KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 28/3/2014, 10:06

Najdi  sunny sunny sunny sunny 

 srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 28/3/2014, 10:10

Sofija queen , pusti ti posao, ne razmisljaj uopste, samo naprijed i da uzivas u trudnoci family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  family  Porodica je najvaznija.
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/3/2014, 10:16

Sofija, razumem te u potpunosti...i kod mene je sl.situacija na poslu.  sunny 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/3/2014, 10:31

najdi10 ::Dobro jutro svim cekalicama  sunny 

Meni je dan 10. dan i nisam izdrzala, uradila sam kucni test;  negativan je   h 
Jel jos neko radio ovako rano test i da li moze da bude i pozitivan ??????
najdi ,ja sam imala takvo iskustvo pa je beta nakon kucnog testa bila pozitivna ...
sto rece vuchica ,batalite te kucne testove i pravac beta ! osmeh srce
 
 ivanice ,i ja sam pvi put drzala noge uvis i sve moje drugarice ....ne toliko  uvis ,ali  bar stavis jastuk ispod nogu-tako sa i putovala kolima,sa malo uzdignuti nogama ,nikakvo sedenje . .imala sam molitvenik sa Ostroga i dane do bete sam citajuci molitve provodila molitva  .cim sam saznala za betu .prestala sam sa molitvama i Bog me je napustio .--- tuga 
nadam se da ce obvaj put opet Bog biti uz mene .... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 28/3/2014, 10:54

sareni leptir ::
najdi10 ::Dobro jutro svim cekalicama  sunny 

Meni je dan 10. dan i nisam izdrzala, uradila sam kucni test;  negativan je   h 
Jel jos neko radio ovako rano test i da li moze da bude i pozitivan ??????
najdi ,ja sam imala takvo iskustvo pa je beta nakon kucnog testa bila pozitivna ...
sto rece vuchica ,batalite te kucne testove i pravac beta ! osmeh srce
 
 ivanice ,i ja sam pvi put drzala noge uvis i sve moje drugarice ....ne toliko  uvis ,ali  bar stavis jastuk ispod nogu-tako sa i putovala kolima,sa malo uzdignuti nogama ,nikakvo sedenje . .imala sam molitvenik sa Ostroga i dane do bete sam citajuci molitve provodila molitva  .cim sam saznala za betu .prestala sam sa molitvama i Bog me je napustio .--- tuga 
nadam se da ce obvaj put opet Bog biti uz mene .... Crying or Very sad


Cao Sareni leptiru  srca Hvala na podrsci. Nekako sam ipak pozitivna iako je test takav. Uglavnom znam da jedem kao luda u zadnja dva dana, i to navecer, ranije nikada navecer nisam jela.
Molim se Bogu za sve nas koje cekamo betu, a neka je blagoslovena trudnoca svima koje su trudne  beba u kolicima 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 28/3/2014, 10:57

Cekalice  roda roda roda roda roda roda roda roda 

Ja bila juce kod dr Kopitovic sve smo se dogovorile, u aprilu odmah posle ciklusa radimo histero, u majskom ciklusu radimo vto  radost radost radost radost radost radost 

Iduce nedelje da povadim briseve, mm spermogram i spermokulturu i polecemo!

Naravno do tad moram definitivno da zavrsim sa hematolozima, imunolozima, i ostalim olozima  lol! 

Malo se iscaskala sa jednom divnom Kutanjkom, danas se vidjam sa drugom i da nije ove odvratne glavobolje bas bi bio divan dan  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 28/3/2014, 11:30

Samo naprijed Bak  lol! igra igra igra igra igra vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 28/3/2014, 11:33

Bak,divno!!!Dobar plan je veliki deo uspeha!

Nestrpljive curice neću da kritikujem,znaju i same da su devojke ovde u pravu.

 osmeh srce svima!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/3/2014, 12:09

Drage, samo da vam javim dajemeni krenulo braon i to bas puno. Posto mi od Utrogestana stalno curka, nisam virila u gace, ali sada sam imala sta i videti.  Sad 
Sta sada da radim? Da li je potrebno da zovem kliniku?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 28/3/2014, 12:16

Nemam pojma. A da odes da uradis betu? Danas ti je vec 10. dan? Ima li sanse da mirujes?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/3/2014, 12:21

Na poslu sam, sedim...  Rolling Eyes 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 28/3/2014, 12:37

D77, zašto ne odeš odmah da uradiš betu? Ja bih svakako zvala kliniku. Držim pesnice  ljubav 

Jelena hvala na objašnjenu za bolovanje. Onda je tako kako je, radim kod privatnika, znala sma da će tako da bude. Ma preživećemo i bez tih dodatnih para, samo da sve bude ok i da dočekamo našu bebicu  beba
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 28/3/2014, 12:49

d77 ::Drage, samo da vam javim dajemeni krenulo braon i to bas puno. Posto mi od Utrogestana stalno curka, nisam virila u gace, ali sada sam imala sta i videti.  Sad 
Sta sada da radim? Da li je potrebno da zovem kliniku?

Draga ne panici. Svi smo uz tebe  zagrljaj 
Sta mislis da ipak odes do kuce da malo legnes? Mozda je to ok, sto vjerujem i da jeste, ali da ipak malo mirujes jer ti je nezgodno dok sjedis, takodje i da bolje djeluje Utrogestan.
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/3/2014, 12:50

D77, to može biti i implantacijsko muljanje. Na izveštaju iz Praga piše da 7-9 dana nakon ET to može da se javi. Ako su ti 2-dnevni embrioni, onda je to taj 9. dan, jer pretpostavljam da im je računica vezana za većinske, trodnevne transfere. Ja bih pozvala kliniku, da uvedi progesteron depo, ako već nisu, a za betu bih sačekala bar još 2 dana.
Sofija, bravo za extra giga mega neviđenu betu! Ako deca tako nastave, na leto će u školu!  lol!

Ja sam na bolovanju i ne pada mi na pamet da idem na posao. Jedino ako me komisija bude zezala zbog ultrazvuka, na koji ne idem ni pod razno, tada sam spremna da se vratim dok stomak ne poraste, a onda opet na bolovanje. A možda bih dala i otkaz lol!  

Ja sam jedva čekala da odem sa posla, kao što čeka i naša Ganedina, jer mi se odavno sve smučilo. Imam neke varijante da zaradim pare i od kuće, a ovaj posao bih davno menjala za bolji, ali sam mogla gurati vto priču u ovoj firmi, normalno radno vreme, vikend slobodan itd...Dopuštali su mi da zakasnim, odem ranije, izostanem.
Doduše i ja sam odradila za uzvrat, više sam radila nego celi sektor zajedno. E sad je red da lenstvujem i uživam u proleću.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/3/2014, 12:55

Erata, transfer je radjen 3.dana i vracen mi je 12-celijski embrion. Primam Utrogestan 3x200 i Pregnil 1500 na 5.dan.  Rolling Eyes 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/3/2014, 12:59

Zovni ih da upitaš za progesteron depo. Obično to daju kada krene takvo muljanje. I narede mirovanje. Ja verujem da je to od implantacije. Baš ti se lepo razvio embrion za 3. dan.
Najbolje je da naredna 3-4 dana miruješ. Danas je petak, idi kući ranije, a onda ide vikend, taman da ležiš i domaraš.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/3/2014, 13:01

Hvala, Erata  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 28/3/2014, 13:06

d77, znam da se brines uzasno, ali to braon muljanje moze zaista biti svasta -  od implantacije, preko nekog hematomcica do hormonalnog ludila na koje se telo jos nije naviklo pa tako reaguje. I ja mislim da konstantno sedenje nije idealno. Ako imas mogucnosti, lezi i odmori.
Erata, mislim da komisija nema razloga da te zeza ako nemas ultrazvuk. Uostalom, prema regualronom rasporedu pregleda koje drzavno zdravstvo po domovima zdravlja sprovodi - dakle, prema zvanicnom zdravstvenom sistemu cijeg je i ta komisija deo - prvi ultrazvuk se radi oko 12 nedelje uz double test i sve ostalo. Tako da bar do tad niko ne treba ni da ocekuje UZ nalaz. Betu imas, ona je objektivni pokazatelj trudnoce.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/3/2014, 13:21

d77,miruj ,idi kuci .lezi do bete.nikako sedenje .
...sto rece jedna od vas ovde ,lep embrioncic za 12i dan .
 bak ,sad sam procitala .
pa super za histeroskopiju ! gde ces je raditi ,u Genesisu ? i koliko kosta ? ja sam je radila u novembru u Le ,platila 300 e..
 meni se ET planira oko 1maja ,ako sve bude ok ...mozda se i sretnemo u Genesisu ... radost  radost  radost 
 erata , smajli angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 28/3/2014, 13:27


D77 , potpisujem Eratu .
Isto mislim da ti je to implantacijsko krvarenje . Zovi odmah kliniku , bocni se pr.depoom .
Da, savrsen ti je bio embrion za 3.dan . Navijam za njega iz sve snage i nadam se na ce mrvica biti borac na mamu . Srecno draga .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 28/3/2014, 13:30

Naajdi, D77, navijam za bete velike! Ganedina, za betu kao kuca, a Sofijina je kao zgrada u NY! Bravo, draga! Ff, Bak, navijam i za vase korake, jedva ih cekam. Nas dvoje cemo uskoro u Genesis, prelomili smi. Nemam vremena sa svojom rezervom jc da se zamajavam, a i njevov spermogram nikad gori. Bice to zurka uGenesisu! Cekam ciklus i jos jednom da odradim AMH, a mozda odem i pre barwm na konsultacije. Eto tako, drage moje.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 28/3/2014, 13:44

Leptirko  bb bb bb bb bb bb bb Sjajno sto krecete! Sto se ne prijavite o trodku fonda, sad moze i Genezis? jedva cekam da navijamo za tebe  d  d  d  d  d  d  d 

Brbljiva radicu u Betaniji, 35.000 mi rekli cenu.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bundevica 28/3/2014, 13:46

Zar ne moze histeroskopija besplatno na uput?
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/3/2014, 13:47

Drage, polazim kuci, zvala kliniku i kazu mi ako se do veceras pretvori u krvarenje, VTO nije uspela  Sad ...od terapije sve ostaje isto.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/3/2014, 13:47

Bak, nema više privatnika u ponudi preko RZZO. Sve se to popunilo.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu