KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 24/5/2014, 12:43

Okacice, grlim te jako i nadam se i ja da neces morati na intervenciju. Svaka tebi cast!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 24/5/2014, 12:57

KoMetaK ::Okacice, grlim te jako i nadam se i ja da neces morati na intervenciju. Svaka tebi cast!

 ljubav hvala draga! Ako bi mogla intervencija da me zaobidje bila bih vrlo srecna  lol! ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/5/2014, 14:10

zvoncica36 ::Nema me neko vreme i sad vidim da nam je Brbljiva trudna.Čestitam.
 love  love  love  love  love
 petkana ,maki ,mijaki ,kometa ,star,ivanice ,luckystar ,okacice ,sofija,bak ,lela ,sandrolina ,leptirko,missile,ragaco ,markosanja,vichice ,saska,niny,jelka,mamadabudem,hiperaktivna ,sanni,milli,jeco ,nije me bilo par dana ..pozdrav od mene ... vidim da ima puno akcije ,cekanja bete ,novih pocetaka ,cekanja pojedinih rezultata...zelim srecu i sto bolji ishod a to je  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  beba u kolicima  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 24/5/2014, 14:42

nema meni mirovanja. sama sa Anom ceo dan. svi isparili:-( tako se namestilo. a kako da je ne izvedem napolje. pa hoce na ljulju. pa klac klac. trudim se da je ne nosim ali moram da je podignem ponekad. kako da joj ne operem guzu kad se ukaki. kako da joj ne spremim rucak? ne vredi. legla sam sad kad ona spava i stavila utrogestan. smirena sam. ako hoce hoce. ispasti ne mogu. nece se bolje zakaciti ako ja nepomicno lezim tako se tesim... bicd kako bude

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 24/5/2014, 16:53

ispade sada da ce neko doci kuci tek veceras oko 10h do tada nema nikoga. bebisiterke obe ispalile, tata na poslu iskrslo vanredno, baba na poslu ceo dan..
sad sam vec umorna i ljuta

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 24/5/2014, 16:54

Bravo mijaki za stav....meni je prvi put..pa pokusavam i ja da se ubedim da je tako...
Moja snajka je pre par godina radila vto u sloveniji...i dan nakon et se vratila za ns...i sve je bilo super....nema pravila..
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/5/2014, 16:59

lela1984 ::
ivanicasale ::MarkoSanja zamrzavanje je zamrzavanje nije bitno sta. Mi sledecu radimo u Genesisu u Novom Sadu.Bili smo na konsultacije kod dr.Kopitovic i trebalo bi da radimo vto u Septembru.A Histeroskopiju ciklus pre.A blasta ce da ceka jos dve godine :) Nadam se

Nego cure nesto me zbunjuje.Ja sam trebala da dobijem 20-tog i kao mi je bilo nesto malo u tragovima braonkasto pa prestalo.Ja izbacim ulosku da stavljam kad ono na gacice opet malo i bas me nervira.Nikad nisam tako imala.
Kod kontraceptiva je normalno oskudno krvarenje i to braonkasto,ja sam ga imala sve vreme kad sam pila taj mikroginon i jasmin davno pre njega.Rekli su mi da je normalno,a i pise u uputstvu za upotrebu,pazljivo procitaj.Vrlo cesto samo se produzi u ciklus,tj.,pojaca se i po tome znas kad je ciklus. ljubav

Znam ja to da je moguce sa kontracepcijom ali ja jos uvek nisam pod kontracepcijom zato me i zbunjuje.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 17:04

Ja stigla iz Novog Sada za moj divni BGD!Kopitovicka me odusevila!Histero ce mi raditi u prvom ciklusu koji uskoro treba da dodje na Betaniji,a VTO u prirodnjaku u julskom ciklusu u Genesis-u.Kaze,ima nade za mene.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/5/2014, 17:07

mijaki ::nema meni mirovanja. sama sa Anom ceo dan. svi isparili:-( tako se namestilo. a kako da je ne izvedem napolje. pa hoce na ljulju. pa klac klac. trudim se da je ne nosim ali moram da je podignem ponekad. kako da joj ne operem guzu kad se ukaki. kako da joj ne spremim rucak? ne vredi. legla sam sad kad ona spava i stavila utrogestan. smirena sam. ako hoce hoce. ispasti ne mogu. nece se bolje zakaciti ako ja nepomicno lezim tako se tesim... bicd kako bude

Mijaki ja sam obe vantelesne lezala u krevet,cak sam jela i pila kafu u krevetu i to u polusedeci polozaj pa nije uspelo,zato sada kada uradimo ovu trecu vracamo se odmah za Zajecar.Jer kao sto rece dr.Kopitovic bitna su prva dva sata,ako se tada usadi usadilo se.Tako da samo opusteno izbegavaj bas da je dizes jer tesko nebi trebalo da se dize,li ja mislim da ces ti nas i tvoju porodicu obradovati jednom velikom betom.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/5/2014, 17:08

lela1984 ::Ja stigla iz Novog Sada za moj divni BGD!Kopitovicka me odusevila!Histero ce mi raditi u prvom ciklusu koji uskoro treba da dodje na Betaniji,a VTO u prirodnjaku u julskom ciklusu u Genesis-u.Kaze,ima nade za mene.

Lela super bices ti nama uskoro trudnica vidim ja to.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 17:15

Nadam se.Klomifen i estrofem od 3-eg dana julskog c.,8-og dana UZ u "Ilic-u" i onda ce da odluci da li nastavlja ili ne,tj.,da li ce uopste punktirati,ako bude ista naravno.Ako ne,mogu odmah u narednom ciklusu da se prijavim za novu donac. u Prag.Ali,misli da moze.I,svakako,fraxi od aspiracije i da se javim Anticu nakon histero,tj.,pred postupak.Sama mi predlozi prirodnjak,ne stigoh ni da je pitam.Sta reci,cuda se ipak desavaju...Jos ako dodje do ET i ostanem trudna sa svojom jajnom cel...

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 17:18

Zaboravih da je pitam,a mislim da sam videla na temi o "Genesis-u",prirodnjak 120 hilj. u "Genesis-u"?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 17:21

Inace,UZ mi nije radila sad,kaze,nema potrebe,tacno zna u kakvom su mi stanju jajnici,nista spektakularno nece videti,a histero joj je bitna!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 17:22

Ivanicasale,ti ces biti jesenja,a ja letnja "Genesis" trudnica,dace Bog!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/5/2014, 17:24

lela samo pozitivno,bice sve ok.Vredi pokusati,ja navijam jako...

okacice mila mogu te samo jako zagrliti,sta reci...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/5/2014, 17:24

lela1984 ::Ivanicasale,ti ces biti jesenja,a ja letnja "Genesis" trudnica,dace Bog!

Dace bog Lela.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/5/2014, 17:28

ivanicasale ::
mijaki ::nema meni mirovanja. sama sa Anom ceo dan. svi isparili:-( tako se namestilo. a kako da je ne izvedem napolje. pa hoce na ljulju. pa klac klac. trudim se da je ne nosim ali moram da je podignem ponekad. kako da joj ne operem guzu kad se ukaki. kako da joj ne spremim rucak? ne vredi. legla sam sad kad ona spava i stavila utrogestan. smirena sam. ako hoce hoce. ispasti ne mogu. nece se bolje zakaciti ako ja nepomicno lezim tako se tesim... bicd kako bude

Mijaki ja sam obe vantelesne lezala u krevet,cak sam jela i pila kafu u krevetu i to u polusedeci polozaj pa nije uspelo,zato sada kada uradimo ovu trecu vracamo se odmah za Zajecar.Jer kao sto rece dr.Kopitovic bitna su prva dva sata,ako se tada usadi usadilo se.Tako da samo opusteno izbegavaj bas da je dizes jer tesko nebi trebalo da se dize,li ja mislim da ces ti nas i tvoju porodicu obradovati jednom velikom betom.
uh ,vidim ja al ce biti ovde trudnica ! jupiiii igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
 ivanice ,tacno tako .ja se odmah nakon et vratila kuci ,et bio oko 10 h ,al ja taj dan i noc ostadoh kod njih i sutradan prosetah do merkatora sa mm ,i pravac nazad ....blizu tvog Zajecara .
i ja se toga pridrzavam ,ne dizem tesko nista ,cak ni serpu kuvar1 ,setkam po kuci ,do dvorista ,odem po bocku pregnila u d zd ,na peti dan i to je to ...jos uvek ne setkam vani ,inace sam predhodne 2 vto lezala do bete sto kazes ko mumija .
mene zanima do kada se daje fraxi u stomak,mislim do kog meseca /dal to ne smeta kasnije bebi ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/5/2014, 17:36

Sarenko znam da si mi blizu,poslaces mi malo bebece prasine kada se vratim :)
Prespavacu i ja tamo kod njih ali vraticu se kuci pa kako bude.Jedino necu da dolazim u selo jer cu primati i ja Fraxi a nemogu sama da se bockam pa icicu u d.zdravlja,tako da cu biti u nasoj kuci u Zajecaru.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 24/5/2014, 17:41

Okacice moja mila,ljubim te i grlim puno i nadam se da će sve biti kako treba i da nam se što pre oporaviš-na svakom planu!
Brbljiva,ne smeta bocka u stomak ništa bebi,to je kratka iglica-bodeš salce,jedino što će postati osetljivo,pa ćeš preći i na ruke ili butine,po potrebi.
Mijaki,namesti se to tako bezveze.
Naravno da ne možeš zapostaviti dete sada,ali poguraj ih malo da se bolje organizuju.
Mada,što kažeš,ako hoće da se kači onnda hoće,a ležala-a kretala se,a ti ćeš se naravno paziti koliko god možeš.
Devojčice bockalice,svu sreću želim!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/5/2014, 17:43

ni ja ne idem ni u selo ,nigde .a pokusavam da izmuvam da i pregnil dobijam preko rzzo ,,i da mi dolaze kuic i bocnu me .
ne zelim da se muvam po d zd ..ionako sam imala muke sa bakterijama ,virusima ranije .i sad zelim maximalno da se sklonim  od svih ,muka mi je od mog dzd.vise i nazovi tih lekara kod mene za sve ove godine .
probaj fraxi da sama sebi dajes ,nije nista alarmantno ,veruj ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 17:43

Fraxi do 12-e nedelje obavezno,tako bar meni rece Antic,Leptiricu.A ne smeta bebi ili bebanama,opusti se.Cmok

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/5/2014, 17:45

ragaco ::Okacice moja mila,ljubim te i grlim puno i nadam se da će sve biti kako treba i da nam se što pre oporaviš-na svakom planu!
Brbljiva,ne smeta bocka u stomak ništa bebi,to je kratka iglica-bodeš salce,jedino što će postati osetljivo,pa ćeš preći i na ruke ili butine,po potrebi.
Mijaki,namesti se to tako bezveze.
Naravno da ne možeš zapostaviti dete sada,ali poguraj ih malo da se bolje organizuju.
Mada,što kažeš,ako hoće da se kači onnda hoće,a ležala-a kretala se,a ti ćeš se naravno paziti koliko god možeš.
Devojčice bockalice,svu sreću želim!!!
moracu juna da pitam kopitovicku ,jel smem samu sebe u butinu da bockam fraxijem ,posto su mi rekli da pregnil nesmem sama i da mogu izazvati kontraindikacije .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 17:45

Okacice,grlim te jako,zelim ti da se oporavis,a hoces,samo polako i da bar izbegnes intervenciju.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/5/2014, 17:47

lela1984 ::Fraxi do 12-e nedelje obavezno,tako bar meni rece Antic,Leptiricu.A ne smeta bebi ili bebanama,opusti se.Cmok
mislim da cu ga ja primati tokom cele trudnoce ,pogledacu ponovo izvestaj hematologa ,ali uz stalno merenje ddimera na po 2-4 nedelje ,ide i korekcija fraxija .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/5/2014, 17:51

Pa dobro,onda,do 12-e ned. svakako ne sme da se prekida,to mi sad i Kopitovicka rekla,a kome treba,i duze.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu