KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 13 od 28 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 14/3/2014, 10:00

Dobro jutro i od mene !!!
Maus, zavidim tvom muzu iz dubine duse !!!
I ja razmisljam o generalci ovih dana, samo jos da vidim kako to da izvedem.
Jocy, nadam se da ce sve biti ok...

A sada odoh da budem korisna i sebi i detetu...pa da skitamo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 14/3/2014, 12:08

Jocy, nadam se da će ti tata biti dobro.  zagrljaj 

Poljubac za sve  ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JAmajka 14/3/2014, 13:04

Dobar dan!
Cupkam b b b i nestrpljivo čekam kraj radnog vremena...počinje vikend sreca sreca sreca .Spremila sam sve,samo da pokupim decu iz vrtića,muža iz kancel.i odosmo na Palić.Sve vas ljubim i želim vam lep vikend cveće cveće cveće 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 14/3/2014, 13:05

Dobar dan!

PETAK, PETAK, PETAK, gde si, Cicsa? Wink lol! lol! lol! 

maus ::
Ispratih jutros Anu na Zlatibor, pozdravih se sa muzem jerBO popodne ide u Francusku na skijanje,ispijam 2. jutarnju kafu i pravim plan i program za narednih 7 dana. Danas i sutra pre podne raspremanje kuce. Popodne generalno pregledanje pcela i tu stadoh...


Da, tu stani i odmaraj!!!  Very Happy  Imam drugaricu koja je uzela odmor, kaze pukla je, preopterecena, i javlja se ona meni sa odmora izmedju 2 brisanja prozora!!!  affraid 

E sad da poFalim muza. Pricamo uz kaficu tako neki dan, i kaze on meni: " Moram da obrisem prozore naredni vikend, dolazi lepo vreme!" A ja, ma CVETAM!!!! Puno sam vremena i zivaca ulozila u njegovo vaspitanje po kuci. Evo rezultata!  Wink  yes  igra I brzo dodajem, "da, nije ti losa ideja, jer uskoro moramo da krenemo u generalku u kujni, vidis ove podne plocice... blablabla,".. cisto da mu ubacim crva u glavu.  lol! 

Cim je petAK, meni nekako lepo. Sa zadovoljstvom odradjujem svaki poslic, kakv god bio, osmeh na licu, na kraju petkom zavrsim vise stvari nego inace  Very Happy 

Odoh jos nesto da odraducnem, pa vikend!

Lep vam vikend zelim, suncan, za setnju milina!  sunny  sunny  sunny  Pa se pisemo.

Sad pozdravljam i ljubim sve do jedne!!!  poljubac 

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 14/3/2014, 13:20

Promakla mi jedna neprocitana strana!  v 

SladZana ::305,7
O, SlaDZo, vidis da nema razloga za brigu?  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Nek ti je skolska trudnoca!!!!  trudnica 

cufta ::
  Miss, L je mnogo angažovana u jaslicama  lol! . Ali ja nemam pojma da ti kažem šta ona (oni) tačno tamo rade, jer ona ne priča ništa. samo saznam ako mi učiteljica kaže. Dečaci su zaljubljeni u nju, devojčice vole da se igraju sa njom... sasvim dovoljno  za 3g. Ona je i dalje u svetu svojih drugara i učiteljica iz jaslica. Preostalo kod kuće je samo "uz put"
Neponovljiva je L.  likeit  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca 

Sofija Veks ::
Pozdrav iz Praga drage moje!
Sofija, drzimo palceve i navijamo jako!!!!  radost osmeh srce 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 14/3/2014, 20:11

Mausice jesi li ispratila familiju? Sad uzivancija  Very Happy 

jamajka vi na Palic, super, provedite se fino  ff 

Miss spremas ga i za kuhinju neka neka  Very Happy 

Sofija nadam se da je u Pragu bilo divno, sad ces morati malo da se skrasis jedno 10mjeseci do godinu dana  yes 

Bila kod dr, kaze da odmaram,da ne idem na posao  radost pa cu od ponedeljka jos vise da visim na Kutku  Very Happy UZ negdje 24-28 mart, u ponedeljak cu zakazati. Ogrebala sam se i za 10 fraxija  Very Happy srecna sam zbog toga kao da su mi kutiju igracaka dali a ne inekcije.

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 14/3/2014, 21:31

I ja se slazem sa Miss - Maus te ideje s sredjivanjem kuce su ti glupe. Iakoristi ove divne dane za uzivanje. Puna kada, muzika, dremni u njij, nema ko da te zove iz kuce. Pa onda popodnevna dremka pa jos moze da traje. Citanje raznolikih gluposti do mile volje bez prekidanja..... Ma idi zeno ne bih pipnula kucu.
poneko na Palicu, ostali koje-kuda....ja gledam Ivana Ivanovica...petak
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 14/3/2014, 21:44

Samo da vam mahnem! Ponovo kući, sa papirom od dr da smo zdravi i pravi i da imamo žučnu kesu, u šta nisam ni sumnjala, al da u UE nemaju pojma da gledaju uz, nemaju i tačka. Ništa novo doduše. Hvala što ste mislile na nas i ovde!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od nina :) 14/3/2014, 22:13

maus da ja imam toliko slobodnog vremena veruj m ida bi najmanje 2-3 dana uzela da i ja uzivam i digla sve cetri uvis da se i ja malo odmorim i zadnji dan bi sve lepo doterala u red jer znam da ja nebi toliko prjala po kuci i spremala svasta jer sam sama
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od karakaca 14/3/2014, 23:23

Biksi drago mi je zbog vas da ste zdravi i pravi  love 
Sladzoooo, Niny pa ovo je prelepo kakve bete da nas vucete za nosice  bb bb bb bb 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 15/3/2014, 08:11

Dobro jutroooooooooooooo!!!!

kafa photo: KAFA 2mds3e0jpg.gif

SlaDzo videh potpis radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost odlicno!!!

Jamajka uzivajte na Palicu.

Marsovci moji ni sumnjala nisam da ste zdravi i pravi i lepiiiii sreca sreca sreca sreca sreca 

Zene, kucu sam morala da sredim, sve blista. I sad sledi uzivanje u cistom i sredjenom. Pijem kafu, slusam muziku. Cula sam se sa vaspitacicom jutros. Sve je super. Deca su presrecna. Ana nije imala vremena za razgovor Very Happy Juce su super prosli u putu. Niko nije bljuckao, pevali su, smejali se. Brzo su stigli. Sa 2 pauze tacno 4 sata putovanja. Milan treba da stigne za neka 2 sata pa ce mi se javiti porukom.
Popodne u pcelinjak da se malo druzim sa mojim milim dragim zivuljkama.
Ljubim vas sve i grlim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 15/3/2014, 09:38

Dobro jutro i bezte napolje !

 sunny sunny sunny 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 15/3/2014, 10:22

Dobar jutar! Idemo napoljeeeeer!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 15/3/2014, 11:33

Dobar dan drugari. Pravo je proljece.  sunny 

Mausice uzivaj draga u pcelama i samoci  Very Happy Dosla bih po med ali nisam u mogucnostima  Razz prijetim jos od prosle godine. Sta rade kucovi slatki?

Mrsovci su naravno zdravi,pravi i najsladji   yes 

Sugradjanko jeste li iskocili u skitnju?  srca 

Nema Endzi da se javi od porodjaja, nadam se da nema vremena od slatkoce.  yes 

Ja bila jutros u dz za fraxi, tamo ziva zaraza, pa sam uzela da od sjutra budem samodavalac  Very Happy 
Mm je na primorju radi pa cu tek kad se vrati u skitnju, svakako sada imam casove.

 d  srca1 

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 E7ys5u
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 15/3/2014, 11:39

kakav divan dan :) ja odoh u setnju i na kaficu sa mamom i sestrom, jos su u soku sto sam trudna, pa me non stop zovu i govore koliko su srecne :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od nina :) 15/3/2014, 13:32

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 1544434_630382633705836_1287334709_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 15/3/2014, 13:58

Dobro jutro, vama suncano, kod nas na severu se naoblacilo i zahladnilo, pa mi ne preostaje nista drugo nego da sedim i ucim  Rolling Eyes 

UZivajte i za mene u suncu i lepom vremenu!!!!

Niny, verujem da su svi srecni a ti verovatno jos ne shvatas da si trudna.  Very Happy 

Sladzo, vodi racuna, fraxi se daje uvek u isto vreme.

Maus, uzivaj u samoci i odmori se, sad kad si kucu sredila, pcele podmirila... steta sto nisam blize, da dodjem i da ti napravim haos po kuci!  Razz Laughing Il da me upregnes da kosim!  lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 15/3/2014, 14:34

KoMetaK ::D
Sladzo, vodi racuna, fraxi se daje uvek u isto vreme.

 

Ovih dana sam primala oko 8h, jutros u 10i30. Da onda ovih dana nastavim u 10i30h? Jel bitno u minut?

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SoJa 15/3/2014, 15:23

Niny ::kakav divan dan :) ja odoh u setnju i na kaficu sa mamom i sestrom,  jos su u soku sto sam trudna,  pa me non stop zovu i govore koliko su srecne :)

 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

Meta, kad bih mogla, poslala bih ti  sunny ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Orline 15/3/2014, 21:42

Maus, vredna ženo, kao da nismo vršnjakinje  lol! pardon, ipak si mladja  lol! 
Meta, stiglo i kod nas nevrijeme u međuvremenu Rolling Eyes 

Ja provedoh popodne sa detetom u parku na produženom boravku, čuh da će sutra kiša pa da iskoristimo. A malo i da odagnam misli...Otišao dragi... Rolling Eyes 
Baš sam nešto šljb, teško padaše rastanci i dok smo bili sami, a sad... ne pitajte.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 15/3/2014, 21:47

Orli  zagrljaj pa hocete li dugo biti razdvojeni?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 15/3/2014, 21:49

Orli, ajd kod mene, i ja sam sama...ne secam se od kada, nit znam do kad!  Laughing 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Orline 15/3/2014, 21:58

Pa ne znam ništa trudnice, otišao je na neku zamenu, ali verovatno će da produži na pet meseci. Kao pet godina mi danas izgleda.
Važi Ema, ti si već navikla  Laughing Rolling Eyes Nije lako stvarno sam sa detetom. Još je meni sad lakše, jer trči i piči, ranije dok je bio beba, pa još vrištavac, jako teško sam podnela.
Al zato kad se ugledamo na aerodromu, joooj sreće neopisive
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 15/3/2014, 22:00

Sve mi se cini da ce ovde da osvane Klub samih kutanjki...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 15/3/2014, 22:02

Pa i nije malo 5mjeseci, ali mi cemo da se druzimo onda ovdje vise pa ce brze da ti prodje  osmeh srce i moj je trebao na 2-3mjeseca da ide ali kako je sad ispalo nadam se da nece.

Ema sta nas briga imamo jedna drugu, ionako cesto vise sa vama provodim dnevno nego sa njim  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 13 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 28 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu