KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra nek rode nadleću

+37
Simona
SoJa
Tinche
Mirjana
mamadabudem
ZarPtica
hocukusurnecuzvaku
JocY
dacans
Botox
Endzi
cufta
JAmajka
bundevica
Shizika
Sofka
HappyGirl
karakaca
BiKsi :)
caci
maus
ChillyVilly
Star77
MAAKKI
leptirko82
nina :)
bak
Vuchica
Ema78
fight&faith
missile
Niny
ganedina
KoMetaK
SladZana
Sofija Veks
djole42
41 posters

Strana 4 od 17 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 7/4/2014, 11:28

Ninana i Sofija danas podnose izvestaj sa UZ  igra  igra  igra 
Jedva cekam izvestaje Sofija posebno tvoj
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od leptirko82 7/4/2014, 12:05

Slazem se sa Karakacom! Ja sam na putu do kuce! Ceka me milion nekih poslica, sve sto za vikend nisam postigla.
Radujem se sto je Ancica bolje. L je legenda!
Miss , da noga prodje stopre. Tk se tvoje telo vec navikava na mirovanje. Ne samo da imaa zgodne, vec i pametne noge
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 7/4/2014, 12:41

Joj Suzo, sestrić ti je hit! Srce milo!

Miss, ja sam ti takva skoro svaki dan, pa izneh trudnoću, zato, konjsku mast u ruke uvali mužu, pa nek te masira, da što pre prodje!

Bakiša, to kralju, ako treba i ja da priprećujem veštičari, samo viči! Nek ne dolazi baksuzuša!

Leptirko, ljubim!

Ostale cure, stiskam.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od leptirko82 7/4/2014, 13:01

Biksi, ljubim tebe i onog malog nasmejanog!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 7/4/2014, 14:14

Evo mene drage moje sa UZV-a - imamo dva meska!!   beba beba Dr je rekla i da im se cuju otkucaji srca, samo na njihovom aparatu u drzavnom DZ nisu imali mogucnosti da mi puste...  srce srce Rekla je da je jedan masak 6x2,3mm, a drugi 5,5 sa 2,1mm, mrvice male...  srcasti poljupci srcasti poljupci Rekla mi je da je dobro da jos jednom za 7-10 dana ponovim UZV, jer su sada mesci mas mali, ja joj rekoh da cu ponoviti privatno, njoj je to bilo skroz ok...sreca srca radost!!!  bravo bravo bravo bravo 

 ljubav ljubav ljubav ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 7/4/2014, 14:25

Draga Sofija, divnoooooooo, divnooooooo,divnooooooo :-):-):-):-) Uzivaj sa svoje dvije mrvice i raduj se, mila moja, zasluzila si :-) lljubim vas puuuuuunooooo !!!!!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Niny 7/4/2014, 14:54

Sofi i ovde da poskočim za tebe i dve mrvice, jeeeeeee, divno  bravo bravo bravo bravo bravo

 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofka 7/4/2014, 15:49

Opa bato! blizanci! bravo Sofija  radost radost radost radost posto si napisala, da ako se planovi oko trudnoce ostvare(sto jesu  radost ) i zavrsis disertaciju, predajes papire za Australiju  likeit Daj Boze da ti i ovo ostalo uspe i da onda imam kod koga u goste da odem lol!   likeit 
salim se naravno(uglavnom Razz )
cestitam jos jednom  v 

Bak hvala na pomoci  osmeh srce znaci nista bez Dunava  lol! sta obuhvata najobicnije osiguranje?

Miss verovatno si prignjecila nerv(na zalost imam iskustva sa tim) hoce to i od puno sedenja, najgore je, sto moras da se kreces da se jos vise nebi ukocila,masaza je zakon yes   da te sto pre prodje  zagrljaj
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 7/4/2014, 17:19

Hvala zenske moje!!

Sofka, nego sta draga! Inace, ja goste mnogo volim!  likeit sreca 

 ljubav ljubav ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od KoMetaK 7/4/2014, 20:06

Cestitke Sofija za 2 srculenca! Sad se opusti i uzivaj!!!

Bravo za Anci!

Leptirko, bravo i za tvoj AMH!

Miss, bravo za odluku, a noga ce vec proci do postupka! Probaj da se istezes onda, ako ti to odgovara.

Bak, bravo sto nema lupusa i sto kreces!

Ja sam stigla u BP, proveli se super, druzili sa prijateljima koje imamo u Londonu, ali mi je najlepse od svega bilo stiskanje sa Siz i A. One su 2 dusice divne, a A je odmah dosla kod mene, igrala se sa mnom, setala, drzale za ruku... Prava je princezica!!! Ja i mm smo odusevljeni njome! Bravo Siz za vaspitanje! Posto smo se druzili u muzeju, Ariani je povremeno bivalo dosadno, ali ipak je obisla dobar deo muzeja! Ulepsale su mi put! Ljubim vas puuno i ovako Siz!  love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od leptirko82 7/4/2014, 20:11

Sofi, predivne vesti! Jako si me obradovala! Kometice, divan provod, engleski! Drago mi je da si uzivala!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 7/4/2014, 21:11

Devojke, divno! Jedna u London na druženje sa drugaricama, druga dve bebe u stomaku

 radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 7/4/2014, 22:13

Sofija, bravo i ovde!

KometaK, divno što ste se stisle i što je palo druženje sa Š i A!

Cmokišen.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od MAAKKI 7/4/2014, 22:14

 
cufta ::   Devojke, divno! Jedna u London na druženje sa drugaricama, druga dve bebe u stomaku

 radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

 b b b b b b b b b b b b b b b b b b b 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 7/4/2014, 22:59

Sofija draga moja bravoooooo za dva malisana ja sam bas poskocila od srece i ako sam sva polomljena danas sredjivala vrt i imacu puno lepog cveca (nadam se), tu cu letos sa mm sestrom zajedno sa po casom limunade da uzivam ona je inace cekalica po prvi put cu postati ujna  molitva molitva molitva  radi betu u petak nadam se da cu i zbog nje poskociti
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Shizika 7/4/2014, 23:44

Sofija, chestitam na dva fina (s)meshka, uvjerit cesh se vec naredne sedmice kako oni brzo napreduju.  d srce srce d 
Bak, bravo za negativ na lupus, lupus je dosadan. cmoka 
Hocu da izrazim svoje odushevljenje time shto sam upoznala KoMetu, shto sam se uvjerila da ta divna zhena stvarno postoji i da je mila kao i u virtuelnom svijetu.  zagrljaj  Ona i njm su tako pazhljivi, i uzajamno i prema ostalima, zbilja sam dirnuta. A "princeza" je iskoristila njihovu darezhljivost i pazhnju, uvalila se KoMeti u krilo, pojela joj 2/3 kolacha i 1/3 sendvicha, otela poklone i povrh svega trazhila i pjesmu!  v   Embarassed Naravno da su nam isprekidana 3-4 sata druzhenja bila premalo pa se nadamo duzhoj posjeti. KoMeta   love   grljenje 
Vidim ovde se zahuktava, bash mi je drago.  g  Ne stizhem sve pratiti jer momentalno puno radim + me stigla hunjavica pa nisam sva svoja.
 ff 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Niny 8/4/2014, 09:25

Karakača, navijam za petak, za veliku betu, pa da nam uskoro budeš ujna  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

I ja sam još jednom postala tetka jedne lepe devojčice  osmeh srce , volela bih da žive bliže, pa da budemo stalno u kontaktu  osmeh srce 

Bak, bravo za analize, još histero pa si spremna za poletanje  x x x  A zajedno sa tobom Kometa i Miss. Navijaću iz sve snage za vas  love  love  love   bravo bravo bravo vv vv vv vv vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 8/4/2014, 09:35

Dan!

Hvala svima na savetima oko noge. Juce na poslu su me svi zivi nesto posavetovali, i ja sam svakog poslusala, i rezultat je bio - mogu da spavam sa nogom u cak 2 polozaja!!!! Do tada nisam mogla ni u jednom. Joj kako sam se sinoc radovala!!!! Cak sam shvatila i koliko ja volim svoju nogu i svoje telo, prema kome se inace ne odnosim sa previse obzira. To ce se promeniti, definitivno. Ma, 3 dana polupokretna, nagomilala se energija, pa svasta mislim i premisljam  lol! 

Radujem se maju i vto postupku, idem sledece nedelje kod ginekologa da trazim recept za fraxi, ko zna, mozda i dobijem. Miticka mi je prepisala fraxi od prvog dana stimulacije.

Sofija, bravo za bekane!!!!

Meta, Shizo, Ariana, bravo za druzenje!!!!

Sve ljubim, odoh da radim, pa se kasnije ulogujem da vidim sta ima, pa tak....

 sreca sreca sreca 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 8/4/2014, 09:51

Dan Jutra!

Crna Miss, sta te snaslo. Neka bolje sad nego u trudnoci  yes 

Meta, Shizo, bravo za druzenje  radost radost radost 

Maus, di si? Kako Ana?

Stigla vestica  Rolling Eyes Bas je mogla i da priceka jos dva dana. Al dobro, pre cu krenuti u akciju  Wink 

Idem da radim  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JAmajka 8/4/2014, 10:45

Dobro jutro!

Sofija,diiivno za dva srculenca,od početka sam navijala za blizance.

Bravo za londonsko druženje,cmokić za princezu.

Bak,sve si bliža trudnovanju.Nemaš pojma kako ću navijati za tebe,Miss,Kometu.. igracice igracice igracice 

Devojke,cmokić svima...odoh da radim.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od dacans 8/4/2014, 11:52

A da ja ovom triu fantastikusu nadjem jednu gajbu u NS..pa da pravimo zurke, okupljanja..valja će zbog tolikih beta... lol! lol! lol! lol! 
Dobro jutro drage moje..dugo me nije bilo..ali sad dodjoh ove tri cice me prizvale...jako navijam za njih..
Miss draga..zao mi sto se ne videsmo, ali visa sila..andrej i dalje povraća i ima proliv...nadam se da će mu stati do tvog sledećeg dolaska u NS lol!  lol!  lol!  lol! ...a Minu je prestalo u petak uveče...
Elem..ovoliko trudnica, pozitivnih beta, i  srce srce srce srce srce ne videh nikad nigde..pa mogu samo da pozelim nastavak ovakvog niza tokom cele godine as as as as as as roda roda roda 
Ljubim vas sve devojke moje drage.. ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 8/4/2014, 12:55

Bak, ti ces pola meseca pre mene u akciju, jer ako ti je ova vestica za histero stigla pre moje 2 nedelje, onda ce i sledeca za vto stici par nedelja pre moje za vto. Ma, sve po planu, nema da omane.

Daco, 29 dolazim u isto vreme, pa cu cimnuti kad zavrsim, pa ako ne radis... Ne mogu se zadrzavati duze od 14 u Novom Sadu, jer te veceri planiram put za Knjazevac. A dogovoricemo se detaljno 26.4  Wink 

Nini, samo ti prasi, ima nas koliko hoces  Wink cekam da sleti ta carobna bebeca prasina na mene  Very Happy Sad jos da docekamo Vucicinu betu.... Bas neizdrz.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JocY 8/4/2014, 13:14

Da poželim sreću mojim dragim drugaricama Bakiši i Miss, srećno i da nam trudnujete zajedno. Ljubim vas i grlim  srca igracice love sreca srca1 srce cvet love usne 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 8/4/2014, 13:51

sofi od pocetka sam navijala da su dve bebice a mozda i tri zbog velike be.videc na sledecem uz biti vece ida ces koncno cuti najlepsu muziku za tvoje usi kad nemozes u drzavatnoj cuti
devojke pitala bi vas nesto sigurno cu pogresiti mesto ali znam da cete ovde pre videti.nesto razmisljam da na svoju ruku uradim TSH ili sam omanula naziv hormona mislim za stitnu zlezdu da nije TCH .dali se tu moze videti dali imam problem sa njom da neidem kod dr .jer mi je jedna drugarica rekla da ona cesto samo taj hormon proverava a svejedno bi ga radila u privatnoj labaratoriji pa m isvejedno dali imam uput ili ne.jer sam nesto citala nedavno kakvi su sintomi u vezi nje a vise od polovine imam ja a inace kanim se da odem kod dr da proverim preko godinu dana.nasla sam na interentu da cak moze da pokaze da iams problem ako te peta boli a meni od februara u navratima zaboli kad stanem na nogu,u zadnje vreme dobila sam dosta na kilazi,imama problema sa disanjem mislim da se brzo zamorim a samo sto sam ustala sa stolice,puno mi se spava i uvek sam pospana a spavam dostA ,
ako ima ko da mi objasni dal ije dosta samo to da uradim ako ima i malo povisenog onda bi tek tad otisla kod dr na pregled i uz.hvala unapred
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od dacans 9/4/2014, 09:01

Nina samo TSH ti nece mnogo reci, uradi ceo hormonski status stitne zlezde ako bas zelis na svoju ruku..dakle T3, T4, TSH i tireoglobuline odn antitela na st.zlezdu..znam da ovde to traze svakom pacijentu..
Vucice ajmo napred....navijam ya debelu tetu betu.. yes  yes  yes  radost  radost  radost  radost 
Miss pa nemoj da me odajes draga..kakav 26...sta je 26. lol!  lol!  lol!  lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 4 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 17 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu