj odgovorim samo sam je jako zagrlila i zajedno sa njom plakala...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 23:14

jesam lela,dobila sam poruku. mislim da je tako najbolje, da niko ne zna...jer nakon neuspeha i razocarenja svi pitaju i zele objasnjenje, a meni nije do price
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 23:17

Bas tuzno...Ali,ako to nije sasvim sigurno da joj jos ne kaze,mozda.Mozda tek,ako,ne daj,Boze bude problema...

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/5/2014, 23:18

Markosanja, ja savetujem Genezis, a dr Crnogorac ili dr Kopitovic, sve jedno je. Obe su odlicne! Sto se tice price tvoje tetke, mislim a tu nista ne mora da znaci. Nisam shvatila da li su joj odstranili nesto od organa?! Ako nisu, danas postoje mnoge metode, mozda to i nije tako strasno kako su njoj objasnili. Koliko ima godina tvoja sestrica? Postoje i surogat majke, cak i tvoja tetke to moze da bude jednog dana. Nista nije izgubljeno, ko zna sta sve moze da s epojavi za par godina. Treba joj reci, ali mislim da ne ako je u pubertetu, vec kad bude dovoljno zrela da to shvati, ako je zaista nesto odstranjeno.

Lela1984, ma nije ni moj zakazao sto se tice toga (mislim nije imao problem da da uzorak), problem je sto u uzorcima nije bilo nista, a mislim da psiha i strah imaju uticaj na taj rezultat. Oni su jaki da nama daju podrsku, ali u sebi se plase da ne zakazu, da rezultat nece biti dobar, da ce biti manje muskarci... i mislim da u tom slucaju rezultat bude losiji. Drago mi je da ces u subotu kod KOpitovicke, popricaj i sa njom da li si za donaciju ili nesto moze da se uradi. Ti si mlada, mozda jos ima sanse sa tvojim jc.

Miss, sea sreca pa si me ove godine prestigla, za malo da napravim i treci krug a ti jos nisi pocela!  lol! Ja tek krece msa supresivima, a hormoni ce u junu.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 23:23

kometak,nije joj nista odstranjeno, izborili su se s tim do njene trece godine. ona sada ima 18 god.tetka je odlucila da za sada cuti, jer sledi upis na fakultet. nadamo se da je sve u redu i da ce i ona biti nekad mama. inace u pitanju su valjda ta zracenja koja mogu ostetiti jajnike,kako mi je tetka rekla,mada nisam ni zelela da ispitujem jer je bilo potresno.
hvala na savetima
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/5/2014, 23:30

Mijaki, navijam jako jako da Ana dobije batu ili seku!!!  igracice igracice igracice 

Biserna Kometo, sjaaajno sto pocinjes!!!  wavecrowd Odlican ste plan napravile za tm  g bice tu spermica. Saljem gomilu poljubaca!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 23:32

Ne zelim da pokusavam sa svojim jajnim cel. vise i da se vracam unazad,jer sam se jako razocarala kad nije bilo transfera 2 puta.Nemam problem s donacijom,pomirila sam se s tim,ali mislim da mi je svakako potrebna dodatna pomoc,npr. Kopitovickina da prihvatim embrione u Pragu u narednoj donaciji.Inace,na levom jajniku nemam folikule vec 3 god.,a desni radi na minimumu i te jajne cel.su bile iz njega,ali nista od njih...Bas me zanima sta ce ona da mi kaze na UZ prekosutra.Bas me zanima da li treba histero,to cu obavezno da je pitam da mi uradi,ako treba.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/5/2014, 23:37

Markosanja, ako nije odstranjeno, nije nista strasno, u to sam sigurna! Ne mora ni da joj prica nista, moze da je odvede kod proverenog dr, da uradi analize, pa tek onda. Ima ovde zena ciji su muzevi zraceni, pa kazu da se posle par godina poprave i pojave spermici, pa verujem da mogu i folikuli. Samo i hormoni mogu da pokazu donekle sliku. Reci tetki da nista nije izgubljeno i da ne brine i da je ne grize savest.

Lelas, podrzavam svaku tvoju odluku, ali mislim da mozda moze nekom terapijom da se popravi stanje, tipa DHEA ili omega 3... Svakako, videces sta ce ti reci Kopitovicka, jedva cekam i ja da cujem njeno misljenje.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 23:41

kometak, i ja mislim i nadam se da je tako.i ja sam predlozila preglede,ali je rekla da bi svakako morala da joj kaze zbog cega to radi,jer ona nije vise dete, neko vec devojka... hvala sto ste mi dale savete i mojoj teti bi to puno znacilo
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 23:46

Ma,slazem se,mozda i moze,proleti meni povremeno kroz glavu da bi neki prirodnjak mozda nekad "upalio",ali se onda setim sta sam prezivela prva dva puta.Onda dodje i to da je Prag samo servis,kako ti lepo rece,al mislim da uz,pravog strucnjaka koji ce da mi pomogne u pripremi imam vece sanse da mi uspe donacija.Meni su ti geni odavno prestali da budu toliko bitni.Bas me zanima da li cu prekosutra na UZ da imam neki folikul makar.Tebi zelim puno uspeha sad,Kometa!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 23:50

lela,svakako javi da li ima neki folikol,nikad se ne zna...mada,razumem te kroz sta se samo prodje nakon jednog postupka,ne trebam o tome pricati,mi to dobro znamo...puno srece osmeh srce 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/5/2014, 23:56

Ta prva dva postupka su mi pala jednako tesko kao i sad,u poslednjem FET-u s doniranim cel.kad mi je pala beta.Najlakse sam podnela prvu donaciju kad uopste nije doslo do implantacije.Pa,tu sam bar imala transfer prvi put.Bila sam u tripu da ni s doniranim cel.nece doci do transfera,zbog onog sto je bilo u Leskovcu.Smesno,znam,ali,tako je...

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/5/2014, 23:59

http://www.smesnivideosnimci.com/2014/macka-kupa-bebu-macka-lize-bebu/
lela,evo malo da se opustis...i ne brigaj bice sve ok
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu