KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 16/4/2014, 19:42

Likoli,bravo za srculence,nadam se da će i ovo drugo zakuckati do naredne kontrole!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kockicaaa 16/4/2014, 20:31

Evo mene, dugo se nismo videli. Nisam mogla da se logujem jer je pokazivao virus na sajtu i preko telefona i preko laptopa. Juce smo bili na UZ cekamo devojcicu  as . Cestitam svim mamama, koje su se porodile.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 16/4/2014, 21:11

Buby sve čestitke tebi i dečkinji Davidu  srca 

Novim trudnicama i srculencima čestitke, baš je divno videti lepe vesti na ovim stranama.

Sladzo, ja sam glukofaz pila do 35te nedelje. Mislim da ne moze da škodi.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 16/4/2014, 21:22

Četitke i ovde Buby, neka je David živ i zdrav sto godina  osmeh srce srca1 srca1 srca1 

Sladzo, bravo za mrvicu  srca srca srca srca srca srca srca srca 

Likoli, da uskoro čuješ i drugo srculence i da uživaš u blizanačkoj trudnoći  osmeh srce 

Botox, zgodnice  nemam reči  

Kockice, bravo za devojčicu  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

Okruglice moje, ljubim vas sve  d ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/4/2014, 23:11

buby, cestitamo i ovde rodjenje sinka :) nek vam je ziv i zdrav sto godina :)

hvala cure na lepim komentarima...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 17/4/2014, 08:14

 čestitamo Buby, cestitke!!!!  v Neka je David ziv i zdrav sto godina!! Posebne cestitke Dunji, divno je biti starija sestra...
 konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete 
 x  x  x  x  x  x  x 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 17/4/2014, 09:05

Buby čestitam, neka je David živ i zdrav 100 godina  vv vv vv vv vv vv vv 

Posebno čestitam Dunji mlađeg batu, da ga čuva i mazi i pazi d d d d d d d

Slađo, bravo za uz  osmeh srce osmeh srce osmeh srce Nemoj prekidati terapiju makar do 12.nedelje

Likoli, jupi za srculence srce , na sledećem uz će i drugo da kucka sigurno, normalno je to kod blizanaca  bebe bebe
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 17/4/2014, 11:17

Bubi, cestitam rodjenje sina...da je ziv, zdrav i veseo a vama srecno roditeljstvo, a ljubac i za veliku seku. Srecno  sreca 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/4/2014, 12:24

EJ NEMA MENE DVA DANA KAD ....STIGAO DAVID...DUSA MALA...BUBY CESTITKE OD SRCA  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav Nadam se da ces se brzo oporaviti,da danas vec sama ustajes iz kreveta  zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj  Sladzoooooo bravo za UZ,slicica je  bb bb bb  ma da se covjek rastopi..nemoj prekidati nista na svoju ruku...nemoj da dolazim za Pg i uzmem sibu, lol! lol! lol! ...Botox izgledas kao sa reklame,ja sam porodjena deblja DOSTAAAAAA od tebe trudne....Likoli bravo za srculence  srce ,Kockice-bravo za novu curicu na kutku.... as bebe Ostale debelice i mrsavice sve vas ljubi mala pcelica Maja  srca1 srca1 srca1 srca1 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 17/4/2014, 12:57

Buby, nek je sa srecom rodjenje sincica, da ste zivi i zdravi svo cetvoro!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/4/2014, 15:39

Drage moje

Da vas priupitam za misljenje: pre tacno dva meseca sam imala period. Danas sam se probudila sa simptomima PMS-a: osecam blago ziganje donjeg dela stomaka, pomalo me boli kicma...ziva se isprepadoh...da li se nekome to desavalo, ili mislite da nesto nije kako treba...?  Shocked
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 17/4/2014, 16:16

Desava mi se i dan danas, Sofija, ne brini... ziga, boli, seva, sve je to normalno...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/4/2014, 16:21

Buby čestitam.Da je David živ i zdrav bar 100 godina.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/4/2014, 16:21

Hvala ti, Strumfetice, smirila si me...vise sam se bila zabrinula zbog tajminga - bas kada bi mi inace bio period, sa tim identicnim PMS simptomima, pa stoga...

:*
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 17/4/2014, 16:27

Sofija ja i sad imam taj PMS svaki put kad bi trebalo da dobijem,pretpostavljam da je ipak hormonima potrebno malo vise da se "naviknu" na trudnocu...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/4/2014, 16:27

Meni stigli rezultati Dabl testa.Dr kaže da je više nego odličan.Osećam se super i radim punom parom.Muž mi se ljuti pošto po njemu sam previše aktivna(non-stop negde švrljam).Imam samo jedan problem,a to je nezdrava hrana.Jela bih non-stop pomfrit,hranu iz Meka,čips,...UŽAS.Trudim se da jedem kuvano,kao i do sad.Nekako se kontrolišem.Po tome bih rekla da sam trudna.Stomak još nije ''istrčao'' ugojila sam se 1,3kg,ali ima vremena za debljanje.Moja sestra se u trudnoći ugojila 9 kg,a bebac je imao 4kg i 320gr.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/4/2014, 18:36

Zvoncice, super za dabl test. Pogotovu sto kazu da je on zasnovan u velikoj meri na statistici, n.pr. godine starosti, VTO (super sto kod tebe sada nije bila VTO, pa ti samim tim ne "oduzima poene", pa da li si pusac...)

A to za junk food ne brini, nemas problema dok ga ne jedes u vecoj kolicini i dok ne pocnes zbog toga da se gojis. Kazu da veliki broj trudnica ima potrebe za slanijim i masnijim, a to sto si opisala je otprilike to. Meni se u nekoliko navrata prijeo cips, koji iance nikada ne jedem, ali sam odolela da ga kupim :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/4/2014, 18:38

Hvala, Jelena :)

Ja sam uzela jos jedan utrogestan, jer mi je prethodni skoro sav odmah iscureo, i otada mi se malo smirilo...

 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/4/2014, 18:59

Buby, cestitke i ovde! Nek je dasa zdrav i srecan stotinu godina! Srce!

Botox, divan stomak, kao i u prvoj trudnoci!

Sofija, siri se materica, tako da ce te cesto boleti krsta, a i stomak u donjem delu. Posle krecu koske da bole, budi pripravna. A i grcevi u nogama hoce cesto.

Sladzo, bravo za uz, samo jos hematoma da se resis i da uzivas maximalno! Ja sam gluko 12. punih uzimala, po nalogu endokrinologa.

Likoli, bravo za uz, prokuckace i drugo srculence, verujem i navijam!

Kockicee, bravo za curicu!

Zvonka, bravo za dobar dabl. Samo umereno, pa nek je i nezdravo. Za toliko ti nich biti nece. Sto bi rekla mala od zaove, kad joj je tetka bila trudna i pojela komplet lepinju uzicku pravu, sad ti se beba raduje! Tako sam i ja cesto, uglavnom mesina mi se trazila, i svaki put govorila, sad mi se beba raduje!  lol! 

Ragaco, da i tebe pomenem, iako nema nista novo kod tebe!  Very Happy 

Ostale cure ljubim i stiskam! I nek bude sto vise trudnica sto pre!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 17/4/2014, 19:07

Trudnice, poljupci za vas! Ovo su divne strane koje rado citam!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 17/4/2014, 20:16

Buby,CESTITAM!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 17/4/2014, 20:56

Sofija mozes i da pijes utrogestan,e sad efikasniji je kad se stavlja vaginalno al ja ga stavljam vaginalnosamo nocu,pa mi i taj iscuri opet Crying or Very sad al po danu ga pijem..
A sto se tice tih grceva meni je dr rekla obavezno Magnezijum i to sumece al posto meni to ima uzasan ukus ja pijem onaj iz kesica direkt 300 ima ukus ko pez bombone Very Happy 
stvarno pomaze

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/4/2014, 21:02

Hvala Jelena!  srca 

Probacu i sa magnezijumom...  ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od karakaca 17/4/2014, 21:11

Trudnice lepe mile divno vas je citati, Sofija lepo kazeJelena za magnezijum ja ga pijem sad pre postupka bas taj iz kesice kao pomorandza je. Zelim vam da ste sve lepe, nasmejane i srecne
 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 17/4/2014, 21:11

Sladzo, bravo a dobar UZ. Znam da ces sad smo u slicicu da gledas.  osmeh srce  osmeh srce Da taj hematom sto pre ode!

Sofija, sve je to normalno. Siri se materica, decica prave mesta za rast.  osmeh srce  osmeh srce 

Likoli, jel ides uskoro na UZ opet ili sam ja nesto pomesala?  Embarassed  Embarassed 
Kockice, bravo za devojcicu! moci ce da bira momke sa foruma!  Wink  osmeh srce  osmeh srce 

Zvoncice, bravo za dobar dabl! Sad opustencija i uspori malo (nasao se ko da ti kaze  lol!  lol! ). Ruckaj sve sto ti se rucka, sto kaze Bixi, da ti se beba raduje!  osmeh srce  osmeh srce 


 ljubav ljubav trudnice i mamice!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu