KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 15/3/2014, 15:14

Strumfeta ,ljubim te i saljem puno poljubaca vrtiguzici Neveni! srca srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 15/3/2014, 15:16

Cesto se osecam ko Limeni iz Oza!  affraid

Hvala Lelas, a ja svakoj od vas sa koraka zelim da sto pre predjete kod nas!!!


Poslednji izmenio Strumfeta78 dana 15/3/2014, 16:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 15/3/2014, 15:19

Štrumfetice, malena Štrumfetica Nevena je pravi vrtiguz  lol! 
Uživaj sada u trudnovanju bez  doktor 
Ljubac  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 15/3/2014, 17:27

Strumfeta,super!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 15/3/2014, 17:48

Sjajno, Strumfeta!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 15/3/2014, 19:40

Super Štrumfeta, za tebe i Nevenu  srca Divno ime Nevena  ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 15/3/2014, 19:45

super ..taman curica Nevenica da vadi prosek ovim muskarcima  Razz Razz 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 15/3/2014, 21:45

Hvala svima na cestitkama,danas smo izasli iz bolnice,i malo nas je frka uhvatila kako cemo oko bebe,al evo nekako prezivjesmo:) Ko za carski kaze da je carski,taj laze,i ako mozete prirodno,radjajte tako...3 dana mi je trebalo da se sama ustanem iz kreveta,a kako ni na koji nacin,sad ne zelim da se sjecam...ovdje gdje sam se poradjala je bebyfrendly program,beba je do ponoci sa majkom,i mozete samo da placete kad vam beba pored vas place,a vi ko les ne mozete da mrdnete...Al evo,danas smo kuci,mlekce je krenulo,i ja sam pokretljivija i za koji dan bicu prava mama u top snazi...
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 15/3/2014, 22:16

Endzi draga ja se bas pitam danima sta radite i kako ste. Proslo je sve sad slijedi uzivanje uz Maju. Frka je normalna ali brzo ce proci. Ljubim vas obje, javite se cesce, daj koju slicicu princeze da je vidimo.  srca  srca  srca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/3/2014, 22:49

Bravo stumfko!

Endži, videćeš, iz dana u dan je sve lakše ko je na carski, neverovatno koliko to brzo ide!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 15/3/2014, 22:52

Endzi, jesi se namučila (iskreno, ja sam za prirodan porođaj), ali sad možete da uživate, da se mazite i volite do neba srca1 srca1 srca1 srca1 
Ljubi lepoticu Maju  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 16/3/2014, 09:47

Endzi dobro je da si sve bolje! Sad ste kuci pa ce polako sve da legne.
Strumfeta, bravo za Nevenu!
Biksi, bravo za Arsu! Super da ste dosli kuci.

Sve ostale grlim pozdravljam.

Meni je AC sutra, i opet sam se zesce uplasila. Uopste nisam nocas spavala, pa samo bauljam po kuci. Ni sama ne verujem da sam tolika kukavica. Mislim da imam ovakav otpor jer se zapravo najvise plasim losih rezultata. Ne mogu o tome ni da razmisljam, odmah mi pripadne muka.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/3/2014, 09:56

samo da mahnem svima, tu smo i mi, samo ne stizemo da piskaramo, krenuli lepi dani, pa treba skitati :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 16/3/2014, 10:11

neco, sutra ce to brzo da prodje i onda ces da budes mirna, drzim pesnice draga. gde bese radis?

strumfeta, bravo za nevenu!

endzi, vazno je da ste stigle kuci i od sad cete da uzivate :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 16/3/2014, 11:35

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 9izjoo CAO TETE,DA VAM SE PREDSTAVIM JA SAM MAJA I OVDJE SAM IMALA 3 DANA,uskoro cu opet da se slikam da vidite kako sam porasla  smajli angel naravno u ljepsem okruzenju...do tad  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 16/3/2014, 11:38

Joj, kako je slatka  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 16/3/2014, 12:29

Endzi, verujem da ces brz zaboraviti sta si prosla u bolnici pored ovakvog andjela!!! Pa Maja se jos i smeje!  osmeh srce osmeh srce smajli angel Prelepa je! Uzivajte i navikavajte se sad jedni na druge!  srca srca srca srca srca 

Bravo za Nevenu, ima da bira momka ovde sa kutka!  Wink 

NEco, verujem da ti nije sve jedno, ali ne plasi se, bice sve to super! Drzim fige za sutra!  molitva 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 16/3/2014, 13:18

Endzi ljubi Maju lepoticu i da se ti brzo opravis! srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 16/3/2014, 13:22

Endzi princeza je prelepa!!!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
kao med je!!!!!!!!!

Verujem da je dosta bolan CR, mada ja jos uvek mozgam da li je mozda trebalo da odem na CR, mozda bih bolje prosla, rana i sve dole me i nakon mesec dana boli, pubicna kost pri bilo kakvom naporu, imam kopci za sve pare, nadam se samo da ce se sve vratiti, jer mi je dole hirosima...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 16/3/2014, 14:39

Endzi, kakakv mio osmeh!!! Princeza prelepa!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Strumfi, drago mi je da te vidim i jako mi se sviodja ime tvog vrtiguza!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 16/3/2014, 14:45

Joj, Endzi, Maja je andjeo! Prelepa je! Nadam se da ce brzo zarasti rana i da ces uskoro biti na nogama! Ali dok god osecas da ne mozes i nemoj, nadji pomoc i cuvaj svoje zdravlje, ono ti sad treba vise od svega! Sledeci put mozda nece biti neophodan carski, pa prodjes bolje, a sad drzim fige da sve junacki izdrzis!

Lafe, danas videh na fb neku slicicu i natpis "Ljudsko telo može da podnese do 49 jedinica bola, a žena pri porođaju trpi i do 52 jedinice, što je jednako lomljenju 20 kostiju u isto vreme." Ne znam da li je tacno, nisam bas omila 20 odjednom, ali svejedno bih opet osetila sve ispocetka radije nego muke posle operacije o kojima pise i Endzi. I ponosna sam na svakog ko je to izdrzao!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 16/3/2014, 17:08

Endzi Maja je preslatka!  srca srca srca 
Sto brzi oporavak ti zelim,uhodacete se vrlo brzo i onda cete u potpunosti uzivati u ovom malom andjelku  sreca 

Neco srecno na AC,bice sve super videces  ljubav 

Okruglice ljubim vas sve i grlim!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 16/3/2014, 18:33

Endzi, pa ona je andjeo slatkiš jedan  naočare 

Neco, mislićemo na tebe, hrabra si ti, samo ne znas to još. Sve za naše bebe  srca 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 16/3/2014, 18:37

Endzi Maja je secer pravi!! Medenjak!!  ljubav ljubav ljubav ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 16/3/2014, 18:44

Endži,medenicu pravu imaš,draga!!!

Neco,verujem da će ti donekle biti lakše kad se sutra završi procedura,ali opet ostaje ono vreme do čekanja rezultata,pa pokušaj nekako drugačije to da sagledaš,inače ti slede baš mučni dani.
Što misliš da ne bi bili dobari nalazi,zbog godina samo ili ima nekih opravdanih sumnji?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu