KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra nek rode nadleću

+37
Simona
SoJa
Tinche
Mirjana
mamadabudem
ZarPtica
hocukusurnecuzvaku
JocY
dacans
Botox
Endzi
cufta
JAmajka
bundevica
Shizika
Sofka
HappyGirl
karakaca
BiKsi :)
caci
maus
ChillyVilly
Star77
MAAKKI
leptirko82
nina :)
bak
Vuchica
Ema78
fight&faith
missile
Niny
ganedina
KoMetaK
SladZana
Sofija Veks
djole42
41 posters

Strana 5 od 17 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 9/4/2014, 10:14

hvala daco na predlogu hormona to cu i uradim .zato sam i pitala sta sve tereba i jos jedno pitanje koji je boji pokazatelj T3 i T4 ili fT3 i fT4 jer sam trazila po internetu i kazu da se najboje vidi kad je fT3 i fT4 ocu sutra da odem da uradim ujutru zato i pitam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od leptirko82 9/4/2014, 10:21

Dancic! Ljub i mah!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 9/4/2014, 10:24

Dan divne zene! dan Jutra!

Nasoj Happy rodjendan, Vule nam je trudna, divan pocetak dana. Ljubim, danas sam u skripcu s vremenom  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od djole42 9/4/2014, 11:10

Dan cure !
Sofi ,bravo za dvojac  Very Happy 
Miss ,ko što reče Bak ,bolje sad neg u trudnoći ...
Trio fantastikus ,čekam da vas stisnem na okupljanju (ne bi me začudilo da nam uleti MetaK lol! )

I ovde HAPPY GEMINI SREĆAN RODJENDAN!

Ajd odo  d 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od KoMetaK 9/4/2014, 11:15

Dobar vam dan i lep!!!

Happy neka je happy i tebi i bati!!!

Nina, bolje je fT3 i fT4 koliko ja znam, pored svega ovoga sto ti je rekla Daca.

Daco, drago mi je da te opet vidim na ovim stranicama! Kako su malisani?

Leptirko, kad ti poleces?  Very Happy 

Ljubim vas sve odreda!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 9/4/2014, 11:27

Nina, ft4 i tsh i antitela ako hoćeš Anti TPO i Anti Tg i uz štitne i to je to, dovoljno da se vidi šta ti je sa štitnom, nadam se da nije ništa.

Vučica nam trudna, divota!

Daco, pa gde si ti sto godina, ljubi mačiće!

Stisak cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od dacans 9/4/2014, 11:55

Ma to ti je to Nina..na to sam mislila ft3, ft4...
Metak..Biksi..ljubim vas posebno..a macici nisu macici nego INDJANCIIIII..pogotovo Andrej..ali o tom potom vec ce te to i videti..uskoro nadam se...Meta tebe cekam u NS a |Biksi tebe odn najlepseg marsovca cu videti nadam se u julu..mi opet iz Grcke planiramo svracanje na Zlatibor.,.msm moram uzvratiti poklone ako razumes sta hocu da kazem lol! lol! lol! lol! lol! 
LJubim sve ostale devojke..posebno najnoviju trudnicu VUCICU smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 9/4/2014, 12:23

Vucko nam je nova trudnica pa ovo lepo krenulo
 d d d d d d d d d d d d d d d d d d d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JAmajka 9/4/2014, 13:12

Bravo Vuchice d d d .
Ostale devojke d .Nemam ništa pametno da napišem...,odoh da radim.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Vuchica 9/4/2014, 14:54

Da mahnem mojim drugaricama s Jutara  sreca !!!

 poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci Puno mi znacite, saljem polupce, vucem za noseve.
Puno nade polazem u moju mrvicu, beta je danas bila 46.1, drzite fige da se fino udeblja za koji dan  osmeh srce 

Happyc, tvoj rodjus mi je doneo srecu!!!! Happy-happy-b-day!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 9/4/2014, 16:23

Vučko, trudnice......bravoooooo!!!!!!!!!!!!!

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Miss, pitala me danas moja sestra koja ti je vadila krv, dokle si stigla i kada vadimo betu?  cvet 

Ja danas kao Jamajka, nemam ništa pametno danas da napišem....odoh...
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 10/4/2014, 09:27

Dan, Jutra!

Gde ste???

Meni noga bolje, nakon jucerasnje katarze. Da zivnem danas, pa sutra kako bude.

Cuftice, krecem s bockicama u drugom ciklusu, tj na drugu vesticu, sto ce biti sredinom maja, pa ce ET biti oko 1.6, dakle sredinom juna vadimo betu  Very Happy Posto ce biti lepo vreme, nece biti puno srcanih udara, pa cemo imati vremena i da se malo vise ispricamo  lol!  lol!  lol! 

Vidis ti, sad se setih, prosle godine 9.6 ako se ne varam, isla vesela Kutak druzina u Pariz i Lozanu. Epa otprilike mozemo da pravimo godisnjicu, Bak, Meta, ja, do tada je moguce da sve izvadimo bete, pa ako su pozitivne, joj srece. Ako bas i nisu, da se proveselimo, nek ide zivot.  lol! Mimaaaaa, gde si jutros???  osmeh srce 

Cure, imam puno posla, radujem se smanjenom bolu u nozi, a vama zelim da imate lepsi povod za osmeh danas  Wink 

 d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 10/4/2014, 14:50

Ili sam ja u zoni sumraka, ili sam ja jedina dosla na Jutra za poslednja skoro 24h!
 Shocked 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 10/4/2014, 14:56

Nisi MIss, evo i mene  lol! da upotpunim zonu sumraka.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od fight&faith 10/4/2014, 15:06

Cao zenske. Popodnevni pozdrav jutrima.   d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 10/4/2014, 15:12

Evo i mene  Very Happy Ucim, pa nemam nekih novosti, tako cu do kraja meseca...ali zato jedna fotkica - da li prepoznajete slicnost sa nekom "celebrity" osobom?  lol! 
Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 2uoovhu
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od SladZana 10/4/2014, 15:27

I ja se javljam.  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 10/4/2014, 16:16

oooo Sladžo trudničice.....kako provodiš dane?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JocY 10/4/2014, 16:24

Sofija Veks ::Evo i mene  Very Happy Ucim, pa nemam nekih novosti, tako cu do kraja meseca...ali zato jedna fotkica - da li prepoznajete slicnost sa nekom "celebrity" osobom?  lol! 
Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 2uoovhu

Samuel L. ?  lol! smajli angel smajli angel 

Meni isti....

I ja sam tu al mi nešto ne ide pisanje ovih dana čekam vikenda da se odmorim dolaze mi sestrina deca za vikend, samo da bude lepo vreme da možemo da napravimo neki izlet. Napravim gomilu sendviča, ponesemo sokiće i ceo dan u prirodu...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 10/4/2014, 17:05

Sofija draga, nasmija me sa slikom...ne lici mi ni na koga ali je mnooogooo simpatican :-)

Vrijeme je uzasnooooo !!! Sad kisa, sad sunce, sad oblacno, pa progrije...da poludis! Ali nece me zeznuti, spremam se i lagano na kaficu....jos kad bi se mogla zapaliti jedna,uh :-)

Grlim sve redom :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 10/4/2014, 17:27

JocY ::
Sofija Veks ::Evo i mene  Very Happy Ucim, pa nemam nekih novosti, tako cu do kraja meseca...ali zato jedna fotkica - da li prepoznajete slicnost sa nekom "celebrity" osobom?  lol! 
Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 2uoovhu

Samuel L. ?  lol! smajli angel smajli angel 
..

Vala jes   b 

Uzivajte za vikend u prirodi draga  ljubav 

Zagrljaj za sve!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 10/4/2014, 19:43

stigli mi rezultati
hsTSH 1.09 ref vrednoist 0.4-4.0
ukupni T 3 1.85 1.1-2.6
ukupni T4 125.0 58.0-161.0
po meni su rezultati dobri ali sta vi iskusne kazete zezam muza da cu uskoro u memopauzu upasti
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od hocukusurnecuzvaku 10/4/2014, 20:43

Dobro veče drage moje, prvo sve da vas  d 
Ja sam nekako upala u kolotečinu, i ne stižem gotovo ništa. Da nemam muža kakvog imam i ostale oko sebe, davno bih poludela.
Na poslu mi je haos neviđeni, do kraja aprila treba bolnica da se akredituje, Ćufta zna o čemu govorim, jer smo iz njene ''kuće'' pokrali sve ideje  Razz  b 
Inače u međuvremenu sam bila na komtroli kod endokrinologa, TSH se fino održava na 1,4. Kod hematologa sam takođe stigla i verovale ili ne sedela i plakala u ordinaciji kao opičena, kad mi je čovek rekao da sam Fraksi trebala da primam u prethodonom postupku i da smo u najmanju ruku bacili 1500e. Odradih još neke analize, tako da početkom maja idem po šemu bockanja, najverovatnije će ići Fraksi od aspiracije, a Cardiopirin mesec dana pred postupak, videćemo još.
U postupak ne znam kad ću, šuška se da će me za glavnu sestru cele bolnice, što ja ne želim, jer mi je i inače glava ko bubanj, a i imam prvo plan da gradim karijeru kao majka, a za ostalo ima vremena, no ako opet budem dobila ponudu koju ''neću moći'' da odbijem, videću šta ću.U svakom slučaju čekam da prođe leto, nešto sam se istripovala da idemo na Palić par dana mesto mora, pa posle toga po bebca  f 
Mislim ja na vas svaki dan i iskreno se radujem okupljanju  d  d  d 
 zagrljaj  najveći za svaku ponaosob i uspeh u svemu što radite,
saborke drage, svim srcem sam uz vas  d  d  d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 10/4/2014, 22:24

Kusurko, lepi su vam planovi :) I mi smo cekali 9,5 meseci izmedju da procesa, nekome treba manje, nekome vise vremena, najbolje je kao sto i ti rekla - treba pratiti svoju intuiciju...a od mene imas povuceni nosic, ali jedva cekam uzivo!  osmeh srce srca srca srca ljubav 

Nina, super su ti rezultati koliko ja vidim!  yes yes 

A evo jos jedne fotke - ovo su nasi pobednici Wink
Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 2ijklg1
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 11/4/2014, 00:08

Nina, rezultati su ti super! Za poželeti! Kakva crna menopauza!

Daco, može jul, može može.

Ja inače jedva čekam da se vreme prolepša da idemo na Zlatibor, baš sam ga se poželela. A juče pao sneg. :) Tako da čekamo i čekamo lepo vreme, a i Arsa malo još da jakne.

Sladžo, lajk za tiker, pu, pu, pu, usrale te koke!

Kusurkice, pauza kooliko god, uvek znači, samo slušaj sebe. Šta reći za to što nisi bila pokrivena terapijom, ma nećemo se vraćati u prošlost, samo se džaba sikiramo, važi, bilo šta je bilo, bitno da će biti bolje i da će ti sledeći postupak biti pravi!  yes  yes  yes Do tada iskoristi te varijante za posao, i napredak u karijeri, stresiraju te kako okreneš, bolje bar da budeš bolje plaćena, pa da kvalitet života popraviš na drugim poljima, tipa, letovanja, zimovanja i slično.

JocY, želim ti lep provod i igranjac sa sestrićima! Mi smo vala prekjuče bili kod bande od mog brata, oni su šou program! Arsenije nije znao šta ga snašlo! lol! 

Miss, drago mi je da ti je bolje. Ja sam od danas konačno krenula na plivanje. Juče me opet bila stisla kičma, užas jedan, čim se vreme pogorša, ja ko invalid. Koliko mi je samo prijalo plivanje, nemam reči. Tako i tebi predlažem, ako imaš blizu neki bazen, obavezno po satić dnevno, i tako nekoliko puta u toku nedelje, makar dva puta, ima da se preporodiš.

Sofija, nasmeja me sa ovom slikom, jes vala, isti Samjuel! :)

Odoh na leganjac. Sutra, tj. već danas je mojoj zaovi rodjendan, pa popodne idemo na druženje kod nje.

Stisak ekipo!



BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 5 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 17 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu