KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 28/3/2014, 13:53

D77, drzi se i ako krene krvarenje uradi betu! Koliko trudnica krvari, evo i Jelena, i jos mnoge.

Embarassed Nisam bas u toku za privatnike ali negde procitah da nije popunjeno.

Bundevice moze, ali u Visegradskoj ili Frontu za nas iz ovog dela zemlje, a tamo se ceka dugo. A meni treba da se uradi u odredjenom ciklusu, bez kontracepcije.... tako da....

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 28/3/2014, 13:55

leptirko82 ::Naajdi, D77, navijam za bete velike! Ganedina, za betu kao kuca, a Sofijina je kao zgrada u NY! Bravo, draga! Ff, Bak, navijam i za vase korake, jedva ih cekam. Nas dvoje cemo uskoro u Genesis, prelomili smi. Nemam vremena sa svojom rezervom jc da se zamajavam, a i njevov spermogram nikad gori. Bice to zurka uGenesisu! Cekam ciklus i jos jednom da odradim AMH, a mozda odem i pre barwm na konsultacije. Eto tako, drage moje.


Hvala leptirko  smajli angel 


Hajde da svima dolete rode
Otvorite prozore roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/3/2014, 13:55

D77, miruj kod kuće, a mi držimo fige. Ja bih sve i da krene krvarenje, nastavila sa terapijom i sačekala makar 12-ti dan da uradim betu. Zna se da sam ja google manijak i u ovoj mojoj borbi sam masu materijala pročitala i o vto, i nakon vto, i o UZ...ma nema šta nisam iskopala. Ima slučaj - cura radila betu, neki 11. dan nakon ET - negativna. Prekinula sa terapijom. Prolazili dani
, a ona nikako da dobije. Izvadi ona betu ponovo, kad tamo beta ko kuća. Ode na UZ, trudnoća. Ali...ubrzo kreće krvarenje i spontani, verovatno zbog nedostatka progesterona. Njoj je implantacija bila kasno. Ovo jesu retki slučajevi, ali ja sam ih pronalazila. Meni su u Solunu isto rekli, 11. dan od ET beta. Tako je i bilo i ja sam prekinula tada terapiju. Ipak, sada nikada ne bih prekinula do 14. dana nakon ET, a možda i 16. Sličan slučaj se desio i na našem forumu, u Spebo klinici. Isto curi rekli da prekine terapiju, ali ona je nastavila i ispostavilo se da je bila u pravu. Posle je beta bila pozitivna. A to što ima muljanja i krvarenja, može iz više razloga, a da ipak postoji trudnoća. Znam da je grozno i krv je nešto najgore što može da se vidi u postupku i trudnoći, blagi užas.
Odužih ga ja, ali htedoh reći da još ništa nije izgubljeno i da te ne košta da sačekaš još koji dan. Ja bih na tvom mestu mirovala, primila jedan progesteron depo i uradila betu za 4 dana.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 28/3/2014, 13:57

Ne verujem da bih prosla komisiju sa AMH od 0,38. Bjelica mi rece da je prolaz od 0,5. Ma, nervirala sam se kao magarac. Nr znam sta da tadim...
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 28/3/2014, 13:57

d77 . miruj i pozitivne misli. Ljubimo te svi ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 28/3/2014, 13:58

ja sam radila histero u Genesisu,sto se tice cene razlikuje se da li je operativna ili dijagnocticka.
Dijagnosticka je oko 300e a operativna oko 500e

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/3/2014, 13:59

Upoznala sam pre 15 dana curu u DZ, koja je tog dana išla na prvostepenu, ali joj je falio neki uput, pa su je vratili u DZ. U ponudi su bile samo državne klinike.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 28/3/2014, 14:00

D77 ja mislim da netreba da brines,svakako ti savetujem kao i druge devojke da legnes i odmaras ali iz iskustva ti pricam da je to bron muljanje jako cesto,ako se secas i ja sam ga imala i jos uvek ga imam,s tim sto su meni uveli progesteron depo na 3 dan jos od tada i jos uvek ga primam.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 28/3/2014, 14:00

leptirko82 ::Ne verujem da bih prosla komisiju sa AMH od 0,38. Bjelica mi rece da je prolaz od 0,5. Ma, nervirala sam se kao magarac. Nr znam sta da tadim...

Leptirko, u kom si labu radila? Znam da ima razlika od laboratorije do laboratorije
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/3/2014, 14:00

leptirko82 ::Ne verujem da bih prosla komisiju sa AMH od 0,38. Bjelica mi rece da je prolaz od 0,5. Ma, nervirala sam se kao magarac. Nr znam sta da tadim...

Gde si radila AMH? Meni u Biomedica bio 0.29, a u laboratoriji Beograd 0.91. I prođoh komisiju.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 28/3/2014, 14:01

D77, ajde ti kuci polako...odmori, spusti loptu...citala si milion postova da je krvarenje bilo znak pozitivnih stvari...da su se bebice ususkavale...i kod tebe je tako! Ne moraju uvek dobre stvari da se desavaju drugima, mogu i tebi, draga...

Mnoooogo te  poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 28/3/2014, 14:02

Erata ::
leptirko82 ::Ne verujem da bih prosla komisiju sa AMH od 0,38. Bjelica mi rece da je prolaz od 0,5. Ma, nervirala sam se kao magarac. Nr znam sta da tadim...

Gde si radila AMH? Meni u Biomedica bio 0.29, a u laboratoriji Beograd 0.91. I prođoh komisiju.
Juuu, Erata, gde ti je ta laboratorija Beograd, da i mene ogreje sunce..
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 28/3/2014, 14:02

Erata ::Upoznala sam pre 15 dana curu u DZ, koja je tog dana išla na prvostepenu, ali joj je falio neki uput, pa su je vratili u DZ. U ponudi su bile samo državne klinike.

Jesu u ponudi, ali mozes posle da pises molbu da se prebacis kod privatnika, moja saborka iz Visegradske to uradila i vec je zvali iz Ivanovica. Sad ne znam do kad ce to da traje...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 28/3/2014, 14:03

Radola u Medlabu uNS. Sada cu probati u Neolabu. Tami mi sve bude veliko!: )
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 28/3/2014, 14:09

leptirko82 ::Radola u Medlabu uNS. Sada cu probati u Neolabu. Tami mi sve bude veliko!: )

Probaj, zasto da ne... Bezveze je sto je taj AMH eliminatoran faktor, a toliko zena sa malim AMH rodilo bebice... Kad sam uzimala upute za ovaj moj drugi pokusaj prica mi dr da su neku zenu vratili zbog kilograma viska.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 28/3/2014, 14:10

Sta da ti kazem, a ja na inseminacijama od femare po nekoliko folikula, a nerviram se kao budala!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 28/3/2014, 14:13

Nemoj draga da se nerviras, nego probaj u drugoj laboratoriji! Ja bih vrlo rado umesto tebe dala uzorak za AMH, ali sam PCO  lol!! AMH iznad gornje granice, ali dzabe...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 28/3/2014, 14:14

D77 poslušaj cure odmaraj malo i primi progesteron nemože da šteti pa za 2-3 dana uradi betu baš dosta cura je imalo to smeđe mrljanje,ja jako vjerujem u tvoj uspjeh jer sve je bilo savršeno i embrion i endo i mora biti dobro.

Bak i ja u aprilu radim histero u Genesisu a u maju bi trbala VTO ako sve bude u redu.
Treba da dobijem danas mi krenulo onako muljanje smeđe al čim krene crveno treba da zovem Genesis i zakažemo histero.Meni je rekla 5-ti dan mikrogonin da počnem piti ,mada sam i ja volila bez toga ali šta da radim.Jel ti bješe isto septum ili samo dijagnostička?
Čekalice navijam za debele bete  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 28/3/2014, 14:22

bak ::
Bundevice moze, ali u Visegradskoj ili Frontu za nas iz ovog dela zemlje, a tamo se ceka dugo. A meni treba da se uradi u odredjenom ciklusu, bez kontracepcije.... tako da....

Znaci, moze da se plati u drzavnoj ustanovi kao kod privatnika i onda ides preko reda? Jel to onda dodje jeftinije nego kod privatnika?
I od cega zavisi da li ce te staviti na kontracepciju pre toga? Vidim saska1 da je na mikroginonu.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 28/3/2014, 14:25

Okacice, sad bih te grlila da puca! Na tako nesto se ne bih usudila.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 28/3/2014, 14:27

leptirko82 ::Okacice, sad bih te grlila da puca! Na tako nesto se ne bih usudila.

Naravno da ne bi draga, nego nas maltretiraju dodatno, malo nam je nase muke...  poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 28/3/2014, 14:39

Leptirko, eno na temi o rzzo pisala devojka, trazila da je prebace i prebacili je  Wink 

Meni u Beladoni, u Zemunu, vec sam pisala, pre dve godine amh 2 prosle godine 3,5  Rolling Eyes Nemam pcos. U Konzilijumu 0,56  Shocked lol! Idi u drugi lab evo, mozes da skoknes i do Zemuna.

Saska dijagnosticka i da nadje pravo mesto za transfer  yes Ja sam insistirala da bude bez kontracepcije, moja mutacija i kontracepcija ne idu zajedno nikako  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 28/3/2014, 14:44

Bak ja imam mutaciju na genu za mthfr homozigot neznam dali meni smeta kontracepcija?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 28/3/2014, 15:04

D77, nastavi sa terapijom i eventualno uradi betu sutra, ali nemoj odustajati! Ja sve nekako verujem da je ovo lazno krvarenje, a znam oda moze da ga bude od svacega. Potpisujem sve sto je Erata rekla!

Saska, ja mislim da ne bi trebala da primas kontracepciju. NE znam kod kog si dr, mozda je previdela, ali ti pozovi Genezis pa pitaj, oni ce da zovu dr i pitaju je.

Jel se meni cini ili su se Saska i Bak druzile juce?  lol! 

Bundevice, moze da se plati u Betaniji i da se odradi histero. Prosle godine je kostala 25.000 dijagnosticka a 35000 operativna, ako nesto treba da se otkloni. Dovoljno je da se pozove kad se dobije i da se zakaze, koliko se secam.

Da ljubnem ovde moje drage trudnicice Eratu i Zvoncicu i zahvalim im sto su mi dale savete ovde sta da radim sa skracenim krlicem. Sad je "vezbam" svakodnevno, valjda ce imati koristi!  lol! ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 28/3/2014, 15:14

Leptirko , Bak , Saska1, OKacica , Kometa ,Kusurko, Brbljiva ......... Jedva cekam taj maj da krenu vasi VTO koraci. Cini mi se da sam nestrpljivija od vas . Vala cemo da navijamo kao nikad do sada . Sudeci po dosadasnjim desavanjima , ovo ce definitivno biti za nas bebeca godina , godina puno, puno divnih beta .Prosla 2013. bas nam je bila baksuzna za vecinu nas.

Izvinjavam se ako sam nekoga preskocila , a sigurno jesam . Nije namerno , nadam se da je to posledica trudnickih hormona , ne zamerite .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu