KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 18/3/2014, 11:40

Niny ::Stenli, kakve bebane male slatke  srca srca srca srca srca

 osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 18/3/2014, 11:49

SoJa ::
Niny ::Stenli, kakve bebane male slatke  srca srca srca srca srca

 osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srca srca 

 smiledraw 

 poljubac poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 18/3/2014, 16:06

Sofija Veks ::
SoJa ::
Niny ::Stenli, kakve bebane male slatke  srca srca srca srca srca

 osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srca srca 

 smiledraw 

 poljubac poljubac 
 love love love love love love love love love love  svako na svoju stranu...sicusne mirisljave glavice  c 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 18/3/2014, 16:13

mi danas isli na virkanje i ctg...koji je traaajaooo...i trajaoooo...jer dasa nece da se smiri...a ja na ledjima,ne znam kako sam ustala posle,kicma otkazala...
bebica dobro od prosle kontrole tacno meseca dana pre napredovao je 800 gr pa smo sad stigli 2300 i dalje smo na 10 dana odsupanja pa je ovaj tiker sto me prati tacan..po amenoreji 36a nedelja...kks i urinokultura sve super...za tri nedelje opet..treba za dve al dr putuje negde za 1 april( mozda se salio ) Razz lol!  al to je to..nosim prilicno visoko,kao i dunju pa nemam nekih tegoba ..pu..pu..pu...ako ne racunam opsipaciju  No ja sam dobila za sad 12 kg,eto ukratko da se pribelezim  Laughing 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 18/3/2014, 17:19

Endziiiii malena ti je prelepaaaa  srca1   srca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/3/2014, 18:38

Stenli, eurokremići su divni!

Buby, bravo za izveštaj! Još da se dečko malo podgoji, pa može napolje!  Very Happy 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 18/3/2014, 20:13

Buby,taman će biti-ni pregolem ni premalen!
Super što je sve ok!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 19/3/2014, 09:18

Neco,draga,mislimo na tebe  osmeh srce 
Pretpostavljam da si rešila sasvim da miruješ par dana nakon AC,pa nam te
zato nema.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 19/3/2014, 11:14

Devojke, evo me dosla sam kuci iz Instituta za majku i dete.
Zezao me je telefon tamo, otvara mi neku cudnu aplikaciju Kutka, preko koje nije bilo moguce da Vam se javim.
Tamo je standardna procedura da se boravi u bolnici tri noci kada se radi AC. Jedna noc pre AC i jos dve noci posle.
Posto su mene prosle nedelje pomerili, ja sam dosla direktno u ponedeljak, i odmah su mi radili AC.
E sad ja sam imala dogovor sa Dr da mi izdvoji 2ml vise plodove vode, da bi mm to odneo u privatnu laboratoriju za PCR testove koji su gotovi za dva dana, a kazu Vam ipak glavne stvari o stanju hormozoma. Medjutim od sve moje sludjenosti, zaboravih ja, zaboravi Dr... Moja drugarica sa fakulteta koja radi na Institutu, otrcala u geneticku laboratoriju da vidi sa njima sta moze da se uradi, ali oni su smatrali da je najbolje da rade sa svih 20mL, da ne bi propao test. Inace na Institutu rade samo ceo kariotip koji se ceka tri nedelje, a svakako je vazniji i kompletniji kao rezultat. I tako, mnogo mi je tesko palo, jer bih sad vec imala neke preliminirane rezultate.
Sama procedura jako kratko traje, koliko vidim nekoga boli, nekoga ne boli, zavisi od zene do zene... mene jeste zabolelo, ali bukvalno na par sekundi, a sve ukupno je trajalo 10 sec. Znaci nevidjena sam kukavica i panicar, od nicega sam napravila ne znam sta, i samo sam se opteretila bez potrebe, a onda i zaboravila na bitnu stvar, a to je bilo da mi treba malo vise plodove vode.
Taj dan sam bila OK, medjutim juce sam imala bolove koji su trajali oko 4 sata.
Radili su mi kontrolni UZ, bilo je kontrakcija, ali do jutros se sve smirilo, hvala Bogu...i nekako su me ipak pustili kuci... Inace zadrzavaju u bolnici regularno svakoga ko se i najmanje pozali na bolove....
I eto tako.
Hvala Vam sto ste mislile na mene. Mnogo mi znaci. Sad mi predstoji malo tezi deo, cekanja na rezultate, ali trudim se da budem optimista i da razmisljam o drugim stvarima. Rezultati se cekaju tri nedelje, ali su u lab obecali mojoj drugarici da ce da gvirnu cim krenu prve deobe celija i da jave kakva je situacija.
Kopiracu ovaj post i na temu amniocenteza. Inace osoblje na Institutu je izuzetno ljubazno, da ne verujete, prava naucna fantastika za zemlju Srbiju.
Sve vas puno grlim, ljubim i pozdravljam.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 19/3/2014, 11:22

Super što je ovaj deo prošao ok!
Miruj,leškari,mazi tibu,a mi ćemo da navijamo!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 19/3/2014, 12:27

neco bravo sad odmaranje i pokusaj draga da se opustis  usne 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 19/3/2014, 12:30

Neco, sve je dobro prošlo, sad leškarenje  osmeh srce osmeh srce osmeh srce Čekamo rezultate, koji će sigurna sam biti odlični  yes 
Jeste stresno čekanje rezultata, ali se potrudi da se opustiš, da ne sekiraš bebu  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 19/3/2014, 12:46

Neco, super da je sve proslo kako treba, proletece i te 3 nedelje, ne brini! Nadji neku zanimaciju da ti prodje vreme.  Very Happy 

Stiskam trudnice, i radujem se sto se spisak trudnica prosiruje svakodnevno! Jos samo da pocnu nove trudnice da vode dnevnike  Wink Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 19/3/2014, 12:59

Neco  poljubac 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/3/2014, 13:31

Neco sad leskari
Stenli kakva divna decica prosto neverovatno dve bebe a potpuno razlicite . Ljubi ih mnogo
Moje su ko blizanci preslikane i obe na tatu plavusice ...

Endzi kako mlekce ? Kako se snalazite kako rana jel sad bolje za deset dana bices kao nova tip top

Lafe sike ce da budu ok nebrinu moje se nisu izduvale a ako treba icicemona korekciju mene vise brine debljina i struk usve sa sira i sira 
:)
Trudnjace ljubim vas 
Sad stize jos puno trudnica na ove divne strane cekamo vas ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 19/3/2014, 13:44

Neco,odmaraj!najgori deo si pregurala.Bice tó sve super!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/3/2014, 14:41

Neco, super što si i to otkačila, verujem da će rezultati biti odlični.

Trudnaje, stiskaja!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/3/2014, 20:48

Neco odmaraj mazi tibu,misli pozitivno i sve ce biti OK  srca1 srca1 srca1  Stenli bebironi su ti preslatki,i divim ti se,ja sam mojom Majom spavam po par sati,i tatko i ja smo iscrpljeni al sretni ...Muz mi se promenio za 360 stepeni,on nikada nije bio emotivac,a sad suze roni svaki dan... lol! Danas sam skidala konce,rana je ok,jedino me zeza miom,vec bolje idem al daleko sam od stare mene...Konacno tusiranje citavog tijela u PETAK,jedva cekammmmmmmmmmmmmm,dosadilo ovo do pola,pa gore neko lonciranje ranu da ne skvasis...e da,bradavice su mi nagrdjene,cime ih mazete?nema sta nisam probala,krvareeee i bole
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 19/3/2014, 21:51

Neco, najgore proslo, sad odmaraj što više i čekaj lepe vesti  zagrljaj 

Endzi, mene je spasao čist lanolin (multi-mam)
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/3/2014, 22:27

Ja sam još uvek na lanolinu. Mada, ako hoćeš da se malo zamire, baš danas rekoh to i Lafolie, kupi one silikonske bradavice i stavljaj ih dok ti se ne smire tvoje. Možeš da mažeš i ad kapima i tvojim mlekcetom. Mada silikonske će te jedino spasiti po meni.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 20/3/2014, 10:38

Moja mama kaze da je njoj najbolji lek bila ona pavlaka sa mleka, kaze: kad razrezes tetrapak,pa iz coskova ono pokupis prstima, to ju je spasavalo.

fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 20/3/2014, 11:31

Endzice nemam pojma, ali navijam da brzo rijesis stvari. Mozda sad malo da izmuzas dok se ne smire?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 20/3/2014, 13:49

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 11vqlg4 Cao tete danas punim deset dana idemoooooooo zurka  ff ff ff ff ff vv vv 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 20/3/2014, 13:54

Endži, Maja je medenjak  srca srca srca srca  Slikaj je sa mecom, pa da bude kao na avataru  srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 20/3/2014, 16:08

Majo, sunce milo, kako si medena i nasmejana!  srca srca srca srca srca srca srca 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu