KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra nek rode nadleću

+37
Simona
SoJa
Tinche
Mirjana
mamadabudem
ZarPtica
hocukusurnecuzvaku
JocY
dacans
Botox
Endzi
cufta
JAmajka
bundevica
Shizika
Sofka
HappyGirl
karakaca
BiKsi :)
caci
maus
ChillyVilly
Star77
MAAKKI
leptirko82
nina :)
bak
Vuchica
Ema78
fight&faith
missile
Niny
ganedina
KoMetaK
SladZana
Sofija Veks
djole42
41 posters

Strana 16 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od twinsi 28/4/2014, 10:05

Dobro jutro drugari  ff 

Nakon mjesec dana bolovanja evo me na poslu, mada sam i dalje na bolovanju  yes ali moram nešto da odradim.

Pročitah sve, ali malo zapamtih, ne zamjerite.

Bak srećan početak draga, vučem za nosić jako.

Miss ti si sledeća!

Na druženju vam bilo fenomenalno!

Sugrađanko  c 

Ljubim vas sve do jedne!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od maus 28/4/2014, 10:26

Dobro jutro ili dan, kako kome Very Happy 

Cufto bravo za predhodne postove.
Za kolena i govanca potpuna istina.

Miss se otreznila Razz pa postavila slike. Divne su i slike i zene sa druzenja.

Herpes stanje i dalje isto. Krijem se od ljudi sto mogu vise. Juce na Drini sam se uvalila u neko cose i nisam mrdala.
Naradila se za vikend. Trebalo je oprati i dezinfikovati silnu burad za odlaganje meda, pa neke stare ramove srediti i staviti nove zice.
Jutros sam tesko ustala. Zavrsila registraciju automobila, sad sam na poslu i zevam na svakih 5 minuta.

Grlim vas sve!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Niny 28/4/2014, 10:28

cufta ::Nini, već  11. nedelja?  Auuuuuuuu

 osmeh srce 

Aha, prolazi vreme brzo  trudnica bebe
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 28/4/2014, 11:24

Dobar dan!
Nasla sam vremena za vas, tj nas, postavila slicke na temi, pa ajd ko jos ima koju nek postavlja.

bak ::
Samo tri dana radimo pa opet praznik  yes 
Govori u svoje ime. Ja jos danas, pa sutra vec u NS po semu bockanja, pa sutra nocu u Knjazevac. Ovaj put necu zvati Djole u 4.00AM, imala je buran vikend, nek se ispava. Al prvom sledecom prilikom, Djolesku-BUDJENJE uz jutarnju kafu na niskoj stajgi, u 4.00AM tacno!

Elem, necu biti pri kompu narednih nedelju dana, a baterija na samsungu mi riknula!  affraid  No Ko da mi je noga odsecena, eto tako se osecam. A muz se isprepadao da mu za surfovanje netom ne uzmem njegov novi voljeni samsung, pa me tesi kako je to trenutni kolaps baterije, bice ona dobro. Sreca njegova, u Knj idem sama, pa cim me spakuje u bus, njegov telefon je bezbedan. Ali sta? Imam ja Nokiu, a sa simbianom mi lakse da surfujem po kutku!  Wink Tako, pisacu se s vama malo starinskijim tehnikama, al uspesno.

twinsi ::
Bak srećan početak draga, vučem za nosić jako.

Miss ti si sledeća!
Jesam.  yes   Very Happy 
Twinsi, ajd ozdravi sto pre, i javljaj nam se cesce ovde!  usne 

Kad na poslu, a i kod kuce, napisem na papir poslove koje treba odraditi, ja ih zaista zavrsim i ostane mi i malo vremena. Danas sam tako uradila i sve cu stici.  igra 

Steta sto javljaju kisu za 1. maj, ali u istocnoj Srbiji ce biti lepse. Tako kazu prognoze, koje istina cesto grese. Pokojni deka je za svaki 1. maj obezbedjivao peceno jagnje. To je bio njegov praznik.

Ajd da se ne rastuzujem, pred amnom je veliki posao po povratku u Bg  Wink 

Sve vas ljubim i zelim lagan kraj radne nedelje, tj sredu. Ove nedelje se radujemo sredi, ne petku.

 ljubav 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 28/4/2014, 11:27

Jel' ? Kiša za 1. maj? Ubiću se....kako ću roštilj i sve to.....ku uuuuuuuu

Putuj Miss, ali ponesi stari telefon sa sobom. Imaš i u kafićima i komp i Internet. Ne ideš na severni pol. Nemoj da te nema tokom praznika!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 28/4/2014, 11:37

Pih, taman posla! Za uranak planiram da skoknem do Kutka....
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 28/4/2014, 11:41

Miss, srecan put. Zvrljni sutra kako ide sema  Wink 
Inace, posto si ti zena u godinama koja ne pije, Twinsi nam nije bolesna vec trudna  Wink Samo nigde tikera  zbunjen

Twinsi, osecam se povucenom  osmeh srce kako si ti? kako bebac? Veliki bata i seka?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 28/4/2014, 12:10

Bak, ne mogu na Korake, izgubicu se tamo. Veca guzva nego nocu na trgu kod konja!  Shocked 

Zvrljnucu ti na pp.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od MAAKKI 28/4/2014, 16:22

Ovo moram da podelim sa vama, nekako me podsetilo na Cuftu ne znam zasto Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes 

Genijаlni biseri se nаlаze nа otpusnim listаmа.

– Pаcijentkinjа nemа grčeve, niti kočenjа, njen suprug tvrdi dа je bilа vrlo vrućа u krevetu prošle noći.

– Kаd je primljen, njegovo prebrzo srce je stаlo i već se osećаo bolje.

– Pаcijent imа bol u grudimа аko leži nа levoj strаni preko cele godine.

– Drugog dаnа koleno je bilo bolje, а trećeg je potpuno nestаlo.

– Pаcijentkinjа je sve vreme u suzаmа i stаlno plаče, tаkođe deluje i mаlo depresivno.

– Nаizgled zdrаv, oronuo 69 godišnji muškаrаc, mentаlno živаhаn, аli zаborаvаn.

– Pаcijent je odbio аutopsiju.

– Pаcijent nije vršio sаmoubistvа u prošlosti.

– Pаcijent je zаborаvio svojа belа krvnа zrncа u drugoj bolnici.

– Pаcijent je neurаčunljiv s urinаlnom učestаlošću.

– Okliznulа se nа ledu i izgledа dа su joj noge otišle u suprotnim smerovimа, prošlog decembrа.!
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 28/4/2014, 19:13

Maaaki, i ja sebe hvatam u glupostima koje napišem  lol! 

Videla sam danas muža naše Missile. Morala sma da izađem da ga vidim. Poželela sam mu da se lepo provede ovih dana bez Miss.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 28/4/2014, 23:56

On kaze da ti je rekao da i nije neko uzivanje bez mene. Da li je to istina?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 29/4/2014, 00:45

Drage da vam mahnem poljubim sve za laku noc, sutra da vam pozelim dobro jutro ja sutra putujem u Valjevo resili da odemo ranije da malo upoznamo grad, danas mi se javila drugarica koja 10 god nije mogla da zatrudni sakupili sve papire i predali njoj malo kasnilo ode kod dr i ona trudna. Od mm sestra isla danas na uz posle Vto videli  srce srce 
lepa desavanja, ja odo malo da  pegla  pa na spavanje ljubim vas sve
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 29/4/2014, 06:11

Dobro jutro i doviđenja  radost 

Karakaca kakve vesti kod vas....uživajte u VA

Miss, moguće je da je rekao ali se ništa nije moglo čuti, što od moje žurbe, što od graje okolo
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od SladZana 29/4/2014, 09:02

Dobro jutro  Very Happy 
I kod mene nova trudnica, zaova, i ona se spremala za vto.  radost 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Niny 29/4/2014, 09:04

Bravo za nove trudnice, samo da ih je što više  osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od mamadabudem 29/4/2014, 10:35

ff ff ff ff ff ff ff 
Ništa ja tu ne bih dirala....samo lepe vesti...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 29/4/2014, 13:11

Dobar dan sa autoputa ns-bg. Vracamo se kuci sa semom, ja sam jedva ukapirala sta treba da radim, pod kojim uglom da se bockam, kad sperma, kad ciklus, uf. Jedva. U svakom slucaju bockanje od 22.5.

Puno vas pozdravljam, odoh da pisem bak pp
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 29/4/2014, 18:58

Karakaca, divne vijesti, samo neka se nastave :) Uzivaj u VA :)

Missile, polijeces, neka ti bude sretan i bericetan pocetak :) navijam iz sve snage :)

Kod nas kisa, ubi u pojam. Pada bez prestanka cini mi se mjesc dana. Ali sta je tu je...ja sam danas zavrsila sa pitama za slavu, nasle su se spremne u zamrzivacu :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Vuchica 29/4/2014, 20:02

Jedan dobar:

''Beže Mujo i Haso iz zatvora i moraju da skaču u kanalizaciju. Pošto je bio mrak i ništa se nije videlo, kaže Mujo Hasi:
• Haso, 'ajde ti prvi skoči u ova govna, pa mi onda reci dokle su, da znam šta da očekujem.
Ovaj skoči i dere se odozdo:
• Muuujooo... Do članakaaa suuu!
Skoči Mujo i zabije se u ona govna sve do grla.
• Mater ti tvoju, što si me zajeb'o! Upao sam do grla, bolan!
• E, jebi ga, jarane, kad ne znaš da skačeš na glavu''
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 29/4/2014, 21:53

Pozdrav, zene...

Ja sam danas pod migrenom, samo da vam brzinski mahnem...

Grozan dan danas, sve neke bezvezne vesti, sta je sudbina pa se desi i najuticajnijim ljudima u zemlji, premijeru Vucicu preminula beba, devojcica, tri dana pre nego da mu se zena porodi... Sad Da li je postojala mogucnost da se ta nesreca spreci od strane lekara, da li su mogli da predvide stanje koje je doslo do toga da bebi prestane da kuca srce, ne zna se, ili je prosto cista nesreca...strasno...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od ChillyVilly 29/4/2014, 21:53

Missile,srecan pocetak i naravno zavrsetak,da ti pripreme sto laganije prodju i da nas obradujes divnom betom radost radost radost radost 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od SladZana 29/4/2014, 21:58

Sofija nisam znala za to, katastrofa.
I kod mene danas svakakve vijesti, sto fine sto veoma ruzne, svakako cudan dan.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od MAAKKI 29/4/2014, 22:12

Vece cure  sunny 

Vidim puno lepih vesti na ovim stranama, samo neka se tako i nastavi  radost radost radost 

Kod nas danas neverovatno vreme, jutros prohladno, ceo dan przi sunce, a onda predvece uzas, namrstilo se od Madjarske, ja sam mislila evo ga smak sveta, i na kraju nista, ali negde je to moralo da se istrese i to dobrano. Popdne bila u nabavci za majske praznike, idemo na vikendicu da rostiljamo, e sad kako god vreme da bude, drustvo je provereno.  yes yes yes 

Miss pa ti poleces  radost radost radost 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Ema78 29/4/2014, 23:11

Pozz od mene... nema me ovih dana, svasta se nesto desavalo, ali nista nesto bitno i pametno...Jurila papire za komisiju za produzenje bolovanja, pa za vrtic, pa milion nekih drugih stvari,pa bila bolesna i eto, odose dani...opet se spremam za putovanje, malo do mojih i muzevljevih, a kada se vratimo krece euforija oko Petrovog prvog rodjendana i odlaska na more...


Miss, drzim pesnice da ovo bude dobitno bockanje, da izbockas jedno ili dva  srce 

Bak, cvet 

A sto se tice Vucica, ne znam sta da kazem, sem ne dao bog nikom...znam da se takve stvari desavaju, ali me tek sada sve to dotice...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 30/4/2014, 01:16

pa dobro, manje od 1 strane za 1 dan? Ccc. Ajd u maju da bude bolje vreme pa da se i mi raspricamo malo vise. Ja opet na autoputu, sad za nis, djoleska necu cimati danas. Nek odmori.
Moj dobar drug i kolega, divan covek, otac troje dece, danas je operisao rak prostate. Necu ni da pomislim nista drugo osim da ce se oporaviti i raditi jos dugo sa mnom.
Sto se bebe tice, msm ono sto je sofija pisala, to je katastrofa. Zaista. A sad dal je vuciceva beba ili nekog drugog, ne mogu da pravim razliku. Jednako je strasno.

U busu za ns ispred nas je sedela majka sa bebom od nekoliko meseci, i dobar deo puta nas je gledala i smejala se. A meni bas bilo milo. Kasnije popodne u tramvaju opet beba, kako divan decko, snimio mm i gleda ga nepomicno. I roditelji i mi se slatko ismejasmo. Meni je dan zahvaljujuci tim bekama bio divan. Na sve to i sema.

Sofija, jesi li ti sigurna za tu bebicu? Da nisu zli jezici pustili lazne vesti? Kod nas npr novine ladno pisu neistine, i nikom nista. Nadam se da je greska.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 16 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu