KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 14 od 28 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 15/3/2014, 22:04

Jedina ja srecna sto ispratih muza Laughing 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 15/3/2014, 22:06

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 2woaxys

Kako vam se svidjaju cizme?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 15/3/2014, 22:35

Dobro vece jutra :)
Jedno brzinsko javljanje iz KG. Tati je bolje samo mora da bude strogo u horizontali neko duze vreme sto njemu tesko pada ali mora da izdrzi nema mu druge. Videla sam ga danas setio se da mi je rodjendan pa sam se raznezila dodatno. Sad odo da gnjavim ono sestrino najmatorije dete ono jos nije zaspalo hehehehe.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 15/3/2014, 23:03

JocY ::Dobro vece jutra :)
Jedno brzinsko javljanje iz KG. Tati je bolje samo mora da bude strogo u horizontali neko duze vreme sto njemu tesko pada ali mora da izdrzi nema mu druge. Videla sam ga danas setio se da mi je rodjendan pa sam se raznezila dodatno. Sad odo da gnjavim ono sestrino najmatorije dete ono jos nije zaspalo hehehehe.

 igra igra igra e bas mi je milo da je sve ok, divno  ljubav 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 15/3/2014, 23:04

Maus cizme su kriminalne  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 16/3/2014, 10:20

Dobro jutro...

Jocy, pozz ta tatu,da se oporavi uskoro!

Maus, carice....

Sladzo, apsolutno si u pravu...

Ono sto meni najvise nedostaje je osecaj porodice...Fale mi zajednicki obroci,vikendi,medjusobna komunikacija o potpuno nebitnim stvarima. Druzenja sa prijateljima...Imam ja i vas i svoje drugarice, ali, mrzim kada nedeljom recimo setam sama ili idem kod nekog sama. Mrzim da kuvam samo za sebe ( eto zasto imam 10 kg viska)..

Ajd necu vise da kukam...ljubim vas sve, idem da pokusam da probudim Petra, celu noc nismo spavali, ne znam zasto, ali eno ga sada, spava kao top... a jos malo pa ce podne...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 16/3/2014, 18:28

Pozdrav svima zenske moje drage!

Mi smo nocas stigli u BG, danas malo prosetali, ja glasala, veceras tenis a sutra nakon dve nedelje povratak na posao - treba se tome prilagodit!  affraid  No, barem ce mi zauzetost preokupirati misli naredih 10-ak dana, do bete... grlim vas sve puno!  d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofka 16/3/2014, 18:48

Sofija imenjakinjo navijam svim srcem  radost radost radost radost radost radost roda roda roda roda vv vv vv vv 


i ja glasala  yes 

cure jos malo pa leto  radost mislim da mu se niko ne raduje ko ja  igra 
 cveće
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 16/3/2014, 21:45

Gde ste, zene?
Verovatno u skitnji.
Danas je bio tunjav dan, ali ipak - lep  sunny 

Moram i ovde da se ubelezim. Ja juce krenula sa bocanjem, prvo je pao suprefact, a od danas krenula i stimulacija  Very Happy
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 16/3/2014, 22:38

Vidi ovu Maus, slika čizme  Very Happy . Meni je sve što je crveno - super!

Danas je dan trudnica i žena sa muževima na službenom putu. U trudnice računam i Sofiju!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 17/3/2014, 08:35

Dobro jutro svima!

Evo sa kim sam jutros pila kaficu Very Happy

 Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 F59ldz
Ne obracajte paznju na moju nogu i papucu:lol: 

I ja Sofiju racunam kao trudnicu i Vucicu. Ajmo Vucice, neka je srecno bockanje igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sofija neka su bezbrizni dani do velike bete igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 17/3/2014, 08:49

Joj Maus, kakav je, divno drušvo za kaficu  osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Sofija, trudnice naša najnovija, jesi li krenula na posao zajedno sa bebama?  trudnica bebe bebe
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 17/3/2014, 08:51

Dobro jutro!

Ja malo pospana, al budim se uz solju caja i dorucak, pa skoknuh da vas sve pozdravim.

Misice, carice, kuce ti je kao lutka, a da nisi skrenula paznju na nogu u papuci, ne bih je u zivotu videla!!!  lol! 

SladZana ::
Bila kod dr, kaze da odmaram,da ne idem na posao  radost pa cu od ponedeljka jos vise da visim na Kutku  Very Happy UZ negdje 24-28 mart, u ponedeljak cu zakazati. Ogrebala sam se i za 10 fraxija  Very Happy srecna sam zbog toga kao da su mi kutiju igracaka dali a ne inekcije.
Super, Sladzo, miruj i cuvaj se, ne mozes da pogresis  Very Happy 

BiKsi :) ::Samo da vam mahnem! Ponovo kući, sa papirom od dr da smo zdravi i pravi i da imamo žučnu kesu, u šta nisam ni sumnjala, al da u UE nemaju pojma da gledaju uz, nemaju i tačka. Ništa novo doduše. Hvala što ste mislile na nas i ovde!

naravno da je smeker Arsa skroz ok, ali kad te lekari naplase....  v  Pozdrav za Arsu!!!  ljubav 

JocY ::Dobro vece jutra :)
Jedno brzinsko javljanje iz KG. Tati je bolje samo mora da bude strogo u horizontali neko duze vreme sto njemu tesko pada ali mora da izdrzi nema mu druge. Videla sam ga danas setio se da mi je rodjendan pa sam se raznezila dodatno.
Joci, srecan ti i ovde rodjendanko, izvini na kasnjenju, i drago mi je da citam da je tata bolje!!!  Very Happy 

SladZana ::Maus cizme su kriminalne  Very Happy 
Cizme nisu moj fazon, sto ne znaci da ih ne bih obula. Meni se svidjaju.

Eto toliko od mene, uz pozdravcice, zurim sad da odradim sta imam. Ljubim SVE!

 osmeh srce 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 17/3/2014, 09:32

Oooo kakav ti je pas Maus.....kakav početak nedelje.

A ova Miss je nenormalna totalno. Videla je i papuču.....ja posle vraćala, stvarno se vidi papuča

Kocy, pozdrav za tatu. Pozdrav i za trudnice... a tu je i Vučica kako čujem
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 17/3/2014, 09:37

A sto se tice cizama, njih nosi muskarac. Ima bundu sa nekim cipkicama, kozne pantalone i malo se vidi ispod desne sake crna lakovana tasna koju nosi u pregibu lakta leve ruke. Tip je skroz otkacen. Ima narandzastu kosu i cvike za sunce sa crvenim okvirom. Mene je prijatno iznenadio. Totalno nesvakidasnja pojava za selendru Loznicu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 17/3/2014, 09:39

Selendra je svuda oko nas.....mislim i šir od naše zemlje.... Selendra je u ljudima... oni su dosadni, bez mašte, isti, tamni u duši i odevanju, bojažljivi....
Iz istih razloga bi i mene ovde u BG takav tip obradovao!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 17/3/2014, 09:49

cufta ::  Selendra je svuda oko nas.....mislim i šir od naše zemlje.... Selendra je u ljudima... oni su dosadni, bez mašte, isti, tamni u duši i odevanju, bojažljivi....
 Iz istih razloga bi i mene ovde u BG takav tip obradovao!

Potpuno se slazem sa tobom yes 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 17/3/2014, 10:47

Dobro jutro, drustvance divno!

Evo da vas ljubnem sve onako - prolecno!  usne usne usne usne usne usne usne 

Niny, da, evo nas na poslu  Wink  Ovde je ovo udarna radna nedelja, bice posla da se raspadnes, barem ce mi skrenuti misli od iscekivanja bete, da mi brze prodje ovih 10-ak dana...  Very Happy 

Zelim svima sjajnu nedelju, osmeha i super opustenciju!  srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 17/3/2014, 11:15

maus ::A sto se tice cizama, njih nosi muskarac. Ima bundu sa nekim cipkicama, kozne pantalone i malo se vidi ispod desne sake crna lakovana tasna koju nosi u pregibu lakta leve ruke. Tip je skroz otkacen. Ima narandzastu kosu i cvike za sunce sa crvenim okvirom. Mene je prijatno iznenadio. Totalno nesvakidasnja pojava za selendru Loznicu.
 lol!  lol!  lol! 

cufta ::  Selendra je svuda oko nas.....mislim i šir od naše zemlje.... Selendra je u ljudima... oni su dosadni, bez mašte, isti, tamni u duši i odevanju, bojažljivi....
 Iz istih razloga bi i mene ovde u BG takav tip obradovao!
 yes yes yes 
Potpis!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 17/3/2014, 11:21

Drugari  sunny krecu alergije  Laughing 

Ema valjda ce doci i bolji dani. Mada Petrovo drustvo je neprocenjivo cvet 

Mausice imas najbolje moguce drustvo za kafu  yes papuce? ne konstatuju se.

Sofija uzivaj u poslu jos desetak dana a onda bolovanje  trudnica 

Vucica poletela  navijači2 navijači2 navijači2 

Sveki danas rodjendan, mm joj je jutros rekao za  trudnica 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JAmajka 17/3/2014, 11:37

Dobro jutro,dan!
cufta ::  Selendra je svuda oko nas.....mislim i šir od naše zemlje.... Selendra je u ljudima... oni su dosadni, bez mašte, isti, tamni u duši i odevanju, bojažljivi....

Ćufta,svaka ti je zlatna Laughing Laughing 
Maus,diiivno društvo.Gde je Džeki?

Trudnice,čuvajte se i uživajte u trudnovanju.

Mi smo se juće vratili sa Palića,odmorni i srećni.Vreme je moglo biti i lepše,ali nismo mu dozvolili da nam pokvari užitak.Palić je"plav i zelen"što reče moje dete.Mnogo volim Palić,osećam neki mir,spokoj... i vreme kao da je stalo.
Odoh da radim,ljubim vas sve. poljubci  poljubci  poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 17/3/2014, 11:37

U Sladžo, baš lep poklon ste joj doneli za rodjus!

Ćufto, legendo!

Stisak mačke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 17/3/2014, 11:47

SladZo kakav poklon svekli za rodjus lol! lol! lol! lol! lol! 

Jamajka drago mi je sto ste se lepo proveli na Palicu. Dzeki je tu, zabio glavu u rupu koju je iskopao. Osetio krticu, kreten. Njih dvojica se super slazu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 17/3/2014, 11:49

maus :: Dzeki je tu, zabio glavu u rupu koju je iskopao. Osetio krticu, kreten.

Pa sta ce krtica u njegovom dvoristu  c lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 17/3/2014, 11:50

Kada smo kod zivotinja, Pipi pati za Anom, ne verujem da je tuzan zbog Milana Laughing On je navikao da spava sa njom i da ga ujutru mazi (ja to zovem maltretiranjem). Cutljiv je i stalno je u kavezu. Trudim se da mu pricam i da ga ljubim, ali nisam Ana...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 14 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 28 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu