KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 20 od 28 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 22/3/2014, 16:42

L je  queen 

Posluzicu vas mladencicima malo kasnije  Very Happy 

Sofija  roda roda roda 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 22/3/2014, 18:00

Posluzite se drage moje  osmeh srce 

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 30tt9xj
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SoJa 22/3/2014, 18:14

Hvala, draga SladZana  likeit 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 22/3/2014, 20:12

SladZana ::Posluzite se drage moje  osmeh srce 

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 30tt9xj
Sladzo, srecni vam Mladenci!!!!!  osmeh srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 22/3/2014, 23:05

Mladenčići.....divni su, taman za posle koncerta.

 Ja sam se lepo napevala na koncertu, Lucija je netremice gledala, pomalo pevala....bila je oduševljena.
 Bile su nove pesme, divna muzika još bolji tekst.

  Jednu od meni omiljenijih vam poklanjam za laku noć

https://www.youtube.com/watch?v=i4Wa1H3lab4

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JAmajka 23/3/2014, 00:28

Spavate devojke?

I moji spavaju odavno,ja kuvam ručak za sutra i svratih da vidim šta ima ovde.
Danas ceo dan provedosmo kod mog tate-sređivali smo dvorište,kosili travu,sadili cveće,okačili ljuljaške za decu,roštiljali,jurili se sa Flokijem i ručali na terasi.Posle podne smo se družili sa kumovima...baš ispunjen dan.Ovi moji popadaše u krevet oko 8,mm je izdržao do pola 11,pa ode i on.Neću ni ja još dugo.

Ćufta,uživancija sa horićem...pesma je divna.Skoro sam kupila klincima cd ,da ne slušaju više razne" zvezde i zvezdice" sa Pinka affraid 
Odoh sada,ljubim vas,družimo se sutra.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 23/3/2014, 06:52

Dobro jutro drugari. Baš je nešto neko lepo jutro
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 23/3/2014, 11:09

Dobro jutro!
http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/153718/153718,1299704880,1/stock-photo-coffee-accessories-on-mat-72825193.jpg
SlazDa nas je posluzhila mladenchicima (jel' samo meni izgledaju erotichno?), hvala; Cufta muzikom, hvala i za to. Nama je najdrazhi onaj video sa "Djeda Mrazom", vjerojatno iz nekog programa "7 mladih". Volim i to shto uzhiva u istim izvodjachima kao i ja kad sam bila mala, hvala youtube na Branku Kockici.
Sofija, da te pronadju rode i u Novom Sadu:  roda roda roda 
Sofke, a da i ti otvorish prozore (samo nemoj da srushish one saksije sa finim cvijecem):  roda roda roda 
Kod nas opet zahladilo, odoh sama do samoposluge, Zrno slini i kashlje, neka je s tatom kuci, sinoc smo chak i vatru u kaminu lozhili.


Poslednji izmenio Shizika dana 23/3/2014, 11:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 23/3/2014, 11:10

Za one lijene da kliknu na link  Very Happy 
Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Stock-photo-coffee-accessories-on-mat-72825193
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od buby 23/3/2014, 12:37

Shizika ::Za one lijene da kliknu na link  Very Happy 
Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Stock-photo-coffee-accessories-on-mat-72825193
ima i takvih  Rolling Eyes   Laughing  a rado bi je popili  Razz  mada ja od kako sam trudna  slabo,prva tri meseca uopste..sad samo ujutru nes...i preko dana retko kad,ako sam u gradu..ne prija..al zato mi sinoc na rodjendanu jeger itekako prijao  Razz 
ja prosto uzivam u ovakvim danima,vec smo obavile pijac,mesare i pekare...uspela sam i cvece na terasi da posadim.. Rolling Eyes valjda nece neki mraz,ne pamtim da sam ovako rano imala cvece  Rolling Eyes  sad mogu i na njoj da uzivam kad se sve sareni  yes 
odoh da skuvam pilecu corbicu ( za danas samo to) Dunja i ja same pa nam vise i nije potrebno  Very Happy  uzivajte cure od sutra tj veceras zahladjenje
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 23/3/2014, 14:39

Dobar dan! Brzo mi leti ova lepa nedelja. Sladzo, kolaci su slatki! Cufto, i ja bih pevala da sam bila sinoc tamo. Obozavam Kolibri! Jamajka, uzivas sa decicom. Lepo provedite ovaj dan, uzivajye!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 23/3/2014, 16:04

Mmm kafica, mladenci kolacici i rode od Shizike, kako da ne voli covek nasa jutra?  Very Happy Very Happy 

Gde ste zene, utihlo malo ovde, kanda se koristi ovo divno vreme za setnjice i prirodu...

Kolektivan zagrljaj d  ja polako prelazim od toplog na hldan nes, osvezava  Razz 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 23/3/2014, 16:21

Drugari setkate i odmarate  Very Happy 

cuftice i ja bih slusala Kolibri i uzivala  yes 

Vuchice draga hvala  cvet 

Shiz cekala sam kad ce neko da primijeti  lol! 

Mi bili danas do Ostroga, bilo naravno divno, mada zahladilo dobro ali uhvatismo tacno prije kise.

 d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 23/3/2014, 17:13

Sladzo, tickeri su preslatki, a uskoro ce osvanuti jos jedan!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 23/3/2014, 18:32

Danas se izgleda svi skitajuč. Večeras ćemo čuti ko je gde bio. Mi nigde sem u lokalnom kafiću na kafi. POneko od komšiluka u kafiću i usput....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 23/3/2014, 18:32

Hvala Leptirko, dace Bog. A kad sam ove vidjela odusevila sam se.  osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 23/3/2014, 20:09

ja tek sada vidim SlaDŽIne tikere. Pa SlaDŽO, ti već možeš da staviš...nema više tu dileme.

Da li neko na pp može da mi pošalje žiro račun na koji uplaćujemo pare za aprilsko viđenje. Pogledah danas, i vidim da mi je jedna gomilica papira iz novčanika nestala. Garant su otišli u đubre sa nekim računima. Kako bi drugačije?! Uz njih su nestale i markice koje sam Luciji i sebi trebala da zalepim u zdravstvene knjižice  Very Happy .

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 23/3/2014, 20:28

Grupa bivših studenata, sada već uspešnih poslovnih ljudi, okupila se i
posetila jednog starog profesora s fakulteta. Razgovor je ubrzo prerastao u
pritužbe o umoru, iscrpljenosti, stresu na poslu, u porodici i na svakom
životnom koraku. Profesor ih je slušao s punom pažnjom i saosjećanjem.

"Čini mi se da vam treba šoljica dobre kafe", rekao je i povukao se u kuhinju. 



Vratio s velikim loncem iz kojeg se pušila kafa i celim asortimanom šoljica. Svaka je bila drugačija. Bilo je tu porcelanskih, plastičnih, staklenih, papirnih, kristalnih, keramičkih... Neke su izgledale skupoceno, kao da su stigle s dvora poslednjeg kineskog cara, druge su izgledale sasvim obično, treće su bile okrnjene i polupane... 




"Poslužite se." 




Kad su svi bivši studenti imali šoljicu u ruci, profesor je primetio:



"Lepe i skupocene začas su planule. Na stolu su ostale nedirnute ružne, obične
i jeftine šoljice. Za sebe želite samo najbolje, što vam je ujedno i izvor stresa.
A ipak, izgled šoljice ne doprinosi ukusu. Lepša posuda obično je samo
skuplja, a katkad i zamagljuje ono što ispijamo. Svima vam je u stvari
trebala dobra kafa, a ne šoljica. Ipak ste posegnuli za najboljom. A onda ste
nastavili merkajući tuđe šoljice.
Kad se uhvatite u vrtlog stresa i nezadovoljstva, setite se da je kafa poput
života. A posao, novac i položaj u društvu... - poput šoljice. Šoljica ne definiše, niti menja kvalitet života koji živimo. Ponekad, koncentrišući se samo na šoljicu, propustimo uživanje i u kafi.
Pijete kafu, a ne šoljicu. Najsrećniji ljudi nemaju sve najbolje, oni izvuku

najbolje od svega.

Žive jednostavno.

Govore ljubazno.

Vole velikodušno."
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 23/3/2014, 20:47

Eto zasto je skromnost neophodna.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 23/3/2014, 21:07

Cuftolina, nece se niko ljutiti ako br racuna napisem i ovde

51-102-0004607/0 Banca intesa i Happyckino ime i prezime...
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 23/3/2014, 21:08

Hvala Vučice, ček' da upišem u telefon.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 23/3/2014, 21:22

Zenske, meni je ovo prvenac da sam se prijavila, iako te nedelje dajem magistarsku disertaciju, sve se nadam da cu stici i upoznati vas konacno :))))

Moze li neko da mi barem u pp posalje detalje, posto ja nista ne znam - gde je dogadjanje, kog formata, od koliko sati, koliko se placa, koje je Happyno ime i prezime...bilo koja info ce mi biti od koristi  yes 

 yes yes yes yes 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 23/3/2014, 22:02

https://kutak.forumotion.com/t2810p45-novo-okupljanje

Sofija, mozda je bolje da napises Happy pp, jer ja ne znam ko ima pristup temi i kako to ide

 ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 23/3/2014, 23:09

Hvala Vucice, odgovorila je malocas Happy na grupi "kada se zvezde sastanu". Nisam znala da je grupa privatna, jer sam mogla da vidim temu o "zvezdama", pa nisam znala da postoji jos jedna tema o tome kojoj nemam pristupa  Very Happy 

 c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 23/3/2014, 23:52

Shizika ::
SlazDa nas je posluzhila mladenchicima (jel' samo meni izgledaju erotichno?), hvala; Cufta muzikom, hvala i za to. .
Samo tebi! lol! Da kaplje mleko iz njih, onda bi i meni se i meni možda pričinilo isto! lol! 

E Ćuftice, pa kako pogubi te markice, što ih odmah ne zalepi u knjižicu,  koji si ti lik. Mada, sladoled je lek za sve, nek vam markice i ne trebaju!  Very Happy 

Mi ovih dana opet imadosmo goste, kod nas se slave ti Mladenčići, prve godine kad se dobije beba, jedva suzbih narod da ponovo dodje u većem broju, a skoro babine obavismo, i najužih bi 70. I sad mi je prošlo 20 ak ljudi, dosta je vala, nadam se da ćemo sad malo da kuliramo u troje. Prosto mi treba da smo malo sami.

Sladžo, super su ti tikeri, za koji dan još jedan, najsladji do sada! Ovaj kerić isti tvoj Flok, Tomo manje liči, nekako mi je ipak lepši nego ovaj na tikeru macan.

Stisak drugari.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 20 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 28 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu