KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra nek rode nadleću

+37
Simona
SoJa
Tinche
Mirjana
mamadabudem
ZarPtica
hocukusurnecuzvaku
JocY
dacans
Botox
Endzi
cufta
JAmajka
bundevica
Shizika
Sofka
HappyGirl
karakaca
BiKsi :)
caci
maus
ChillyVilly
Star77
MAAKKI
leptirko82
nina :)
bak
Vuchica
Ema78
fight&faith
missile
Niny
ganedina
KoMetaK
SladZana
Sofija Veks
djole42
41 posters

Strana 12 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od leptirko82 23/4/2014, 11:02

Dobro jutro!
Ljub veliki za Mausicu, da prodje sto pre!
Djolence, kafica je divna!
Ja sam se ovih dana naodmarala, druzila se sa nasom decurlijom, a sad je red i da se malo radi. Sutra startujeeeem!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 23/4/2014, 13:09

Dan Jutra!

Ja cu narandzastu kafu, hvala  c 

Iako je dan smoran ja sam srecna jer krecem danas sa bocama  radost radost radost 

Pa da za mesec i jace slavimo  v v v 

Ljubim sve bljakaste, tuzne, smorene, bolesne i sve one koji sve ovo nisu  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od zvoncica36 23/4/2014, 13:12

bak ::Dan Jutra!

Ja cu narandzastu kafu, hvala  c 

Iako je dan smoran ja sam srecna jer krecem danas sa bocama  radost radost radost 

Pa da za mesec i jace slavimo  v v v 

Ljubim sve bljakaste, tuzne, smorene, bolesne i sve one koji sve ovo nisu  osmeh srce 
Vučem te za nos.Sada si pravi Pinokio.Protrljala sam te i stomakom.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 23/4/2014, 13:16

Bak, srecan pocetak od srca...navijam iz duse i nekako preddosjecam da cemo se radovati uskoro svi sa tobom :)

I hvala na ljubcu, danas spadam u prvu kategoriju :)

Veliki pozdrav za sve :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 23/4/2014, 13:34

Hvala Zvoncice. Osecam se protrljanom  Razz 

Suyo, evo jos jedan  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od djole42 23/4/2014, 15:08

ooooooooooooo Bakiša bockanje  d 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 23/4/2014, 16:05

Pozdrav, zene! ljubav ljubav ljubav 

Meni danas super dan, jedna od mojih najboljih drugarica je postala mama!! Njena nam je u drustvu prva trudnoca, njoj je 40, mi smo sve okasnile malo sa potomstvom, a sto bi mi rekle - taman na vreme Wink Dobila je devojcicu, iako su joj sve vreme govorili da je decak, pa oni pripremili i sobicu i garderobicu za decaka, i vec planirali da se zove Petar ili Pavle hehe sada ce da imaju "brainstorming" za devojcicu koja ce da ima puno plavih stvari Wink  vv  vv  vv 

Djole mmm kafica!!

Ja sam se tek pre sat vremena probudila pa jos nisam ni kaficu popila...pisala ovu moju isertaciju do 7 jutros, skroz zamenih dan i noc :) Ako mi i beci budu kao njihova mama...ja sam jos od 7-me godine otkrila da sam nocna ptica, keva me uvek zezala da sam promasila profesiju sto radim od 9 do 5, da sam trebala da biram nesto sa nocnim smenama  lol! 

Bak, evo i ja da protrljam malo, ovaj moj vec ovako rano krenuo da izlazi Wink I nos naravno, ceo fazon, da sto pre docekujemo ogromnu betu!!  d d d d

Grlim vas sve!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od SladZana 23/4/2014, 16:10

Bakisa i ja vucem, trljam, grlim i ljubim i mislim na tebe  osmeh srce 

Sofija i ja sve po noci radim, i citav zivot jedva ujutru ustajem.

Djolence fala lepo na kafici.

Drugari  love 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 23/4/2014, 20:02

Bakišaaaa...... idemoooooo......... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sofi, ovo je taaako dobro sa tvojom drugaricom i iznenađenje sa polom. Diiiivno. radost i iznenađenje zajedno.

Mausice.... mogu li nešto da pomognem....nudim sebe, psa i ostale ukućane za pomoć
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 23/4/2014, 20:30

Bakiša, draga moja, srećno bockanje i ovde! Navijam svim srcem, i Cole, i Arsa navijaju jako jako jakooooooo!

I ja sam vam uvek bila noćna tica. I u trudnoći kasno legala. Arsenije je jutarnja tičica, na mm. Ja ujutru jedva oči držim otvorene, i sto godina mi treba da se razbudim. Polakice se to menja, koliko vidim. Jer Arsica sve diktira, a ima neodoljiv osmeh ujutru, i guče kao pravi golubić, pa prosto ne mogu da odolim. I stalno mislim nastaviću kad i on, ma jok, on me zezne, najede se, podrigne, ispriča, a ja za to vreme razbudim, a on onda zaspi, a ja posle toga ne mogu. I tako. Bar popodne često odsovim s njim. :)

Sve vas stiskam po ovom danu koji je haotičan. Ja jutroske opet bila na bazenu, popodne kulirala, a predveče išli kod babe od mm, prvi put Arsa išao kod prababe. Ona se istopila. Odavno ga nije videla, a bila se nešto povredila, pa smo čekali da i ona malo jakne.

U sisi opet imam čvor. Oće me ti čvorovi samo tako! :)

Eto, izjadah se i odoh, čekam dete da se probudi, pa da ga kupamo!Vreme mu je!

Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 23/4/2014, 21:28

Bak bravo za bocke  d d d d d d d d d d d d d d 
Djole draga popila upravo i pojela bombonice  ljubav 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Niny 24/4/2014, 09:01

Dobro jutro  osmeh srce  Kakva kiša pada, užas  Rolling Eyes 

Sofija, baš mi je drago zbog tvoje drugarice, moći ćete skupa da šetate bebe  bebe bebe bebe  I baš su se lepo iznenadili  osmeh srce  Bolje da devojčica ima puno plavih stvari, nego dečak rozih  lol! 

Leptirko, srećan prvi radni dan  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 24/4/2014, 12:52

Dan!

Kradem vreme, puno posla, tesko stizem... Jutros pustila jednu turu krvi za krvnu sliku i pratece analize, sutra cu i drugu  Wink , al me Bak sad zbunila!!!

bak ::

Iako je dan smoran ja sam srecna jer krecem danas sa bocama  radost radost radost 

Zar neces prvo histero??? Nisam u toku  Embarassed Ispitacu te u subotu o aktivnostima Wink Kako god, neka ti je srecno, pobebile ti se boce!!!!  radost Bice ti dete mesec dana starije od mog  Wink 

A ja baksuzna cekam vesticu, kasni li kasni! Nikako da krene, pa se na sledecu bockam. Ali nikako. Stomak probada, grudi osetljive, ma svi simptomi, a vestica me kulira!! Joj koji sam baksuz, definitivno cu prekosutra na druzenju da dremam i sedim jer ce me stomak odvaliti, ima da stigne bas kad ne treba!  v 

Bixi, draga, polako, taj cvor ne mora da znaci nista lose. Ljubi Arsu!  love 

Mimice  poljubac 

SVE do jedne ljubim i stiskam, moooram nazad na posao!  d 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od mamadabudem 24/4/2014, 13:13

missile ::Dan!

Kradem vreme, puno posla, tesko stizem... Jutros pustila jednu turu krvi za krvnu sliku i pratece analize, sutra cu i drugu  Wink , al me Bak sad zbunila!!!

bak ::

Iako je dan smoran ja sam srecna jer krecem danas sa bocama  radost radost radost 

Zar neces prvo histero??? Nisam u toku  Embarassed Ispitacu te u subotu o aktivnostima Wink Kako god, neka ti je srecno, pobebile ti se boce!!!!  radost Bice ti dete mesec dana starije od mog  Wink 

A ja baksuzna cekam vesticu, kasni li kasni! Nikako da krene, pa se na sledecu bockam. Ali nikako. Stomak probada, grudi osetljive, ma svi simptomi, a vestica me kulira!! Joj koji sam baksuz, definitivno cu prekosutra na druzenju da dremam i sedim jer ce me stomak odvaliti, ima da stigne bas kad ne treba!  v 

Bixi, draga, polako, taj cvor ne mora da znaci nista lose. Ljubi Arsu!  love 

Mimice  poljubac 

SVE do jedne ljubim i stiskam, moooram nazad na posao!  d 


A da raiš betu Missile? A da nije nešto iz prirodnih radova  vođenje ljubavi sreca 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 24/4/2014, 13:24

Dan zene!

Prvi dan, nista ne pitajte  Rolling Eyes 

Miss, e da si ziva i zdrava, obavila na vreme  yes Imas na koracima, a pisala sam i ovde
U subotu 10 min pricam o lekarima, bocama i sl ostalo vreme jok  lol! 

Bilo bi lepo da ni ne stigne bestija  Wink A ako vec mora, onda nek dodje sto pre  yes 

Ljubim sve, idem da jos malo radim  osmeh srce 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od djole42 24/4/2014, 13:40

Dan !
Karte rezervisane ...doleću Soja i Djoleeeeeeeeeeeeeeeeee još malKooooooooooooo
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 24/4/2014, 14:33

MeMyselfAndI ::
A da raiš betu Missile? A da nije nešto iz prirodnih radova  vođenje ljubavi sreca 
Rano je za betu, prosli ciklus mi poranio 4 dana, a sadasnji kasni 2, pa racunam to se oni dopunjuju da mi ne pokvare godisnju statistiku  lol! 

bak ::Dan zene!
Miss, e da si ziva i zdrava, obavila na vreme  yes Imas na koracima, a pisala sam i ovde
U subotu 10 min pricam o lekarima, bocama i sl ostalo vreme jok  lol! 
Sad malko pojurih tvoje postove, u bre, opasna ova tvoja dr! Nadam se da i moja zna sta radi upola tako kao tvoja!  yes  Ipak mi pola stvari nije jasno, od tih 10min, moraces da mi pojasnis situaciju za 50...70 sekundi najvise!  Very Happy  Wink  usne 

djole42 ::Dan !
Karte rezervisane ...doleću Soja i Djoleeeeeeeeeeeeeeeeee još malKooooooooooooo
 igra igra 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 24/4/2014, 14:44

Pogle' ovu inženjerku Miss, računa godišnju statistiku....auuuuuu...

Juče videh žensku koja je pre tri godine iz prvog puta (IVF o trošku države), rodila trojke - tri sina! Zamolila sam je da napiše svoju priču na Kutku. Kaže da se nije nikada registrovala na Kutak ali ga je pratila.

uskoro se vidimooooooo.....  igra 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Ema78 25/4/2014, 00:28

Ja samo da mahnem, i odoh da se prepakujem...ne znam da l sam dosla , il sam posla... Very Happy 

Kod nas se posle jednog losijeg perioda neke divne stvari desavaju, pokrenuo se neki tocak u nasim zivotima ( mm se tockovi bas okrecu, nikako kuci da se svrti)...

Kad se saberem na jednom mestu, pisem izvestaj !

Ljubim vas sve !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 25/4/2014, 06:03

Ema, pričaj nam o tom točkiću....

Idemo u novi dan...petak....ali ceo dan radim.....

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 25/4/2014, 10:51

Dobar daaaann :)
Ovo vrijeme se ne sali, tmurno pa tmurno. Ja sam tek danas shvatila da nam se blizi
slava, i da vec moram da razmisljam o organizaciji ...obradovah se :) Cu da smetnem misli malo :)

Ema, neka se samo lijepe stvari desavaju :)

Cufta, zelim ti da ti radni dan sto prije prodje i da se dobro odmoris za vikend :)

Veliki pozdrav za sve :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 25/4/2014, 10:58

Dan Jutra!

Cufto ja znam jednu koja je pre tri-cetiri godine u Frontu svaki dan govorila da ce roditi tri sina. Od prvog dana boca. I znam da joj je beta bila veeeelika. E sad sta je dalje bilo, nemam pojma, ali mi je ona primer kako treba sebe bodriti.

Jest Suzo vala neko vreme, katastrofa

Eto nam i kosave, na sve ovo.

Sutra druzenje  radost 

Ljubim  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od maus 25/4/2014, 11:25

Dobar dan!
Da se javim posle duzeg perioda ne pisanja.
Nesrece kada krenu ne znaju da stanu. Mnogo, mnogo teskih dana je iza mene.
I ovo sivilo od vremena samo pojacava tugu, no, trudim se da se otrgnem i ponovo vratim osmeh na lice.
Od stresa cela brada i donja usna su pod herpesom. Izgledam kao gubavac i sramota me je da izadjem pred svet.
Da za praznike nisu bili Kikindjani i Mile, mislim da bi pukla.
Svi se razidjose, Mile danas odlazi, Ana ne moze da razume zasto mora tako. Opet suze na rastancima. Ali tako je bilo i kada je Mile bio mali i odlazio za Nemacku,zatim Jana i Bosko i njihove suze na rastancima...
Sada se brinem zbog vremena. Polako krece bagrem a kise nisu pozeljne. Moje pcelice su spremne da naprave najlepsi med.
I tako...uvek nesto ima sto ne da spokoja.
Ali da smo mi svi zdravi...sve ce biti u redu.

Nisam bas sve stigla da iscitam.

Bakisa moj,srecno neka ti je bockanje. Silno navijam za tebe i Pedju. Cvrsto drzim pesnice.

Miss isto kao i za Bak. Cvrsto verujem da ste vas dve nase nove trudnice.

Danas je jednoj slatkoj malenoj curici prvi rodjendan. Nasoj Tejkici Very Happy Mama Tino neka vam je srecan i divan danasnji dan kao i svaki naredni. Ljubim vas i grlim mili moji drugari.

Sve vas pozdravljam!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JAmajka 25/4/2014, 11:49

Dobar dan!

Bak,navijam od srca da ovaj put uspe igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Miss,i za tebe navijam jaaako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Maus,draga,dođe nekad neki loš perid,uzdrma nas,izbaci iz ravnoteže..,ali srećom-prođe.Život ide dalje.Ljubim te da što pre prođe sve ružno što se desilo .Jedva čekam da nam se vrati stara,duhovita,lucidna Maus. poljubac 

Ova Ćufta je ubedljivo najvrednija žena Kutka. radost radost 

Tinche,srećan rođendančić Teici. poljubci poljubci 

Devojke drage,ostajte mi dobre i zdrave.Mene ubi migrena,već treći dan..,danas konačno popušta.Večeras idem u Arenu sa drugarima mm na košarku.Mm iskrsao službeni put,pa šalje mene,kao svog izaslanika.
Ljubim vas sve,posebno dečicu i nove trudničice.Odoh i ja nešto da radim,ovih dana sam bila totalno beskorisna.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 25/4/2014, 14:28

Dan!
Tek sad nadjoh procep u vremenu da vam se javnem, ali je petak, pa se lakse da podneti frka na poslu.  yes  Ziveo petak!

cufta ::   Pogle' ovu inženjerku Miss, računa godišnju statistiku....auuuuuu...
 
Da, da, godisnji prosek duzine trajanja ciklusa mi je 27,5. I zato sam znala da betu radim tek u junu, kod Cufte, pa ako bude kako treba tamo cu i da se poradjam.  Very Happy  Lepi planovi, jel da???  Wink 

bak ::
Cufto ja znam jednu koja je pre tri-cetiri godine u Frontu svaki dan govorila da ce roditi tri sina. Od prvog dana boca. I znam da joj je beta bila veeeelika. E sad sta je dalje bilo, nemam pojma, ali mi je ona primer kako treba sebe bodriti.
Da vam se pozalim. Od narednog ciklusa se bockam, dakle jos CAK 3,5 nedelje otprilike. Jedva sam cekala, brojim igle, cuvam ih u "dekupaz" kutiji, jedva cekam semu u utorak pa da kupim hormone, fraxi... Medjutim, kako se blizi, mene hvata strah od neuspeha. Osecam se zarobljeno, u klopci, krenula sam, resila sam, nema nazad, a sta ako ne uspe!  Rolling Eyes I tako mi se sjatile glupe misli, pa jedva cekam sutra, jer posle Kutak-druzenja uvek mi se digne raspolozenje.

maus ::
Ali da smo mi svi zdravi...sve ce biti u redu.

..........

Bakisa moj,srecno neka ti je bockanje. Silno navijam za tebe i Pedju. Cvrsto drzim pesnice.

Miss   isto kao i za Bak. Cvrsto verujem da ste vas dve nase nove trudnice.
Da si nam ziva i zdrava, kao i tvoja porodica, ona sira naravno! Mada, ja bih te i takvu sa herpesima stisla bez pardona, ti si jedna od Kutanjki ciji mi se primer borbe za bebicu urezao u secanje, tj neki bitni detalji, i daju mi snage i hrabrosti da i dalje verujem u najsrecniji Beta+ dan.  zagrljaj 
Puno puno te volim, i verujem da mora sunce jako brzo da krene da vam sija u svakom pogledu posle tog loseg perioda. Puuuuno ljubim malu prefinjenu graciju Anu love 

jamajka ::
Bak,navijam od srca da ovaj put uspe igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Miss,i za tebe navijam jaaako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Navijam i ja za obe!!!!! Sve ide po mom lepom planu koji se zove "Bixi-Laf scenario". Bakisa, i za tacno mesec dana ja. Obe trudne. Njen sin stariji od moje cerke mesec dana. Pa nek se druze.  Very Happy smajli angel 

Eto, istresoh i ja sto me muci.

Bixi, kad ces kod lekara za taj cvoric? Ajde, da overis da nije nista za brigu!

Ema, ne dolazis sutra?

TEJKICE, andjelcicu predivni, SRECAN TI PRVI RODJENDANKO!!!!!!

Cure, masem, stiskam, ljubim, i bezim.

 ff 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 12 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu