KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/4/2014, 08:53

inace, posto smo bas neaktivni u piskaranju, evo da se malo pohvalimo tibicom, sinoc...
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 001
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 16/4/2014, 08:55

Endzi, Lafe, Ivka, kakav diiivan vrtic! Kutanjske su bebe najlepse! srca srca srca 
Bubi, stigoh u pravi cas da ti pozelim srecu sutra!!!  radost 
Ostale cure, debele  d 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 16/4/2014, 08:56

Botox, zgodna si do daske, idem iz ovih stopa da pokrijem sva ogledala po kuci! Iskomplexirala si me, ti trudna mrsavija od mene  lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 16/4/2014, 09:00

Buby, srećno danas, da sve super prođe  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Ja juče radila d dimer, koji sada iznosi 50, smanjuje se svaki put za po 30, najpre je bio 120, pa 80, pa sad 50  affraid  Bojim se da sledeći put ne bude 20, pa onda da odem u minus  lol! 

Tsh opet skočio na 2,05, a bio je 1,6, al to je još uvek dobro. Do koliko se smatra da je ok?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 16/4/2014, 09:01

Botox divan ti je stomačić  srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 16/4/2014, 09:51

Botox  love  kakva zgodnica. Svaka cast za metabolizam,pored onakvih tvojih kulinarija ja bih imala min.100kg  lol! 

Buby srecno danas,da sve prodje u najboljem redu!

Okruglice nase  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 16/4/2014, 11:11

Botox,divno izgledate vas dve šmizle!!!

Niny,ne znam do koliko se toleriše TSH u trudnoći,mada je fin ovaj trenutni,nego ti bolje pitaj dr na vreme.
A dimer još malo ,pa u minus-e baš me lepo nasmeja!!!

Buby,držimo fige za danas!

Fmala,ide vreme za šetnjice i spoljne aktivnosti,bićeš ti na ma vrlo brzo dvostruka mama zgodnica!

CMOK za sve,mile moje!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od caci 16/4/2014, 11:20

Bubyska nasa mila....mislim na tebe i navijam da sve lako proge igracice igracice igracice 
Trudnice lepe  ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Likoli 16/4/2014, 15:50

E, sada mogu malo da odahnem i da kazem da sam TRUDNJACA, bila sam na uz, vidjena dva gestacijska meska, jedan ima srcan radnju, kucka srce malo kao satic, a drugi je jako mali, ili zbog toga sto se kasnije zakacio ili je prestao da raste, ja se iskreno nadam da je ovo prvo, ali videcemo na sledecoj kontroli 28.4.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 16/4/2014, 15:55

Divno, Likoli!

Nadam se da ce na sledecem UZ pokazati dva srca! Videla sam na forumu da se dosta desavalo da se prvo cuje jedno scre, a posle i drugo, te navijam za taj scenario od srca!!!  yes  yes   d  d  d  d  d 

Ja moj UZ ponavljam sledece nedelje...  c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 16/4/2014, 16:24

Buby,cekamo vesti!
Botox,super ste!moj stomak je ogroman!
Likoli,nadam se da ce biti sve ok i da ce se i drugo srculence cuti,pa se prikljucujes klubu!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 16/4/2014, 16:25

Bubi,
Cekamo najdivnije vesti!!

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 16/4/2014, 16:26

Botox ::inace, posto smo bas neaktivni u piskaranju, evo da se malo pohvalimo tibicom, sinoc...
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 001

Hot mamaaa!!  sestro slatka   srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 16/4/2014, 17:22

Botox bas ti je slatka tibica, svaka cast  radost  radost  radost  radost 
 moja tiba je vec tolika Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 al ja mnozim mojih 12w x 2 hi hi hi lol! lol! lol! lol! lol!

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 16/4/2014, 17:30

Botox, odlicna linija i u trudnoci! bas ti je sladak stomacic!
 osmeh srce  osmeh srce 

Buby, cestitke a rodjenje Davida! NEka je ziv i zdrav 100 godina, uvek srecan i nasmejan!!!! Ime mi se mnogo svidja, valjda zato sto imam i ja jednog u kuci!  Wink  d  d  d  d  d  d  d  bb  bb  bb  bb  bb  bb  d  d  d  d  d  v  v  v  v  v  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 16/4/2014, 17:50

Buby,sve cestitke.Neka je David    ziv i zdrav jos sto godina! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/4/2014, 17:58

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Dh4-69723

 d d d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 16/4/2014, 18:32

Buby cestitam i ovdje dolazak Davida  čestitamo čestitamo čestitamo 

Botoxice mnogo ste slatki  trudnica 

Ja sam danas bila na drugom uz, prvi je bio sa 6+1, danas je 9+1, plod vitalan 27.2mm, sve sam fino vidjela, i rukice i nogice i opnu i neuralnu cijev, ali i hematome koji su i dalje tu, ali mi je isto mnogo laske.
Dr mi smanjila malo terapiju, izbacila pregnil, smanjila progesteron depo na 5. dan i utro 2x200mg.
Takodje mi je rekla da bi ona rado izbacila siofor zbog studija koje su pokazale da moze da utice na metabolicki proces ploda kasnije pa sam tu malo ni tamo ni ovamo. DA li slusati nju ili endokrinologa  Rolling Eyes obje su izvrsne i imam povjerenja ali na kraju ja odlucujem.
Evo i slicice. Izviniti sto nisam pisala, bila sam u horizontali sa mucninama i bez volje.
kako imam slauf oko stomaka ne znam je li poceo da raste  v 

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Jzyw6a
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 16/4/2014, 18:49

Buby nek vam je srecno rodjenje sina,da je ziv i zdrav 100godina!  srca srca srca 

Sladzo bravo za mrvicu malenu  love love love 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 16/4/2014, 19:03

Buby,neka vam je srećan taj mali bata i vi skupa s njim!!!
Nadam se da si i ti prošla ok i želim brz oporavak!

SladZana,bravo za bebicu!Valjda će se i hematomi povući brzo.
Super što je i tebi bolje.Da mučnine što pre prođu!
Za metformine u trudnoći svašta nešto ima,moj endokrinolog je savetovao zaključno sa 12 nedelja,tako sam i uradila,ali ima i trudnica koje ga piju kroz čitavu trudnoću.
A stomačić će brzo da preraste šlauf!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/4/2014, 19:05

SladZo  srca srca srca srca srca ljubav ljubav ljubav 
Ja bih poslušala endokrinologa i Siofor uzimala i dalje, bar do 12. nedelje  cvet
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 16/4/2014, 19:09

Hvala vam drugari moji. Mm se smije kako sve ja fino postujem doktore ali ako mi vi ne aminujete onda nista  Very Happy volim vas mada to vec znate  osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 16/4/2014, 19:15

Ha,ha Slađo i moj zna da pita kad mu pričam :"A šta kažu na forumu za to?"

A stomačić možeš da meriš onim krojačkim santimetrom,odabereš jedan dan u nedelji,pa svake naredne pratiš...ja često mislim kao smanjuje se,ali kažu cifre drugačije.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 16/4/2014, 19:19

Sladzo,

Super vesti!  radost radost  A hematom ce se povuci, nadam se...

Ja ponavljam UZ sledece nedelje, ovoga puta privatno, i bicu i ja tada 9+1, kao ti danas  Very Happy Inace, danas mi javise da su mi papa nalazi ok...ne znam ni zasto je ova dr u drzavnoj htela da ih ponavlja nakon samo 4 meseca, ali dobro...

Posto sam ovog meseca u NS-u, idem na UZ u Genesisu, pa cu tada lepo i da pitam sve sto me zanima, jer kod drzavnog nikada nemaju vremena za dodatna pitanja, kao na traci...

Grlim vas sve, a da i ovde cestitam Bubi na predivnom deckicu!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 16/4/2014, 19:28

Buby cestitam i ovde, neka je momak ziv i zdrav 100 godina  d d d d d d d d d d d d d 

Trudnjace  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu