KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 8 od 28 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 9/3/2014, 20:21

SlaDŽOOOOO odlična beta! Samo ti napred!!!!  Ia ja mislim da si trudna i da nam krajem godine stiže beba.

   Nema me dva dana, a ovde svašta!

Nema dilemu da l je Arsenije ok......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 9/3/2014, 21:02

Deda savetuje svog unuka:
Nemoj ženiti udovicu, sahranila je muža a sahraniće i tebe.
Nemoj ženiti raspuštenicu, nije odgovarala njemu, neće ni tebi.

I nemoj ženiti devojku, da je vredela, već bi se udala.
• Pa dobro deda, koju onda da ženim?
• Ženi udatu, ako odgovara njemu - odgovaraće i tebi!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 9/3/2014, 22:14

Pa Leptirko, ja propustila taj chas  Embarassed  , iz chega ste se takmichili? Idete na regionalno?
Cufta opet bila u inozemstvu, gledaj joj padezhe!  Razz 
Odlichan je ovaj djedov savjet.  g  Podsjetilo me na prije vishe mjeseci, u nocnom klubu mi se nabacuje neki klinac, pa da ne traci vrijeme pita:" Imash li dechka?". Odgovaram iskreno: "Nemam." Tu se on obradova, a ja tuzhno dodam: "Mm ne odobrava."  lol! 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 9/3/2014, 22:19

Nisam Shiz, radila sam ove nedelje baš puno. Problem je u kucanju koje mi se na glavu popelo.

Da li se ti spremaš za Arijanin rođiš? Šta ste planirali za 13.?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 9/3/2014, 22:24

Primjetih da te nema. Kuckanje na poslu?
13. planiram ici na bazen (njena omiljena zabava), a 12. (jer su jedino taj dan svi slobodni), slavimo sa drugarima (dolazi svih 5 koje smo pozvali  Very Happy ), prvo igraonica pa onda kod nas trovanje hranom koju cu pretezhno JA pripremiti.  kuvar1 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 9/3/2014, 22:34

Bravo! To je pravi rođiš! Nisam znala da je bazen i dalje omiljen...divna navika za život. Blago njoj!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 10/3/2014, 05:50

Dobro jutro.
Svratih da poskocim za Sladzinu betu.
Shizo, u pitanju je srpski jezik, takmicenje osnovaca. Dalje je okruzno takmicenje. Ja radim u sremskom okrugu. Zato sam ovako lepa, debela i rumena!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 10/3/2014, 06:32

Jeb.m li ti zivot ko je sve roditelj! Zgranuta sam. Toliko razmisljam o nasim curama koje se jos bore i gledam ove nazovi majke u sobi pored moje, samo nas staklo deli, i place mi se. Koja bezsecajnost i neposvecenost, nemam reci. Jedno dete se zacenulo od placa, a majka mu je otisla da pije kafu i pusi, bez da se potresla. Cuva ga cimerka njene mame, koja se dere na njega i tako.

Sladzo navijam za danas draga.

Macan mi spava u narucju, bio je neutesan pola noci i duze, jos nepuna dva sata, nadam se da ce brzo proci i da ce nas odmah pregledati. Srce mi se pocepalo koliko je plakao, gladan dusa moja draga, jedva cekam da ga nahranim. 
Stisak cure moje
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 10/3/2014, 07:40

Samo da posaljem poljupce Arsi, da sto prije klopa guza  osmeh srce 

Javim se kasnije.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 10/3/2014, 08:53

Dobro jutro drage moje  sunny sunny sunny 

Biksi, navijam i znam da će sve da bude ok osmeh srce 

Sladjo, čekamo da nam javiš trocifrenu betu  vv vv vv

Meni od juče lupa srce ubrzano  Rolling Eyes Ne mogu da provalim od čega, možda od utrogestana može biti?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 10/3/2014, 09:02

Niny ::


Meni od juče lupa srce ubrzano  Rolling Eyes Ne mogu da provalim od čega, možda od utrogestana može biti?

tremaaa  sunny 
navijam, navijam, navijam, drugarice!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 10/3/2014, 09:45

Biksi, nemoj ništa da brineš. Naš Arsa je lep i veliki, a tako izgledaju zdrava deca!

Sladžo, požurih da vidim rezultat.

Leptirko, izveštavaj nas kako je na tom takmičenju
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 10/3/2014, 10:51

Bixi javi sta je bilo na UZ  ljubav 

Shizzz brzo je znaci rodjus, organizacija na nivou  yes 

Niny i ja imam povecane otkucaje cak i preskoke nekoliko dana.  Very Happy uzecemo to kao dobar znak  Very Happy 

Danas 14dpo 109,7. Ja sam svakako u grcu, ali isto mi je za nijansu lakse.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 10/3/2014, 10:53

Sladzo, beta skolski raste!!! Samo neka tako nastavi!!!  igracice igracice igracice 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 10/3/2014, 10:54

SladZana ::

Niny i ja imam povecane otkucaje cak i preskoke nekoliko dana.  Very Happy uzecemo to kao dobar znak  Very Happy 

Danas 14dpo 109,7. Ja sam svakako u grcu, ali isto mi je za nijansu lakse.

Jeeeeeeeeeeeeeeeeee  bravo bravo bravo bravo bravo  Bravo, biće to sve dobro, trudnice naša nova  trudnica roda roda roda 

Posebno me raduje ovo za lupanje srca  love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 10/3/2014, 10:56

Cuftolino zabiljezi u svoj karton, lupanje srca = beba  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od twinsi 10/3/2014, 11:01

Dobro jutro drugari!

Dok isčitah februar i mart sve zaboravih  Rolling Eyes osim da nam je Slađa trudna  radost 

Biksi čekamo da se javis. Ljubi medenka.

Mi smo završili sa operacijom. Ovaj put je priprema drugačije odrađena tako da je sedativ učinio svoje i potpuno miran je ušao u salu. Operacija je prošla ok. Buđenje je bilo mučno, kao i oporavak, baš je imao jake bolove. Sada je dobar, počeo je da jede i sjutra nam je poslednja kontrola.

Pišemo se kasnje, treba nadoknaditi propušteno na poslu!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 10/3/2014, 11:02

Dan Jutra!

Sladzo, extra beta! Danas kod dr?

Bixi, verujem da ste do sad zavsili i da sretno sikite!

Ljubim vas, idem da citam, bile ste vredne, ako, ako  yes 

 osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 10/3/2014, 11:06

Hoću SlaDŽo, sada si trudnica, te ne podležeš današnjem štrajku  lol! !

Neka lupa, i treba da lupa.....
STIŽEEEE BEEEBAAAAAAAA!!!!!!

 beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba  beba 

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 10/3/2014, 11:09

Twinsi bas sam razmisljala o vama. Bravo sve je proslo  radost dusa mala sad ce mu biti lakse.  osmeh srce 

Bak doktorki Motrenko treba da javim betu, a za hematologa sam uspjela da uhvatim neku vezu da me sjutra ubace kod toga koji je u ambulanti, nadam se da nece biti kasno. Svakakako ne mogu primiti fraxi prije sjutra i sa nalogom dr Motrenko, jer je u prvoj smjeni moja doktorka opste prakse i samo ona moze da mi da terapiju.  love 

Ja jos nisam euforicna, shvatite me, mada se trudim da budem pozitivna i ne ukljucujem mozak puno, samo po potrebi. Ovih dana cak brljavim, ubacam hleb u frizider, limun koji sam kupila ostao u prodavnici, mora vise puta nesto da mi se kaze da ukapiram... v 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 10/3/2014, 11:14

Sladzo, nije nista kasno, imas fore, odlicno sto si uspela da se ubacis kod dr  yes 

Naravno da nisi euforicna, ali polako, bices, sve ce biti ok. Sve ostalo su klasicni simptomi trudnoce  Razz

Twinsi, super sto ste prebrinuli veliku brigu  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od lelas 10/3/2014, 11:23

Sladzo .divna beta!!!! konfete konfete konfete konfete 
Niny,nek lupanje srca bude taj siptom! b b b b b 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 10/3/2014, 11:31

Dobar dan!

SladZana ::
Danas 14dpo 109,7. Ja sam svakako u grcu, ali isto mi je za nijansu lakse.

Ovo sam cekala da procitam radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca 

SladZana ::Cuftolino zabiljezi u svoj karton, lupanje srca = beba  Very Happy 

U  sunny ti jarko...odo da vadim betu Very Happy 

Niny poleti u lab i da nas obradujes igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Bixi draga mislim na vas dvoje i jedva cekam da se vratis i da nam napises izvestaj.

Twinsi sve je gotovo. Ljubi decicu.

Leptirko tvoji djaci moraju biti sjajni Very Happy 

Juce bila kod orl. Od petka pisti, bubnji...ma vozovi prolaze kroz usi. Nic ne cujem. Samo govorim: molim, sta ste rekli...Upala sinusa i svasta nesto. Jutros malo bolje jer se naizmenicno otcepljuju usi, pa na minut cujem dobro bar na jedno uho.
Ana u petak krece na Zlatibor. A od juce pocela da kija i balavi. Nisam je dala u vrtic. Juce je pocela da pakuje stvari u kofer Rolling Eyes i jedva ceka polazak. Jos kada bi Milana poslala negde...

Ljubim vas sve do jedne!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 10/3/2014, 11:49

Joj Mima, bas ti se vuce  Rolling Eyes Ako ti treba aprat, imam vezu  Wink 

Mogu da mislim kako se Ana raduje  smajli angel 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 10/3/2014, 11:53

A ja ću Mima doći kod tebe da ti razbijem iluzije da ne čuješ. Ja se stalno derem kad pričam  Very Happy 

Odoh na posao....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 8 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 28 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu