KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/4/2014, 08:53

Niny supeeer bravo za malo srculence  srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice baš mi je drago  ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 1/4/2014, 08:56

Najdi, cekamo te s nestrpljenjem, i cekam veeeliku betu !!!!

Niny, divno, mogu misliti koliko ste srecni. Uzivaj sada :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 1/4/2014, 09:04

Koracaljke, vucem vas jakooo  igracice igracice igracice igracice 
Niny, bas mi je drago za srculence  osmeh srce 
Reci mi koja je to nedelja?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 1/4/2014, 09:10


NinY , bravo za malo srculence koje kuca ispod tvog . Mora da je jedinstven i neponovljiv osecaj kada to dozivis . Cestitam ti draga i neizmerno se radujem zbog vas . Sada se skroz opusti i pocni da uzivas u svojom trudnoci maksimalno . Ljubim te i tu tvoju mrvicu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 1/4/2014, 09:12

Hvala vam osmeh srce  Računaju mi od prvog dana poslednjeg ciklusa, koji je bio 13.02.da sam danas 6+5, mada mi je aspiracija bila dosta rano, tako da sam po njoj plus 4 dana.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 1/4/2014, 09:16

Nađi,čekamo lepe vesti od tebe!
Bar se ovde pokazalo da bilo kakvo krvarenje ne mora da znači nije uspelo.

Niny,bravo za srculence kuckavooooooooooooooooooo!!!!!

Saška1,za Mikroginon bitno je da odrediš neko vreme,pa onda svakog dana u tom terminu da ga piješ.Mislim da ne zavisi od jela i pića.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 1/4/2014, 09:19

saska1 ::Drage moje imam jedno pitanje trebam sutra počet sa mikrogoninom pred histero kako se on pije ? jel jedan put na dan i jel bitno prije ili posle obroka?

Jednom dnevno, svaki dan u isto vreme, nezavisno od hrane i pića  yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/4/2014, 09:33

Niny,Ragaco hvala vam  Very Happy 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 1/4/2014, 09:37

Najdi, sve ce biti ok. Trk u lab, a mi te sve puuuuno ljubimo, saljemo tonu pozitivne energije na zapad i jato  roda roda roda roda roda Desava se nekim zenama da sve do porodjaja blago krvare u vreme mece. Beta je jedina merodavna. Navijamo jaaakoooo  b b b b b b b b b b b b 

Nini, pa sta reci za to divno malo  srce  Cestitam od srca  srca srca srca 

Sofi, draga, samo se ti smiri. Bitno je da si uzela bolovanje i da odmaras. Sve ce se to polako srediti. Ni ja nisam zagovornik stalnih pregleda ni virkanja dole. Moje prijateljice su uspevale sa UZ od privatnika da prodju komisiju. Mislim da bi to trebala da proveris. Znam da je glupo, i da sve vreme razmisljas da nekoga ne uvredis, ali veruj mi, briga njih. Ja idem u DZ kod doktorke koja mi je preporucena od strane dr kod koje privatno idem na pracenja za VTO. U DZ idem samo po uput za RZZO. Svi oni negde rade privatno, takva nam zemlja. Ti gledaj sebe draga. Ljubim srcasti poljupci 

I posebne rode za Cecu danas. Da se beta leeepo dupla
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 1/4/2014, 09:39

Niny ::
saska1 ::Drage moje imam jedno pitanje trebam sutra počet sa mikrogoninom pred histero kako se on pije ? jel jedan put na dan i jel bitno prije ili posle obroka?

Jednom dnevno, svaki dan u isto vreme, nezavisno od hrane i pića  yes

Ja isto pijem mikroginon, tačno tako, bitno je da ga piješ svaki dan u isto vreme, ne smeš da preskočiš neki dan. Meni je danas neki 15 dan kako pijem a do pre tri dana sam bila kao u pms-u....Grudi bolele, stomak naduven...tek je pre tri dana to prestalo. Hoće malo da izaziva glad, kontroliši se!  Laughing 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 1/4/2014, 09:56

Drage moje, otisla u lab, rezultati tek popodne.......joj.
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 1/4/2014, 10:01

Proći će to brzo,mila.Lezi,pokušaj da odspavaš malo.Svi navijamo za tebe i tvoju mrvicu  usne 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/4/2014, 10:03

Niny bravo za kuckavo srce,uzivaj u trudnoci  srca srca srca srca 

Najdi drzim palceve da beta pokaze trudnocu. Da li je stalo krvarenje ili se pojacava?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 1/4/2014, 10:04

Najdi, navijam jakooo  igracice igracice igracice 
BAs im treba puno vremena, jer moji urade za max 1,5h.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 1/4/2014, 10:13

Sada je prestalo, nema aktivnog krvarenja, ali evo lezim. NO sta da kazem ..........
Hvala vam puno, puno na velikoj podrsci. Ljubim vas.  love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love 
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 1/4/2014, 10:42

Najdi, nadji nesto da zaokupi misli u narednih par sati...najbolje bi bilo da prekratis vreme dremkom...ako ne moze, pokusaj sa nekom krimi serijom, a mi te puuuuno  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/4/2014, 10:43

Niny, bravo za srculence!!!!  srce trudnica osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Sad se opusti i uzivaj u trudnoci!


Najdi, nista ne mora da znaci to krvarenje! Evo imala je malkice krvarenje i D77 10. dpt pa je beta bila 300! Imala je krvarenje Jelena87 pa su tu 2 srculenca! Imala je 2 ciklusa normalna Zvoncica 36 pa je evo gura 3. mesec! Drzim fige jaaaako da beta bude velika popodne, a ti se primiri dok ne stigne rezultat!!!  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 1/4/2014, 10:46

Najdi, kao sto ti rekose vec djevojke, probaj koliko mozes da se zanimas sa necim, a mi cemo da mislimo i navijamo za sto vecu betu :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 1/4/2014, 10:51

Najdi, znam odlicno kako se osecas...ja sam tako besnela proslog petka i jadan moj muz, umalo da strada.
Grlim te jakooo  zagrljaj  i navijam za lepu betu  igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 1/4/2014, 10:58

d77 ::Najdi, znam odlicno kako se osecas...ja sam tako besnela proslog petka i jadan moj muz, umalo da strada.
Grlim te jakooo  zagrljaj  i navijam za lepu betu  igracice igracice igracice igracice 


D77 koliko je kod tebe bilo krvarenja, jel bilo bolova? Meni je sada sve stalo, nema nista, mozda drzi ovaj Utrogestan, ne znam nista.
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 1/4/2014, 11:05

Najdi, ja sam samo par h imala braon mrljanje, ali je stomak bas boleo, jedno vreme i jako, da bi narednog dana sve bilo mirno-bez bolova i mrljanja.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 1/4/2014, 11:16

Niny bravo za srculence divno kucajuce  srce 
Sad samo opustencija i uzivanjac :)

Najdi jedva cekam da nam javis veliku betuuuu  igracice 

Lelas istog sam misljenja kao koracaljke.. verovala bi Kopitovicki bezrezervno! Zena jednostavno vidi vise nego drugi dr.. znas pricu da je meni na slicici od uz videla septum i ipak mi uradila uz da potvrdi, i bila je u pravu..
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 1/4/2014, 11:21

Sada isla na toalet, sada samo boli malo stomak,i neki grcevi, nema za sada nista posebno.
d77 jesi li primila narednog dana progesteron depo?

najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 1/4/2014, 11:24

Nisam nista primala...uobicajena terapija, kao i do tada.
Ma bice to sve u redu, videces  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 1/4/2014, 11:37

Najdi, navijam za veliku  beta beta beta vv vv vv vv vv 
Biće sve o.k.  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

Niny, draga  bravo bravo bravo za  srce d d d d d d 
 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

D77, bravo za debelu betu, sad zasluženo uživaj  poljubac 

Sofija, biće sve u redu, nemoj da brigaš, mazi bebice  poljubac 

Ganedina, ispravi me ako grešim, ja mislim da je tebi ET bio pre mog, tj. u Petak. Jel da? Meni je bio u Subotu, 22. i ja računam ovako: 23. je prvi dan, 24. drugi..... 1.4. tj. danas, deseti dan od ET-a. Meni je 14. dan u Subotu, 5.4. i tad bi trebalo da uradim betu, osim ako prokrvarim, onda ću je uraditi, za svaki slučaj, tada kad (ne daj Bože) krene krvarenje... U svakom slučaju navijam najjače za tvoju debelu betu  igracice igracice igracice igracice beta beta beta 

Ceco, da zalijemo da se fino dupla beta  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje beta beta 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu