KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Star77
Mili2
Mili
neris8
Sofija Veks
mamadabudem
d77
karakaca
jelena*mama2andjela*
caci
Likoli
ivka
anasrce
veki1
smarija
Ninche
Erata
zvoncica36
Orline
tetreb
ChillyVilly
kockicaaa
makica1984
buby
Vuchica
KoMetaK
mrsbg
ninica2
Ema78
MAAKKI
Klarica
JocY
lilly13
pluton1
dragana76ns
Botox
hocukusurnecuzvaku
noja
neca73
lenabeograd
BiKsi :)
Stenli
fmala
lelas
Endzi
bulevarka
cufta
fight&faith
saska1
missile
leptirko82
cicsa80
ragaco
SladZana
zoxa
bak
ganedina
SoJa
PalcicaBg
Niny
Strumfeta78
Simona
vivijen
lenjivica
Struzzo
LaFolie
nina :)
71 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 4/3/2014, 19:27

Endzi,sad ce znaci Maja!

Ragaco,super!znaci,jos momaka!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 4/3/2014, 20:09

Endžika,dakle u utorak nam stiže Maja  igra igra igra igra igra 
Neka zna da tete kutanjke od srca navijaju za nju!!!!

Biksi,lupka već 15-ak dana,a u zadnja 3-4 se provrednio,od jutra do mraka,baš fino osetim kad spustim ruku na stomak,samo kod tate neće nikako-miran kao bubica  Very Happy 
A inače je tata bio za sina,ja navijala za jednu Ljubičicu.

Koračaljke,vučem,prašim od sveg srca,dobro nam došle,ima mesta za sve!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/3/2014, 20:12

Ragaco  bravo  za dasu, prelepo će imati ime  srca srca srca srca srca 

Stiže nam MAJA  osmeh srce  divnooooo  d d d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/3/2014, 20:42

Rale, tako je i mm navijao za bata, ja za seku. Moram da ti priznam da ponekad Arseniju kažem da ću mu nalakirati nokte i da će biti moja Arsenija, pa makar i na sat! lol! A ponekad i sad se zamislim kao da je devojčica, jer ima duge trepavice i kosicu, pa nekako nije od onih ćelavih muških. I jedna prijateljica me napolju pitala je li dečak ili devojčica, eto, da ne bude da se samo ja gubim po tom pitanju lol! I tako, sad skupljamo pare za jednu sestru. lol! Još koji dan, lupkaće tvoje dete i tatu, sigurna sam!

Endži, 11. upoznavanje sa Majom, želim ti da na carskom prodješ kao ja, baš onako super!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 4/3/2014, 20:45

Ragaco, baš je proletelo vreme, bravo za dečkonju, bravo za srce Jakova srce 
 srca srca srca  Sledeće će biti Ljubica  igracice igracice igracice osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Endzi, još malo, još malo  igra  i stiže nam  srce   MAJA  srce 
Lafe  ljubav za tebe i  srce ANU  srce

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 4/3/2014, 23:04

Rogaco, super za dečkica  lol! Uzivaj u udaricama, biće veselo kad krene organe da ti razbija  boks Al sve je to ljubav  srca 

Endzi, divno ime  likeit Mislićemo na tebe, CR uopšte nije nista strašno. Na nogama si očas, za par dana.

LaFo,Ja krvarila posle istog celih 20tak dana. Ljubac za vas  ljubav 

Mi smo već počeli da nosimo šnalice, imamo veJiku kosicu, i kreću već male loknice  naočare 

Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 5/3/2014, 08:52

Endži, Maja je divno ime za vašu princezu  srca srca srca srca srca 

Klarice, ljubi medenu devojčicu sa šnalicama  bebe
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 5/3/2014, 08:56

Ovdje raznih novosti  bravo 

Ragaco ceka Jakova, divno ime  g 

Novljanka zakazana za 11ti. E ja krecem sa navijanjem a od utorka sa slavljem  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica cekamo Maju, bas mi se svidja  navijacica navijacica navijacica navijacica 

Trudnice drage  ljubav 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 5/3/2014, 09:42

Evo i nas, napokon! Izaslli smo u ponedeljak, ali smo isto vece pratili babu i dedu kuci, pa se juce vracai u kolosek i sad tek mozemo da se javimo. Prvo, hvala svima na podrsci, Laf mi je javljala da me bodrite, nisam imala net u bolnici a ne znam ni kad bih bila na njemu, sve se svodilo na dojenje, izmuzanje viska i zdranje i nalivanje da imam mleka za sledeci podoj i da ga ocuvam, jer su mu tamo davali dohranu, pa je za moje mleko uvek bio sit, pospan, lenj.. Ipak, sacuvala sam mleko i evo nas, sisamo kao veliki, spavamo po pet sati nocu, sisamo na 2-3 sata danju, ne treba nam flasica, iako sam se bas brinula da se vec navikao, jer je prvi dan kod kuce pio tek da se zasiti i zaspi na dojci, posto je tamo znao da posle ionako ide flasica. Al, kao sto rkoh, vratili smo se u normalu.. Sve cu napisati u rodteljskom, ceo dozivljaj sa neonatologije i porodiljskog gde sam ja lezala..

Tu i tamo procitah ponesto ovih dana, valjda cu pohvatati sve! Endzi, radujem se tvom porodjaju! Nek sve prodje kako treba! Divno ime za pcelicu! A divan je i Jakov!

Ostale cure, stisak od srca, pisemo se cesce od sada!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 5/3/2014, 12:17

Fmalice,najveći CMOK za Borisa!!!
Sad sam poslala poruku Happy za pristup RD,pa se nadam da ću uskoro videti medenjaka malenog!
Videh na drugom forumu jednu sličicu ispred porodilišta tebe i tvoje drugarice,baš kao da si u šetnju pošla,a ne na porođaj  Very Happy 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 5/3/2014, 12:21

fmala ::Evo i nas, napokon! Izaslli smo u ponedeljak, ali smo isto vece pratili babu i dedu kuci, pa se juce vracai u kolosek i sad tek mozemo da se javimo. Prvo, hvala svima na podrsci, Laf mi je javljala da me bodrite, nisam imala net u bolnici a ne znam ni kad bih bila na njemu, sve se svodilo na dojenje, izmuzanje viska i zdranje i nalivanje da imam mleka za sledeci podoj i da ga ocuvam, jer su mu tamo davali dohranu, pa je za moje mleko uvek bio sit, pospan, lenj.. Ipak, sacuvala sam mleko i evo nas, sisamo kao veliki, spavamo po pet sati nocu, sisamo na 2-3 sata danju, ne treba nam flasica, iako sam se bas brinula da se vec navikao, jer je prvi dan kod kuce pio tek da se zasiti i zaspi na dojci, posto je tamo znao da posle ionako ide flasica. Al, kao sto rkoh, vratili smo se u normalu.. Sve cu napisati u rodteljskom, ceo dozivljaj sa neonatologije i porodiljskog gde sam ja lezala..

Tu i tamo procitah ponesto ovih dana, valjda cu pohvatati sve! Endzi, radujem se tvom porodjaju! Nek sve prodje kako treba! Divno ime za pcelicu! A divan je i Jakov!

Ostale cure, stisak od srca, pisemo se cesce od sada!
 srca  srca  srca  usne  usne  usne  usne  poljubac najveci za tebe i Borisa....Ostalim dragim forumasicama  love  u moje i Majino ime  cvet  cvet  cvet  cvet  cvet  cvet  d  c
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/3/2014, 12:27

Fmala,
Jako mi je drago sto ste se vratili kuci, i sto se Boris oporavio ,i opet adaptirao da sisa!
Grlim vas i cmacem puno!  zagrljaj ljubav   ff 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 5/3/2014, 13:00

Ragaco, to je drugarica okacila, nisam ja vise na tom forumu, ali sam s njom tolko dobra da me i sama trudna do zuba vozila na porodjaj Very Happy

Endzi i Sofija, ljubac i od mene i od Borisa!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 5/3/2014, 14:37

fmala,super sto se sve stabilizovalo i sto je Boris ok!cmokic!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/3/2014, 16:42

Bravo za Borisa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 5/3/2014, 18:14

Hvala, Pluton i Bixi, eno, istresoh se u dnevniku, raspekmezih se, ali okacih i slicice..  ljubav 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/3/2014, 18:42

osmeh srce   srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 5/3/2014, 23:58

Niny  ljubav 
Bravo za Borisa hrabrog dečkica  srca 

Drugari dragi, pišite kako ste ponekad i na ovim stranama, ima nas koji ne mozemo da pratimo roditeljske dnevnike, a baš uzivam da čitam kako ste, šta ima novo...

Cmokić za trudnice i drugare  cveće 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 6/3/2014, 00:18

Bravo za Borisa! Nemam vremena sad da citam roditeljski, valjda cu naci sutra-prekosutra!  Embarassed 

Jos samo 5 dana i stize Maja!  sreca sreca Divno ime! Srecno Endzi!

Ragaco, bravo za JAkova!

Stiskam sve trudnice!!!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 6/3/2014, 01:18

Divna su imena Maja i Boris! Radim u skoli i vec 9 godina nema ni jedne Maje. To ime je bilo popularno u moje vreme. Boris isto nije cesto ime, bio je 1 u VIII 4, pametan i dobar decko :)
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kockicaaa 6/3/2014, 13:36

Cestitam Fmala  sunny 
Nije me bilo dugo, pa reko da se javim. Doca kaze da je devojčica, jer ne vidi pol. Obicno kad se ne vidi pol bude devojčica

kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 7/3/2014, 16:34

Pa  gdje ste cure,sto je ovdje zatisje lol! ajmo bre zurka,necemo da spavamo  igra  igra  igra kontrakcija jedna  fd pa druga  fd ....idemo  x Da vam se pohvalim sa strijama,dobih ih u ovih par dana,onako bas sexi izgledaju   b   b  v Ostace mi stomak ko kengurko sa dekoracijom  v   b ALI IDEMO DALJE ZURKA SE NASTAVLJA  igra  igra  igra  igra  igra
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 7/3/2014, 16:35

Pa jesu krenule ozbiljnije kontrakcije?

Opet ona o stomaku, zar se ne dogovorismo oko ronilackog majka mu stara  lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 7/3/2014, 16:42

Ma ronilacko mora da se radi po narudzbi posto nema broja za mene... lol!  lol!  lol! Pa imam kontrakcije,sama sam kriva,hocu ja da kupujem po Cosmeticu,poklone za 8.mart... sunny  Wink Sad kao lezim  lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 16:44

Endzi sexy mama!!  trudnica   poljubac  Krece zurka, draaagaaa!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 

 igra igra igra igra igra igra igra 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu